Mecz o 3 miejsce

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Zobacz poprzedni temat

Typy organizatorów
Mecz o trzecie miejsce wydaje się być tak samo emocjonujący jak i sam finał.W małym finale spotykają sie gora89 oraz kanakure.Gracze bardzo solidni,którym należał się mały finał.Gora89 gra troche lepiej w obronie ,lecz kanakure nadrabia to swoim bardzo dobrym atakiem.
Według organizatorów mecz będzie bardzo wyrównany i każdy moze wygrac.

Grafika by Bodzio89Rdk dziękujemy

Termin na rozegranie meczu mija 16.02.09 o godzinie 23:59 Gramy oczywiście jeden mecz z włączoną dogrywką i karnymi

________

Bardzo proszę o nagranie spotkania o 3 miejsce. Zrobimy na koniec skróty meczu o trzecie miejsce i Finału. Aby nagrać mecz należy tylko przed meczem zaznaczyć Record Game - jak na obrazku poniżej. Po zakończeniu spotkania wystarczy wejść do folderu z grą, tam gdzie mamy zainstalowaną a następnie w folder "records" i wysłać plik z nagranym meczem na dowolny serwer a link wkleić pod opisem meczu. Waga takiego meczu nie przekracza 1 MB, więc to mały pikuś.

Tu możecie upiąć mecz :

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Pon 20:41, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 5 razy

k. 5:4

Mecz zaczął sie ostroznie z obu stron , bylo duzo walki w srodkowej strefie boiska i w pierwszej polowie nie bylo klarownych okazji strzeleckich dlatego wynik byl bezbramkowy. Druga polowa byla juz calkiem inna kanakure wzial sie do roboty i w 65 minucie strzelil bramke na 1:0 co mglo podciac mi skrzydla lecz po uplywie 7 minut wyrownalem wynik spotkania i bylo 1:1 . Tak zakonczyl sie regulaminowy czas gry. W dogrywce widac bylo , ze obie druzyny czekaja na roztrzygniecie w rzutach karnych. A w konkursie jedeneastek Helton wybronil decydujacego karnego i wygralem mecz zajmujac 3 miejsce.
Pon 20:15, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
kanakure

Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 239

Skąd: Łaskarzew

[link widoczny dla zalogowanych] mecz o 3 miejsce

Ostatnio zmieniony przez kanakure dnia Wto 16:46, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 16:44, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)