7 Day's League Edition 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

50ml 4:1 Mintaj
wyrownany mecz,w strzalach po 9,pierwszy strzela Berbatov po X+[] i spokjnie umieszcze pilke w siatce,pod koniec pierwszej polowy Eto'o wykorzystal swoja szybkosc i 1:1,w 2 odslonie Tevez zdobyl klasycznego hat-tricka,CR trafil jeszcze w slupek,
thx

Wyjasnienie przeniosłem do odpowiedniego tematu i ostrzegam Cie zebys nie obrazal przeciwnika... następna taka rozmowa i +1.
Edit By Bart0o0sh

tak jest panie Tur Modzie,juz wolge nie bede sie wychylal,zeby przypadkiem Ci sie nie narazic,no bo wkoncu teraz mozesz rzucac ostrzezeniami,banami i jeszcze nie wiadomo czym,postaram sie nie zawiesc zaufania ktorym mnie obdarzyles

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pią 16:03, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Czw 17:52, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 2-1 juliusz93

NIe lubie takich meczy, kiedy ja atakuje a rywal przerpowadza grozne kontry. Tym razem na szczescie pierwszy strzelam bramke za sprawa Henry'ego. Kiedy wydaje mi sie, ze kontroluje spotaknie Liverpool strzela bramke. Strzal z 20 metrow, pilka odbija sie od poprzeczki, nastepnie od Valdesa i wpada do bramki. Druga polowa to zdecydowana moja przewaga, lecz strzelam tylko jedna bramke. Jej autorem Xavi, ktory wykorzystuje blad obrony.
Dzieki za mecz

glazunio2 5-0 dr_idea

Na poczatku przewazal rywal. W 9 miucie Torres faulowany w polu karnym lecz Gerrard nie strzela karnego. Pozniej mecz sie wyrownal, lecz ja strzelilem bramke. Rywal zaatakowal mocniej, lecz to ja dokladam kolejna bramke. W drugiej polowie napastnik rywala dostaje czerwo. Ja dokladam jeszcze trzy bramki i spokojnie wygrywam. W tym meczu wszystko mi wychodzilo.
Dzieki za mecz...

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Czw 18:06, 12 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:04, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora

_______________Biszkopt3-1juliusz93

Piękne warunki do gry aż chciało sie grać. Mecz od początku z moją przewagą, jednak w pierwszej połowie trafiam do bramki juliusza tylko raz. Po zmianie stron popis strzelecki Londyńczyków, którzy na bramkę The Reds strzelali 12 razy szkoda tylko że z tego wszystkiego padły tylko 4 bramki (hattrick Drogby). W strzałach 20:5. Dzięki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
_______________Biszkopt3:3rymp@lus

Szkoda straconych punktó bo mecz był jak najbardziej do wygrania. Przebieg meczu ja atakuje przeciwnik strzela bramki (0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2 ,3:3). Bramkę na wagę remisu przeciwnik strzela w loss time. W strzałach bodajże 19:4. Dzięki.

_______________Biszkopt4:1MichalW

Mecz wydaje mi sie zasłużenie wygrany. Bramkę jako pierwszy strzela przeciwnik ja wyrównuje za sprawą J.Cole potem ten sam piłkarz pokonuje Buffona 3 razy. W strzałach 15:5. Dzięki za meczyk.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Czw 20:23, 12 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Czw 19:27, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora
MichalW

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 173

Skąd: Sokołowo

MichalW 1-1 glazunio2

mecz ze wskazaniem na rywala pierwszy strzela bramke ja chwile pozniej wyrownuje pozniej glazunio2 mial jeszcze sporo okazji ale Buffon swietnie bronil dz

Następnym razem postaraj sie trochę bardziej w tym opisie wink NIech koledzy wyżej będą dla Ciebie inspiracją, bo naprawdę jedno zdanie to troszkę przesada.Narazie bez zadnych kar, ale będę CIę obserwował.

Edit by adek4

Ostatnio zmieniony przez MichalW dnia Czw 19:40, 12 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:40, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 2:1 PiotrekLoverman

Od poczatku przewazalem ale na bramke musialem czekac do 25 minuty.do polowy utrzymal sie wynik 1:0.Na poczatku drugiej polowy podwyszam na 2:0.Pozniej rywalowi udaje sie trafic bramke kontaktowa ale na wiecej bramek nie bylo go stac.
Strzaly 12:4 Dzieki.

kris10 4:1 Mintaj

Szybko wyszedlem na prowadzenie bo juz w 3 minucie.Pozniej rywal przejal inicjatywe i mial kilka swietnych sytuacji ale jego pilkarze pudlowali.Mi udalo sie jeszcze trafic bramke po kontrze i bylo 2:0 do przerwy.W 2 polowie najpierw podwyszylem na 3:0 a pozniej rywal ktory znowu mial sytuacje ale ich nie wykorzystywal trafil bramke na 3:1.Ostatnie slowo nalezalo do mnie i przed koncem trafilem na 4:1 i wygralem to spotkanie choc nie do konca zasluzenie.
Strzaly 12:14 Dzieki.

kris10 4:2 glazunio2

le przebiega dla mnie pierwsza czesc pierwszej polowy.Przegrywam 2:0 i gram na dodatek w 10 po tym jak moj sfaulowal przeciwnika bedacego sam na sam a ten wykorzystujac wolnego.Jednak dalsza czesc przebiegala po mojej mysli i jeszcze w tej polowie strzelilem 3 bramki.W strzalach do polowy 8:3.W 2 czescie dokladam jeszcze jedna bramke i wygrywam 4:2.
Strzaly 11:6. Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Czw 21:23, 12 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:23, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Bart0o0sh 3-1 Mintaj

Mecz zasluzenie wygrany... mecz z moja przewaga i pewna gra... obejmuje dosc szybko prowadzenie, nastepnie 2-0 i 3-0... troche przyspalem trace na 3-1 i koniec meczu. Zasluzone 3 pkt,a mecz bez historii zagrany na przyzwoitym poziomie Dzieki.

Bart0o0sh 6-1 PiotrekLoverman

Moja dominacja co wskazuje wynik spotkania. Szybko strzelam bramke 1-0 nastepnie druga na 2-0 itd. Dopiero przy wyniku 5-0 trace gola na 5-1 po czym dobijam przeciwnika na 6-1 i jest po meczu. Zasluzone 3pkt. Dzieki

Bart0o0sh 2-1 50ml

Jeden z najciezszych meczy w tej lidze. Obejmuje prowadzenie pozniej przeciwnik wyrownuje i jest 1-1. W drugiej polowie duzo walki i szczescia które w tym spotkaniu było po mojej stronie. Strzelam bramke na 2-1 i zgarniam 3pkt. Mecz na remis. Dzieki

Bart0o0sh 5-0 dr_idea

Mecz z poczatku wyrownany. Czas na zegarze mijal, a ja zdobywalem coraz to wieksza przewage na boisku i zaczeły padac bramki. Przeciwnik mial tez pare dobrych okazji jednak nic nieudalo sie trafic. Mi udalo sie az 5 i dlatego 3 pkt zasluzone. Dzieki

Bart0o0sh 6-1 kris10

Mecz którego sie troche obawialem. Przeciwnik mocny i mecz z poczatku wyrownany, a nawet z przewaga krisa10. Gralem swoje i z czasem zdobywalem przewage i bramki. W drugiej polowie przeciwnik zostal zdominowany i wynik koncowy to 6-1. Zasluzoen 3pkt . Dzieki

Bart0o0sh 3-2 Rafal6217

Mecz wyrownany. Ja obejmuje prowadzenie ... trace je i znowu obejmuje. W drugiej polwie ponownie jest remis, ale udaje mi sie trafic na 3-2 i zgarnac 3pkt. Mecz na remis bez historii i troche nudnawy jak dla mnie. Niemialem pomyslu na gre. Dzieki

Bart0o0sh 1-0 Pietri

Mecz bardzo wyrownany duzo walki w srodku pola i po kilka przyzwoitych akcji po obu stronach. W drugiej polowie Pietri dostaje czerwona kartke, ale ja niepotrafie tego wykoszystac. Pod sam koniec mocno przycisnelem i w Loss Time ledwo wcisnelem piłke do bramki. Dzieki

Bart0o0sh 3-3 rogas

Mecz z lekka przewaga przeciwnika. To on prowadzil wynik i zdobywal caly czas prowadzenie, a ja gonilem. W 2 polowie 13 min przed koncem przegrywalem 3-2 i byl lost. Po wznowieniu gry udaje sie wyrownac i zachowac 1pkt. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Pią 17:13, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 9 razy
Czw 21:40, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora

Pietri 3:2 adek4

Mecz naprawde bardzo wyrównany choć w strzałach było 12:9 dla mnie.
Początek meczu raczej pod dyktando rywala i czesciej atakuje...
Ale pierwszy bramke to ja zdobywam ;p w 30minucie... Później lekkie zachwianie i szybko trace 2 bramki i mamy 2:1 dla realu...W drugiej połowie jakoś się udało i cudem czy nie cudem wygrałem ten wyrównany pojedynek.Dzięki.
Czw 22:56, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisekx1113-1adek4

ciekawe spotkanie, pierwsza połowa wyrównana jednak to adkowi udaje się strzelić bramkę nr 1 w 40 minucie i wychodzi na prowadzenie... ilość strzałów do przerwy 6-3, jednak z mej strony mało grożne... w drugiej połowie żywsza gra Interu i po łądnych akcjach wychodzą na niespodziewane prowadzenie 3-1... niespodziewane, gdyż forma ostatnio słaba..., dzięki za meczyk...
Czw 23:55, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora

ptakms 2-2 rymp@lus13

Dość trudny mecz, po bramce na 0-1 już było bardzo pechowo ale mimo tego zdołałem odrobić i wywieźć remis z tego spotkania. Dzięki Wink

Mintaj 0-4 rymp@lus13

Rywal oddawał strzały z 30-40metrów a ja strzelałem bramki. Cóż taka jest okrutna prawda że w życiu by nie trafiali z takich pozycji więc wyszło na dobre. Dzięki Wink

PiotrekLoverman 0-2 rymp@lus13

Mecz pod moją kontrolą, ale niepotrafiłem dobić rywala i skończyło się aby 2-0. Dzięki Wink

memp 1-14 rymp@lus13

Oddałem 15 strzałów ale co się tu dziwić skoro 12 bramek padło na pustą bramkę bo tak rozklepywałem defensywe rywala. Jedna z karniaka i jedna sam na sam z bramkarzem cool Dzięki Wink

dr_idea 4-2 rymp@lus13

Kurde, a miało być dziś tak pięknie a tu taka wtopa z rywalem który twierdzi że jego zespół jest najgorszy w lidze. Mogłem coś ugrać ale nie ugrałem i zasłużone zwycięstwo rywala. Dzięki Wink

BartOoOsh 1-2 rymp@lus13

Uffff... Dobra postawa Didy, ale pod koniec nerwówka kiedy to rywal strzelił kontaktową bramkę bo Dida niepokrył pierwszego słupka. Ale udało się utrzymać cenne 3punkty na swoim koncie. Dzięki Wink
Pią 0:48, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora
PiotrekLoverman

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 59

juliusz93 - PiotrekLoverman 0-1

Mecz (1) pod (2) moje (3) dyktando (4). Niestety (5) kontuzjowany (6) jest (7) prawie (cool cały (9) skład (10) dlatego (11) cięzko (12) bylo (13) cokolwiek (14) ustrzelic (15). Kiepska (16) forma (17) pilkarzy (1cool widoczna (19) byla (20) w (20) calym (21) meczu (22). Na (23) 11 setek (24) udalo (25)sie (26) strzelic (27) tylko (2cool jedna (29) bramke (30), a (31) strzelcem (32) okazal (33) sie (34) J. Zanetti (35) w (36) samej (37) koncowce (3cool meczu (39). Dzieki.

ps. ale się rozpisałem..no ale 25 słów musiało być więc to tylko dlatego. Nie wiem jakim cudem się uzbierało aż 40..sory.

przycwaniaczyłeś, pamiętaj że twoje odliczanie jest dla nas zbędne, nie przestrzegamy do końca tego przepisu sami, jest napisanae ok. 25 słów , może być 20-30 i więcej i ciut mniej, chodzi o to aby napisać cokolwiek o tym meczu, wierz mi nikt nie będzie cie ścigał za brak 2-óch wyrazów, pozdro
Edit by Rafal6217

Ja dodam ze nazbieralo Ci sie nie tylko słów... przesadziłeś.

Ostatnio zmieniony przez PiotrekLoverman dnia Pią 10:54, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Pią 10:43, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 4:1 MichalW

Mecz z raczej moją przewagą, którą szybko udokumentowałem w pierwszej połowie strzelając trzy gole. Najpierw Van Persie po dośrodkowaniu strzelił głową, drugiego gole strzela Fabregas po zamieszaniu w polu karnym, trzeciego Adebayor w akcji sam na sam z bramkarzem. W drugiej połowie troche sie rozluźniłem i dałem pograć przeciwnikowi, ale strzelił tylko jednego gole po pięknym uderzeniu Camoranesiego z dystansu. W loss time dokładam jeszcze jedną bramkę, ponownie Adebayor. Strzały 15:12.

Pią 14:28, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora
MichalW

Posty: 173

MichalW 2-1 rymp@lus13

mecz wyrownany ja strzelam jako pierwszy po dosrodkowaniu w 25min Amuari strzela na 1-0 w 43 rymp@lus13 wyrownuje za sprawa Pato po przerwie gra toczy sie glownie w srodku boiska w 65 min ladnym strzlem prosto w okienko pipisal sie Iaquinta i bylo po meczu mielismy jeszcze pare okazji ale nic nie wpadlo dz

Ben_Ass 2:0 dr_idea

Mecz dobrze sie zaczyna, bo Babel łapie czerwoną kartkę. Jednak oos w 15 minucie i co dobre szybko się kończy:) Dogrywamy połowę strzelam Rooneyem i zaś zmiana. Druga połowa na serwerze. Wyrównanie. Berbatov dziwna bramka.

Pią 15:53, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora

Posty: 59

50ml - PiotrekLoverman 3-1

Ogromne szczescie mial 50ml w tym meczu. Wszystkie bramki zdobyl po odbiciu przypadkowym od obroncow, po czym pilka trafiala pod nogi jednego z napastnikow. Fart nad farty. Wynik nie mozna uznac jako sprawiedliwy, bo pilkarze Interu raz po raz straszyli bramke MU marnujac niekiedy swietne sytuacje. Mimo wszystko dzieki.

ps. teraz chcialbym wyjasnic jeszcze jedna kwestie...ja dostalem ostrzezenie za obraze przeciwnika, wiec wnioskuje o to samo dla 50ml. zarowno w poprzedniej rozmowie, ktora sam prowokowal jak i tej, gdzie oprocz tego uzywal wulgaryzmow, o ktorych mi nie powiecie ze sa tolerowane na weol chyba...: