FINAŁ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Zobacz poprzedni temat
FINAŁ

Post FINAŁ
______

- Rozgrywamy jeden mecz z włączoną dogrywką i karnymi.

________________

____________________________

__________________________________________[color]

[color=#313031]_______________

______

Czas na rozegranie Finału mija 20 Października (Poniedziałek) o godzinie 23.59!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 11:15, 19 Paź 2008, w całości zmieniany 6 razy
Nie 11:12, 19 Paź 2008 Zobacz profil autora

FINAŁ
Adrian1993 3:1 ...Koshaolin...

Do meczu przystąpiłem pod presją. Na szczęście już w 3 minucie zabieram piłkę w środku boiska, uciekam skrzydłem, zagrywam w pole karne, tam Paulista ogrywa obrońce i umieszcza piłkę w siatce obok bezradnego Lecha! Tym golem rywal wydawał się być zaskoczony i do przerwy nic nie zdziałał. Strzały 4:2 dla ...Koshaolina.... Rywal od początku drugiej połowy starał się narzucić swój styl gry, jednak mu się nie udawało. W 55 minucie Paulista kapitalnie zagrywa do Boguskiego, ten schodzi do środka i z ostrego kąta strzela piękną bramkę! Chwilę później czerwoną kartkę dostaje obrońca z Bełchatowa. Około 10 minut po czerwie Koshaolin zdobywa kontaktową bramkę i robi się niebezpiecznie. W 75 minucie Costly zalicza słupek. Od tego momentu rywal stawia wszystko na jedną kartę, zamykając mnie na własnej połowie. W 88 minucie kapitalnie 1 na 1 broni Pawełek. Było blisko dobitki, jednak w dobrym momencie piłkę wybił Cleber, nadspodziewanie dokładnie prosto pod nogi Paulisty, który urwał się obrońcy, zszedł do środka i umieścił piłkę w bramce! 3:1! Jean Paulista bohaterem! Dwa gole i asysta! Po tej bramce sędzia kończy mecz. Mój największy sukces na WEOL. Dzięki Kosh za emocjonujący mecz, powodzenia w następnych turach
radosny

Strzelcy:
Paulista 3' 1:0
Boguski 55' 2:0
Wróbel 70' 2:1
Paulista 90' 3:1

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Nie 13:37, 19 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 11:37, 19 Paź 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

Gratulacje dla Adriana i koshy wink

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Nie 12:39, 19 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:38, 19 Paź 2008 Zobacz profil autora

Tak jak pisalem w SB Wink Graty dla Adriana no i dla Kosha Wink
Nie 13:00, 19 Paź 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Gratulacje Adrian, to chyba twój pierwszy wygrany tur? Oficjalny oczywiście. Graty Koshaolin za walke zdzier

Gratulacje Adrian1993.
Odkąd pierwszy raz z Tobą zagrałem(jakieś kilka miesięcy temu w oficjalnym turze)to wiedziałem,ze coś z Ciebie będzie.
Nio ładnie.
Jak dla mnie spora niespodzianka na plus.
Śro 23:53, 22 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)