Grupa E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Witam!
Można już zacząć grać.Gramy jak zawsze mecz i rewanż.
Mile widziane opisy meczów i nagrane bramki .
Mam nadzieje,że nie będzie żadnych problemów z rozegraniem spotkań.
Życze wszystkim powodzenia
wykrzyknik

Proszę o dokładne zapoznanie się z:

Regulaminem Turnieju MR Surprise Cup
Ogólnym regulaminem rozgrywek

UWAGA :
Termin na rozegranie pierwszej fazy grupowej mija wraz z 21.06. godz. 23:59!!!

Lp._Nick________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
1.Czarny________10___06__02__02__27__13__+14___020  AWANS!!!
2.Kicek_________10___05__03__02__24__10__+14___018  AWANS!!!
3.petr__________10___04__03__03__22__21__+01___015  AWANS!!!
4.arek25________10___04__03__03__13__12__+01___013  AWANS!!!

Czarny[link widoczny dla zalogowanych] 5-1 [link widoczny dla zalogowanych]petr
Czarny[link widoczny dla zalogowanych] 5-1 [link widoczny dla zalogowanych]arek25
Czarny[link widoczny dla zalogowanych] 2-0 [link widoczny dla zalogowanych]Cybuch
Czarny[link widoczny dla zalogowanych] 3-0 Klimekjr
Czarny[link widoczny dla zalogowanych] 1-1 [link widoczny dla zalogowanych]Kicek
petr[link widoczny dla zalogowanych] 1-2 [link widoczny dla zalogowanych]arek25
petr[link widoczny dla zalogowanych] 1-1 [link widoczny dla zalogowanych]Cybuch
petr[link widoczny dla zalogowanych] 1-1 Klimekjr
petr[link widoczny dla zalogowanych] 4-3 [link widoczny dla zalogowanych]Kicek
arek25[link widoczny dla zalogowanych] 3-0 [link widoczny dla zalogowanych]Cybuch
arek25[link widoczny dla zalogowanych] 0-0 Klimekjr
arek25[link widoczny dla zalogowanych] 2-1 [link widoczny dla zalogowanych]Kicek
Cybuch[link widoczny dla zalogowanych] 3-1 Klimekjr
Cybuch[link widoczny dla zalogowanych] 0-0 [link widoczny dla zalogowanych]Kicek
Klimekjr 0-4 [link widoczny dla zalogowanych]Kicek

Runda rewanżowa:
Kicek[link widoczny dla zalogowanych] 4-0 Klimekjr
Kicek[link widoczny dla zalogowanych] 6-1 [link widoczny dla zalogowanych]Cybuch
Kicek[link widoczny dla zalogowanych] 2-0 [link widoczny dla zalogowanych]arek25
Kicek[link widoczny dla zalogowanych] 1-1 [link widoczny dla zalogowanych]petr
Kicek[link widoczny dla zalogowanych] 2-1 [link widoczny dla zalogowanych]Czarny
Klimekjr 0-2 [link widoczny dla zalogowanych]Cybuch
Klimekjr 0-0 [link widoczny dla zalogowanych]arek25
Klimekjr 1-4 [link widoczny dla zalogowanych]petr
Klimekjr 0-4 [link widoczny dla zalogowanych]Czarny
Cybuch[link widoczny dla zalogowanych] 1-0 [link widoczny dla zalogowanych]arek25
Cybuch[link widoczny dla zalogowanych] 2-3 [link widoczny dla zalogowanych]petr
Cybuch[link widoczny dla zalogowanych] 2-4 [link widoczny dla zalogowanych]Czarny
arek25[link widoczny dla zalogowanych] 4-1 [link widoczny dla zalogowanych]petr
arek25[link widoczny dla zalogowanych] 1-1 [link widoczny dla zalogowanych]Czarny

Dzień 1 - niedziela

Bez złudzeń... trener arek25 mimo dobrej gry petra zgarnia z dwumeczu komplet pkt. i jest liderem grupy. Po piętach depcze mu wspomniany wyżej trener petr,który odegrał się za porażki w meczach z Klimkiemjr.

Dzień 2 - poniedziałek

Bez niespodzianek...Tak jak się wszyscy spodziewali trener Klimekjr łatwo oddawał punkty swoim przeciwnikom. W dzisiejszych spotkaniach poniósł aż 5 porażek i tylko raz zremisował. Nie wróży to najlepiej,a jego spadek jest już prawie pewny.
Potyczka gigantów...W meczu na szczycie,czyli w pojedynku dwóch wybitnych trenerów: Czarnego i arka25 - lepszy okazał się ten pierwszy. Na własnym boisku rozgromił Grecje 5 - 1,a na wyjeździe podzielił się punktami.
Trener Meksyku utrzymuje forme...Zarówno w meczach z Cybuchem ,jak i z Kickiem wywiózł tyle samo punktów - 4. Na własnym boisku wygrywał rożnicą jednej bramki , na wyjazdach remisował. Pozwoliło mu to utrzymać lidera w grupie E.

Dzień 3 - wtorek

Pogrom i...Tak można opisać drugi mecz Szkotów ze Szwajcarami. Wynik 6 - 1 na korzyść tych pierwszych mówi sam za siebie. Czy w drużynie Szwajcarii jest jakiś kryzys? Chyba tak. Kolejne dwa mecze z Norwegami przegrali gładko 0 - 2 i 2 - 4. Zachowują już minimalne szanse na awans. Ale nadzieja zawsze jest...
Lustrzane odbicie?!...Trenerzy Meksyku i Norwegii chyba bardzo się lubią,bo ich mecze między sobą zakończyły się identycznymi wynikami 5 - 1 . Raz w jedną strone raz w drugą. W końcu był to pojedynek "na górze" tabeli.Obie ekipy miały już praktycznie pewny awans,a więc... sprzedane mecze,czy tylko dziwny zbieg okoliczności?

Dzień 4 - środa

Mecze o lidera...Trener Kicek dwoił się i troił żeby wygrać grupe E,jednak się nie udało. Mimo,że w bezpośrednich starciach wygrał i z Czarnym i z arkiem25 to jego zdobycze punktowe w tych meczach były za małe by zająć pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji.Zabrakło jedynie albo aż dwóch punktów.

Dzień 5 - czwartek

Mecze o pietruszke,ale czy na pewno? ...Dla trenera Cybucha były to mecze o "zachowanie twarzy" w tym turnieju. Te dwa zwycięstwa były na tyle ważne,bo dzięki nim nie odstaje od czołówki,która awansowała. Zajął 5 miejsce z 11 pkt. co nie jest najgorszym wynikiem.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pią 2:00, 22 Cze 2007, w całości zmieniany 20 razy
Nie 1:05, 17 Cze 2007 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

Głos na kicka. Chyba faworyt grupy wink

Ja oddałem głos na Ciebie zdzier w WEOL Challenge grupe miałem "łatwiejszą" i nie awansowałem,zobaczymy "w praniu" jak to będzie lool

edit by Kicek
Nie 11:01, 17 Cze 2007 Zobacz profil autora
petr

Posty: 35

Skąd: E-g

petr (Meksyk) 1:2 arek25 (Grecja)

1 polowa miazdzaca przewaga Grecji zaledwie 1 strzal Meksyku przy 7 Grecji. 2 polowa bardziej wyrownana. Ostatecznie skoromna wygrana Grecji.

petr (Meksyk) 1:4 arek25 (Grecja)

Mecz na bardzo wysokim poziomie duzo akcji, strzalow, mordercze tempo spotkania. Wiecej szczescia, a przede wszystkim skutecznosci po stronie Grecji.

Dzieki za mecze arek25, no i powodzenia dalej.
Nie 12:01, 17 Cze 2007 Zobacz profil autora

Też oddałem głos na Kicka, to chyba jakieś skalanie boskie, że na niego trafiłem znowu wink
Muszę obadać Norwegię w MR i wieczorkiem jestem gotowy na mecze do Turnieju radosny
Nie 13:04, 17 Cze 2007 Zobacz profil autora
petr

Posty: 35

Skąd: E-g

petr (Meksyk) 1:1 Klimekjr (Japonia)

1 polowa i szybkie prowadzenie Japonii. Po straconej bramce Meksyk zabral sie do odrabiania. Niestety kazda proba konczyla sie masakrycznym pudlem (Fonseca i Borgetti powinni zmienic dyscypline sportu, jak najszybciej poki mlodzi sa, proponuje brydz sportowy). W koncowce meczu szczescie dopisalo i Meksyk wkoncu wyrownal. Strzaly 12:9.

petr (Meksyk) 4:1 Klimekjr (Japonia)

Lepsze spotkanie w wykonaniu Meksyku. Kontrolowali sytuacje na boisku systematycznie powiekszajac przewage. W koncowce meczu gol honorowy dla Japoni. Strzaly 11:6.

Dzieki za mecze Klimekjr, powodzenia dalej.
Nie 13:11, 17 Cze 2007 Zobacz profil autora
petr

Posty: 35

Skąd: E-g

petr (Meksyk) 1:1 Cybuch (Szwajcaria)

1' - G. Franco
90' - Frei
(Strz. 15:6)

1 polowa zaczela sie od mocnego uderzenia pierwsza akcja i gol (1:32') po czym nastapila totalna dominacja Meksyku, niestety znow brak skutecznosci (1 pol strz. 11:0). W 2 polowie Szwajcarzy podniesli sie z kolan i gra sie wyrownala. W ostatniej minucie meczu po 40 metrowym krosowym podaniu w sytuacji sam na sam znajduje sie Sebastian Frei i pewnym strzalem doprowadza do remisu. Wznowienie gry i koncowy gwizdek. DRAMAT !!!

petr (Meksyk) 3:2 Cybuch (Szwajcaria)

20' - Barnetta
24' - Fonseca
42' - Cabanas
82'- G.Franco
89'- Borgetti
(Strz. 15:8)

1 polowa znakomita w wykonaniu obydwu druzyn mnostwo akcji, strzalow, dryblingow. Po 45 minutach skromne prowadzenie Szwajcarii. (wypasiona bramka Barnetty z naroznika pola karnego lol). 2 polowa takze wyrownana do 70 min. W koncowce meczu Meksykanie zepchneli rywala do obrony i zdolali wyjsc na prowadzenie. W ostatniej akcji meczu Fonseca mogl postawic kropke nad i, niestety z najblizszej odleglosci nie trafia strzalem nozycami.

Dzieki za mecze Cybuch, powodzenia dalej.
Pon 12:39, 18 Cze 2007 Zobacz profil autora

Przypominam, że do godz. 23:59 dzisiejszego dnia KAŻDY gracz musi mieć rozegrane minimum 4 spotkania. Przy 0 rozegranych meczach karą może być nawet Czarna Lista i usunięcie z Turnieju.
W tej grupie dotyczy to pięciu zawodników:
arek25 (2 mecze do rozegrania)
Klimekjr (2 mecze do rozegrania)
Cybuch (2 mecze do rozegrania)
Czarny (4 mecze do rozegrania)
Kicek (4 mecze do rozegrania)
Proszę namiestników o zaktualizowanie Tabeli w godzinach wieczornych.

Pon 14:31, 18 Cze 2007 Zobacz profil autora
petr

Posty: 35

Skąd: E-g

petr (Meksyk) 4:3 Kicek (Szkocja)

Strz.12:10

Grad bramek. Meksyk prowadzil juz 4:1, lecz w drugiej polowie dostal zadyszki i Szkoci prawie wyrownali. Szczesliwie dowiezione zwyciestwo Meksyku.

petr (Meksyk) 1:1 Kicek (Szkocja)

Strz.5:6

Mecz walki, wyrownany od poczatku do konca. Prowadzenie obiela Szkocja w 1 pol, wyrownanie nastapilo pod koniec meczu.

Dzieki za mecze Kicek, powodzenia dalej.
Pon 18:02, 18 Cze 2007 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(grecja) 0:1 (szwajcaria)Cybuch

Cybuch(szwajcaria) 0:3 (grecja)arek25

Niestety w pierwszym meczu przesladowal mnie pech :/ W drugim to ja mialem wiecej szczescia niz Cybuch. Bramkarz szwajcarii nie zaliczy tego wystepu do udanych wink

2 mecze przeciwko ekipie z Norwegi
Ludzie z kraju "kwitnącej wiśni zapewnie są zawiedzeni postawą Japoni ale jak nam wiadomo są raczej optymistycznie nastawieni do życia ;-P

1 mecz :

Norwegia vs Japonia

Japończycy od początku spotkania chcieli spróbować swoich sił w przedniej formacji wiec ruszyli do natarcia.Lecz moje koślawe palce na klawiszach nie sprawdzają sie wogóle.

First Half

10min. - Czarny znalazł sposób na przedostanie sie przez linie pomocy i Carew po strzale z 18 m pokonał Japońskiego golkipera.

1-0

___________________________________________________________________

40 min - Ole babe face killa ośmieszył mnie i dokonał kolejnego rozbicia Kawaguciego czy jakos tak ;P

2-0

____________________________________________________________________

70 min. - Po raz kolejny Solsqier "też nie wiem jak to sie pisze" ;P strzałem po
ziemi znalazł droge do bramki

3-0

KONIEC MECZU

W strzałach była niewielka różnica bo też coś robiłem na tym felernym jak dla nas boisku.

2 MECZ

Podam odrazu wynik bo mam mało czasu a musze zagrać mecze.

Japonia {klimekJr} 0-4 {Czarny} Norwegia

Japońce rozbici w pył.Piękny gol Carew aż mnie w piersiach scisło.

Też miałem jeden piękny strzał lecz poprzeczka uratowała Norwegie.Wiem że nic by to nie zmieinło ale przynajmniej był bym dumny.

Dzięki za mecze ziomek !!
Powodzonka

Bardziej nieczytelnego opisu nie widziałem dawno na oczy...

Posty: 39

i uj Cie to obchodzi ?? atakujesz mnie ?? Bo co ?? jesteś Admin ?? Burak !!!

Buraków możesz szukać u siebie na ogrodzie we wsi. Ostrzeżenie!

Pon 22:22, 18 Cze 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Szkocja) 0 - 0 Cybuch(Szwajcaria)

strzały 10 - 4

Cybuch(Szwajcaria) 1 - 6 Kicek(Szkocja)

strzały 9 - 13

W obu meczach popis swojej nieskuteczności zafundowali nam pilkarze ze Szkocji. W drugim było już lepiej,ale w pierwszym to szkoda gadać. Marnowali takie piłki,że...

Ogólnie mecze wyrównane, Cybuch nie miał zbyt wiele sytuacji a wiekszość jego strzałów była z okolic 25 - 30m. Większa część obu meczy toczona była w środkowej strefie boiska.

Strz. 11:10

10 meczow rozegranych finish. Dzieki za gre. Powodzenia.

w strzałach 9 - 13

Mecze wyrównane...każdy z nas mógł wygrać.

Śro 17:32, 20 Cze 2007 Zobacz profil autora

Przypominam, że termin zakończenia fazy grupowej kończy się już dzisiaj o 23:59. Proszę o jak najszybsze dogranie zaległych meczy. Jeżeli jest lub był jakiś problem z jakimś użytkownikiem (czytaj z winy rywala mecz nie został rozegrany) to proszę w temacie grupy podać screeny z gg bądź przynajmniej wklejki rozmów… w innym przypadku po upłynięciu Terminu wypiszę WO w stosunku 0:0 (bez punktowe).. Termin nie będzie w żadnym przypadku przedłużany a reklamację WO po terminie zakończenia pierwszej fazy (dziś 23:59) nie będą uwzględniane..
Proszę namiestnika o zaktualizowanie Tabeli w godzinach wieczornych (jak najbliżej godziny zamknięcia 1fazy grupowej).
Wyniki rozlosowania składu 2fazy grupowej jutro koło południa.

Czw 22:28, 21 Cze 2007 Zobacz profil autora

Pierwsza faza grupowa zakończona wykrzyknik Zgodnie z umową czas na WO.
arek25 0:0 Klimekjr (bez punktowy remis)
Klimekjr 0:0 arek25 (bez punktowy remis)

Proszę namiestnika o zaktualizowanie tabeli.

Pią 0:05, 22 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)