Temat: Tag-Team Zapisy [PL] Registration for Tag Team [ENG] [E7]
PoOkieS

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 4155
PostForum: VII edycja   Wysłany: Nie 20:16, 29 Cze 2008   Temat: Tag-Team Zapisy [PL] Registration for Tag Team [ENG] [E7]

Wyświetleń: 2217
PostForum: Expresowe Archiwum   Wysłany: Śro 19:00, 28 Maj 2008   Temat: Bosman Cup [HC]

Wyświetleń: 8499
PostForum: I Nieoficjalny Sezon   Wysłany: Śro 16:49, 24 Paź 2007   Temat: Football Madness Cup by rogas
PoOkieS
gg: 9234515
Temat: Company Cup by Prz3m4s
PoOkieS

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 9354
PostForum: I Nieoficjalny Sezon   Wysłany: Wto 21:59, 16 Paź 2007   Temat: Company Cup by Prz3m4s
Grupa F

Batik 0 - 1 PoOkieS

Pierwsza połowa była stosunkowo wyrównana, mimo że wpadła jedna bramka dla mnie. Wynik utrzymałem do końca meczu. Pod koniec meczu sytuacja w polu karnym, batik pod ...
Temat: ZAPISY do Eliminacji
PoOkieS

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 9219
PostForum: Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL   Wysłany: Pon 20:00, 15 Paź 2007   Temat: ZAPISY do Eliminacji
Nick: PoOkieS
GG: 9234515
Drużyna: Ghana

Dodany
edit by Adam.zip
PoOkieS

PostForum: I Nieoficjalny Sezon   Wysłany: Pią 23:19, 12 Paź 2007   Temat: Company Cup by Prz3m4s
PoOkieS
gg: 9234515
Temat: East Europe Cup by kaimada
PoOkieS

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 8595
PostForum: I Nieoficjalny Sezon   Wysłany: Śro 16:53, 26 Wrz 2007   Temat: East Europe Cup by kaimada
PoOkieS
9234515
Temat: Rejestracja Klanów. Dane wszystkich graczy.
PoOkieS

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 7470
PostForum: I sezon   Wysłany: Nie 1:06, 23 Wrz 2007   Temat: Rejestracja Klanów. Dane wszystkich graczy.

Wyświetleń: 1965
PostForum: Archiwalne Turnieje WE4   Wysłany: Śro 14:52, 19 Wrz 2007   Temat: Zapisy do II edycji turnieju
Stary 9618045/PoOkieS 9234515

Potwierdzam radosny
Temat: Tag-Team Championships - Rozgrywki
PoOkieS

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 10551
PostForum: IV edycja   Wysłany: Pon 19:11, 10 Wrz 2007   Temat: Tag-Team Championships - Rozgrywki
PoOkieS (Kolumbia) 5 : 2 Lukasus (Korea)

Zacięty mecz, w pierwszej połowie 60% akcji toczyło się na środku boiska. Lukasus miał więcej sytuacji podbramkowych, lecz nieudanych.Jak to bywa kilka żó ...
Temat: Tag-Team Zapisy [PL] Registration for Tag Team [ENG]
PoOkieS

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 8712
PostForum: IV edycja   Wysłany: Pią 22:50, 07 Wrz 2007   Temat: Tag-Team Zapisy [PL] Registration for Tag Team [ENG]
Nick Stary GG: 9618045