Grupa C

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Liga Mistrzów Zobacz poprzedni temat
Grupa C
Sinus

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

Post Grupa C

Termin na rozegranie swoich spotkań mija w niedzielę tj.7.12.2008r. o godzinie 23.59 wykrzyknik

problemy na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Sob 14:09, 13 Gru 2008, w całości zmieniany 6 razy
Śro 23:59, 10 Gru 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 1:1 ArekŁKS

Na początku gramy w lagach :/ nic specjalnego nie wydarzyło się w pierwszej połowie, poza tym, że Arek oddaje 2 strzały i w tym gol. Zmieniamy serwer i gra mi się zaczyna układać. Ogólnie było wyrównanie z lekką moją przewagą. Na mega farcie przed ostatnim gwizdkiem po zamieszaniu w polu karnym piłka ląduje pod nogi Hleba i on robi co powinien.

ArekŁKS 1:4 Sinus

Mecz wyrównany znów z moją przewagą. A właściwie 1 połowa. Pakuję piłkę do siatki, potem na 2:0 a Arek trafia kontaktową i chwilę coś we mnie pęka i trafiam szybko 2 bramki i wynik kończy się wysokim wynikiem na moją korzyść.

Dzięki wielki

Sinus 2:1 vitoss

mecz rozgrywany dość dawno więc nie pamiętam za bardzo. Wiem, że w lagach się odbył. Trafiam 2 bramki szybko, potem vitoss ciśnie i trafia kontaktową i dalej ciśnie, jednak nic nie wpada, szkoda mi go jednak widoczna jest klasa drużyn. Oczywiście to nie znaczy, że w tym meczu nic nie grałem radosny strzały 9:10 na korzyść moją i inkasuje 3 pkt.

1 połowa to zdecydowana przewaga vitossa który kończy bramką tylko 1 z 8 okazji, ja natomiast po 3... druga połowa już bardziej wyrównana. udaje mi się trafić 2 bramę i vitoss opada z sił. Wynik do końca spotkania się nie zmienia.

Sinus 0:4 MartiniTSW

wynik bardzo wysoki jak na mój poziom gry. Martini wykorzystuje wszystko w 1 połowie, i 1 połowa to 2:0 dla marki wino a potem jakiś tam gol i karny z tyłka, ja dostaje czerwo i odechciewa mi się grać

Sinus 2:2 MartiniTSW

wyrównany mecz z przewagą Martiniego, gonie dwa razy wynik a ostatni raz to już tuż przed ostatnim gwizdkiem. zdobywam 1 jakże cenny punkt

dzięki chłopaki za grę

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Czw 17:46, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:34, 10 Gru 2008
PRZENIESIONY
Czw 0:05, 11 Gru 2008

MartiniTSW 4:0 Sinus

Hattrick Brendao i karny strzelony przez Srne daly zwyciestwo druznie Shaktara w tym meczu.

Najpierw strzelam gola, pozniej Sinus wyrownuje. Gra na srodku pola, w koncu centra na glowe zawodnika Shachtara i gol. W samej koncowce Sinus doprowadza do remisu zdaj e sie przez Etoo.

Czw 17:44, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS (Basel) 2-2 i 3-0 (Sporting) Vitoss

W pierwszym meczu Vitoss ciśnie mnie do ok.60min ,a ja sie tylko odbijam od jego zawodnikow szczęśliwy.Dopiero pozniej zaczynam grac i marnuje pare okazji. Remis ratuje ladnym strzalem z wolnego z 27m.
W drugim meczu trafilem z forma i juz w pierwszej polowie ustalam wynik oddajac tylko 4 strzaly. W drugiej dokładam jeszcze 5 ,ale nic sie juz nie zmienilo. Vitoss dwukrotnie trafia w slupek.

Ostatnio zmieniony przez ArekŁKS dnia Czw 19:55, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:46, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 1:3 i 4:2 vitoss

Bardzi wyrownane mecze, w ktorych dzialo sie duzo ale nie pamietam. Ku*wa i jak tu opisac cos o czym sie nie pamieta lool Dobra moze to bylo tak strzelam vitoss wyrownuje i tak na zmiane az do takich wynikow jakie sa powyzej,

Ostatnio zmieniony przez MartiniTSW dnia Nie 0:48, 14 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:32, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

no panowie, widzę, że walka do końca radosny zarówno Martini jak i Arek mają szansę na awans także postarajcie się Wink
Pią 23:52, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

ArekŁKS - MartiniTSW 1-4 i 0-3

Do pewnego momentu moi grali dobrze,ale pozniej Martini mijał ich jak tyczki.
Na szczescie juz koniec radosny
Sob 13:08, 13 Gru 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW napisał:

Nie pisze opisu bo mi sie nie chce.

Martini proszę o opisy.
Czekam do jutrzejszego dnia, mam nadzieje że sie pojawią bo jak niestety nie będzie niemiła
niespodzianka.
Sob 14:47, 13 Gru 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Gratuluje, z tej grupy uzyskali awans MartiniTSW, czyli faworyt grupy, oraz leszcz który po prostu dostał dobry tim dzięki któremu wyszedł z grupy- Sinus. Niestety, vitoss, oraz ArekŁKS żegnają się z turem. Powo chłopaki w następnych turach.
Nie 13:37, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Liga Mistrzów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)