GRUPA H

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Zobacz poprzedni temat
GRUPA H

Post GRUPA H

_______________________________Grupa H

Witam! W tym temacie podajecie wyniki meczów, mile widziane są opisy, bramki, screeny etc. Wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na moje gg.

Proszę o dokładne zapoznanie się z następującymi regulaminami:
Ogólny regulamin rozgrywek
Regulamin RC 2

UWAGA

Oficjalny start fazy grupowej 09.09.2007, koniec w niedziele 16.09.2007 o godzinie 23:59. W połowie trwania fazy grupowej (do czwartku 13.09.2007) kazdy zawodnik musi mieć rozegrane min.4 spotkania z 10 możliwych.

UWAGA

Pierwszy mecz gramy swoją drużyną --> rewanż drużyną przeciwnika !
np: Kicek(Anglia) - szyma(Togo) ---> Kicek(Togo) - szyma(Anglia)

1. zwycięstwo swoją drużyną 3 pkt.
1. zwycięstwo drużyną przeciwnika 6 pkt.

mati 3 vs. 1 Raku

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Nie 20:23, 16 Wrz 2007, w całości zmieniany 6 razy
Nie 12:45, 09 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Norwegia 2:2 Togo
Wielki żal.Napoczątku badanie przeciwnika.Później ataki.1-0 do przerwy w strzałach 5-0 dla mnie.Po przerwie moje ataki 2-0 i nadodatek czerwona kartka dla gracza z Czarnego Lądu.Wszystko idzie gładko ale nagle wali się jak domek z kart... płacze w Loss Time wyrównuje Marky,który ponoć grał na dużym kacu a jak go głowa bolała radosny.Dla mnie tylko remis dla Markiego szczęśliwy punkcik.Wielkie zdenerwowanie i następny bój tym razem wymiana graczami.
Togo 5:0 Norwegia
Pierwsze co patrzę skład moje drużyny jednak na zgrupowaniu doznaje kontuzji Adebayor.Coraz większe zdenerwowanie w oczach trenera Krecika.Zespół zaczął z impetem.Na efekty nie trzeba było czekać i nawet brak snajpera Arsenalu nie był widoczny.W ataku brylował Kader.On ustrzelił chyba z 3 lub 4 bramki.Do przerwy Trójeczka.Po przerwie słaba gra Markyego, ja już tak nie nacieram.Ale w końcówce ponosi Markyego fantazja i kiwa się stoperami i bramkarzem itd.(raz doszedł do połowy zdzier) nie popieram takiej gry i strzalam mu jeszcze 2 bramki.Dzięki i Pozdro..ale niedosyt powinny być już 9 pkt. a jest 7.
Norwegia 2:2 USA
Ah.. co to był za mecz.Dramaturgia od początku do końca.Druga bramka dla mnie Carew stadiony świata ależ potężna bomba.Pierwszych bramek nie pamiętam i dla mnie i dla Matiego i jego zespołu.Mati naciera nagle wychodzi sam na sam 5 minut do końca więc kasuje gościa i dostaje czerwoną.Do bramki ok.20 metrów podanie i strzał Donovana od słupka.Gram w dziesiątke ale nie zmieniam stylu i do końca spotkania atakuje.Rozgrywam znalazłem pozycje do strzału i...poprzeczka Risse (dlaczego ma takiego dużego powera smutny ). Mecz 2:2.Nabrałem chęci czas na rewanż ..
USA 2:0 Norwegia
Co do składu Yankesów bardzo fajnie poukładany.Świetni gracze.Ustawienie z Dempseyem jako playmekerem i czas zacząć.Znów akcja za akcja itd. Bramkę strzelam w drugiej połowie a pada ona tak: Tym razem Donovan wychodzi sam na sam i któryś z defensorów dopuszcza się faulu na nim.Wychodził na sam na sam kosa z tyłu jak moja z pierwszego meczu i co pytanie właśnie rzecz w tym,że żadnej reakcji.Posypały się wyzwiska i gwizdy z trybun.Trener Krecik nie wytrzymuje nerwowo musi go uspokajać sędzia techniczny.Ale jego zawodnicy mają obcykane takie rzuty wolne rozegranie strzał Onyewu słupek bramkarz mija się z piłką i Donovan wbiega z piłką do bramki radosny Później ataki Matiego,ktróry walczy do końca ale gdy po mojej akcji chce wyprowadzić piłkę następuję odrazu pressing Donovan ten odbiera wrzuca do niepilnowanego McBride przyjęcie strzał niemocny lecz precyzyjny i GOOL.Szaleństwo.Do końca meczu nic ciekawego się nie dzieje.I Szczęśliwi gracze trenera Krecik schodzą z boiska.Zwycięstwo wykrzyknik wink Pozdro Mati i powodzenia.Kolejne 7 pkt. znów mogłobyć 9 zdzier
Norwegia 2:3 Tunezja
Tunezja 3:1 Norwegia
Nie 14:58, 09 Wrz 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS mógłbyś pisać kto grał jaką drużyną ?

"Norwegia 2:3 Tunezja
W dwumeczu na 6 bramek Raka to 4 mu podałem albo moje błędy.Tym razem 0 pkt.Eh :/"

Piszesz, że zero pkt ale z tego jak napisałeś to wygląda, że raz Ty wygrałeś raz Raku, więc nie wiem już jak ;]

marky_ramone(Japonia) 5:1 (Togo)cebula

Pierwszy zdecydowanie na moją korzyść, mogło być wyżej, dużo przestrzelonych sytuacji, w drugim zaczęło sie od prowadzenia cebuli, miałem już troche stracha bo nic mi nie szło, ale w końcówce pierwszej połowy strzelam 2 gole co mnie uspokaja, w drugiej połowie cebula zaczyna od groźnych ataków, przetrzymałem jednak napór po czym sam wziąłem się do stzrelania bramek, udało sie zdobyć jeszcze 3.
Ogólnie słabe mecze w moim wykonaniu, totalny brak formy, nic nie idzie
Pon 17:23, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Ma ktoś jakiś kontakt z tym panem Biz Markie pytanie :/
Pon 18:54, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

gracz o nicku biz markie ma dokładnie taki sam numer gg jak vanwitka, który kiedyś grał, dawno o nim nie słyszałem, co z tym zrobicie ?
Pon 19:06, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Biz Markie

Posty: 22

No dokładnie vanwitka to jest moje stare konto. Pisałem w tej sprawie do Czarnego , ale nie otrzymałem odpowiedzi. Chciałem żeby je skasował, bo nie miałem przez dłuższy okres styczności z weol. A grać już moge jeżeli to nie jest problemem.
Pon 21:56, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Nie jest żadnym problemem. Masz czas do czwartku na rozegranie min. 4 spotkań jak wiesz. Także myśle,że spokojnie się wyrobisz bez żadnych kłopotów. wink
Wto 1:00, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone(Togo) 1:5 (USA)mati
marky_ramone(USA) 3:2 (Togo)mati

W pierwszym meczu nic mi nie wychodziło, kompletny brak pomysłu na gre, widoczny był brak formy, mati już po 30 min prowadził 4:0, ja chciałem sobie już tylko potrenować przed drugim meczem. Po zamianie druzyn wcale nie było lepiej choć mecz był już bardziej wyrównany, mati dwukrotnie obejmował prowadzenie, ja za każdym razem wyrównywałem i w decydującym momencie udało sie zdobyć zwycięska bramke, w końcówce mati rzucił wszystkie siły do ataku nie pzryniosło to jednak pożądanego skutku. 3 pkt. dla matiego 6 dla mnie

dzienks za mecze i powodzenia dalej
Wto 13:24, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Biz Markie

Posty: 22

mati(USA) 1:1 (Walia)biz markie
mati(Walia) 1:1 (USA)biz markie

Pierwszy mecz całkowicie pod dyktando matiego, ale mimo to mi jako pierwszemu udaje się zdobyć bramkę. Ataki amerykanów przynoszą bramkę w końcówce spotkania.

Drugi mecz zacięty i wyrównany. Jeżeli chodzi o brami to scenariusz jak w pierwszym spotkaniu. Najpierw bramkę zdobywa McBride, a po kilku minutach odpowiadają celnym trafieniem walijczycy.
Wto 14:06, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS Norwegia 2:1 Japonia Cebula
KrecikGKS Japonia 2:0 Norwegia Cebula
Mecze pod moje dyktanto w pierwszym bramka po błędzie Cebulki.Mogłem zdobyć jeszcze z jedną bramkę po jego błędzie lecz niestety się nie udało.Wynik troszkę niski.W strzałach 16-4 na moją korzyść.
Drugie spotkanie zmiana drużyn i gramy.Mecz rozpoczynam składnymi akcjami.Wolny Nakamury ale boczna siatka.Bramka znów po błędzie.Bez trudu wygrywam mecz.Bramke dokłada jeszcze Takahara.
9 pkt ląduje na moim koncie.Dzięki za mecze i pozdro cool
Wto 20:45, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone(Togo) 5:0 (Walia)Biz Markie
marky_ramone(Walia) 2:1 (Togo)Biz Markie

Pierwszy mecz zdecydowanie na moja korzyśc, co widać po wyniku, rywal praktycznie nie istniał, drugie spotkanie całkiem inne, wyrównane, biz miał pare sytuacji i momentami przeważał, nie udało mu sie jednak zdobyć ani jednego punktu w tym dwumeczu, 9 pkt. na moim koncie
Wto 23:01, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Biz Markie

Posty: 22

KrecikGKS(Norwegia) 0-0 (Walia) Biz Markie
KrecikGKS(Walia) 3-0 (Norwegia) Biz Markie

Pierwszy mecz to nudny bezbramkowy remis mimo przewagi Krecika i moich dwoch groznych strzalach w poprzeczke i słupek.
W drugim meczu mimo mniejszej ilości sytuacji podbramkowych padają, aż 3 bramki. Znakomitym instynktem snajperskim popisał się Krecik zdzier
Wto 23:04, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Raku (Tunezja) 3:1 Cebula (Japonia)
strzały 14:3

Ogółem poziom mojej gry jest beznadziejny.

Dzięki za mecz, powodzenia dalej.
Śro 16:53, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Biz Markie

Posty: 22

Raku(Tunezja) 2-1 (Walia) Biz Markie
Raku(Walia) 1-1 (Tunezja) Biz Markie

Na uwagę zasługuje gol zdobyty przez Tunezję pod moją wodzą w ostatniej sekundzie meczu...
Śro 17:49, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora
cebula

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 140

Skąd: West-Pomerania

CEBULA(USA) - MATI (JAPONIA) 1 - 0

Przyszła forma , tylko dlaczego tak późno ...?
Czw 17:05, 13 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Brak zagrożeń co do usunięcia, któregoś zawodnika z turnieju z powodu nie rozegrania minimum 4 spotkań do czwartku (13.09.07) do godziny 23.59 wykrzyknik Proszę o aktualizacje tabeli w godzinach wieczornych.
Czw 18:09, 13 Wrz 2007 Zobacz profil autora
mati

cebula napisał:

Raczej ja zagrałem fatalnie Wink
Czw 21:00, 13 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)