Grupa B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Zobacz poprzedni temat
Grupa B
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Post Grupa B
___________

Witam w Grupie B I Fazy Grupowej turnieju dla nowych graczy.Mam nadzieję że uczestnicy tej grupy będą rywalizować ze sobą w miłej i przyjemnej atmosferze!

RONALDO 1 napisał:

Termin na rozegranie wszystkich meczów w grupie mija 6.02.09 do 23.59.

robo13 3-0 Bratpitak17 WO

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Sob 18:03, 07 Lut 2009, w całości zmieniany 10 razy
Pon 1:14, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
Kamil87

Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 8

Miałem od początku wyraźną przewage w meczu.jednak Quaresma niemógł coś strzelić w dogodnych sytuacjach.Bramka moja to szybka akcja już na początku meczu.Przeciwnik żadko strzelał na moją bramke ale jednak zdołał zremisować po strzale z dystansu.Ogólnie mecz powinienem wygrać ale zabrakło skuteczności.W strzałach 9-3.

kamil87 3-0 Bratpitak17

W tym meczu już troche lepsza skuteczność.Znowu strzelam szybko bramke i kontroluje mecz.Potem dorzucam kolejne trafienie i już ze spokojem dogrywam mecz i strzelam kolejną bramke.W tym meczu zacząłem odrazu ustawieniem 433 i jak widać są tego efekty.

Dzięki za mecze i powodzenia w następnych meczach.
Śro 9:00, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
harrycoase

Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 7

(Everton) harrycoase 0 - 2 Kamil87 (FC Porto)

Całkowita dominacja FC Porto od początku do końca spotkania. Jak by tego było mało, jeden z graczy Evertonu już na początku otrzymuje czerwoną kartkę. Przed kompletną porażką anglików uchroniło tylko szczęście i niemoc napastników Porto.

(Everton) harrycoase 1 - 3 Kamil87 (FC Porto)

Mecz już bardziej wyrównany i ciekawszy. Dwie kontry po których padły bramki dla FC Porto w pierwszej połowie nie załamały kopaczy Evertonu. Już na początku drugiej połowy wykorzystali błąd obrońców Mistrza Portugalii i zdobyli kontaktową bramkę. Ostatecznie na nic im się to jednak zdało. W końcówce Porto miało kilka dogodnych sytuacji z czego jedną zamieniło na bramkę.

Gratuluję zwycięzcy i życzę powodzenia w kolejnych meczach. Pozdro.

Ostatnio zmieniony przez harrycoase dnia Śro 14:16, 04 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 14:13, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora

Przypominam iż termin mija 6.02.09 o godzinie 23:59 . Wszyscy którzy nie zdołają rozegrać spotkań w tym terminie proszeni są o złożenie wyjaśnień. Przed upływem terminu proszę w tym temacie opisać powód nierozegrania spotkań i poprzeć to najlepiej wklejkami z gg. Reklamacje po upływie terminu nie będą brane pod uwagę. Gracze którzy nie rozegrają meczów i nie złożą żadnych wyjaśnień trafią na Czarną Listę.
Czw 10:35, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora
shingayi

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 78

shingayi (CSKA) - harrycoase (Everton) 1:0

W pierwszym meczu zacząłem dość defensywnie jednak gdy zauważyłem że nie mogę nic rozegrać z przodu, przestawiłem sie na dość ofensywne 4-4-2B i przyniosło to efekt w postaci jednej, ale jakże ważnej bramki. W 12 minucie drugiej połowy rywala coś rozłączyło, musieliśmy dogrywać od nowa, ale wynik nie uległ już zmianie choć mógł być wyższy na moją korzyść gdyż odwaga rywala w rozgrywaniu piłki kończyła sie na dwudziestym metrze od własnej bramki radosny

shingayi (CSKA) - harrycoase (Everton) 5:0

Tutaj już bezdyskusyjna dominacja CSKA. Rywal oddał kilka strzałów ale były one zupełnie niegroźne.
Gol strzelony już na samym początku ustawił mecz, potem miałem lekkość w rozgrywaniu i kolejne bramki były już kwestią czasu. Strzały 19-5 dla mnie. Brazylijska kolonia z Moskwy zrobiła swoje - 5 goli Vagnera Love'a radosny

shingayi (CSKA) - Kamil87 (Porto) 1:0

Bardzo wyrównany mecz. Nie było klarownych sytuacji podbramkowych za to dużo walki w środku pola, strat i przechwytów. W drugiej połowie po podaniu Jo i błędzie jednego z obrońców rywala, Daniel Carvalho wprawia całą Moskwę w ekstazę i daje CSKA prowadzenie którego rosyjska drużyna nie oddała już do końca meczu ! radosny

shingayi (CSKA) - Kamil87 (Porto) 4:2

Mecz potoczył sie dla mnie znakomicie gdyż już na początku spotkania rywal brutalnie fauluje wychodzącego na czystą pozycje Jo, dostaje czerwoną kartkę a ja mam "jedenastkę" którą pewnie na bramke zamienia Vagner Love. Niedługo potem poszła akcja lewą stroną, dośrodkowanie Dawida Janczyka i po raz kolejny daje o sobie znać Love który podwyższa na 2:0. Rywalowi udało sie strzelić bramkę kontaktową zaraz po wznowieniu lecz potem ja dokładam kolejne dwie a przeciwnik w końcówce strzela na otarcie łez drugą bramkę.

Ostatnio zmieniony przez shingayi dnia Czw 17:59, 05 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Czw 10:49, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora
Kamil87

Posty: 8

Pisałem do robo ale nieodpisywał.Odpisał dzisiaj o 19 ale teraz go niema a ja schodze z kompa.Jutro bez prądu jestem niewiem do której więc niewiem jak zagramy.
Czw 21:06, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora
harrycoase

Posty: 7

(Everton) harrycoase 3 - 1 robo13 (Fenerbahce)

Bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie tureccy zawodnicy. Już w pierwszych kilkunastu minutach kilkakrotnie zagrozili bramce strzeżonej przez Tima Howorda, co zaowocowało prowadzeniem. Na ich nieszczęście, stracona bramka, oraz kontuzja Osmana, podziałały mobilizująco na wyspiarzy. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównali, a już w 60. minucie wyszli na prowadzenie. Wtedy Fenerbahce rzuciło wszystko na jedną kartę i ruszyło do zmasowanych ataków. Po jednej z kontr Turcy stracili trzecią bramkę, której autorem był Vaughan.

(Everton) harrycoase 0 - 1 robo13 (Fenerbahce)

Mimo wyraźnej przewagi, wielu podbramkowych sytuacji Evertonu w pierwszej połowie nie udało się strzelić bramki. Ani Yakubu, ani Vaughan w sytuacjach sam na sam nie potrafili pokonać Demirela. Niestety, stare porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i tym razem okazało się prawdziwe.

Dzięki za mecze. wink
Czw 23:00, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora
shingayi

Posty: 78

shingayi (CSKA) - robo13 (Fenerbache) 4:1

Szalony mecz a to ze względu że rozgrywany na 10 minut przed startem Night'a którego sam rozgrywałem i już dostawałem ciśnienia bo musiałem numerki na losowanie przygotować. To mi troche psuło komfort gry ale udało się strzelić 4 bramki, rywal strzela jedną, po rzucie rożnym dosłownie z 2 metrów (gdzie był Akinfeev ?). Nie był to trudny mecz. Jutro rewanż.
Pią 0:57, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika o aktualizacje grupy dziś koło 23:59. Wszystkim graczom którzy nie rozegrali spotkań przypominam iż termin kończy się dziś dokładnie o 23:59. Od jutra ruszamy z fazą pucharową.

Posty: 10

do kamila87 pisalem o tej 19 ale niebylo go wtedy wiec poszedlem.. przepraszam ze od wczoraj zacząlem grac mecze ale to dopiero wczoraj po tygodniu przerwy odwiedzilem strone weol.. jak kamila87 dzis niebedzie to bardzo prosze by moglismy ze soba zagrac bo moze to zadecydowac o awansie... a do bratpitak17 pisalem na gg ale ciagle go niema i nic nieodpisuje
Pią 19:11, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora
shingayi

Posty: 78

shingayi (CSKA) - robo13 (Fenerbache) 3:0

Co tu dużo mówić, mecz bez historii, rywal nie poradził sobie z moją wysoką obroną i zagęszczeniem środka pola natomiast u mnie z przodu brylował niezawodny brazylijski trójkąt - Jo, Daniel Carvalho, Vagner Love, dzielnie wspomagani przez Krasicia i Zhirkova. Hattrickiem popisał się Jo. Dzięki za mecze.

Z graczem bratpitak17 udało mi się rozegrać tylko połowe jednego spotkania, gdyż kolega ma tragiczny internet. Po 45 minutach wynik był 1:0 dla mnie, potem daliśmy sobie spokój gdyż gra w takich warunkach była niemożliwa. Zawodnika tego nie ma praktycznie w ogóle na gg - wiem to, gdyż mam teraz ferie i jestem dosyć często dostępny. Pisałem do niego nawet dzisiaj, ale bez odzewu.

Posty: 7

Również próbowałem skontaktować się kilkakrotnie z graczem bratpitak17. Udało mi się to tylko w pierwszy dzień, jednak ostatecznie nie rozegraliśmy wtedy meczu. Poniżej zapisy z archiwum gg.

harrycoase (5-02-2009 15:55)
napisz jak bedziesz, chcialbym dzisiaj rozegrac ten mecz bo jutro moze mnie nie byc do poznego wieczoru

harrycoase (6-02-2009 8:41)
Hej tu harrycoase z weol.pl. Musimy dzisiaj rozegrac ten mecz. Teraz bede do 11 na kompie to moglibysmy zagrac. Pozniej dopiero kolo 20-21 bede.
Pią 22:45, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora

shingayi x-x Bratpitak17

harrycoase x-x Bratpitak17

robo13 x-x Bratpitak17

Proszę wszystkie spotkania nierozegrane z udałem Bratpitak17 potraktować jako WO na jego niekorzyść.

Kamil87 x-x robo13

Prosze te spotkania dograć do 7.02.09 do 18:00

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 1:07, 07 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 8

Mecz zacząłem nerwowo wkońcu grałem o awans.Uspokoiła mnie dopiero bramka z rzutu rożnego około 30 minuty.Przeciwnik próbował sie przecisąć skrzydłami ale ja dobrze odpierałem ataki i wygrałem mecz.

Ten mecz na luzie już pewny awans i myślenie o następnym meczu.Bramka Quaresmy daje prowadzenie uderzył on atomowo pod poprzeczke.Potem jeszcze okazje zmarnowałstrzelec bramki a następnie Lisandro Lopez niewykorzystał karnego.

Dzięki za mecze
Sob 16:08, 07 Lut 2009 Zobacz profil autora

Dziękuje za rozegranie spotkań, namiestnikowi za dobrą robotę

Bratpitak17 trafia na Czarną Liste na 2 miesiące za totalne olanie turnieju i brak jakichkolwiek wyjaśnień.
Sob 23:44, 07 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)