Grupa D - Zagłębie Lubin

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski Zobacz poprzedni temat

OGÓLNY REGULAMIN ROZGRYWEK

Witam w temacie grupy D. Prosze o podawanie wyników spotkań oraz o (w miarę możliwości) opisy meczów, które pozwolą lepiej sprecyzować końcowy opis grupy.

Termin na rozegranie meczów fazy grupowej mija dnia 11.06.2007 o godzinie 23:59. Gracze którzy nie rozegrają minimum 2 meczów do dnia 09.06.2007 do godziny 23:59 zostaną usunięci, a ich miejsce zajmą rezerwowi.

Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez DGS dnia Nie 13:21, 10 Cze 2007, w całości zmieniany 5 razy
Czw 13:39, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

Rogal 1:4 KrecikGKS

W pierwszej połowie bardzo defensywne stawienie Rogala 5-2-2-1 lool na nic to się raczej nie zdało.Pierwsza bramka zdobyta po wrzutce i Łukasz Piszczek nie miał problemów by głową skierować piłkę do siatki.Druga bramki to majster sztyk rozegranie kontry w środku i zagranie Kolendy na drugi bok pola karnego co do centymetra piłke czubkiem buta przyjmuje Mierzejewski i pewnym strzałem zdobywa bramkę dla "Miedziowych".Zielone Zagłębie(w takich koszulkach grałem) kontrolowało mecz.W drugiej połowie trener Rogal bardziej ofensywnie ustawia zespół co odrazu chciałem wykorzystać.Mój zespół atakował co zaocowało zdobyciem 3 i 4 bramki.Odpowiednio strzelcami Rui Miguel (mój ulubieniec zdzier ) i M.Chałbiński.Wkońcu nadziałem się na 2 kontry Pomarańczowych i gdy wychodził już bramkarz niechcący zfaulowałem ocb? .Stasiak czerwień.Ta druga kontra zakończyła się bramką Piszczka dla Pomarańczowych i takim wynikiem kończy się to spotkanie.Rewanż później..

KrecikGKS 1:0 Dukekubas

Bardzo wyrównany pojedynek.W pierwszej połowie w strzałach prowadziłem 6-5.Decydującą bramkę strzelam ok.55-60 minuty.Po wrzutce Kolendy z prawej strony głową strzela Piszczek w bok piłkę odbija Vaclavik do piłki dopada Chałbiński i strzela bardzo ważną bramkę.Do końca meczu akcja za akcją udało mi się doprowadzić ten wynik do końca.

Dukekubas 1:1 KrecikGKS

Mecz z przewagą trenera Dukekubasa.W pierwszej połowie w strzałach 7-3 dla pomarańczowych.Najlepszą akcje zakończył na poprzece jeden z jego zawodników gdzie bez krycia strzelał na pustą już bramkę.Sytuacje lubią się mścić i po rozegraniu piłki zagranie do Chałbińskiego przyjęcie w strone bramki i okienko.1:0 do przerwy dla zielonych.Napór graczy Dukekubasa wzrastał cały czas.Wyśmienicie bronił M.Liberda,który wystąpił za Vaclavika,którego złapała grypa jelitowa wink Niestety na 10 minut przed końcem po fatalnym błędzie Grzybowskiego piłkę przejmuje Chałbiński i strzela bramkę...Po błedzie jednego z graczy miałem bardzo podobną sytuację tym samym graczem ale strzał w bramkarza a Rui Miguel niestety nie doszedł do piłki.Brakowała kapitana Szczypkowskiego w moim zespole.Słabiej niż wcześniej zagrał Iwański.Ale bardzo się ciesze z tego remisu..szczęście było przy mnie zdzier .

KrecikGKS 5:0 Rogal

Mecz pod moje dyktando.Całkowicie zdominowałem mecz.Pierwsza bramka to wrzutka z prawej strony Chałbińskiego do piłki doskakuje Kolendowicz strzal głową londuje na poprzece ale skuteczna dobitka Łukaszka Piszczka i mamy 1:0.Później moje ataki troche walki w środku pola.W 40 minucie spotkania piłkę dostaje Piszczek schodzi do środka i strzela bardzo mocna pod poprzeczke..bez szans Vaclavik.Do przerwy 2:0 ale to nie koniec popisów Łukasza i jego kolegów.Po przerwie za strzelanie bramek wzioł się inny as w mojej tali.Maciej Iwański zdobywa dwie bramki.W jednej moim zdaniem nie popisał się golkipear "zielonych", ponieważ strzał Maćka był bardzo lekki.W końcówce przycisłem i stworzyłem bardzo ładną akcje z ostrego konta po wrzutce Chałbiński uderzył z woleja lecz piłkę świetnie sparował bramkarz.Nadszedł czas na ostatnią akcje spotkania po dośrodkowaniu Rui Miguela świetnie uderza głową Piszczek i kompletuje hat-tricka zdzier . Nie ma to jak w jednym poście opisać wszystkie mecze grupowe
cool
Podsumowując:Bardzo dobry występ w grupie Zagłębia pod moją wodzą.Fajnie się grało.Dziękuje chłopakom za awans z pierwszego miejsca.Teraz czekam na mecz z Wisłą Płock.Pozdro
Pią 15:22, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

dukekubas - Rogal
pierwszy mecz 4:0 -swietne oborny bramkarza przeciwnika
drugi mecz 7:0, przeciwnik w 8 gra, mam rzut wolny na 18 metrze, minuta ok.55, przeciwnik wychodzi z gry, wiadomosc na gg:
wpisz se juz wynik
nie mam time juz

potem byla jeszcze rozmowa, ale to chyba wystarczy...
Nie 11:37, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
Rogal

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 120

"przeciwnik w 8 gra, mam rzut wolny na 18 metrze, minuta ok.55, przeciwnik wychodzi z gry, "

Tak w ogole to ty miałas lost i wtedy ci napisałem ze nie mam czasu...to tyle
Nie 13:16, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
DGS

Posty: 187

Za pierwszy mecz wpisujemy 4-0, za drugi mecz 10-0 (7+3 za walkowera). Usuwanie gracza, nie ma już sensu, ponieważ rozegrał 4 mecze. Sprawę przekazuję Czarnemu.

PODSUMOWANIE
Zwycięzcą grupy okazał się KrecikGKS, wyprzedzając dukekubasa o 3 punkty. W meczach między tymi graczami padł 1 remis i w jednym meczu zwyciężył KrecikGKS. Obaj gracze jednak znaleźli się całkowicie poza zasięgiem Rogala, który w olewatorski sposób poszedł do ostatniego spotkania i przegrywając 7-0 opuścił grę. Gdyby nie była to już końcówka a w zasadzie sam finisz rozgrywek grupowcyh, to za Rogala wszedłby kolejny rezerwowy.
KrecikGKS, dukekubas - powodzenia dalej. Rogal - dzięki za udział, ale jeśli nie masz ochoty grywać, to się nie zapisuj.
Nie 13:19, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)