Offtop dotyczący Revenge Cup II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Zobacz poprzedni temat

Chciał bym zapytać organizatorów tego turnieju czy mogę się zapisać bo po wczorajszym meczu z jednym z najlepszych graczy na WEOL, za takiego uważam Irasa.
Mój przeciwnik zarzucił mi że ja laguje ciągle, to znaczy mój Internet jest cos nie tego:

Wklejam całą rozmowę żeby nie było że wycinam.....

Mam nadzieje że tylko tak po przegranej napisał bo jak widać i tacy zawodnicy z najwyższej półki nie potrafią się pogodzić z porażką. Po zwycięstwie nad takim zawodnikiem niestety nie ma satysfakcji ze zwycięstwa tylko trzeba słuchać użalania pomeczowe na gg,

Przedstawiam tu fakty a jeżeli ktoś mi zarzuca grę na czas to proszę tez przedstawiać fakty , nagrani a nie posiłkować się innym opisem bo teraz kto dostanie ode mnie napisze że gram na czas, a zaczęło się to dziać jak coraz częściej pokonuje największych graczy.

PS. Pisze to tutaj bo zamknęli temat http://www.winningeleven2002online.fora.pl/post46309.html#46309 i teraz zawsze będę pisał o tym wszędzie bo jak ktoś nie umie przegrać to niech nie szuka winnych. Najłatwiej jest zamknąć temat i sprawa jest załatwiona. Schemat "gra na czas na połowie przeciwnika" i specjalista od lagowania od dziś.

To jak moge się zapisać do tego turnieju? Czy nietety nie?

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 10:32, 08 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Sob 9:26, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora
mati

U Irasa to normalne. Jak przegrał ze mną do ranku to pisał że on nie umie w lagach grać że ja za to umiem, jak by lagów nie było to bym dostał radosny Dawno to było ale pamiętam że lagów dużych nie było. Ale jak Iras wygrał niedawno 2 mecze ze mną w cupie to żadnych obiekcji nie miał chociaż tez super płynnie nie było radosny
Sob 10:19, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Yh.. niestety turniej nie dla mnie na wesele jade Wink Wracam tylko na mecz Portugalia - Polska! Ludzie badzcie ludzmi Wink Zostawcie 1 miesjce ;D
Sob 11:04, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

ja nie wiem czy się wyrobie czy nie Wink
Sob 11:09, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Ja raczej się nie załapie. Idę na mecz Warta-Motor, i na 18 chyba nie zdąże. Watpliwe by powtórzyła się sytuacja z HC gdzie zapisy 24h trwały. Nadzieja matką głupich. radosny
Sob 11:15, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

kristo2323 napisał:
Mój przeciwnik zarzucił mi że ja laguje ciągle, to znaczy mój Internet jest cos nie tego...

Hmm w zeszłej edycji RC Iras posądzał mnie jak ciebie o celowe lagowanie po przegranym dwumeczu ze mną, sprawa stara ale jakby nie było to strasznie psuje później smak zwycięstwa nad jednym z najlepszych graczy, nie mówię że nie miał lagów bo to różnie jednak jest, ale wtedy wyjście jest jedno, wyjście z meczu i dogranie odpowiedniej ilości czasu Wink, a nie żeby od razu mówić, że ktoś celowo zamula grę, wg mnie to trochę przesada i nie teges, noo, tyle, pozdrawiam Wink
Sob 11:38, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Żenada, a najgorsze pop**dolone jest to wmawianie, że lagi to wina twojego neta, albo lepiej, że specjalnie lagujesz.
Skąd ta pewność u Irasa, że z jego netem jest wszystko OK?? Bo z Czarnym grał i nie lagowało?? Równie dobrze kristo może napisać, że np. ze mną grał i nie lagowało.

jeszcze raz żenada :E
Sob 11:52, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

żenada żenadą, ale też się denerwuję, kiedy gram sparing z kimś i jest ok, a 5 minut później do turnieju są lagi :/

Ale staram się nie osądzać rywala, że to jego wina, tylko pytam co ma z netem... szczęśliwy
Sob 12:03, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Nie dzieje się to odkąd wygrywasz z lepszymi zawodnikami, tylko odkąd zaczynasz grać na czas od 1 minuty meczu. W dodatku z meczu nie uciekłem, tylko odłożyłem pada, a jeśli to nazywasz ucieczką to już nie wiem co myśleć. A poza tym to kto tu ostatnio spier... z meczu co?
Sob 13:37, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

kurde nie wiem czy uda mi sie zapisac, szkoda ze nie ma tych zapisow o 8 bo moze bym wrocil, ale o 6 to raczej mnie nie bedzie zagubiony No nic trudno, moze zostanie jakiejs wolne miejsce po 8 wink

Posty: 421

Fajnie, że daliście te zapisy na 10 minut bo o 18 mialem iść do kościoła... i bym sie nie zapisal
Sob 16:47, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

wyszedlem do sklepu na 15 minut i mnie też ominęły szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

Ale zapiszę się o 18 Wink
Sob 16:52, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

troszke nie fer są takie zapisy niespodzianka przez 10 min a jak przez te 10 min zapisało by sie 60 osob to co z tymi co czekaja do 18 zeby sie zapisac? CZarny mam nadzieje ze nie zrobiłes tej niespodzianki dlatego ze o 18 nie mogłbyś być na nich no i mozna wogle zapisywać kogoś? w swoim poscie? tak jak ty to zrobiłes z tomem21? chyba każdy indywidualnie sie zapisuje wiem ze jesteś ADmin ale czy tak można?
Pozdro...
Sob 17:05, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

nie wiem czy wiesz ale juz byla o tym rozmowa wiec nie zaczynaj tego tematu od nowa

Sob 17:11, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Dokładnie soniak, ja wyłączyłem kompa parę minut przed tymi niezapowiedzianymi zapisami, teraz wątpię w to że się zapisze bo jest jeszcze mati, ale nic moja strata radosny
Sob 17:13, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora

ludzie skonczcie z tym,juz taz byla siara wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik gAc nie pamietasz co bylo w Holiday Cup (o ile dobrze pamietam) pytanie wiec po co zaczynasz ten temat,przecierp to ze sie nie zapisales
pozdro
Sob 17:21, 08 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)