Grupa B

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Liga Mistrzów Zobacz poprzedni temat

___________________

Witam w Grupie B Ligi Mistrzówwykrzyknik Liczę na sportową rywalizację i ciekawe opisy radosny Miłej zabawy i powodzenia!!

______________________

__________________Proszę o zapoznanie się z:

___________OGÓLNYM REGULAMINEM ROZGRYWEK
________________REGULAMINEM TURNIEJU

____________

memp napisał:

Termin na rozgrywanie meczy zaczyna się 9.12.2008r. o 14:00. Czas na rozegranie meczy mija 13.12.2008r. (sobota) do godz. 23.59.

1. banan1707 [link widoczny dla zalogowanych]
2. soniak [link widoczny dla zalogowanych]
3. Adrian1993 [link widoczny dla zalogowanych]
4. Reksul [link widoczny dla zalogowanych]

Pamiętajcie, że to ma być zabawa. Mamy czerpać z grania przyjemność, a nie rzucać padami po pokoju radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pią 15:11, 12 Gru 2008, w całości zmieniany 11 razy
Wto 14:35, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

soniak 0:1 banan1707

Może najpierw o warunkach. Otóż one nie były zbyt dobre. Gra działała płynnie ale strasznie wolno to wszystko się działo.

Pierwsza połowa całkowicie zdominowana przez przeciwnika. Bardzo ciężko było mi sie wydostać ze swojej połowy. Wtedy to padła pierwsza i zarazem jedyna bramka meczu. Druga część spotkania dla mnie. Może nie miałem takiej przewagi jak banan ale coś już zaczeło trybić. 30 minut przed końcem meczu wychodze sam na sam z bramkarzem i obrońca ratuje sytuacje wślizkiem od tyłu. Oczywiście nie mogło być inaczej jak czerwona kartka dla gracza. Byłem blisko wyrównania ale się nie udało.

soniak 2:0 banan1707

Na poczatku mała przewaga przeciwnika. Ale wiedziałem że jak przetrzymam ta połowę bez straty bramki to wygram. Druga poowę mam zawsze lepszą. I tak też się stało. Pierwsza bramka padła w 55 minucie a druga pod koniec spotkania. Przy stanie 1:0 przeciwnik miał doskonałą sytuację na doprowadzenie do remisu ale miał poprostu pecha w tej sytuacji.

Wto 16:06, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

Reksul (Anthorsis) - banan1707 (Inter) 5:1

Reksul (Anthorsis) - banan1707 (Inter) 4:1

Pierwsze mecze i od razu taka niespodzianqa,gdyz para napastnikó Savio i bodajże Lambi wcale nie jest taka zła cool Praktycznie wykanczała wszystko,co potrafiłem stworzyc...a stworzyłem wiele cool
1 mecz był mozna powiedziec juz rostrzygniety po 16 minutach,gdzie wynik na tablicy widniał 4:0 cool Zaczłem naprawde ostro ,grało sie rewelacyjnie cool Pozniej sie troszke wyrównalo,ale rywal nie mogl zrobic praktycznie nic. Miazdzaca przewaga.
2 mecz zaczałem z mniejszym animuszem ,bo po 30 min było ''tylko'' 2:0. przeciwnik łapie kontakt,ale to ja ciągle jestem w natarciu. Dokładam jeszce 2 bramqi na 4-5 możliwych...
Po bananie spodziewałem się zdecydowanie trudniejszej przeprawy tym bardziej ,ze miał klasowy zespół...

THX
Wto 18:45, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Panathinaikos) - Soniak (Werder) 2:0

W tym meczu miałem zdecydowaną przewagę. Od początku atakuje jednak skuteczność Koniczynek była marna. Do przerwy wynik 0:0. Strzały 6:2. Po przerwie o niebo lepsza gra napastników. Na 20 minut przed końcem zdobywam upragnioną bramkę za sprawą Rukaviny. W doliczonym czasie na 2:0 gola zdobywa Salpigidis.

Soniak (Werder) - Adrian1993 (Panathinaikos) 1:1

Rozpocząłem z animuszem. Grałem bardzo dobrze, już w pierwszej połowie Silva urywa się Mertesackerowi i zdobywa bramkę. Po przerwie przewagę miał rywal lecz kapitalnie w bramce spisywał się Galinović. Na moje nieszczęście na 10 minut przed końcem Almeida zdobywa bramkę i wynik remisowy widnieje na tablicy świetlnej do końca meczu.

4 punkty, dobrze zaczynam szczęśliwy
Wto 19:35, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

Tabela zaktualizowana wykrzyknik Proszę nie edytować poprzednich postów radosny
Śro 2:04, 10 Gru 2008 Zobacz profil autora

Reksul ( Anathorsis ) - Adrian1993 ( Panathinaikos ) 3:2

Reksul ( Anathorsis ) - Adrian1993 ( Panathinaikos ) 2:1

Oba mecze dośc wyrównane,drugi bardziej. Pierwsze spotkanie rozpoczałem bardzo szybko ,gdyz najlepiej byloby zaskoczyc rywala szybką bramqą. Ale po paru akcjach przyszły pierwsze rozczarowania ,gdy kolejne bramqowe sytuajce nie przynosiły gola. 2-krotnie ''brame'' miał Savio (jeden słupek) i 2 -krotnie groznie zza pola strzełal Lambi...niestety bez skutku;/ Spokojnie cos z tych 4 sytuacji powinno wpasc..;/ bałem się ,ze to moze się zemsic w pozniejszym czasie...Adrian w tej czesci meczu raczej nie grał zbyt wiele.
2 połowa i kapitalna sprawa! Najpierw z pół obrotu ,a chwile pozniej po niesamowitym przyspieszeniu Savio wyprowadza Cypryjczyów na 2-bramqowe prowadzenie cool cool Rywal wreszcie zaczyna cos klecic,a ja staram sie utrzymywac przewage. Po jedenj z mych kontr robi sie 3:0 i....przestaje grac. Nie wiem ,skad to sie bierze,ale czasem tak mam ,co mnie mocno wkurza;/ Adrian lapie kontakt,a w 81 strzela już 2 bramqe i zaczynam się obawaiac...;/ Co najsmiejszniejsze od stanu 3:1 gra w ''10''. A ciśnie! Omal w koncówce nie wyrównuje ,ale jego strzał jest niecelny. Fakt faktem zasłuzone zwyciestwo ,koncówka nie bardzo mi wyszła..;/

2 mecz to inna sprawa, gdyz 9 pkt zapewnia mi awans. Wpływa to troche na gre ,bo za wiele się nie dzieje. Ciagle straty pilek i wzajemne szukanie jakiejs szansy. Adrian w tej czesci meczu oddaje 1 strzał ,ale majac przed soba tylko bramqarza kopie tak lekko ,ze ten po prostu łapie piłke cool Ja odplacam sie golem i spojeniem . Mamy 1:0.
2 połowa i gra mniej wiecej taka sama. Rywal nie moze przedrzec się przez me zasieki obronne,na domiar złego traci 2 gola po szybkim rozegraniu piłki z wolnego (ale takiego wolnego z ok 35 metrów cool ) . Wreszcie po mych 2 fatalnych błedach w obronie i nieskutecznym blokowaniu tudziez wybijaniu piłki stzrela na 1:2 i .....to wszystko w sumie w tym meczu..

Banan1707 - Adrian1993 2-2

Mecz zaczynam od ataków i mam lekka przewagę do 25 minuty lecz w tym czasie nie udaje mi się nic strzelić potem mecz się wyrównał z lekka przewaga Adrian i to on przed przerwo wychodzi na prowadzenie i takim wynikiem kończy się 1polowa. Drugą polowe zaczynam od szybkiego tempa strzelam bramkę po wrzutce z rożnego i jeeeeeeest 1-1 kolejna akcja przynosi mi bramkę na 2-1 lecz Adrian po kilku akcjach doprowadza do remisu.

Banan1707 - Adrian1993 2-0

Jeśli chcę mieć jakieś szanse na awans muszę ten mecz wygrać. Zaczynam mecz zmobilizowany i to przynosi efekt w postaci bramki w 10 minucie za sprawa Adriano. Cały czas atakuje ale bramkarz przeciwnika ma swój dzień i wszystko broni lecz przeciwnik tez stwarzał sobie sytuacje na strzelenie bramek. Adriana dobijam w 43 minucie drugiej polowy bo bramce niezawodnego Adriano i sędzia gwiżdże koniec meczu.

Drużyna przeciwnika była dużo słabsza od mojego Interu jakby przeciwnik miał lepsza drużynę wyniki zapewne byłyby inne.

Czw 18:42, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora

soniak 2:0 Reksul

soniak 0:0 Reksul

Do awansu brakowało mi 3 punktów. Dlatego do pierwszego meczu podszedłem na maxa skoncentrowany. I udało się chociaż moi piłkarze nieźle pudłowali. Zasłużone zwycięstwo.
W drugim meczu już nie tylko przeciwnik grał na luzie ale ja też. To był mecz o prestiż. Wyrównany mecz. Sprawiedliwy wynik chociaż okazji z obydwu stron nie brakowało.

Dzięki za mecze Wink
Pią 13:51, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie wszystkich meczów na dzień przed terminem radosny Gratuluję tym, którzy awansowali do fazy pucharowej Ligi Mistrzów radosny

Trochę statystyk radosny

Ilość goli strzelonych w grupie - 34

Najlepszy atak grupy - Anorthosis Famagusta pod wodzą Reksula strzelił aż 14 goli

Najlepsza obrona grupy - soniak i jego Werder Brema może się poszczycić tylko 4 straconymi bramkami

Najgorszy atak - Pardoksalnie soniak, który mimo strzelenia tylko 5 bramek awansuje do 1/8 finału LM radosny

Najgorsza obrona - banan1707 - aż 13 strzałów wpadło do siatki jego zespołu

Średnia bramek na mecz - 2,83

Grupę wygrał Reksul grając teoretycznie najsłabszą drużyną w stawce. Serdecznie gratuluję także soniakowi radosny

Pią 15:15, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Liga Mistrzów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)