Grupa E [II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat
RONALDO 1

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Post Grupa E [II Faza Grupowa]
_____________

Witam w Grupie E II Fazy Grupowej turnieju który jest rozgrywany jako pierwszy na patchu o numerku 3.0 powodzenia i awansu życzę

______________

__________________Proszę o zapoznanie się z:

_________OGÓLNYM REGULAMINEM ROZGRYWEK
_______________REGULAMINEM TURNIEJU

_______________
RONALDO 1 napisał:

Czas na rozegranie 2 fazy grupowej mija 12.11.2008 o godz. 23:59!

gAc 3-1 lincoln

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Śro 17:28, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 46 razy

Musiek07 1:0 diegokapell strzały (16:7)

co za zenada po dobrym meczu z lincolnem tutaj jakos sparalizowało mi rece... i nie strzelalem 100% sytułacij... ;/

Musiek07 5:3 diegokapell strzały (20:cool

tutaj jescze gorzej .... mgło byc z 10... ;/

ale jakos udało mi sie zdoyc 9 pkt w 3 meczach... dzieki i powo dalej..

Oprócz 9 pkt zdobyłeś też jeszcze +1 warn za brak opisów.

lincoln (Walia) 6-1 (Kanada) diegokapel

Mecz z moja zdecydowana przewaga, szybko wychodze na prowadzenie jednak chwila nieuwagi w obronie i mamy 1-1. Cały czas napieram jednak moja forma jest daleka od idealu i marnuje raz po raz setki. Rywal dostaje czerwo i to ulatwilo mi zadanie w 70 minucie trafiam na 2-1 i bramki zaczely sie sypac. Skutecznoscia znakomita blysnal Bellamy, który zdobył 4 bramki. Wszystkie od stanu 2-1.

lincoln (Walia) 4-1 (Kanada) diegokapel

Rywal chyba podlamany poprzednim spotkaniem i to sie odbilo na jego fatalnej grze w obronie. Mimo razacej nieskutecznosci bardzo szybko wychodze na prowadzenie 3-0 po hat-tricku Bellamyego Pod koniec meczu rywal trafia na 3-1 po dobitce strzału z rzutu wolnego. Rozpoczynam od srodka zagraniem do Daviesa i ten przeszedl wszystkich lacznie z bramkarzem i ustalil wynik meczu. Dziękuje za gre i powodzenia dalej.
Pią 0:41, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Proszę od tej chwili nie edytować swoich postów po wpisaniu wyniku tylko pisać nowego posta w celu wpisania kolejnego wyniku wykrzyknik
Pią 17:44, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
panczo

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 118

Skąd: Radzionków

panczo(Congo) 3-4 (Congo) RONALDO1

mecz obfitujacy w bardzo duza liczbe sytuacji podbramkowych, kazdy z nas mogl wygrac, ale to Ronaldo1 strzelil 1 bramke wiecej i to na jego konto wedruja pierwsze 3 pkt.

panczo(Congo) 4-1 (Congo) RONALDO1

moja dominacja od 10 min meczu az do konca, gdyz w pierwszych 10 minutach trace bramke, jednakze jak juz wczesnej pisalem szybko strzelam kontaktowa bramke a pozniej juz z gorki. Rywal mial swoje sytuacje ale albo minimalnie przestrzeliwal albo bramkarz dobrze bronil.
Pią 19:34, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
gAc

Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 2-3 Ronaldo1

Mecz żal .. 2 rożne Ronaldo i 2 główki i 2 bramki smiech... przegrywał 2:1 i w koncówce na 3:2 . Bramkarz wyczyniał cuda w bramce ronaldo . Maił pare fajnych sytuacji ale wygrana na pewno nie zasłózona .
Wypadki sie zdarzaja.

gAc 3-1 Ronaldo1

Mecz pod moja kontrolą pierwszy strzelam bramke pozniej dokładam drugą .Sporo sytuacji metr od bramki ale moi byli nieskuteczni lub bramkarz wybijał .Ronaldo strzela na 2:1 . Za chwilkę strzelam na 3:1 i taki wynik zostaje do konca. Mogło być wiecej.
Pią 20:03, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

gAc napisał:

gAc z twoich opisów meczów wynika że to ty byłeś dużo lepszy w tych meczach a tak nie było przynajmniej nie w takim stopniu jak to opisujesz... wink Mecze były moim zdaniem bardzo wyrównane i wyniki obu spotkań się równoważą a to że akurat strzelałem gole z różnych a nie z gry choć też miałem takie sytuacje to...
wink
Pią 20:11, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 600

Skąd: Czernikowo

rezerwa! (Walia) - diegokapel(Canada ) 1-0 (0-0)

Mecz zaczyna sie od 2 groznych strzalow rywala z 25 metrow ja dopiero zaczynam grac od 20 min, lecz gralem kaszane. Pierwsza polowa jak mecz A klasy, w drugiej nie wiele lepiej ale mialem wiecej strzalow no i wykorzystalem 1 akcje w 63 min... Uufff Pierwszy mecz ciezko mi sie gralo, moze przez lagi ale wazne ze do przodu hehehe. Lepiej slabo zagrac i miec 3 pkt niz dobrze i 1 czy 0.

diegokapel (Canada) - rezerwa! (Walia) 1-2 (1-1)

Rywal zaczyna jeszcze bardziej defensywnie niz w 1 meczu (4-2-2-2) a teraz 5-2-2-1... Mecz zaczynam super bo w 5 min mam 100 lecz manuje 5 min pozniej strzelam brame, pomyslalem bedzie lepiej niz w 1 meczu ale... W 20 min mamy remis 1 strzal i gol. pozniej moja przewaga lecz zadnych goli. W 2 polowce tez lipencja, nie moglem wejsc w rytm ale w 55 min zdobywam, jak sie okazalo zwycieska bramke, po ladnej akcji i znowu bylo ciezko ale do przodu i to jedyny pozytwny aspekt z tych meczow.

dz powo dalej

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gAc (Kostaryka)- rezerwa! (Walia) 0-1 (0-0)

Juz 2 min marnuje swietna okazje sam na sam, wyrownany meczyk sporo okazji juz w 1 polowie, rywal trafia w slupek ja odpowiadam 2 groznymi akcjami nastepnie tywal 2 akcje, ciekawa pierwsza polowa lecz slaba skutecznosc. Druga polowa jak pierwsza jak byl jakis strzal to bylo groznie . W 75 min strzelam gola z glowki, nastepnie rywal odp grozna akcja lecz nie wpadlo, na sam koniec wychodze z kontra 2 na 1, lecz zlekcewazylem juz no i konczy sie na 1:0

rezerwa! (Walia) - gAc (Kostaryka) 2-1(2-0)

Swietna moja polowka w strzalach 7-1, dobre akcje rywal nic nie mial do powiedzenia od poczatku juz mialem przewage w 15 min strzelam po ladnej akcji plaskim strzalem brame mija 15 min strzelam nastepna swietnym strzalem z glowki po dosrodkowaniu z prawej flanki Milem jeszcze jedna swietna okazje lecz nie wykorzystalem. W drugiej polowce rywal sie przebudzil lecz mial tylko jedna grozna akcje w 8 min, ktora wykorzystal, ja nic specjalnie nie mialem. Bardzo wazne pkt nie liczylem ze zdobade 6 pkt z gAc'em.

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Sob 0:15, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pią 21:52, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 582

Skąd: GKS Bełchatów

Ronaldo1 2:1 KrecikGKS
Ogólnie rzec biorąc mecz wyrównany.Walia,którą grałem bardzo przeciętna a moja skuteczność woła o pomstę.Na początku na prowadzenie wychodzi Congo po bramce LuaLuy , po dużych męczarniach w końcu po bramce Estweodda doprowadzam do remisu a blond włosy napastnik popisuję się bramką z bliskiej odległości.Niestety dochodzę przeciwnika a chwilę później tracę bramkę po wrzutce z prawej strony i strzele głową na raty Nondy.Druga połówka to dążenie do wygranej ale niestety nic nie chciało wpaść a i napastnicy nie pomagają w tym żeby coś w padło do siatki.Strzały trudno powiedzieć,przeciwnik bardzo szybko przerzucał.
KrecikGKS 0:0 Ronaldo1
Strzały mówią same za siebie 13-3.Cztery czerwone kartki dla przeciwnika oraz jedna dla mnie mówią same za siebie ,a mimo to remis..Jeśli w ostatniej minucie nie trafia się na pustą bramkę..strzał obok to jak można myśleć o 3pkt.Na początku Bellamy sam w 15minut mógł skompletować hat-tricka ale ciągle w bramkarza , gdzie on ma oczy pytanie Szkoda grać takich meczy,tylko się denerwować i psuć klawiaturę.Szkoda opisywać tej padaki, zamiast przynajmniej 3-4 pkt.mam po tym dwu meczu 1 (słownie jeden).Dzięki do następnego
KrecikGKS 4:1 rezerwa!
Sportowa złość wzięła górę nad panowaniem na boisku.Cała pierwsza połówka to ciągłe strzały,nękanie obrony itd.Pierwsza bramka pada po wrzutce i strzale głową Kadera.Następnie bramkę dorzuca Adebayor oraz znów Kader i do przerwy spokojne 3:0 a przeciwnik nie ma nic do powiedzenia.Druga połowa już spokojniejsza na 4:0 podwyższa Adebayor.Troszkę gracze Togo dają pograć w końcówce Walijczykom a ci po dwóch paradach bramkarza za trzecim razem ładują piłkę do bramki.Wygrana nie podlega dyskusji.
rezerwa! 1:2 KrecikGKS
Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo.W 5 minucie już obejmuje prowadzenie bo wrzutce Adebayora i strzale głową Kadera.Po tym OOSie znów to raczej ja przeważam,większość strzałów Walijskich graczy blokowana.Niestety jedna naprawdę ładna akcja kończy się ich bramką - strzelcem Koumas.Do przerwy 1-1.Jakoś na początku 2 połówki po wrzutce z prawej strony prawie identyczną co pierwszą bramkę zdobył znów Kader,nie wysoki ale jaki wyskok i zwinność wink .Do końca raczej nic ciekawego.Dzięki

gAc 2:2 KrecikGKS
Ten mecz można oceniać na różne sposoby.Naprawdę mógł się podobać.Pierwsza połówka dla gAca druga dla mnie.W pierwszej połówce strzały 5-3 dla graczy z Kostaryki oraz 2-0 na tablicy wyniku.Druga bramka przyprawiła mnie o złość i to nie małą po rożnym gdzie naciskam wybicie mój zawodnik przyjmuje sobie spokojnie piłkę gdy znów naciska wybicie ten sobie prowadzi piłkę we własnej 16stce i kończy się to utratą bramki.Druga połówka to dążenie do wyniku remisowego w czym pomaga zdobyta szybka bramka przez Kadera od słupka.Druga i ostatnia bramka wyrównująca zostaje strzelona na 2 minuty przed końcem spotkania pierw na wślizgu strzela mój lewy pomocnik odbija bramkarz , ale szybko wstaje i strzela do pustaka.Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Sob 0:30, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 23:12, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

2 meczy nie zagralismy bo rywal sie poplakal, jak zawsze zreszta...

Po pierwsze jakoś kolorowo ten mecz opisałeś.

Po drugie nie gralem bo musiałem wyjść.

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Pią 23:50, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:42, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Pierwszy mecz to dość spora przewaga gości którzy bombardowali bramkę gospodarzy lecz w końcówce pierwszej połowy wyprowadzam szybką kontrę i jest 1-0 dla mnie i wynik do przerwy nie ulega zmianie.W drugiej odsłonie meczu znowu powtarza się sytuacja z pierwszej połowy ale goście mieli ogromnego pecha tego dnia którzy w ostatecznym rozrachunku przegrali ten mecz.

Drugi mecz pomiędzy R1 a diego zapowiadał się jeszcze bardziej interesująco zważywszy na to iż diego chciał za wszelka cenę wywieźć z tego meczy 3 pkt.W pierwszej połowie diego strzela na 1-0 i w szeregach Congo zrobiło się nerwowo.W drugiej połowie strzelam w kwadransie gry 2 bramki i rywal opada z sił a Congo nadal naciera ale do końca wynik już nie uległ zmianie.

Sob 0:20, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

rezerwa! - RONALDO 1 2-0 (0-0)

Mecz zaczyna sie spokojnie, po 15 min zaczelismy grac, rywal mial przewage lecz nie mogl nic trafic, ja tez cos mialem lecz nie potrafilem wykorzystac ( slupek ) ale remis po 1 polowie to dla mnie szczesliwy wynik. W polowie to samo lecz to ja strzelam na 1-0 w 70 min. Rywal zmienia na bardziej off ustawienie troszke sie odslaniajac, stwarza sobie okazje lecz nie wpada za to ja w loss strzelam z bani gola !!! Mialem sporo szczesia no ale liczy sie skutecznosc !!!

RONALDO 1 - rezerwa! 2-4 (2-3)

W 7 min przegrywalem juz 0-2 rywal strzela piekne bramki. W 3 min po dosrodkowaniu z rzutu roznego Nonda z glowki, fajny gol, w 7 min kapitalnym, mocnym strzalem od slupka zza pola karnego ponownie Nonda i zrobilo sie nieciekawie... troszke rozdrazniony w 13 min zdobywam gola po dosrodkowaniu z rzutu roznego, rownie ladna bramka nastepnie w 16 jest juz 2-2 !!! Gol z dobitki !!! W 32 min strzelam ponownie z roznego !!! hehe no i prowadze 3-2, nastepnie rywal zmienia ustawienie na bardziej off. W 2 pol jak i w koncowce 1 stwarza sporo okazji lecz nie trafia ani razu, niesamowite !!! Raz slupek, innym razem pudlo, inym razem broni bramkarz a ja ustalam wynik w 70 min na 4-2, po zagraniu bilardowym, pilka uderzona przez mojego gracz, wogole fuks ze ja dostal, odbija sie od bramkarza i wpada do bramki !!! Nastepnie przewaga rywala lecz nic z tego !!!

Sob 1:26, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Posty: 582

Panczo 1:2 KrecikGKS
Co do meczu podchodziłem z pełną koncentracją.Wcześniej grając w ranku z moim dzisiejszym przeciwnikiem przegrałem dwa razy.Teraz miało być inaczej i było.Od pierwszej minuty moja przewaga,pierwsza połowa na zero z obydwóch stron choć zespół z Toga był lepszy.Druga połówka zaczęła się najgorzej jak mogła od bramki dla przeciwnika gdy wydawało mi się,że piłka opuści linie boczną nastąpiło dośrodkowanie i gol, 0-1 w plecy.Na szczęście przeciwnik dostaję czerwoną kartkę i zaczyna sie dążenie do wygranej.Od razu wolny piłka do stopera z 2ką i gol niczym rasowy snajper.Na wyjście na prowadzenie kibice nie musieli długo czekać bo znów po rozegranym wolnym strzelił bramkę as Togo - Adebayor od słupka.W końcówce Kongo postawiło na ofensywę i mieli piłkę meczową ale GK moje drużyny popisał się wspaniałą robinsonadą i sędzie skończył spotkanie.Strzały 12-5 zasłużona wygrana.

KrecikGKS 3:2 Panczo
Szybki remis 1-1(moja bramka po rożnym,przeciwnik po rykoszecie i Nonda z bliska) i mecz od początku mógł się podobać.W 16 minucie dostaję czerwoną kartke-mój bramkarz beznadziejnie wychodzi i gram w 10tke.Na koniec połowy głupia bramka LuaLuy po strzale w długi róg za pola karnego.Po przerwie cel nr.jeden to utrzymywać się przy piłce i wychodzić z kontrami.Udawało się miałem kilka naprawdę dogodnych sytuacji a czwórka,którą atakowałem siała nie mały strach w oczach obrońców Konga.Na 2-2 wyrównuje Adebayor po ładnym podaniu od Kadera z pierwszej piłki i od słupka.Były jeszcze parę akcji z jednej i drugiej strony ale "złoty gol" padł w loss time bo ładnej rozegranej kontrze Olufede strzelcem na wagę 3 pkt.Utonął w ramionach kolegów.Cóż za mecz,Togo w dziesiątkę ograło Kongo.Dzięki
Lincoln 3:1 KrecikGKS
Na początku powiem,że graliśmy ok.4h temu i nie pamiętam za dużo(żeby warna nie było wink ) Pierwsza połowa jako tako wyrównana może i na moją korzyść.Strzały 3-1 jednak ten jeden strzał przeciwnika okazał się na tyle celny,że schodziłem na przerwę z wynikiem 1-0 w plecy.Po przerwie wyrównałem jedank na nic się to zdało bo przeciwnik złamał moją obronę jeszcze dwa razy i skończyło się na 3-1.Ciężko mi było przebrnąć przez defensywę 5cio osobową + def.pomocnik.
KrecikGKS 1:0 Lincoln
Tutaj o wiele lepsze spotkanie.Może znów ta sportowa złość pytanie Pierwsza połówka znów strzały 3-1 na moją korzyść lecz remis po 0-0. Druga połówka chyba moja przewaga,dopiero udokomentowana w loss time przez gracza Arsenalu Emanuela Adebayora.Dzięki

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Nie 22:18, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 19:17, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
Musiek07

Posty: 274

[color=white]rezerwa! 0-3 Musiek07[/color]
Co do meczu to podszedłem bardzo na "lightcie" ponniewaz wruciłem z MP w fife09 zdzier i tak kijowo grac odrazu w inna piłke nozna zdzierP .... a wiec mecz odbyl sie pod moja kontrola ...pierwszego gola strzela Friend pod koniec 1 polowy... nastepnie musielismy zmienic server bo nas rozłaczylo... no i w tej drugiej polowie jescze 2 bramki dolozyl Radzinski i po meczu radosny)

zaczelem od utraty bramki... lecz szybko wyrównalem i dolozylem odrazu bramke na 2;1 radosny i zaczalem znowu dominowac radosny w 2 polowie wszedł Ocean i strzelil hattricka radosny koncowy wynik meczu 5:1 radosny)

krótkie relacje... bo nie wiem co pisac xd chyba styka...

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Nie 22:21, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:20, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

widze ze jeden zawodnik zlamal regulamin, pierwsze mecze Walia pozniej Togo...

rezerwa! (Walia)- lincoln (Walia) 4-2

Poczatek spokojny ja zaczynam od 2 groznych strzalow z dystansu nastepnie rywal 2 strzaly, pozniej troche gry w sodku a w 25 min lincoln zdobywa brame. Pod koniec polowy wyrownuje ladnym lobikiem. W 60 min zdywa bramke rywal no i pomyslalem po meczu, ale 10 min pozniej po fajnej akcji zdobywam gola na 2-2. Zaraz po wznowieniu lincoln swietnym strzalem z dystansu trafia w slupek uff...Nastepnie udaje mi sie zdobyc 3 bramke!!! Z glowki po dosrodkowaniu z lewej strony. Rywal probuje ale nic nie wpada a ja zdobywam 4 bramke szczesliwie, pilka odbija sie pare razy i trafia mi pod nogi i strzelam z 4 metrow. Udalo sie, w strzalach 9-6 dla mnie.

lincoln (Walia) - rezerwa! (Walia) 1-1

W tym meczu lepiej na poczatku gral rywal, lecz to ja pierwszy zdobywam bramke. Pierwsza polowa dla rywala, ale nie mogl trafic, za to w 55 min lincoln wyrownuje no i zaczolem sie martwis o wynik... W 70 min po kontrze trafiam w slupek a na stepnie rywal mial 2 okazje lecz jush nic do konca nie wpadlo. W strzalach 11-6 dla mnie.

dz za mecze

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Pon 0:15, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 22:38, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
lincoln
Tur Mod

Posty: 649

dobrze ze ja gram Walia od poczatku mimo wszystko, bo bylem pewny ze mozna zmieniac... Nawet dzis sie z Ronaldo klocilem o to zdzier

EDIT:
wlasnie panczo... poczytaj dokladnie

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Nie 23:49, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Witam

Dzieki wszystkim za mecze, udalo mi zdobyc 25 pkt, teraz czekam na pozostale rozstrzygniecia i po cichu licze na awans
Pon 0:17, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

lincoln 2-0 RONALDO 1
RONALDO 2-2 lincoln

Pierwszy mecz to rozpacz i rozwianie nadziei na awans drużyny Conga która razi nieskutecznością w prawie każdym meczu i przez błąd w wyborze drużyny do II fazy niestety ale będę musiał się pożegnać z tym turem zagubiony W pierwszej połowie bardzo dużo sytuacji strzeleckich po obu stronach no i lincoln pakuje 2 bramki a "rewelacyjne Congo" niestety marnuje wszystkie które miała a miała ich naprawdę sporo.W drugiej połowie wynik już nie ulega zmiennie lecz warte odnotowania jest to że Congo zmarnowało przynajmniej 2 sytuacje 100% ocb? Drugi mecz to już lepsza postawa drużyny Conga ale i tym razem nie udało się wywieźć 3 pkt ponieważ rywal strzela 2 fajne gole no i mecz kończy się remisem i podsumowując obydwa mecze mogę stwierdzić że wybór drużyny Conga do tej fazy tura pogrzebał moje szanse na awans zagubiony

Pon 1:05, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)