WISŁA KRAKÓW: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post WISŁA KRAKÓW: Fan-Club
_________WISŁA KRAKÓW

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu WISŁA KRAKÓW

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK totomiX w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.soniak

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 0:18, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Nie 18:21, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

_

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Orange Ligi:------->

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

soniak 0-2 machel

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 12:59, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pon 17:06, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

___________strzały: 11-3

Grupa Wisły Kraków ropoczeła zmagania. W pierwszym meczu mialem przewage co potwierdza statystyka strzałow. Zwycieska bramke zdobylem podczas drugiej polowy, jej autorem był Kamil Kosowski (60 minuta). Chcac wyrożnic postawe jednego z moich podopiecznych podałbym nazwisko Michael'a Thwaite'a - swietna gra w powietrzu i zdecydowania przy pojedynkach 1 na 1.

___________strzały: 9-3

W tym meczu o wiele dluzej sie meczylem, zeby pokonac bramkarza rywala. Bramka dla mojej Wisły padła dopiero w 85 minucie, a jej autorem był Andrzej Niedzielan. Wyrożniajaca sie postacia w moim zespole był Adam Kokoszka - pierwsza polowe grał na pozycji def. pom. a w drugiej rowniez dobrze radził sobie na lewym boku obrony.

Dzieki za mecz i powodzenia.

**********************************************

___________strzały: 21-5

W tym meczu to ja prowadzilem boiskowe wydarzenia. Podczas drugiej polowy Bany zmienił ustawienie na bardziej ofensywne, jednak i to nie przyniosło efektu. W tym mecz po dwoch strzalach głowa i jednym strzalem noga w dlugi róg hat-tricka skompletował Jean Paulista i to on został MVP tego meczu.

___________strzały: 12-6

Mecz troche mniej widowiskowy niz ten pierwszy. Po 45 minutach prowadzilem 2-0, a na liste strzelców wpisali sie Jean Paulista i Andrzej Niedzielan. Druga polowa bardzo chaotyczna, przez co wynik nie uległ juz zmianie. Jako najlepszego gracza swojej druzyny wybieram Cleber'a, ktory bardzo dobrze dowodził poczynaniami obrony mojego zepsolu.

Dzieki za gre i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 22:22, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 17:28, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 4-1 Bany
machel 4-0 Bany

Niezłe mecze, w pierwszym miałem dużą przewagę na początku, jednak Bany zaczął grać lepiej po straceniu jednego z zawodników, jednak mimo to udało mi się wygrać. Drugie spotkanie pod kontrolą od początku do końca, ładna bramka Kosowskiego.

machel 2-0 soniak

Jak to zwykle bywa kiedy gram z soniakiem dwa bardzo ciężkie mecze. Mogło się skończyć różnie jednak tym razem skuteczność zawiodła rywala bardziej niż mnie radosny

Dzięki za mecze. Pozdrawiam.
Śro 2:18, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

___________strzały: 8-7

Mecz zaczal sie dla mnie fatalnie, juz w 5 minucie Cleber nie przyjal pilke w polu i parł z nia do przodu, oczywiscie stracil ja i na tablicy wynikow 0-1. Pozniej napieralem przez cale 40 minut, jednak nic nie chcialo wpasc. Strzaly w przerwie 7-2 dla mnie. W drugiej polowie uszlo ze mnie powietrze po tym jak nie udalo mi sie wyrownac w pierwszej polowie, a inicjatywe przejal machel. W 80 minucie moim obroncy zostaliwi bez krycia napastnika rywali, ktory nie mial problemów z pokonaniem mojego bramkarza. MVP: Paweł Brożek.

___________strzały: 11-7

Bardz ciekawy mecz, bramki padały jedna za druga. Przed samym koncem prowadzilem 3-2, machel oddal strzal z 16 metrów, ktory odbil sie od mojego obroncy i był remis. Gdy wydawalo sie, ze remis to bedzie ostateczny wynik, jeden z moich pomocników zagrał bardzo dobra prostopadla pilke, strzal Pawła Brozka bramkarz jeszcze obronił, jednak z dobitka Niedziela nie dał juz sobie rady. MVP: Paweł Brożek.

Dzieki za mecze i powodzenia w turnieju.

Śro 23:23, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

soniak 1:1 bany

bany 1:1 soniak

Mecze o pietruszke wiec nie było jako takich emocji. Wyniki odzwierciedlaja to co dzialo sie na boisku

Czw 1:34, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dzięki WSZYSTKIM ZA TERMINOWE ROZEGRANIE SPOTKAŃ W GRUPIE
WISŁY KRAKÓW
GRATULACJE DLA PIERWSZEGO TRENERA! A jest nim:

ROZGRYWKI JUŻ WKRÓTCE!!!

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Nie 1:38, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 1:38, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)