KOLEJKI 20 i 21 (11.06-22.06)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post KOLEJKI 20 i 21 (11.06-22.06)

____________________________.___..20. kolejka
________________________________.___..(11.06-22.06)

napisał:
___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 0 - 1 [link widoczny dla zalogowanych]

Pierwszy mecz: 2-1 dla Wisły.

"OL" komentuje: Mecz niezwykle wyrównany, dobre ataki obu drużyn ale jedną ale jakże ważną i dającą 3pkt. dla Bełchatowian bramkę strzelił reprezentant Hondurasu Carlo Costly. Trener Arturo3H może być dumny ze swojego napastnika.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-2 dla Lecha.

"OL" komentuje: Nieudany debiut trenera Liskax111. Widzewianie po raz drugi wygrywają 5-2. Szybko strzelona bramka przez Sashe w 3min. i na 2 do 0 podwyższył w 7min. Bramkę kontaktową strzela Reiss. Wynikiem 2-1 kończy się pierwsza połowa, ale szybko po rozpoczęciu drugiej części strzela swoją trzecią brame Sasha. Później dwie brameczki dokłada Douglas. A dla Lecha na 2 do 5 trafia do siatki Micanski.

napisał:

Pierwszy mecz: 1-0 dla Odry.

"OL" komentuje: W pierwszym starciu obu drużyn padła wygrana 1-0 graczy z Wodzisławia. Gracze z Lubina chcieli wpiąć się wyżej w tabeli, ale Odrzanie zajmujący 4 lokatę po raz drugi nie dali się pokonać Lubinianom. W pierwszej połowie Odrzanie strzelili bramkę i kontrolowali wynik spotkania. Dopiero pod koniec podwyższa na 2-0 Seweryn a minutę później bramkę kontaktową strzela Pizga i mecz kończy się lepszym rezultatem dla zawodników ze Śląska.

napisał:

Pierwszy mecz: 7-1 dla Korony.

"OL" komentuje: Mecz pod kontrolą Kielczan, którzy mimo dobrych ataków i świetnie dysponowanego Robaka, który uciekł obrońcom ale został sfaulowany przez defensora Ruchu. Ten faul zakończył się czerwem dla obrońcy Chorzowskiego Ruchu. Następne akcje Kielczan, dobre wyjście Bednarka i faul. Druga czerwona kartka dla obrońców Chorzowskiego klubu. Bramka padła dopiero w 90min. za sprawą Ediego, który wykorzystał błąd bramkarza i sparował piłke do siatki.

napisał:

Pierwszy mecz: 2-0 dla Legii.

"OL" komentuje: Niespodzianka? Gracze z Sosnowca zajmujący aktualnie 11. miejsce ograli graczy, którzy walczą o mistrzostwo. Legioniści w doskonałych sytuacjach zamiast trafiać w bramkę to posyłali piłki w trybuny. Gracze z Sosnowca spokojnie rozgrywali piłkę i to im się opłaciło. Bramkę jedną ale jakże cenną strzelił Folc.

napisał:

Pierwszy mecz: 2-0 dla Polonii.

"OL" komentuje: Gracze trenera Kicka szybko strzelili bramki i zanosiło się na pogrom, ale później lepsza gra defensorów Groclinu i honorową bramkę ustrzelił młody uzdolniony chłopak Majewski. Grodziszczanie chcą odbić się od dna tabeli, ale z taką grą będzie im coraz trudniej.

napisał:

Pierwszy mecz: 6-1 dla Górnika.

"OL" komentuje: Mimo wcześniejszej wygranej Górnika. W tym meczu z nowym trenerem Jagi, jednak nie dają rady wygrać meczu. Jagiellonia mimo 12lokaty nadal walczy o jak najwięcej punktów i jej się to udaje. Dla Białostoczan strzelał Sobociński, pokonując dwukrotnie Peskovica. A Banaszyńskiego tylko raz zdołał pokonać T.Zahorski.

napisał:

Pierwszy mecz: 5-0 dla Cracovii.

"OL" komentuje: Dobry szybki mecz. Niezła postawa wszystkich zawodników. Zwycięstwo gospodarzy bardzo cieszy kibiców. Trener s-m-o-l-u-ch zostaje wygwizdany przez kibiców z Krakowa, gdyż jest to jego drugi mecz i druga porażka. Dla ŁKSu trafił dwa razy Arifovic a bramkę honorową ustrzelił Baran.

____________________________.___..21. kolejka

napisał:

Pierwszy mecz: 2-0 dla Widzewa.

"OL" komentuje: Mecz na korzyść Łodzian. Świetna postawa trenera Reksula, który w tym meczu wystawił świetną jedenastke zawodników jakich miał do dyspozycji. Dwukrotnie bramkarza pokonali Napoleoni i Sasha, a jedno trafienie dołożył Douglas. Fabiniaka Chorzowianie potrafili tylko pokonać dwukrotnie za sprawą Jezierskiego i Sokołowskiego.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-0 dla Lecha.

"OL" komentuje: Mecz wyrównany ale to Krakowianie jako jedynie zdobyli bramke. W 8minucie rzut z autu na wysokości pola karnego piłka do środka gdzie znajduje się Paweł Brożek i strzela na 1-0. Dalsza część meczu wyrównana po kilka dogodnych sytuacji z obu stron ale nic niechciało wpaść jednej jak i drugiej drużynie.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-2 dla Bełchatowa.

"OL" komentuje: Mecz na szczycie tabeli. Ważne 3punkty zdobywa drużyna z Wodzisławia Śląskiego. Podopieczni trenera szymy rozegrali dobre spotkanie z Bełchatowianami, którzy w pierwszym starciu pomiędzy nimi padła wygrana 3-2 dla graczy GKSu. Mimo że pierwsi bramkę zdobyli goście za sprawą reprezentanta Hondurasu Costly'ego. Na wyrównanie strzelił Grzegorzewski, a kolejne dwa trafienie to zdobycz Seweryna.

napisał:

Pierwszy mecz: 1-0 dla ŁKSu.

"OL" komentuje: Mecz wyrównany, ale to gracze z Grodziska umieścili o raz więcej piłke w bramce. Trener mackal jest niezadowolony ze swoich podopiecznych po tym meczu i pudłach napastników. Gracze z Groclinu zmotywowani walką o lepszą pozycję w tabeli Orange Ligi w każdym meczu grają coraz to o niebo lepiej i udaje im się w tym meczu zdobyć 3 punkty.

napisał:

Pierwszy mecz: 2-1 dla Jagiellonii.

"OL" komentuje: Jagiellonia która wcześniej pokonała Górnik podejmowała Sosnowieckie Zagłębie. Na początku Sosnowiczanie stworzyli dogodne sytuacje i strzelili 2bramki. Sosnowiczanom udało się jescze aby 2razy pokonać bramkarza Jagi. Dla Zagłębia bramki strzelali - 2razy Berensztajn, Skrzypek i Kmiecik. Natomiast honorową bramkę zdobył Kwiek.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-0 dla Górnika.

"OL" komentuje: Przewaga Zabrzan, którą udokumentowali aż czterema trafieniami. Strzelanie rozpoczął już w 2minucie Tomasz Zahorski, Na 2 do 0 podwyższył Tomasz Hajto w 15minucie. Do połowy wynik na tablicy 0-2. Po zmianie stron znów ataki przyjezdnych i w 53 i 88minucie dołożył dwie bramki Zahorski, popisując się w tym meczu Hat-Trickiem.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-0 dla Korony.

"OL" komentuje: Mecz wyrównany, ale to podopieczni Kicka na początku strzelają dwie bramki i bronią dostępu do swojej bramki. Bytomianie kończyli mecz w 10 a po faulu za który dostał defensor czerwo strzelił kontaktową bramkę z rzutu wolnego Edi. Zieliński miał dobrą sytuacje ale spudłował. W doliczonym czasie gry wynik remisowy mógł dać Hernani ale również zabrakło zimnej krwi.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-2 dla Legii.

"OL" komentuje: Mecz dla Wojskowych bardzo ważny i przybliżających ich po wygranej do Kolejorza. Warszawiacy zaczęli strzelanie w pierwszej połowie za sprawą uderzenia piłki przez Edsona, który uderzył z dalszej odległości tak żeby nie dać szans bramkarzowi przyjezdnych. W drugiej połowie Legioniści wywalczyli dwie jedenastki. Pierwszą na bramkę zamienił Edson, a za drugim razem do bramki trafił Król Strzelców OL Chinyama. Podopieczni Irasa myślą teraz o mistrzostwie w lidze.

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pon 15:25, 23 Cze 2008, w całości zmieniany 14 razy

'89 Pizga (ZL)

Pierwsza połowa raczej dla Odry Wodzisław. Szyma miał kontrole w środku pola. W drugiej połowie Zagłebie troszkę groźniej atakowało,jednak znakomicie bronił Pilarz.. 3 punkty wędrują do Wodzisławia..

DZięki
Czw 16:41, 12 Cze 2008 Zobacz profil autora

(Iras) 3 - 0 (bushmen)

Strzelcy:
Legia: Edson 2x, Chinyama

W 1 połowie Edson strzelił z dystansu, natomiast w drugiej z karnego. Chwilę później również z karnego strzelił Chinyama. Ogólnie mecz z moją przewagą.
Pią 21:00, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora

(justyn) 4 - 0 (s-m-o-l-u-ch)[link widoczny dla zalogowanych]

Mecz z moją przewagą ,zasłużona wygrana.

Dzięki pozdro!

[link widoczny dla zalogowanych]justyn 1:2 giuly[link widoczny dla zalogowanych]

dla górnika :zahorski
dla jagieloni: 2x sobocinski

Przewaga drużyny Jagieloni którzy zagrali bardzo skutecznie i pokonali dwa razy mojego GK.
Zawodniką z Zabrza udało się tylko raz pokonac bramkarza przyjezdnych.
2 mecz a T.Zahorski zdobywa 4 bramki...szkoda ,że na euro nie zdobył nic zdzier

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Czw 7:32, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 7 razy
Sob 13:52, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

Strzelcy:
Zagłębie S.: Berensztajn 2x, Skrzypek, Kmiecik
Jagiellonia: Kwiek

NA początku przewaga michala i szybko strzela mi bramkę, a nawet 2 zdzier Póxniej zmieniam ustawienie na 3-4-3, i stwarzam bardzo wiele okazji jednak prawie nic nie wchodzi. michal też ma swoje szanse, lecz tylko 2 razy jeszcze udaje mu się pokonać mojego GK. Honorową bramkę zdobywa Kwiek.

3-1 Seweryn

Mecz wyrównany jednak to ja miałem więcej klarownych sytuacji jak choćby ta w której Grzegorzewski kiwnął bramkarza a później nie trafił do pustej bramki... Rywal także groźnie atakował jednak często obrońcy blokowali jego uderzenia.

1x Zieliński

Mecz oddany praktycznie bez walki, szybko stracone bramki spowodowały, że nawet nowy trener kierujący drużyną od niedawna stracił resztki wiary, że uda się zdobyć choć punkcik i przedłużyć nadzieje na odbicie się o dna.

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Śro 0:23, 18 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:23, 18 Cze 2008 Zobacz profil autora

Słabo idzie z rozgrywaniem meczy, wydłużam czas do niedzieli mam nadzieję że już rozegracie do tego dnia. Powodzenia szczęśliwy
Śro 0:32, 18 Cze 2008 Zobacz profil autora

Strzelcy:
Folc - dla Sosnowca

Mecz z przewagą Irasa. Ja zagrałem niby ustawieniem ofensywnym, ale w ogóle nie wypuszczałem obrońców do przodu po to, żeby nie nadziać się na zabójczy atak i to się udało Wink
Przeciwnika zawodnicy mieli w dzisiejszym dniu wielkiego zeza, bo na 9 strzałów ze trzy w światło bramki były...

pozniej reszta

nie bedzie reszty bo nie pamietam strzelcow bo mysalem ze bedzie Reksul wpisywac.Wiec 1 ostrzezenie w OE biore na siebie. zagubiony

Pierwsze ostrzeżenie w Orange Lidze! Żeby było to ostatni raz takie zachowanie mimo iż przeciwnik Ci mówił żebyś wpisał wynik to nie mogłeś :/

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pią 12:19, 20 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 17:04, 18 Cze 2008 Zobacz profil autora

Reksul 5 - 2 Lisekx111

Strzelcy: (1:0) 3'Sasha, (2:0) '7 Sasha, (2:1) '16 Reiss, (3:1) '47 Sasha, (4:1) '67 Douglas, (5:1) '74 Douglas, (5:2) '82 Micanski.

Dobry meczyk,dużo się działo i gotowało,zwlaszcza na połowie i polu karnym Lecha Poznańszczęśliwy Ponadto to ,co wpadło do siatki ,piłkarze Widzewa mieli jeszce 2 słupki i ze 2 bardzo groźne strzałyszczęśliwy Lechici po szybkim straceniu 2 goli niby próbowali ,ale z marnym skutkiem. Jedna jedyną okazję w 1 połowie wykorzystał Reiss i zaczęło byc nerwowo....Nic bardziej mylnego ,Widzew na 2 połowę wyszedł skoncentrowany i dołożył kolejne 3szczęśliwy Bramke na pocieszenie zdobyl jeszcze Micanski po ładnym dośrodkowaniu Pitrego:D

Jak na tą ligę sporo się działo.
O końcowym wyniku zadecydowała lepsza skuteczność gospodarzy.
Sob 0:09, 21 Cze 2008 Zobacz profil autora

19Ruch20 napisał:

Żal takich wypowiedzi;/ Gówno ześ myślał ,nie ściemniaj ,sam żeś napisał na gg ,że następnego dnia wpiszesz;/ Strzelcy: dla Ruchu: Jezierski,Sokołowski. Dla Widzewa: Napoeloni-2 Sasha-2 ,Douglas-1. Ps. Nigdy więcej takich przypadków;/
Sob 14:27, 21 Cze 2008 Zobacz profil autora

Leszczu 1-0 19Ruch20
1:0 Edi 90'

Dobry mecz w moim wykonaniu, choć za mało sytuacji podbramkowych. Miałem przewagę, jednak setki ani jednej. U przeciwnika strzałów jak na lekarstwo, 2 zablokowane i 1 z wolnego. Ruch kończył mecz w 9, najpierw po faulu, kiedy Robak wychodził sam na sam, a później, kiedy Bednarek wyprowadzał kontrę. W 90. minucie Kaczmarek przebiegł się prawym skrzydłem, dośrodkował, a błąd bramkarza wykorzystał Edi. W strzałach 10-3.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Nie 16:48, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Edi

Meczy wyrównany. Sytuacje były po obu stronach. Wygrywałem już 2-0 ale dostałem czerwoną i od razu z rzutu wolnego Edi strzela bramke. Potem do końca meczu się już broniłem(~20 min.), ale mimo to Zieliński miał jeszcze sam na sam. Korona miała jeszcze w 92 minucie 100% sytuacje, ale Hernani się "troche" pomylił i strzelił prosto w Żmije, a nikogo nie było na dobitke. W strzałach 11-7 dla przeciwnika.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 17:19, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 17:15, 22 Cze 2008 Zobacz profil autora

.................................................................KOLEJKA 21

...................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 0-1 machel [link widoczny dla zalogowanych]

................STRZELCY:
.................................................................................0-1 -Paweł Brożek 8"

Witam, i dochodzi w koncu do dlugo oczekiwanego spotkania, do ktorego podchodzilem z lekka obawa, biorac pod uwage moja forme z ostatnich dni, ktora krotko mowiac nie jest najlepsza... Mecz zaczal sie dosc spokojnie, jednak w 8min Wisla ma wyrzut z autu na wysokosci pola karnego i wykonuje dluuugi wurzut na zawodnika... obroncy jak zwykle bywa w taki sytuacjach nie wiedza o co chodzi i rywal spokojnie strzela w ddlugi rog i jest 1-0. Bramke zdobywa Paweł Brożek, a asystuje Dudu..., dalsze minuty przebiegaja w podobny sposob... wyrownany... duzo walki w srodku no i z szansami na kolejne zdobycze przez obie ekipy, jednak wynik meczu sie juz nie zmienia... Ciezko bylo, ale nie moge narzekac, gdyz jak juz wspomnialem forma moja jest dosc slaba i bede musial popracowac nad nia... i bedzie lepiej... obiecuje:)... dzieki za mecz pozdrawiam
Nie 20:08, 22 Cze 2008 Zobacz profil autora

mackal 1:2 cebula

gole ŁKS:
sikora

groclin:
majewski x2

Mecz,który powinienen co najmniej zremisować ,a wyszło jak zwykle odwrotnie.
Po prostu miałem o pół klasy gorszych zwwodników niż rywal.
Pon 12:50, 23 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)