Grupa B
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Zobacz poprzedni temat
Grupa B
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

kylong wpisal zly wynik w drugim meczu...

Posty: 1564

Ok widze ze w terminarzu poprawiles a w tabeli? Chyba tak ale lepiej sie spytac zeby niebylo problemow

ok, nie ma sprawy
Krzysiuk, poprzegladaj tabele, czy nie ma bledow...

dukekubas-BARTOLIX
pierwszy mecz:
zaczęło sie od moich atakow, kilkakrotnie bylem bliski zdobycia gola, z czasem mecz sie wyrownuje i sprowadza do gry w srdoku pola...pozniej przeciwnik zaczyna dziwnie grac taktycznie - wiekszosc pilek cofa do bramkarza, ktory je wybija...druga polowa to moja przewaga, jednak bez gola, troche zrezygnowany gram i udaje sie strzelic w 81 minucie spotkania...w doliczonym czasie BARTOLIX na bardzo dobra okazje po rzucie roznym, ale najpierw bramkarz genialnie interweniuje, a pozniej wybija obronca...1:0

drugi mecz:
BARTOLIX przestal cofac do bramkarza i wyszlo mu to na dobre, poprawil gre, jednak nadal to ja przewazalem, moje okazje jednak sa marnowane. z pola nie wychodzily akcje, wiec gol zdobuwam po ladnej glowce po rzucie roznym...gra zaczyna sie wyrownywac, zmieniam troche taktyke, a chwile pozniej trace bramke, po ladnym prostopadlym podaniu i nieudanej polapce offside'owej. zaczynam znow atakowac i po kolejnym roznym prowadze 2:1 i taki wynik mamy do konca...2:1

Earsnshaw 1

Przewaga od 1 min Wali az do konca spodkania jedynie pierwsze 15 minut to nie pewnosc co to za rywal. Jak zwylke motorem napędowym całej drużyny był niezastąpiony Giggs , strzelając 3 bramki udowodnił ze mimo złej formy zawsze mozna na niego liczyć. Jedną bramkę strzelił z rzutu wolnego .Togo zagrało bardzo słabo w obronie , sytuacji bramkowych było mnóstwo.

(Togo) kristo2323 10 : 0 Fiedor18 ( Walia)

Drugi mecz to jeszcze wieksza przewaga moja i tym razem sytuacje zostaly wykorzystane . Nowy trener musiał zapłacić frycowe w swoim pierwszym turnieju i z bagażem 15 bramek przygotowac sie na nastepne mecze.

Dzieki za mecze i powodzenia w dalszej grze nie przejmuj sie walcz do końca bo to jest gra!!!
Pią 15:09, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
Fiedor18

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 15

(Maroko) - dukekubas 3:1 Fiedor18 - (Togo)
Po pierwsej polowie 1:0 dla Fiedora18. Ale wiekszosc akcji przeprowadzal dukekubas. Bardzo dobrze bronil bramkarz Togo. Druga polowa to równierz dowinacja Maroko i 3 bramki strzelone przez ta druzyne

(Togo) - dukekubas 7:0 - (Maroko)
Tym razem większa porazka mojej druzyny. Dukekubas zagral bardzo dobre spotkanie, atakowal przez caly mecz i juz w pierwszych 6 minutaczh strzelil 2 bramki. Grał po prostu dużo lepiej ode mnie.

Dzięki za mecz.

____________________________________________________

Japonia - BARTOLIX 2:2 Fiedor18 - Togo

Togo - BARTOLIX 0:2 Fiedor18 Japonia

Nie chce mi sie pisac opisow. Dzieki za mecz Bartolix...

Edytuj posty wykrzyknik

edit by Kicek
Pią 17:09, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

s-m-o-l-u-ch (Senegal) vs. kristo2323 (Walia)
1:0

Nieciekawy mecz, chyba oddaliśmy po 4 strzały na bramkę przez całe 90 minut, zarysowała się przewaga kristo2323, jednak ja po jednym z licznych wybić piłki na pałę do przodu strzeliłem bramkę.

s-m-o-l-u-ch (Walia) vs. kristo2323 (Senegal)
0:0

W tym meczu chwilami miałem problemy z opuszczeniem własnej połowy, ale udało się bezbramkowo zremisować, a właściwie to kristo2323 nie udało się strzelić bramki zdzier

Posty: 1564

ok poprawilem teraz powinno byc wszystko dobrze wpisalem zwyciestwo bartolixowi za miast fieedorowi.
Przepraszam za blad. Zycze powodzenia graczom lool
Pią 18:01, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1481

s-m-o-l-u-ch (Arabia) vs. kylong (Senegal)
1:0

Jednostronny mecz, ciągłe ataki Arabów, którzy przy graczach Senegalu wyglądali jak karły :E. W strzałach 17-4, jednak udało mi się strzelić tylko jedną bramkę (niziutkim zawodnikiem z główki :E)

podsumowując 6 punktów leci do ssmolucha, do kylonga niestety 0

dzięki i powodzenia w niedalekiej przyszłości kylong
Pią 20:06, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Chłopaki rewelacyjnie idzie gra w naszej grupie nasz namiestnik podobno jest nowy ale robota jego jest niesamowita nie raz po rozegraniu meczu i opisaniu go nie zdażyłem jeszcze ochłonąć po a tu juz tabela uzupełniona BRAVO BRAVO BRAVO Krzysiuk

Chłopaki może pierwsi skończymy rozgrywki grupowe co wy na to ?

To musicie się spieszyć, bo u nas -->> GRUPA F zostały tylko 4 mecze wink

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Sob 0:09, 05 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:41, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1481

jak na razie to ja mam problem ze złapaniem kontaktu z fiodor18

więc apeluje: fiodor18 daj znać kiedy możesz grać (na forum, pw, na gg, jak kolwiek szczęśliwy )
Pią 23:46, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Posty: 1564

Chłopaki wyjezdzam do babci w sobote ok 9. i bede w Niedziele ok 18-19. Wiec niebede przez ten dzien uzupelnial tabeli ale w niedziele wszystko nadrobie i bedzie gitara. Ciesze sie z pochwal ale wam tez sie brawa naleza za takie tempo rozgrywek Zycze powodzenia w dalszej fazie rozgrywek lool
S-m-o-l-u-c-h napisalem do fiedora na gg z prosba o kontak z toba zobaczymy co bedzie dalej ;D
Sob 7:40, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1481

s-m-o-l-u-ch (Senegal) vs. Fiedor18 (Togo)
1:1
LAGI
nic dodać nic ująć, gdyby nie lagi wynik był by podejrzewam inny, padło by więcej bramek

s-m-o-l-u-ch (Togo) vs. Fiodor18 (Senegal)
2:1

To samo co wyżej, z tym, że w pierwsyz meczu miałem dość duża przewagę, a w tym gra toczyła się na wyrównanym poziomie

tradycyjnie by ułatwić sprawę namiestnikowi : 7 punktów leci do smolucha, a 1 do Fiodor18

thx i powodzenia daej Fiodor18
Sob 15:40, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

nie ma Krzysiuka, wiec ja uzupelniac bede tabele do jego powrotu...
Sob 15:51, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora
kylong

Posty: 11

kylong(Arabia)-Fiodor18(Togo) 1:2
Zaczołem dobrze. W pierwszej polowie moja przewaga, którą udokumentowałem golem(był karny, piłka odbiła się od poprzeczki i skuteczna dobitka). W drugiej połowie miałem 2 sytuacje sam na sam, ale bramkarz Togo bronił znakomicie. Gole dla Togo padły po ładnych, składnych akcjach.

Fiodor18(Arabia)-kylong(Togo) 0:2
Mecz nawet ciekawy, z dużą ilością ofensywnych akcji, które przeważnie kończyły się na obrońcach. Togo w pierwszej połowie zdobyło dwu bramkową przewagę, którą dodtrzymało do końca.
W tarakcie meczy LAGI ocb?
Sob 19:11, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

kylong (Walia) 0 : 1 (Arabia) kristo2323 mecz o 6 punktów

Warunki do gry kiepskie a mimo to Arabia od pierwszych minut do końca meczu przeważała efektem była tylko 1 bramka w drugiej połowie . Mecz trzeba było dograć bo na 24 min przed końcem wywaliło przeciwnika z serwera. Sporadyczne ataki Walijczyków nie przynosiły konkretnych sytuacji bramkowych . Arabia miała okazje na strzelenie 2 bramki pod koniec spotkania ale zabrakło precyzji w rozegraniu tej dobrze zapowiadającej sie akcji .

Dzieki za mecz powodzenia
Nie 18:09, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)