WIDZEW ŁÓDŹ: Fan Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post WIDZEW ŁÓDŹ: Fan Club
_________WIDZEW ŁÓDŹ

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu WIDZEW ŁÓDŹ

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK kaimada w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.kaimada

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Śro 22:41, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 18:08, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

______
______
Witam! W tym temacie podajecie wyniki meczów, mile widziane są opisy, bramki, screeny itp. Wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na moje [link widoczny dla zalogowanych]

stafu 1-0 Adrian1993

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

KIBICE:
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Wto 12:02, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 16 razy
Pon 9:08, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Adrian - Stafu 0:1

Ale mnie zaczyna wk*****c ta gra. Miałem masę 100% i bramkarz stafa bronił wszystko . A mój puścił lekki strzał z 20 metrów pod koniec pierwszej połowy. W strzałach 12:4

Stafu - Adrian 0:1

Identycznie jak wyżej tylko że udało mi się strzelić gola, uczyniłem to z trudem bo na 5 minut przed końcem po zamieszaniu w polu karnym akcję wykorzystał Sokalski.

Kaimada - Adrian 0:1

Pierwsza połowa wyrównana, oboje nie mieliśmy zbyt dużo sytuacji. Druga połowa zdecydowanie na moją korzyść. Całą końcówkę atakowałem, ale gola strzeliłem w doliczonym czasie gry zdzier

Adrian - Kaimada 1:2

Już na początku meczu dwie bramki kaimady. Pod koniec pierwszej połowy 2 strzały Budki, ale najpierw obronił bramkarz później kaimadę uratowała poprzeczka. Na początku drugiej połowy gol Douglasa. Do końca starałem się wyrównać, ale kaimada grał pewnie w obronie.

Adrian - Reksul 1:3

Wyraźna przewaga Reksula, który miał więcej okazji do strzelenia gola. Do przerwy 1-1 po przeriwe 2 gole reksula i koniec.

Reksul - Adrian 0:1

Tutaj też przewaga reksula, strzelam gola, później cały mecz atak reksula, pod koniec nie wykorzystałem kontry.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Śro 15:58, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:39, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

W tej drugiej połowie miałem 3 sam na sam - 2 Sokalem ( no właśnie Sokalem) i 1 Napoleonim ( z szarą strzałką). Wkurza mnie, że znowu 13 graczy niebieskie/szare strzałki a dobre mają Sokale Grzelczaki i inne Hładowczaki neutralny
Wto 13:30, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Masakra....Jak taką będe miał nieskuteczność ,to długo se nie pogram;/ Obie partie powinienme rostrzygnąć na swą korzyśc;/;/;/ Ech...dobre i 3pkt;/ Adrian dzięki za mecze
Czw 0:31, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Reksul-Adrian1993 3:1
Reskul-Adrian1993 0:1

Reksul-Stafu 2:0
Mecz wyrównany,jednakże z nieco większym wskazaniem na Widzew(1),fantastyczny gol Douglas'a sprzed pola karnego:D.

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Czw 13:11, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 13:10, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dobra sprawa jest taka, że nie wiem czy ktoś z przeciwników się pojawi. Reksul chce grać jutro, a stafu jak zwykle w pracy zdzier. I tak nie ma rezerwowego więc proszę o warunkowe dopuszczenie do dalszej gry ( przynajmniej do jutra xd).
Pią 20:37, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora

Na 100% zagramy w niedziele ,więc proszę adminów itp. o nie zamartwianie się całą sytuacjąszczęśliwy pzdr
Sob 0:43, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

No. Prawdziwy Sasha się pokazał. 2' wrzutka do Sashy na krótki słupek, przyjęcie 3m od bramki strzał i obok dalekiego słupka. Druga sytuacja wrzutka strzela Sasha z 5m i strzał nad poprzeczką. 31' podanie do Sashy ten strzela oczywiście obok. 61' Kuklis wrzuca w pole karne strzela głową Napoleoni - spojenie. 78' strzela Kuklis i słupek.

kaimada 1-3 stafu
Booooooosko szczęśliwy. 4' podanie do Douglasa ten sam na sam strzela obok słupka. 10' znów Dogulas sam na sam lobuje, bramkarz podbija piłke Doug dobija na pustą i nie trafia. 20' jakieś wybicie stafa i nagle Bogunović sam na sam Fabiniak sobie wychodzi w bok no i praktycznie pusta bramka i 0-1. 30' strzał Douglasa w słupek, piłke przejmuje Napoleoni ustawia się pod dobrym kątem 3m od bramki I NIE MA xD obok słupka. Znów później wybija sobie stafu piłka leci leci leci odbija się od ziemi wyskakuje do niej Fabiniak i Oshadogan. Bartek ją łapie, Józek ją podbija ta odbija się od brzucha Bartka i od nóg Josepha i Sasha strzela do pustej bramki xD 0-2. Później jeszcze raz zmarnował sytuacje Douglas, ale udało się z 20 m Budką. A później wziął sobie stafu piłkę na połowie pobieł pobiegł strzelił i okno oO. Krótkie oO.
Sob 11:33, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Reksul- Stafu 4:0

Olbrzymia przewaga. Nic dodac nic ująćradosny

Reksul-Kaimada 2:0
Reksul-Kaimada 2:1

Przytłaczająca przewaga. Kaimada (szczerze) nie okazał się tak silnym przeciwnikiem,jakie głoszą o nim legendy.Prawde powiedziawszy nie mial nic do powiedzenia w obu starciach. Pozdrawiam i.......,powodzenia:D

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Nie 22:11, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 22:09, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

Jeden mecz nie został uwzględniony w tabelce.....rozegrałem już wszystkie mecze.

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pon 20:30, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:30, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Od tego dnia macie tu Fan-Club czyli "off-topic Widzewa".

Gratulacje dla Reksul'a za 3 punkty na inaugurację wykrzyknik
Śro 22:44, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Brawo Reks załamałeś Czarnego szczęśliwy
Śro 23:00, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dzięki Kaimada,było ciężko ,ale nie dajemy sięszczęśliwy Jak wiesz najlepszą radość sprawia ogranie faworyta:D Pzdr.

Wto 15:05, 15 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)