RUCH CHORZÓW: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post RUCH CHORZÓW: Fan-Club
_________RUCH CHORZÓW

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu RUCH CHORZÓW

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK mALo w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.Kashiyo

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pią 23:53, 15 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Nie 17:55, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

___________________________RUCH CHORZÓW

________________________________

Witam wszystkich serdecznie w temacie RUCH CHORZÓW: Pre-Eliminacje Orange Liga. W tym temacie proszę o wpisywanie wyników meczy wraz z opisami waszych rywalizacji. Mam nadzieję, że grupa zostanie rozegrana bez żadnych problemów i zgodnie z regulaminem obowiązującym w tym turnieju.

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

mALo 2-4 memp

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 20:56, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 8 razy
Nie 23:15, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

memp vs maLo

Ruch 1:1 Ruch

Mecz bez większej historii, choć malo miał chyba więcej dogodnych okazji do strzelenia gola. Prowadził zresztą 1:0 i gdyby nie to, że Janoszka odebrał piłkę jego obrońcy w polu karnym i miał przed sobą tylko bramkarza, to pewnie mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla malo, ale na szczęście w meczu, w którym nie szło wywalczyłem punkt.

Ruch 4:2 Ruch

Dziwny mecz, ale zasłużone moje zwycięstwo. Po pierwszej połowie prowadzę 1:0, po pięknej główce, po rzucie rożnym.... i chwilę później dostaję czerwoną kartke neutralny Mimo to na początku drugiej połowy Jezierski podwyższa wynik na 2:0. Malo szybko odpowiada bramką kontaktową... Potem mimo gry w osłabieniu osiągam znaczącą przewagę i strzelam dwie bramki, a w końcówce malo strzela głową do pustej bramki (gdzie był Mioduszewski? szczęśliwy) i ustala wynik na 4:2 dla mnie szczęśliwy MEMPA szczęśliwy

Dzięki za meczyki

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 16:51, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:57, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

1 mecz Kashiyo 1-0 19Ruch20

zagralem chyba 1 mecz od miesiaca na WEOL i przez pierwsza polowe prubowalem sie zgrac ale pechowo bo po karnym stracilem bramke i zabraklo czasu aby wyrównać!

2 mecz Kashiyo 0-4 19Ruch20

Wynik świadzcy że mialem przewage radosny
Wto 16:50, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

1 mecz

memp 2:0 Kashiyo

mecz w miarę wyrównany. Kashiyo gdyby wykazał się większą skutecznością mógłby pokusić się o remis.. ale nie dałem się szczęśliwy bramki strzeliłem właściwie po błędach obrońców Kashiyo zdzier ale wynik idzie w świat i kolejne 3pkt

2 mecz

memp 4:1 Kashiyo

Tutaj już moja dominacja była większa... 17:10 w strzałach.. ale bramki padały co jedna to piękniejsza... Prowadziłem 1:0, w 40 minucie piękna bramka Kashiyo z rzutu wolnego i jest 1:1. Kashiyo już chyba myślał o przerwie, ale ja chciałem za wszelką cenę zejść na przerwę z przewagą jednej bramki... I udało się.. w 43 minucie po wrzutce Domżalskiego ładną główką popisał się Janoszka, a w doliczonym czasie pierwszej połowy bramkę strzelił Fabus. W drugiej połowie mogło paść mnóstwo bramek, zwłaszcza z mojej strony.. padła tylko jedna, ale za to piękna.. prostopadłe podanie do Janoszki, a ten z pierwszej piłki lewą nogą (fałszem xD) w samo okienko bramki.. 4:1 to moim zdaniem najniższy wymiar kary szczęśliwy
Wto 19:02, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

19Ruch20 0 - 2 mALo

Pierwszy mecz miał bardzo wyrównany przebieg. Bramki na wagę zwycięstwa padały w drugiej połowie meczu. O tym iż mecz był bardzo zacięty świadczyła końcowa statystyka strzałów, która była wyrównana.

mALo 3 - 1 19Ruch20

Drugi mecz to gram mojego zespołu i nieliczne kontry rywala. W pierwszej połowie udało mi się uzyskać dwu bramkową przewagę. W drugiej odsłonie mojemu rywalowi udaje się zdobyć gola kontaktowego. W niedługim odstępie czasu prowadzony przez moja osobę Ruch przywraca dwu bramkowe prowadzenie, którego już nie oddaje.

Wto 19:26, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

1 mecz memp 0-1 19Ruch20

mecz z lekką moją przewaga memp gral bez napastika który dostał czerwona wwynik powinien być wyższy ;p

2 mecz memp 0-3 19Ruch20

Zdecydowanie moja przewaga memp znowu dostaje czerwona kartke i troche zle ustawil obrone zdzier.
Mialem wiele okazji sam na sam ale w kazdej próbowałem lobować hehe a wynik mogł być wyższy radosny
Wto 20:07, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

ironia losu.... remis i wygrana ze zwycięscą grupy... no comments.. na własne życzenie.. dziekuję wszystkim za fajne meczyki i powodzenia dla mALo radosny
Wto 21:31, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dzięki WSZYSTKIM ZA TERMINOWE ROZEGRANIE SPOTKAŃ W GRUPIE
RUCHU CHORZÓW
GRATULACJE DLA PIERWSZEGO TRENERA! A jest nim:

ROZGRYWKI JUŻ WKRÓTCE!!!

Nie 1:43, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)