FINAŁ!!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

totomiX

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Śro 14:02, 04 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:03, 02 Lip 2007 Zobacz profil autora
Iras

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 1224

Skąd: Katowice

Jak widać najlepszą ekipą turnieju, niezależnie od wyniku tego finału okazała się Kostaryka z Wanchopem na czele. Po porażce w fazie grupowej w CL z totomixem wiedziałem, że to nie będzie spacerek i, że totomix nie przypadkowo doszedł tak daleko.

1 mecz:
Mecz nie zaczął się od jakiś błyskawicznych ataków jednej bądź drugiej ekipy. Było dużo walki, a każda akcja zatrzymywała się zarówno na obronie totomixa jak i Irasa. Do przerwy 2:3 w strzałach dla totomixa. W drugiej połowie obrońca totomixa popełnił okropny błąd, który w 100% wykorzystał Saborio. Chwilę później na 2:0 podwyższył Gomez pięknym uderzeniem z przed pola karnego. Piłka wpadając do siatki odbiła się jeszcze od słupka. Totomix musiał bardziej zaatakować. Wyszedł Wanchopem na sam na sam z bramkarzem, ale ten drugi okazał się lepszy. Zaraz potem Iras podwyższa na 3:0 po kolejnym błędzie obrońcy totomixa. Strzelcem znowu Saborio. W końcówce totomix przechodzi na ofensywną formację (3-4-3). Pod koniec nie wykorzystałem sytuacji sam na sam Wanchopem. Wynik się już nie zmienia. 9:6 w strzałach

2 mecz:
Totomix po porażce 3:0 nie miał teraz nic do stracenia. Zagrał formacją 3-4-3. Ja nakazałem swoim pomocnikom zagrać defensywnie. Kostaryka pod wodzą totomixa ciągle atakowała. Próbowali różnymi sposobami strzelić bramkę, ale wszystko zatrzymywałem obrońcami i mój bramkarz nie musiał interweniować. Zagrałem jak Polska U-20, czyli piły do przodu z ominięciem drugiej linii. Na początku było to groźne, mogłem coś skontrować, ale później totomix już lepiej bronił. Do przerwy tym razem 3:2 dla mnie w strzałach. Na drugą połowę totomix ustawił jeszcze bardziej ofensywną formację, co zmusiło mnie do cofnięcia całej pomocy oraz ataku. Jednak wciąż jego Kostaryka nie mogła nic strzelić. W końcu wyprowadzam normalną akcję i ładnie kiwając obrońcę totomixa strzelam na 1:0 Saborio. W końcówce mogłem podwyższyć wynik, ale na drodze do bramki stanął obrońca, który wybił piłkę głową po strzale Saborio. 9:5 dla mnie w strzałach.

Skąd: Jastrzębie-Zdrój/London

Iras może zamiana -Lepper na twoją kobietkę?Słyszałem ,że bardziej reflektujesz chłopców wink <bez napinki> wink
Gratulacje.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Śro 12:52, 04 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 12:49, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

Opisy naprawde bardzo dobre i obiektywne. Tylko takie jedno male sprostowanie, ta bramke w pierwszym meczu na 1-0 dostalem juz w 5 minucie spotkania smutny a nie na poczatku drugiej polowy. Oczywiste bylo, ze faworytem byl Iras, a ja potrzebowalbym sprzyjajacych wiatrow, zeby wygrac ten dwumecz. Przystapilem do gry pelen wiary w swoje mozliwosci, jednak bramka stracona tak szybko i w taki spsob mocno podcina skrzydla. Reszta wygladala tak jak w opisie Irasa.

Podsumowujac, w tym dwumeczu zabraklo mi szczescia, gdyby pierwszy mecz od poczatku ulozyl sie nieco inaczej, to mysle, ze nawiazalbym bardziej wyrownana walke z Irasem. Nie zmienia to jednak faktu, ze Iras w obu meczach byl lepszy ode mnie i w pelni zasluzyl na zwyciestwo. GRATULUJE!
Śro 12:51, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

Gratuluje , teraz to na forum jak coś napisze Iras to bedzie zajmować że ho ho tyle pasów.
Śro 13:45, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Hehe coś o tym wiem totomiX. Też straciłem w finale z kemocikiem bramke w pierwszych minutach w dodatku po głupim rykoszecie zdzier

Gratulacje dla obu panów. wink
Śro 14:14, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

totomiX napisał:
Opisy naprawde bardzo dobre i obiektywne. Tylko takie jedno male sprostowanie, ta bramke w pierwszym meczu na 1-0 dostalem juz w 5 minucie spotkania smutny a nie na poczatku drugiej polowy.

Sry nie pamiętałem już zdzier
Śro 15:50, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora
MartiniTSW

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 752

Skąd: Gród Krk

Gratulacje dla Was obu radosny Iras widze ze mnie przegoniles w pasach ale w generalnej mnie nie przescigniesz zdzier bo mialem wiecej finalow od Ciebie wink
Śro 16:17, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Gratulacje Iras jeszcze raz Wink i Tobie też totomiX sprawiłeś sporą niespodziankę. radosny

Skąd: Ze stolicy Śląska

No Iras gratulacje, Totomix tobie tez gratuluje choć bez obrazy nie wiem co robiłeś w finale zdzier

Iras tam wygra, Iras tu wygra... chyba czas mu zablokowac konto... Wink

A tak powaznie to gratuluje chlopaki finału, no i zbanowanemu Irasowi ostatniego sukcesu zdzier

Gratulacje Iras brawo

Muszę powiedzieć, że totomiX robi stałe postępy. W PP podszedłem do meczów z nim bardzo wyluzowany licząc na łatwe zwycięstwo i się przeliczyłem... Widać to nie było przypadkowe radosny
Czw 11:53, 05 Lip 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)