Grupa G

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Zobacz poprzedni temat
Grupa G
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Post Grupa G

__________________________________Grupa G

Witam! Jak widać jestem namiestnikiem tej grupy. W tym temacie podajecie wyniki meczów, mile widziane są opisy, bramki, screeny etc. Wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Proszę o dokładne zapoznanie się z następującymi regulaminami:
Ogólny regulamin rozgrywek
Regulamin RC 2

UWAGA

Oficjalny start fazy grupowej 09.09.2007, koniec w niedziele 16.09.2007 o godzinie 23:59. W połowie trwania fazy grupowej (do czwartku 13.09.2007) kazdy zawodnik musi mieć rozegrane min.4 spotkania z 10 możliwych.

UWAGA

Pierwszy mecz gramy swoją drużyną --> rewanż drużyną przeciwnika !
np: Kicek(Anglia) - szyma(Togo) ---> Kicek(Togo) - szyma(Anglia)

1. zwycięstwo swoją drużyną 3 pkt.
1. zwycięstwo drużyną przeciwnika 6 pkt.

Powodzenia!!

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Pon 14:09, 17 Wrz 2007, w całości zmieniany 15 razy
Sob 23:36, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

minio99(senegal)-Machel(Grecja) 2-2
Dobry mecz, ciekawy duzo sytuacji z obu stron momentami bardzo szybki akcja za akcje radosny

Machel(Senegal)- Minio99 (grecja) 3-0
Mecz pod dyktando Senegalczyków nieliczne próby zmiany wyniku w 2 połowie. Senegalczycy dobili greków w ostatnich 10 minutach strzelając dwie bramki.
------------------------
Minio99(Senegal)- PawelMarian(Szkocja) 0-2
Minio99(Szkocja)- PawelMarian(Senegal) 0-2
--------------------------
dzięki za mecze.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Nie 22:19, 09 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:03, 09 Wrz 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Mackal (Meksyk) 1:4 (Polska) pudel88
pudel88 (Meksyk) 4:2 (Polska) Mackal

Oba mecze dość dziwne, ponieważ w żadnym nie miałem wyraźnej przewagi (w drugim to rywal był stroną dominującym). W pierwszym meczu prowadziłem już 3:0 i udało się w miarę spokojnie utrzymać wynik korzystny do końca. W drugim meczu to rywal prowadził już 2:0, jednak szczęśliwie udało mi się doprowadzić do remisu. Przy stanie 2:2 Mackal nie wykorzystał idealnej sytuacji do strzelenia bramki. Za to mi udało się strzelić dwie bramki i wygrać, dosyć niezasłużenie muszę przyznać. Dzięki za mecze.

PawelMarian (Szkocja) 1:1 (Polska) pudel88
pudel88 (Szkocja) 0:0 (Polska) PawelMarian

Mecze, w których sporo się działo. Spokojnie mogłem oba przegrać, jak i wygrać, więc wyniki chyba sprawiedliwe. radosny Dzięki za mecze.

machel (Grecja) 2:1 (Polska) pudel88
pudel88 (Grecja) 5:1 (Polska) machel

Nie będę się rozpisywał. Oba mecze zakończyły się zasłużonymi zwycięstwami Grecji. radosny

minio99 (Senegal) 0:1 (Polska) pudel88
pudel88 (Senegal) 3:2 (Polska) minio99

Bardzo dobre mecze, gdyby nie lagi byłoby jeszcze ciekawiej. W drugim meczu długo przegrywałem 2:1, jednak jakoś udało się wygrać. radosny Dzięki za mecze.

andzi (Łotwa) 1:3 (Polska) pudel88
pudel88 (Łotwa) 3:2 (Polska) andzi

Oba mecze dosyć wyrównane, część bramek zawdzięczam przeciwnikowi Wink. Dzięki za mecze.

mackal(Meksyk)-machel(Grecja) 1:2
W strzałach 11:10 dla mnie.Popełniłem sporo błedów w obronie co zaowocowało 2 golami dla machel-a.Udało mi się strzelić kontaktowego gola,ale zabrakło szczęscia do remisu.

mackal(Grecja)-machel(Meksyk) 5:1
Byłem mocno wkurzony po tamtej porażce i zagrałem bardzo dobry mecz co z reszta widac po wyniku.Zadecydował zabójcza skuteczność.
Thx za mecze.
Pon 23:12, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Andzi (Łotwa) 4:1 Minio99 (Senegal)

Pierwsza bramka dla Łotyszy pada po błedzie Senegalskiego obroncy. Następnie minio strzela wyrównującą bramke, także bo błedzie obroncy, tylko mojego zdzier. W dalszej częsci meczu przejmuja inicjatywę i strzelam 3 bramki.

Andzi ( Senegal) 3:0 Minio99 (Łotwa)

Minio podszedł do tego meczu bez wiary. Miałem wrażenie, że nie chce powalczyc o korzystny wyniki. Mecz toczony pod moje dyktando.

Andzi - 9 pkt
minio99 - 0 pkt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Andzi (Łotwa) 2:0 mackal (Meksyk)

Mecz wyrównany, ale to ja dochodziłem do grozniejszych sytuacji, a dwie z nich wykorzystałem. Dodam, że mecz był rozgrywany na raty, z powodu mojego neta, ktory co kilka minut siada na kilka sekund smutny . Sorry za problem Mackal. Drugie mecz dogramy kiedy indziej. Powodzenia w innych meczach.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Wto 22:55, 11 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:11, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Tomek , popraw tabelkę bo widzę ,że aktualizowałeś , ale nie wpisałeś mi 2 meczy Wink
Wto 22:55, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Mała pomyłka zaszła, mam 8 meczy 22 punkty wsd-3 wdp-2 rsd-1 rdp-0 psd-0 pdp-2, bramek nie liczyłem na razie, bo mi sie nie chciało zdzier.

Edit: machel(Grecja) 1-1 andzi(Łotwa)
andzi(Grecja) 0-1 machel(Łotwa)

więc teraz 10 meczy 29 punktów wsd-3 wdp-3 rsd-2 rdp-0 psd-0 pdp-2 radosny
Śro 18:58, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Bardzo Was PRZEPRASZAM za te błędy, ale ostatnio wchodziłem na forum tylko na chwilę żeby zaktualizowac tabelę i przez to te pomyłki. Jeszcze raz Przepraszm.
Czw 14:26, 13 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Brak zagrożeń co do usunięcia, któregoś zawodnika z turnieju z powodu nie rozegrania minimum 4 spotkań do czwartku (13.09.07) do godziny 23.59 wykrzyknik Proszę o aktualizacje tabeli w godzinach wieczornych.

mackal(Meksyk) vs. minio99(Senegal) 7:2
Na początku Senegal mnie mocno zaskoczył obejmując 2 bramkowe prowadzenie,no ale później posypał się wór z bramkami.Moja ofensywa w tym meczu była po prostu zabójcza.

minio99(Meksyk) vs. mackal(Senegal) 0:4
Kolejny niezły mecz w moim wykonaniu.Po raz kolejny ofensywa mnie nie zawiodła(mimo tego iż na 18 strzałów weszły tylko 4 gole)

edit:

andzi(Meksyk)-mackal(Łotwa) 1:3
Na początku andzi strzela mi gola,ale 2 połowa była dobra w moim wykonaniu i strzeliłem 3 gole.No chyba w końcu przyszła forma.

edit 2:

PawelMarian vs. mackal 1:0
mackal vs. PawelMarian 1:0

Obydwa mecze toczone w trudnych lagowych warunkach,dlatego też poziom tych meczy był średniawy.Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Tomek-mam w sumie 27 pkt o ile dobrze policzyłem i komplet meczy.
Pią 16:54, 14 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)