Grupa B (II Faza)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup 2 Zobacz poprzedni temat

M__Zawodnik____Mecze___W_R_P____+__-___Pkt
1._justyn________6_____4_0_2____12__8___12 AWANS!
2._Inko__________6_____2_2_2____14__9___8 AWANS!

Powodzenia!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Nie 22:36, 02 Gru 2007, w całości zmieniany 13 razy
Czw 16:39, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora

Inko 4:2 Justyn

W pierwszej polowie mecz chyba raczej ze wskazaniem na Justyna , czesto zagrażał mojej bramce , ale w Ghanie broni Kingston , to co ten bramkarz wyprawiał było dla mnie szokiem , jeszcze nigdy nie widziałem żeby bramkarz tak bronił , wyjmował wszystkie pilki ... Druga polowa zaczela sie dla mnie wysmienicie po 7 minutach prowadziłem juz 3:0 , pozniej zaczely sie lagi i mecz został przerwany ... Dzis postanowilismy zagrac cała polowe , i juz od pierwszych minut Justyn zaczal atakowac , przewage udokumentował dwoma golami. Kiedy wydawało sie że Justyn doprowadzi do remisu udało mi sie strzelic gola , pozniej Justyn dał All-Off ale to nie przyniosło oczekiwanego skutki

Inko 0:1 Justyn

Wyrownany mecz , ponownie dobrze bronił moj bramkarz.Pierwsza polowa zakonczyła sie bezbramkowym remisem. Na poczatku drugiej polowy Essien wychodzi sam na sam z bramkarzem , ale zostaje sfaulowany na 20 metrze , za ten faul obronca Walijski dostaje czerwona kartke.Od tej pory zaczelem atakowac czesciej ,ale ciezko bylo mi sie przebic przez obrone Walii... Do tego na swoje nie szczescie trace gola , po czym nastepuje OOS ( je*** nowa Kailere ). Dogrywamy 20 minut ale w tym okresie czasu nic ciekawego sie nie wydarzyło.

Dzieki za mecze i powodzenia dalej Wink
Czw 17:17, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora

Dokładnie Inko gdyby nie twój GK z pewnością byś przegrał pierwszy mecz ;/ To co on wyprawiał... Wink
Inko odał w przeciągu 7-10 minut 3 strzały i padły 3 bramki ;/ podłamałem się... ale dzisiaj dogrywany mecz wyglądał inaczej Wink))) Szkoda;/
Drugi mecz to moja przewaga która osłabła po czerwonej kartce...
Bardzo ładna bramka Bellamego dająca mi 3 pkt.

Justyn (Walia) 3 - 1 (Grecja) ArekŁKS

Pierwszy mecz grany na dwie raty do 80min prowadze 2:0 ,w dogranej koncowce Justyn strzela.Ogólnie mecz dla Justyna który grał,a ja strzelałem bramki Wink
Drugi mecz bardziej wyrównany ,więcej strzałów Justyna ,ale klarownych sytuacji chyba miał mniej.Juz na początku Vryzas nie trafia do pustej bramki ,w drugiej połowie bramkarz walijczyków broni strzał mojego napastnika w sposób który da mu chyba angaz w cyrku lool.Upiekło mi sie natomiast gdy moj obronca fatalnie podał i w sytuacji sam na sam nie trafia napastnik Walii.
Pią 12:43, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora

Jak ktos chce dzis zagrac ze mna to bede dzis po 22.40 na kompie i chetnie zagram. Mam nadzieje ze ktos sie zglosi do gry ;p
Pią 17:06, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora

Przypominam, że do jutra do godziny 23:59 musicie mieć rozegrane 4 mecze!
Pią 22:44, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

ArekŁKS (Grecja) 1 - 1 (Ghana) Inko
Inko (Ghana) 1 - 1 (Grecja) ArekŁKS

Mecz zaciete i wyrównane,kazdy miał swoje szanse.Zaluje troche bo bramki traciłem po fatalnych swoich błedach (zamiast wywalac obronca w kosmos to niepotrzebnie sie odwracam).Inko bardzo dobrze kwadratem w obronie,moim zdaniem po tym własnie sie poznaje dobrego gracza (szkoda ze ja ciągle tego nie umiem smutny ) .
W drugim meczu w formacji Ghany az czerwono od strzałek ,u mnie tylko jeden do tego z rezerwy + kilku z niebieskimi.Byłem skazany na porazke,jednak to mnie sie udaje pierwszemu strzelic i jakos dzięki temu nie było tak tragicznie ,chociaz momentami bardzo szybcy tego dnia piłkarze z czarnego kontynentu robili co chcieli.

ArekŁKS (Grecja) 0 - 0 (Kostaryka) Soniak
Soniak (Kostaryka) 2 - 1 (Grecja) ArekŁKS

W sumie wyrównane mecze,chociaz bez zadych fajerwerków.Postawiłem wszystko na jedna karte ,ale to nie pomogło raczej tylko zaszkodziło smutny.
Dzięki wszystkim za gre i powodzenia dalej.

• soniak

Z tym typem nie umie się skontaktowac...
Raz złapałem go na gg, ale nie chciał grac.

Inko 2:3 Soniak

W pierwszym meczu od poczatku rzuciłem sie do ataku i juz po 11 minutach było 2:0 dla mnie.Do przerwy dolozylem jeszcze 2 gole i spokojnie moglem myslec o nastepnej rundzie Wink Zas drugi mecz rozegrałem juz na luzie , choc trzeba przyznac ze Soniak zagrał o wiele lepszy mecz niz ten pierwszy Wink Dzieki za mecze

AWANS !! zdzier
Nie 14:37, 02 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)