Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Zobacz poprzedni temat
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

burza-lukas napisał:
Po nowych dowodach jakie pojawiły się w sprawię gracza shinghai, nasz podstawiony agent 007 rezerwa! zebrał ważne informacje.

Wiem że wy jesteście zaszokowani ale ja tak samo tylko to wszysko nie zależy od mojej osoby co wyprawia się z graczem shingayi. Ja tu wpadam aby wszysko uporządkować w turze i zastaje takie rzeczy. Widzę że ban jest przywrócony dla gracza shingayi a wiec on nie może grać w tym turze i powiem tak. Jak by nawet go ułaskawili to on w tym turnieju już nie zagra mecz pomiędzy :

gora89 2:0 maniek82

zostaje utrzymany w mocy i teraz tak wygląda 1/4 Finału.

Ten tur dotrwa do końca mimo wszystko, nikt i nic go nie zdoła storpedować.

___wstajebypic x-x kanakure

_________gora89 2-0 maniek82

_________janczak x-x Dirk

_____veru_1910 x-x seboes

Gramy tylko jedno spotkanie z włączoną dogrywką i karnymi. Czas na rozegranie 1/4 kończy się 12.02.09 o 23:59

W razie błędów proszę pisać na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 7:07, 11 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Śro 2:56, 11 Lut 2009 Zobacz profil autora
kanakure

Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 239

Skąd: Łaskarzew

___wstajebypic 3-4 kanakure

Na początku meczu to wstajebypic atakował wogule do przerwy slabo grałem i było 2-0 Na początku drugiej polowy strzeliłem szybko dwa gole a później jeszcze jednego i było 3-2 ale w koncowce gracz strzela gola na remis, a zapomniał wlonczyc dogrywki i musieliśmy zacząć od nowa 30 min W ostatniej minucie dogrywki strzelilem gola na 4-3 Myślałem ze nie wyjde z grupy a teraz jestem w półfinale

Ostatnio zmieniony przez kanakure dnia Śro 22:30, 11 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Śro 17:42, 11 Lut 2009 Zobacz profil autora
Dirk

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 16

Dirk (PSV) - Janczak (Everton)

2 - 0

Mecz od poczatku z lekka przewaga PSV, co swiadczy bramka strzelona w 17 min. przez magicznego Koevermans'a. Nieco pozniej, podwyzszyc mogl Dzudzsak, lecz pilka trafila w poprzeczke. Wynik do przerwy nie ulegl zmianie. Po przerwie pilkarze Evertonu wyszli bardziej zdeterminowani, gdyz przeprowadzili sporo atakow na bramke PSV. W 75 min, po kontrataku wynik podwyzsza Ambrat na 2-0! W koncowce jeszcze kilka okazji mieli pilkarze Evertonu, lecz skuteczna obrona PSV nie dala sobie strzelic dzisiaj bramki!

Dziekuje za mecz, pozdrawiam
Czw 17:13, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

seboes napisał:
Chcialem zglosic ze moga byc problemy z rozegraniem w terminie mojego meczu z veru_1910. Very pracuje w godzinach 16-24 a ja mam szkole od 7 do 15 i nie ma mozliwosci zebym gral ok 1 w nocy. Wstepnie odpisalem mu czy jutro zdazymy zagrac ok 15 , dzisiaj ma mi odpisac w nocy a ja jutro rankiem sprawdze czy zdolamy zagrac w czwartek. Jezeli by nam sie nie udalo to czy jest mozliwosc przesuniecia terminu na piatek ? napewno zagramy bo koncze ok 13 szkole . Napisalem to zeby nie bylo jakis problemow potem.

Panowie w takim razie macie czas do 13.02.09 do 17:00 na rozegranie spotkania, jeżeli nie uda się to proszę o kolejne wyjaśnienia a podejmiemy decyzje co dalej.

Można już grać półfinał, rozpiska i termin w pierwszym poście.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Czw 18:16, 12 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 2003

Mają termin przedłużony na prośbę , jak nie rozegrają to wtedy zapadną odpowiednie decyzje. Mam nadzieje że jednak uda im się zagrać.

Dostałem wiadomość na PW od gracza veru_1910:

Od: veru_1910
Do: kristo2323
Wysłany: Pią 12:59, 13 Lut 2009

Witam .Dzis bylem umowiony na godzine 13 z graczem seboes na rozegranie meczu 1/4.Jednak z tego co czytalem on konczy szkole o 13 a ja o 13 10 musze wyjsc do pracy..Jest mozliwosc aby wydluzyc nasz czas na rozegranie meczu? bede kolo 23 w domu i wtedy jestem gotowy aby rozegrac to spotkanie.Pozdrawiam

Ze względu że to już ostateczne starcia do 23:59 macie czas. Po północy wszysko zostanie już uporządkowane bo niestety nie możemy tak tego ciągnąc w nieskończoność. 4 dni na jeden mecz to chyba nie jest mało !

Następnym razem proszę pisać na forum wyjaśnienia.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 14:16, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pią 11:23, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora
Dirk

Posty: 16

Dirk - Gora89

2 - 0

Mecz od poczatku zazarty rywalizacja obu druzyn, widac ze gra juz na wyzszym poziomie. Przed przerwa okazje mieli pilkarze FC Porto do objecia prowadzenia lecz pilka trafila w slupek. Kontratak pilkarzy PSV i mamy przed przerwa bramke. Po przerwie ta sama gra, z jednej strony na druga, widac bylo ze trener Gora89 bardzo chce wejsc do finalu! Lecz 10 minut przed koncem wynik ustala Koevermans na 2-0!

Kallon 2 Nsaliwa

Pierwsza polowa zaczyna sie dla mnie znakomicie po prostopadlym zagrania piknym strzalem popisuje sie Kallon i w 5 minucie obejmuje prowadzenie. Po strzelonej bramce gra sie wyrownala , dobrze przejmowalem pilki i wyprowadzalem ataki ktore niestety marnowalem. Druga polowe rozpoczalem z nieco zmieniona taktyka i zaczalem grac fatalnie szybko veru strzela 2 bramki i jest 1-2. Z prowadzenia Spartak cieszy sie jednak tylko minuete bo sytuacje sam na sam wykorzystuje Kallon. Po strzelonym golu zaatakowalem ponownie i po wrzutce liberopoulosa ladnym wolejem gola zdobywa Nsaliwa. Dzieki za emocjonujacy mecz i przepraszam organizatorow za przeciagniecie terminu radosny Strzaly 8-5.

Ostatnio zmieniony przez seboes dnia Sob 0:17, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:17, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Dobra panowie jedziemy z tym ostatnim meczem i czas na finał oraz mecz o 3 miejsce.

seboes x-x kanakure

Sob 1:42, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora
seboes

Posty: 44

Seboes (AEK) - Kanakure (Sampdoria) 2-2 3-2

Kallon 1 Dellas 1 Liberopoulos 1

Mecz bardzo slabo zagrany przeze mnie . W pierszej polowie kiedy gra byla wyrownana Blanco zmarnowal 2 wystuacje , przeciwnik tez mial swoje szanse.W 40 minucieUdaje mi sie ladna pilka uruchomic Kallon i wykorzystuje sytuacje sam na sam. Pownina ta bramka uspokoic maja gre , lecz stalo sie inaczej. Przeciwnik zaczal atakowac a ja bylem zaangazowany tylko w grze w defensywie ograniczajac sie do wykopow. Kanakure wyrownuje na 1-1 i kiedy juz myslalem , ze moj slaby okres gry wykorzy Sampdoria zdobywam bramke po rzucie wolnym. Do konca mecz kanakure probuje strzelic bramke i mu sie w koncu udaje w ostatniej akcji po rzucie roznym i bledzie w wyjsciu defensywy i mamy 2-2. Dogrywka podobna jak 2 polowa mecz w srodu pola , wiecej sytuacji ma kanakure , jednak to ja wyprowadzam w 113 minucie kontre , wrzutka Blanco na pierwszy slupek i Liberopoulos zdobywa bramke. Oczywiscie kanakure nie byly soba gdy w ostatnich minutach nie zaatakowal. Uderza pilke zza pola karnego swietnie pilke sparowal na slupek Kafes , przeturala sie ona po lini i zostala w koncu zlapana przez golkipera.

Posty: 44

Nie z tym calkowicie zapomnialem to nie przesadzej bo pisales do mnie przed meczem na gg ze bedziesz nagrywal i nawet gdy za pierwszym razem wlaczylem gre , nakazales wlaczyc od nowa bo zapomniales zaznaczyc nagrania ...

PS Dirk tez nie nagral... bedziemy musieli sie zadowolic skrotami finalu i o 3 miejsce.

Ostatnio zmieniony przez seboes dnia Sob 16:56, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Sob 16:52, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Spoko luzik chłopaki nic się nie stało dokładnie nagrajcie finał i mecz o 3 a niebawem pojawi się temat z finałem i meczem o 3 miejsce szczęśliwy
Sob 17:39, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)