Grupa L - PGE GKS Bełchatów

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Zobacz poprzedni temat

__________________________

M._Nick________Me__Zw__Re__Po__Br+__Br-__Bil.Br__Pkt.

___________________________

Bardzo proszę w tym temacie wyłącznie zamieszczać wyniki spotkań wraz z opisami, mile widziane screeny jak i bramki wasze. Pozostałe informacje i sprawy prosze załatwiać i umieszczać w odpowiednich tematach:

_______________Wyjaśnienia/wklejki z gg/strefa WO

_________________________Off-top pucharowy

____Magazyn Gol czyli bramki zdobyte w drugiej edycji PP

Termin rozgrywek grupowych mija w Sobotę 11.10.2008 o godzinie 24. Jeśli do Piątku 10.10.2008 do godziny 24.00 ktoś nie rozegra 2 meczy zostanie on usunięty z turnieju a za niego wejdzie gracz z listy rezerwowej.

________W razie zauważenia błędów proszę informować na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 20:26, 11 Paź 2008, w całości zmieniany 8 razy
Czw 11:25, 09 Paź 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 92

Skąd: Bielsko-Biala

ALigi19 VS Mackal 2-0

w Ty meczu zagralem spokojnie.. wiedzialem tez ze przeciwnik nie jest jakims poczatkujacym gracze. Udaje mi sie jednak wyjsc na prowadzenie radosny w drugiej polowie dokladam 2 brameczke i nie daje sobie wykrasc bardzo jak dla mnie ceenego zwyciestwa i wytnik konczy sie 2-0 dla mnie radosny

2 mecz

Tu dzialo sie troszke sporo ;] Przyciwnik juz pokazuje swoje pazurki w tym spotkaniu. Ale jednak ja obejzmuje prowadzenie i dotrzymuje je do konca przerwy. Po przerwie przeciwnik strzela mi ladna brameczke " Banka " i mamy 1-1. Szybko jednak odpowiadam szybka akcja i jest 2-1 dla mnie. Jednak jak wczesniej zas trace bramke.. troche z mojej winy 2-2. Mysalem ze wynik zakonczy sie podzialem punktow.. lez koncowka meczy wpadam w pole karne rywala mijam obronce i strzelm po ziemi po rogu ustalam wynik na 3-2 i tym samym zgarniam cala pule i zarazem 3 mecz za soba bez porazki radosny 3-2 dla mnie

z ...Koshaolin... pierwszy mecz 2-0 dla mnie

czekam na rewanz

Ostatnio zmieniony przez Aligi19 dnia Czw 20:56, 09 Paź 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 19:35, 09 Paź 2008 Zobacz profil autora
...Koshaolin...

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 773

...Koshaolin... 1-1 mackal

W około 20 minucie rywal strzela bramkę na 1-0. Następnie moja drużyna stworzyła sobie bardzo dobrą sytuacje lecz Ujek z 5 metra trafił w bramkarza. Do połowy przegrywam 1-0. W drugiej połowie rywal trafia w słupek, a ja wyprowadzam kontrę i mamy 1-1. Mimo kilku dobrych okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie. Ogólnie zagrałem bardzo słabo w tym spotkaniu. Strzały na koniec meczu: 7-5 na korzyść rywala.

...Koshaolin... 3-0 mackal

Spotkanie raczej wyrównane. W 25 minucie wychodzę na prowadzenie po dość dziwnej bramce. Do połowy wygrywam 1-0. W drugiej połowie tworze sobie 2 sytuacje sam na sam i je wykorzystuje. Spotkanie wygrywam 3-0 i zapewniam sobie awans do kolejne rundy turnieju. Strzały na koniec meczu: 9-8 na moją korzyść.

Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pią 19:39, 10 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:38, 10 Paź 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

2 Mecz Aligi19 VS ...Koshaolin... 3:1

W koncu doczekalismy sie na ten ostatni mecz w grupie radosny Zaczynamy troche chaotycznie.. gdy pilka jest na powie przeciwnika od razu oby dwie strony ja wykopuja przed siebie wiwc wialo troche nuda.
Ale w koncu pada bramka strzelona przeze mnie w pierwszej polwie i taki wynik zostaje do przerwy. W drugiej polowie rywal zmienia taktyke na styl efensywny przesuwajac zawodnikow do przodu. i przynosi mu to bramke dla niego. ja grajac dalej spokojnie kontratakuje i bronie sie w obronie. 2 zmarnowane przeze mnie wyborne sytuacje sam na sam neutralny. Po ataku rywala przejmuje pilke na swojej polowie i gnam w strone jego brami wypuszczam pilke do napastnika a on z zimna krwia posyla ja do siatki i 2-1 dla mnie. Gracz przeciwny probowal cos strzelic ale kolejny konratak z mojej strony i pada koleja bramka w wykonaniu mojego napastnika i mecz konczy sie 3-1 dla mnie Wink

dzieki za gre
Sob 20:21, 11 Paź 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Grupa zakończona w terminie, bezproblemowo rozegrane wszystkie spotkania. Zwycięzcą jest Aligi19, nowy talent na scenie WEOL mogę śmiało to napisać. Komplet punktów w grupie zainkasował i to nie z byle kim bo ograł Koshaolina i Mackala a to są doświadczeni zawodnicy. W ostatnio zakończonym WEOL Ranku Aligi19 zajął 31 miejsce więc potwierdził swoją dobrą dyspozycje także w tej grupie. Te 296 meczy rozegranych w rankingu zaowocowało teraz awansem do kolejnej rundy tego tura w pięknym stylu. W kolejnych turniejach będzie zapewne rozstawiany od początkowych rund. Koshaolin awansował z drugiego miejsca i nadal jest w grze i może walczyć o Puchar Polski. W ranku zajął 13 miejsce. W tym przypadku 121 miejsce w Ranku Mackala odwzorowało się w tabeli grupy L. Żegna się z turniejem honorowym punktem zdobytym w remisowym meczu z Koshaolinem.
Sob 22:39, 11 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)