Grupa D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Zobacz poprzedni temat
Grupa D
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

PawelMarian 2:1 Gallus

mecz wyrównany , troszkę na lagach ;/ ogólnie to bramki zdobyte fartem lool szczególnie moja 2, Mido przedryblował przez pól boiska i strzelił gola z niemożliwego (do strzelenia szczęśliwy) kąta szczęśliwy. [prawie jak Maradona xD]
Sob 18:31, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora
Iras

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 1224

Skąd: Katowice

Iras (Szkocja) 3:0 pawelmarian (Egipt)

Mój przeciwnik dobrze sobie radził dopóki nie stracił bramki...później poszło już gładko.

pawelmarian (Szkocja) 0:3 Iras (Egipt)

Gdy wygrywałem 1:0 pawelmarian miał świetną okazję by wyrównać. Niestety nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Hat-trick Mido w tym meczu radosny
Sob 22:30, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 1599

Skąd: Chorzowskie Królestwo

Gallus( Egipt) 4:0 (Austria) PawełMarian

mecz od początku do końca pod moje dyktando i w końcu zacząłem strzelać bramki pozdro

PS. Kicek prosze radosny zdzier

Brawo Gallus,jestem z Ciebie dumny lool

edit by Kicek
Sob 22:56, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Za smakosza22 do turnieju z listy rezerwowych wchodzi Golodupuec, proszę namiestnika o wprowadzenie go to tabeli i terminarza. Oczywiście wszystkie mecze rozegrane przez smakosza22 są anulowane.

Pozdrawiam!
Nie 0:19, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

zaleglosci uzupelnie pozniej (wieczorkiem) bo teraz wyjezdzam i do wieczora mnie nie bedzie ;]
Nie 7:43, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

Iras (Szkocja) 5:0 golodoupec (T&T)

Przy wyniku 2:0 zawodnik Trynidadu dostał czerwoną kartkę. T&T stracił wtedy nadzieje na wywiezienie choćby punktu. Szkoci dołożyli jeszcze 3 bramki osłabionemu T&T.

golodoupec (Szkocja) 1:3 Iras (T&T)

Strzał Yorka z wolnego z 36m trafił w poprzeczkę bramki Szkotów. Bramkarz nie wiedział co się dzieje i nie zauważył jak do bramki po dobitce trafia inny zawodnik Trynidadu. W drugiej połowie Szkoci zdołali wyrównać, jednak nie długo cieszyli się z remisu, gdyż Trynidad szybko odpowiedział trafieniem. Zawodnicy T&T poszli za ciosem i dołożyli jeszcze jedną bramkę.

mackal( t & t ) 1:1 golodupuec (mali)

t&t wyszlo na prowadzenie chwile pozniej wyrownanie druga polowa to wymiana ciosów

Golodupuec 0-0 Arturo3H

Mecz walki, głównie w środku pola. Piłkarze jednej i drugie druzyny w I połowie nie mieli zbyt wielu sytułacji. W drugiej natomiast przycisneli Norwegowie jednak nie potrafili udokumentowac przewagi golem, mogli nawet stracic bramke po jednej z kontr T&T kiedy to York trafił w słupek zza pola karnego.

Golodupuec 0-1 Arturo3H

W rewanzowym spotkaniu duzo bardziej widoczna była przewaga druzyny prowadzonej przez Arturo3H. W I połowie gol nie padł, jednak było wiele okazji na jego zdobycie w porównaniu z pierwszym meczem. Bramka została strzelona zaraz po przerwie kiedy to po ładnej akcji, uderzył Scotland i piłkarze T&T mogli się cieszyc z prowadzenia. Mecz przebiegał pod dyktando T&T do 75 minuty kiedy to nie majaca juz nic do stracenia drużyna Norwegi pod wodzą Golodupueca atakowała ze wszystkich sił i strzelała skąd popadło. Wynik dzieki skutecznej obronie T&T i postawie bramkarza nie zmienił się.

Golodupuec dzieki za mecze.
Pon 15:45, 07 Maj 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Przypominam,że termin zakończenia fazy grupowej kończy się już dzisiaj o 23:59. Prosze o jak najszybsze dogranie zaległych meczy. W razie gdyby były jakiekolwiek problemy z rozegraniem spotkań(czego wolałbym uniknąć) to wyczulam na stosowanie się do podpunktów 6,7 i 8 punktu III.Kary i ostrzeżenia w regulaminie RC.

Pozdrawiam!

Wto 1:42, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

Ja chciał bym ogłosić ze mam nadal problem z netem( niestabilny ping), próbowałem zagrać mecze chyba ze wszystkimi graczami naszej grupy ale jednak siła wyższa nie pozwoliła na grę i po 2 min zrywało połączenie.
Wto 12:04, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
Golodupuec

Posty: 10

Skąd: Śrem

T&T (GOLODUPUEC) 1 : 1 EGIPT (PAWEL MARIAN)

pierwsi bramke zdobyli gracze t&t chwile pozniej wyrownanie ogolnie wyrownany mecz

EGIPT (GOLODUPUEC) 2 : 1 T&T (PAWEL MARIAN)

mecz walki. przewaga zespolu t&t jednak kontry egiptu byly zabojcze zwycieska bramka padla z karnego po kontrowersyjnym karnym:)
Wto 15:10, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
Arturo3H

Posty: 880

Arturo3H 1-1 Gallus

Mecz grany na raty... w I połowie przewage mieli Norwegowie co potwierdzili strzelajać bramke po składnej akcji, w drugiej natomiast do odrabiania strat rzucili się piłkarze Austri strzelajac gola z dobitki 10 min przed końcem meczu.

Arturo3H 2-2 Gallus

Mecz od początku przebiegał pod dyktando zawodników Gallusa. Trener Arturo3H nie potrafił dostosować swojej taktyki do umiejętności Austriackich graczy jednak to jego zawodnicy objeli pierwsi prowadzenie po rzucie karnym ( gdyby nie było PK to i tak była by bramka radosny). Norwegowie pod wodzą Gallusa cały czas atakowali i strzelali skąd sie dało jdnak to znowu piłkarze Austri mogli się cieszyc po zdobyciu 2 gola który padł po ładnej kontrze. Odpowiedź Norwegów była natychmiastowa. Błąd w obronie popełnił jeden z graczy Austri pozwalając na dośrodkowanie z którego skorzystał najwyzszy na boisku Carew kierujac pilke do siatki.
Gol wyrównujacy padł 15 min przed końcem meczu po ładnej akcji Norwegów.
Austriacy rzadkio strzelali (4:14 w strzałach dla Norwegi), ale jak juz uderzyli to albo padła bramka albo bramkarz musiał dokonywać cudów w bramce.

Gallus dzieki za mecze.
Wto 15:15, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
mackal

Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1181

Gracz Gallus nie mógł rozegrać ze mną meczu z powodu lagów jakie miał.
Informuję,że będę dopiero jutro.
Wto 16:56, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Grajcie chlopaki , macie malo czasu ocb?
Wto 21:16, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

Gallus(austia) 2:1(TiT) Gołodupiec

mecz dośc wyrównany z początku, 70 min moja przewaga

Gołodupiec (austria) 0:1 (TiT) Gallus

Tutaj chyba 5 setek nie wykorzystałem, ale tak to jest tak sie ma napastników co mają shotu 16/15 :/
Wto 21:48, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Tabele zaktualizowałem wpisując już WO na niekorzyść Gallusa,który przez kilka dni miał problemy z netem i nie mógł rozegrać meczy z mackalem. Jak nie uda im się zagrać to tak już zostanie.

Pozdrawiam!
Wto 22:05, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
Arturo3H

Posty: 880

Iras 3-1 Arturo3H

Mecz przebiegał pod dyktando najlepszego trenera na WEOLU - Irasa. Zawodnicy Norwegii starali się kontrowac grając głównie na wysokiego Carewa. Pierwsi prowadzenie, bez wiekszej nispodzianki, objeli gracze Szkocji. Tuż przed przerwą gola wyrównujacego dla Norwegi zdobył Carew. Druga połowa, podobnie jak I to ataki Szkotów którzy wyszli na prowadzenie po golu szkockiego napastnika. Trzecia bramka padła na własne życzenie Norwegów. Obrońca na 18m swojego pola karnego podał głową pod nogi Carewa który wiedział co zrobic w takiej sytułacji.

Iras 2-2 Arturo3H

Rewanżowe spotkanie w przeciwieństwie do pierwszego meczu było bardziej wyrównane, głównie za sprawą bardziej ofensywnego ustawienia na jakie zdecydował się Arturo3H prowadząc Szkocje w tym meczu. To własnie piłkarze tego trenera zdobyli pierwsi bramke. Radość jednak długo nie trwała, bo podopieczni Irasa, po mistrzowsku "wyklepali" obrone Szkocką i wyrównali. Do przerwy wynik się nie zmienił. Druga połowa rozpoczeła się od ataków Norwegii. Po jednym z nich padł gol dający prowadzenie drużynie Irasa. Po objęciu prowadzenia do odrabiania rzucili się Szkoci którzy starali się ze wszystkich sił wyrównać. Gol na 2:2 padł dopiero w 85 minucie meczu po kontrze Szkotów. Remis w tym meczu jest dobrym wynikiem dla trenera Arturo3H który (prawdopodobnie) kończy rozgrywki grupowe zajmując drugie miejsce.

Iras dzieki za mecze.
Wto 23:50, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Podsumowanie !!! zdzier

Na początku chciałbym pogratulować pierwszej "4" która wyszła z grupy do następnej fazy , czyli :
-Iras
-Arturo3H
-mackal
-Gallus

Dziękuje również za bardzo szybkie rozegranie meczów dla Golodupuec'a który miał tylko 3 dni na rozegranie swoich meczy. Chciałbym również podziękować wszystkim którzy "wytrzymali" w naszej grupie (którzy nie zostali posadzeni na czarna listę WEOL), za bezkonfliktowe pojedynki i świetne opisy (większości) meczów. Na koniec podziękowania dla każdego z osobna, Iras dzięki za bardzo szybkie rozgrywanie meczy ,Arturo3H za świetne opisy meczów , Mackalowi za bezkonfliktowe rozgrywki (chodziarz nie bardzo przypasowała Ci punktacja radosny ) , Gallusowi za rozegranie meczy na bardzo trudnych warunkach i problemach z netem, i Golodupuecowi za szybkie rozgrywanie meczów, a siebie nie będę podsumowywał bo po prostu dałem ciała w tym turze tak samo jak mój team. radosny
Pozdrawiam wszystkich i powodzenia w dalszej części Turnieju. szczęśliwy cool

Dzieki chłopaki radosny
Śro 20:24, 09 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)