WIELKI FINAŁ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski Zobacz poprzedni temat

Zapowiedź
Znamy już obsadę meczu finałowego - są to machel i Iras. Obaj znaleźli się w finale jednak nie bez problemów. Machel Takie miał już w 1/16 finału gdzie po porażce 1-0 w pierwszym meczu pewnie 3-0 wygrał drugie spotkanie z pawelmarian. W 1/4 finału machel w pierwszym meczu uległ lukasso 1-2 jednak w rewanżu wygrał 2-0. Na uwagę zasługuje zwycięstwo machela w 1/2 finału z Kickiem, gdzie machel wygrywał 3-0 i 7-1 (!).
Iras większe problemy napotkał dopiero w półfinałach, gdzie po porażce 1-2 z damianem w rewanżu pokazał klasę i wygrał 3-0. Na uwagę zasługują również dwa zwycięstwa Irasa - 6-1 z szymą i 5-0 z Giuly'm.

machel 1 - 3 Iras

Ostatnio zmieniony przez DGS dnia Pon 10:26, 25 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:33, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

machel vs Iras

W wielkim finale Pucharu Polski spotkała się Legia prowadzona przez trenera machela oraz Odra dowodzona przez Irasa. Ostatnie dwa mecze rozegrane między tymi trenerami zakończyły się remisami 2:2. Machel ostatnio był w wysokiej formie. Wygrana w Summer Cup oraz dobra postawa w pozostałych turach ukazuje, że nie jest to byle jaki przeciwnik. W tym meczu miał dużą przewagę. Prowadził silną Legię, natomiast Iras jedną z najsłabszych - Odrę.

Mecz zaczął się od ataku Odry. W akcji sam na sam z bramkarzem Muszalik okazał się gorszy od bramkarza Legii. Do bezpańskiej piłki dobiegł Wróbel, jednak nie trafił do pustej bramki z dosyć ostrego kąta... Do ataku przechodzi Legia. Częste wrzutki stawały się coraz bardziej groźne. Nagle doskonałe podanie dostaje Wróbel, wysuwa do Muszalika, a ten trafia do pustej bramki! 0:1 dla Odry!!! Trener Iras postanowił teraz skupić się na defensywie. Ataki Legii stawały się coraz groźniejsze. Przyszła 41 minuta i Choto po wrzutce Kiełbowicza zdołał wyrównać! Wynik do przerwy 1:1. W 69 minucie Muszalik biegnie sam na sam z bramkarzem, jednak pamiętając 1 akcję meczu postanawia podać do Grzegorzewskiego, ten strzałem z trudnej pozycji zdobywa bramkę na 1:2! Piłka zmierzając do pustej bramki przeleciała tuż obok obrońcy Legii... Zawodnicy ze stolicy ciągle mają przewagę. Oddają kilka strzałów, jednak wszystkie zatrzymują się na obrońcach Odry lub lądują w rękach bramkarza. W 82 minucie po błędzie obrońcy Legii, pomocnik Odry - Nowacki zdobywa bramkę na 1:3 strzelając tak jak jego poprzednicy do pustej bramki! Odra wygrywa 1:3 i trener Iras może cieszyć się z 3 pasa. Zrównał się już z Martinim, a kemocik ma duże szanse na zwycięstwo w turnieju dla mistrzów i zdobycie również 3 pasa. Oj będzie się działo szczęśliwy

Statystyki:_____Strzelcy:

[link widoczny dla zalogowanych]---[link widoczny dla zalogowanych]

Nie 20:52, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje dla FINALISTOW radosny
Nie 20:54, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje Iras za wygranie turu , machel gratki , przegrałem z człowiekiem który jest srebnym medalista turnieju zdzier gratki dla obu panów !!! Iras juz 3 pas szczęśliwy

Nie 21:50, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

Brawo Iras. Utarłeś nosa wszystkim maruderą: "A to taką drużyną się nie da grać", jak widać da się, tylko trzeba być dobrym w te klocki. Wink
Nie 21:53, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

Brawo dla obu no i w mojej grupie był mistrz .....
Nie 22:51, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje! Dla zwyciezcy Irasa brawo brawo i dla machela za dojscie do finalu brawo
Nie 23:02, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje dla finalistow a zwlaszcza dla Irasa. Taka druzyna wygrac to jest cos, ale dzieki temu potwierdzila sie regula ze jezeli jest sie w formie to nie ma znaczenia ekipa wink Dorownales mi w pasach i pewnie bedziesz zaraz za mna w klasyfikacji wink zdzier
Nie 23:09, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

Duże brawa dla Ciebie Iras,że wygrałeś tego tura Odrą W. Ja już w 1/4 nie dawałem rady ŁKS-em i na końcu juz w ogóle spaliłem i przegrałem wszystko co możliwe. Także ogromne gratulacje wink
No i brawa dla Ciebie machel za dojście do następnego finału po SC.

pozdr.
Nie 23:13, 24 Cze 2007 Zobacz profil autora

Gratuluję... Grałeś Odrą tak jak ci przez drugą rundę.

Posty: 187

Gratulacje, a tak na poważnie, to w przyszłym turnieju obowiązuje zasada bić mistrza i Iras odpada w pierwszej rundzie szczęśliwy
Pon 10:27, 25 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ciacho

Posty: 263

Skąd: Tarnowskie Góry

Gratulacje Iras już 3 pas zobaczymy kiedy 4 ^^
Pon 10:32, 25 Cze 2007 Zobacz profil autora

gratki dla Irasa za zwycięstwo takim teamem jak Odra i dla machela za kolejny dobry tur i wysoka lokatę radosny
Pon 10:41, 25 Cze 2007 Zobacz profil autora

Pas zostanie wręczony tam gdzie zawsze Wink

Gratulacje wykrzyknik brawo
Wto 14:54, 26 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)