Temat: Zapisy do Mini Rank Surprise Cup 2
Wegiel22

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 5247
PostForum: MR Surprise Cup 2   Wysłany: Pon 12:32, 12 Lis 2007   Temat: Zapisy do Mini Rank Surprise Cup 2
wegiel;
gg:3039626

spelniam powyzsze kryteria i zapoznalem sie z regulaminem turnieju

Co pisze w pierwszym poście ? Nie jesteś świadom konsekwencji wynikających z olania..
Uznaje twój zapis j ...
Temat: GRUPA J (I runda)
Wegiel22

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 4500
PostForum: Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL   Wysłany: Wto 23:27, 23 Paź 2007   Temat: GRUPA J (I runda)
Wegiel22-Pele22

4-2 (3:0)

Szybko strzelam 3 bramki i mam duzo szczescia bo gracz Pele22 nie wykozystuje kilku sytuacji. Po przerwie gra pod moje dyktando lecz po stracie bramki na 3-1 mecz sie w ...
Wegiel22

Wegiel22-Tom 21

Ecuador-Senegal

2-3

Dziwny mecz w moim wykonaniu szybko obejmuje prowadzenie na 1-0 by pozniej w kilka minut stracic 2 bramki. Po przerwie moja przewaga lecz nie moglem nic st ...
Wegiel22

Wegiel22-Marcin_chelsea

2-1

Mecz wyrownany i duzo walki w srodku pola...jednak w koncowce moja przewaga i w 85 obejmuje prowadzenie ktorego nie oddaje do konca meczu:) pozdro

Wyświetleń: 9249
PostForum: Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL   Wysłany: Śro 14:21, 17 Paź 2007   Temat: ZAPISY do Eliminacji