Grupa A [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat
RONALDO 1

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Post Grupa A [I Faza Grupowa]
______________________

Witam w Grupie A I Fazy Grupowej turnieju który jest rozgrywany jako pierwszy na patchu o numerku 3.0 powodzenia i awansu życzę

RONALDO 1 napisał:

Czas na rozegranie 1 fazy grupowej mija 4.11.2008 o godz. 23:59 jezeli jakis gracz do 29.10.2008 do godz. 23:59 nie bedzie mial rozegranych minimum 4 spotkan wchodzi za niego rezerwowy

Mintaj 3-0 Cuevas WO

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Pon 19:53, 03 Lis 2008, w całości zmieniany 47 razy
Pią 16:02, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
Aros

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Aros (Zenit) 4-1 (Sevilla) memp (strzały 17:5)

Zaczęło się niefortunnie i już po chwili przegrywałem. "Całą naprzód" wykorzystałem parę minut później, kiedy biegnąc na przeciw wychodzącego bramkarza do górnej piłki strzeliłem głową z około 20 metrów i piłka po długim, wysokim lobie wpadła do bramki. Takich bramek nie strzela się codziennie. Mam ją skopiowaną, trafi do galerii turnieju. Od momentu wyrównania zaznaczałem coraz bardziej swoją przewagę strzelając kolejne gole. Myślę, że wynik zasłużony.

Dziękuję.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Pią 18:04, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:51, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1(Zenit) 3-3 Aros(Celtic)

Mecz rozpoczął się od gola Arosa który objął prowadzenie gdzieś w 10 minucie meczu. W 35 minucie dołożył jeszcze jednego gola i zrobiło się nieciekawie zagubiony ale później Podrewniak zdobył kontaktowego gola ale Aros dołożył kolejnego gola i wynik na tablicy widniał 3:1. Podrewniak strzelił szybko 2 gola i w końcówce 3 który dał remis drużynie z Rosji zdzier

RONALDO 1(Zenit) 4-2 memp(Aston Villa)

No cóż 2 mecz w tym turze i 2 raz Podrewniak ustrzelił hattrick szczęśliwy Tym razem od samego początku objąłem prowadzenie którego nie oddałem do końca wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Pią 18:55, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:00, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
memp

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1016

Skąd: ChoRzów

memp (Sevilla) 6:1 Mintaj (Werder)

Po pierwszych 6 minutach 3:0 dla mnie juz radosny A wynik 6:1 ustalam po pierwszej części gry, gdzie w strzałach było 12:3. Druga połowa to ataki rywala, ja skupiam się na kontrach, ale mi nie wychodziły zdzier i w sumie w strzałach po meczu było tylko 13:12 radosny

Dzięki za mecz, w końcu zwycięstwo w tym turze... uff.. presja była szczęśliwy
Sob 13:42, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1(Zenit) 3-1 Mintaj(Werder)

Mecz rozpoczął się od gola dla piłkarzy z Niemiec i taki stan meczu utrzymywał się przez dość sporą ilość czasu. Jednak w drugiej połowie Zenit strzelił szybko 2 bramki a w końcówce Podrewniak wykrzyknik strzela pięknego gola którego będziecie mogli obejrzeć w kompilacji turniejowej.
Sob 17:51, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
Aros

Posty: 404

Aros (Zenit) 5-1 (Fenerbahce) Cuevas, strzały 18-8.

1-0, 1-1, (...), 5-1. To w skrócie.
Mecz, pomimo wyniku i przewagi w strzałach wcale nie był taki banalny. Myślę, że przeciwnik nie zasłużył sobie na tak wysoką porażkę. Gra toczyła się w bardzo szybkim tempie, akcja za akcję, kontra za kontrę, tyle, że mi częściej udawało się zamienić kontrę na bramkę. Jenak te 5-1 to jakoś za dużo. Miałem w tym meczu trudności z przewidywaniem przeciwnika.

Aros (Zenit) 7-1 (Werder) mintaj

Masakryczna przewaga, którą utrzymałem od początku do końca meczu. Dużo tu nie będę opisywał, bo mecz raczej był pod moje dyktando. Dziękuję.

Aros (Zenit) 6-1 (Zenit) falon

Mecz, w którym jak w poprzednim miałem dużą przewagę. Pierwszą bramkę strzeliłem już w drugiej minucie, później był remis, a kolejną bramkę strzelił również mój przeciwnik, ale do własnej bramki. Po pierwszej połowie w strzałach było 10-1, po meczu 17-9. Dziękuję.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Nie 16:54, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 1:28, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1 0-0 Cuevas

Nie ma co opisywać po prostu jeden wielki lag nic nie pamiętam z tego meczu bo nie można było nawet jednej akcji wypracować bo same lagi były wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik
Nie 16:58, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

memp 1:2 golfik1910

Mecz na remis raczej, moze z lekką przewagą rywala. Miała miejsce irytująca sytuacja przy stanie 0:0 gdy sam na sam idąc chcę oddać strzał, ale golfik niby przypadkiem wciska pauze... trzeba szukac punktow w innych meczach
Nie 20:33, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Spotkanie dość wyrównane choć nie powiem że mogło paść dużo goli gdyby nie fatalna skuteczność Zenitu jak i Borusi ale meczyk ładny... radosny

Mintaj 4:3 falon

Mecz z początku z moją przewagą bo prowadziłem 4:0 lecz przeciwnik wziął się w garść i zdołał strzelić mi 3 bramki

Strzały 14:10

Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Nie 22:16, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:50, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

memp 0:3 falon

Nie mam szczęścia w tym turze... i raczej nie awansuję dalej... szkoda smutny zasłużone zwycięstwo rywala, nie stworzyłem sobie nawet pół sytuacji
Nie 22:50, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Proszę nie edytować postów z wynikami tylko pisać nowe ułatwi mi to aktualizacje terminarza jak i tabeli wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik
Nie 22:53, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Aros

Posty: 404

Aros (Zenit) 6-0 (Ajax) Honzanen

In shots 14-2. It was a perfect match for me.
I had a many chances form first minute of this match to the final whistle.

Posty: 1017

Mecz bez historii strzelam szybko gola po którym rywal doprowadza do remisu.Później szybko strzelam kolnego który daje spokój moim piłkarzom i w końcówce Podrewniak ustala wynik spotkania wink
Pon 19:46, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 818

Skąd: Kraków

Prosze namiestnika o wprowadzenie do tabeli i terminarza gracza robsson19 za lugi997

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pon 20:30, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:29, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
robertooo

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 42

robsson19 (borusia) - Mintaj (werder) 2:1

Mecz wyrównany duzo słupkow, i duzo zmarnowanych dogodnych sytuacji, 2 bramka wpada dopiero gdzy przeciwnik dostaje czerwona kartke i gra w 10.

Dzieki za mecz:) POwodzenia dalej:)
Pon 23:45, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
honzanen

Posty: 40

Honzanen-Ronaldo1 1:1
Pon 23:50, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)