KOLEJKA 30 (28.07-03.07)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post KOLEJKA 30 (28.07-03.07)
TO JUŻ OSTATNIA KOLEJKA ORANGE LIGI. DZIĘKI DLA TYCH CO WYTRWALI W ROZGRYWKACH DO KOŃCA. WIELKIE DZIĘKI DLA TYCH CO WKŁADALI SERCE I TROCHĘ CZASU W OPISY SWOICH SPOTKAŃ. DZIĘKI RÓWNIEŻ dla rymp@lusa13 ZA GODNE ZASTĘPSTWO.

DO NASTĘPNEGO SEZONU!!!

____________________________.___..30. kolejka
________________________________.___..(28.07-03.07)

___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 0 - 0WO [link widoczny dla zalogowanych]

Pierwszy mecz:Remis 0:0

___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 1 - 0 [link widoczny dla zalogowanych]

Pierwszy mecz: Pewna wygrana Jagi 4:1

___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 4 - 1 (ArekŁKS)

Pierwszy mecz: 4:1 dla Lecha

Pierwszy mecz: Remis 2:2

Pierwszy mecz: 2:0 dla Odry

___________________.___..(totomiX) 1 - 0 [link widoczny dla zalogowanych]

Pierwszy mecz: Pewne trzy punkty dla Wisły po 3:1

Pierwszy mecz: Zdeklasowany Górnik 3:0

___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] WO3 - 0 [link widoczny dla zalogowanych]

Pierwszy mecz: Wygrana Korony 1:0

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Nie 17:58, 27 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 17:41, 27 Lip 2008 Zobacz profil autora

................................................................KOLEJKA 30

...........................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 4-1 ArekŁKS [link widoczny dla zalogowanych]

...............................................STRZELCY

.........................................................................Pitry 5` 1-0

........................................................................................ 1-1 Klatt 20`

............................................................Quinteros 62` 2-1

................................................................Bosacki 80` 3-1

............................................................Czarnecki 88` 4-1

Mecz zaczął się po myśli Lecha Poznań, gdyż już w 5 minucie, gdzie Regnifo wypuszcza piłke na lewe skrzydło i ku zdziwieniu obrońców ŁKS`u dopada do piłki Pitry i z kąta zdobywa pierwszą brameczkę... mamy prowadzenie... kolejne minuty raczej spokojnie upływają i dopiero w 20 minucie dochodzi do wyrównania, ładna zbiorowa akcja piłkarzy z Łodzi... wymiana kilku podań... Arifovic dostaje piłkę na wysokości pola karnego, odgrywa w środek pola gdzie czaił sie Klatt, dostaje piłke, ogrywa dwóch! obrońcow gospodarzy i spokojnym strzałem po ziemie zdobywa gola wyrównującego... w pierwszej połowie wynik już nie ulega zmianie... 1-1.. ilość strzałów 5-2... więcej po stronie Lechitów... kolejna bramka pada w następujący sposób, Murawski przejmuje piłkę w środku boiska, pokonuje parę metrów, odgrywa na lewą strone gdzie futbolówkę przejmuje Regnifo, który dośrodkowuje w pole karne, piłka mija obrońow gości i spada do niepilnowanego Reiss`a ten oddaje strzał na bramkę, jednak bramkarz ŁKS`u broni ów strzał jednak wypuszcza piłkę przed siebie, gdzie dopada do niej Quinteros i strzela na pusta bramkę... 2-1... pozostałe minuty przebiegają dość wyrównanie, dużo walki w środku boiska, jak i parę akcji bramkowych... mimo tego na następnego gola kibice musieli czekać aż do 80 minuty spotkania... piłkę lobem zagrywa Reiss i mija ona obrońców ŁKS`u, dochodzi do niej Regnifo, jednak nie ma na tyle sił by uciec lini obronnej i tuż przed linią pola karnego brutalny wślizg Leszczyńskiego i mamy rzut wolny i zarazem czerwoną kartkę dla obrońcy z Łodzi... rzut wolny wykonywał Reiss, ktory podał do Bosackiego i ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce gości... 3-1... zwycięstwo coraz bliższe... zostalo parę minut... dobiega minuta 88, gdzie podwyższa jeszcze prowadzenie gospodarzy Czarnecki, ktory krótko przed tym zdarzeniem wszedł na boisko, zmienił Murawskiego... był to zdecydowanie błąd bramkarza Łódzkiego... po lewej stronie boiska biegł Reiss, nie wiedzieć czemu bramkarz gości opuścił bramke i podbiegł do Piotrka, ten próbuje dośrodkować, futbolówka jednak odbija sie od bramkarza, dochodzi do niej wcześniej wspomniany zawodnik i strzela do pustej bramki... i takim tez rezultatem kończy sie spotkanie, dzięki dla Arka za meczyk.
Nie 20:19, 27 Lip 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H 2:0 smoluch

GKS BEŁCHATÓW MISTRZEM ORANGE LIGI !!

74' Garguła
84' Garguła

strzały 9-2
Na początku chciałem grać na remis bo to juz dało by mi mistrzostwo ale postanowiłem zaatakować w 2 połowie, strzelić bramke i mieć spokój do końca no i sie opłaciło. W 74' celnym uderzeniem z 18m popisuje sie Garguła a 10min później mało widoczny w tym meczu Costly dośrodkowuje w pole karne i mamy 2:0

Jak pasy zdobywam to taśmowo zdzier

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Wto 0:05, 29 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:55, 28 Lip 2008 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych] Reskul 5:5 Justyn [link widoczny dla zalogowanych]

Bramki dla Widzewa:3x Napoloeoni ,sasha i douglas.
Bramki dla górnika: 2x Jarka ,3xZahorski

Mecz Sezonu !!!

Wydarzenia zmieniały się jak w kalejdoskopie ,do 80 minuty było 3:3 radosny w 82 wychodzę na prowadzenie!!!Reskul wyrównuje w pierwszej akcji po wznowieniu -i do tego dokłada kolejna bramkę (zresztą bardzo ładną którą strzela Napoleoni) więc 5:4 dla Widzewa...ale Górnik sie nie załamał i w ostatniej akcji meczu najlepszy napastnik Górnika-Zahorski strzela bramkę która daje remis!

Super mecz pozdrawiam i dzięki!

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Śro 11:02, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy

Kosowski

Dobry wyrównany mecz. Bramka stracona po błędzie bramkaża i obrońców.

dzięki za mecz i powodzenia...

P.S.Dodaje bo totomiX prosił Wink

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Nie 22:06, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:06, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Odra Wodzisław 0-1Groclin Grodzisk Wlkp.

Bramka:

Jodłowiec 60`

Strzały:

6 - 10

Opis:

Mecz w Wodzisławiu Śląskim zacząl asekuracyjnie przez oby dwie druzyny. Groclin przyjechał po zwycięstwo, natomiast Odra niechciała poczuć goryczy porażki. Grożne akcje Sikory, Ivanowskiego i Piechniaka wprowadzały zamieszanie w szeregach obronnych graczy gospodarzy.Groźne strzały mijały bramke Pilarza bądź sam efektowanie i skutecznie bronił. Również Seweryn z Sochą chcieli cos zdziałac, a dokładniej pokonac Przyrowskiego. Niestety ich akcje były mało skuteczne i nie tak liczne jak piłkarzy prowadzonych przez Piotrka89. W 60 minucie Jodłowiec po dośrodkowaniu zdobył jak sie później okazało jedyna bramkę w tym meczu. Odrze sie nie udalo doprowadzić do remisu. Ostatni mecz sezonu Odra przegrała lecz kibice pewnością mogą być zadowoleni z całego sezonu.

Wklejam za vitossa gdyz on ma problemy z netem po burzy Wink
Pon 18:17, 04 Sie 2008
PRZENIESIONY
Pon 21:40, 04 Sie 2008
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)