Grupa D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Spring Cup 2007 Zobacz poprzedni temat
Grupa D

kaimada 3-2 pawelmarian

Mecz zaczął się fatalnie dla Tunzeji. Sam na sam zdobywa bramkę Carew. Przewaga gości, ale to Tunzeja w 20 minucie ma sytuacje, przy której Dos Santosa sam na sam trafia w bramkarza. 28. minuta gol wyrównujący: Ghodhbane wrzuca piłkę zbija ją Dos Santos z 14m na 10 i tam dokładnym strzałem popisuje się Gmamdia. Do przerwy jeszcze jedna groźna akcja Norwegi ale 2 napastników nie pokonało Kasouriego. Po przerwie Tunezja wychodzi na prowadzenie!! Gmamdia wrzuca piłkę na 14m a tam Ghodhbane uderza z woleja i jest jest jest 2-1!! Tunezja się cofnęła, wciąż napr Norwegów. Kiedy wydawało się, że padnie wyrównanie nieoczekiwany gol dla Tunzezyjczyków. Wrzutka z własnej połowy do stojącego na 22m Guemandii a ten pięknym strzałem w okno zaskakuje bramkarza Norwegi!! Od razu po wznowieniu Solskjer podał do Risse a ten kiwnął obrońców i uderzył bardzo mocno i zdobył kontaktowego gola. Ostatnie 10 minut to wybicia z własnej połowy Tunezyjczyków i 2 bardzo dobre akcje po obu stronach. Wpierw po wybicu obrońców piłkę sięgnął Ghodhbane wrzucił a tam Guemandia minimalnie przestrzelił. Później Carew okiwał obrońców ale strzelił minimalnie niecelnie.

pele22(USA) 0-2 pawelmarian(Norwegia)
1mecz- prowadzenie 1-0 druzyny USA chyba uspilo troche defensywe (chyba skrzydlowi zrobili sobie przerwe...)i niestety 1-2
2 mecz-co tu duzo gadac...1 bramka to bramka a la odbitki na polu karnym i strzal do pustej bramki..2 bramka..strzal z dystansu..wynik 0-2..obrona do wymiany...
Pon 18:35, 28 Maj 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pele22 (USA) 2:2 (Ghana) pudel88

Mecz strasznie wyrównany, bramka za bramkę. Nic więcej o nim napisać sie nie da Wink

pudel88 (Ghana) 3:1 (USA) pele22

Mecz rozgrywany na dwie tury (lost). Pierwsza połowa i pół drugiej pod dyktando repreztentacji USA. Na 25 minut przed końcem postanowiłem trochę ofensywnie nastawić swoich zawodników i udało się. Strzeliłem trzy bramki i odniosłem zwycięstwo, cięzko wyczuć czy zasłużone, ale najważniejsze są 3 pkt.

Dzięki za mecz. Pozdrawiam Wink
Pon 19:37, 28 Maj 2007 Zobacz profil autora

kaimada 3:2 pele22

Mecz zaczął się od bardzo szybkiej akcji Tunezji. Prawą stroną popędził Ghodhbane przerzucił piłkę na 2. stronę w PK tam przyjął ją Gmamdia oddał silny strzał i jest bramka!! 1:0 dla Tunezji. Później przyszedł czas na akcję Amerykanów. Do 25 minuty obrońcy Tunezji wybijali piłki po nieporadnych interwencjach Boujminella ( strzałka na skos w dół), przy których zamiast łapać wybijął piłki pod nogi przeciwników. Ale w 25. minucie akcja prawą stroną zejście do środka strzał w bramkarza dobitka w bramkarza który wybija przed siebie i do psutej bramki trafia Beasley. Następnie wryównany mecz gdzie 1 sytuacje idealną marnuje Gmamdia i jedną McBride ( znów błąd bramkarza). 2. połowa to kolejne atak USA i jest bramka. Tunezyjczycy kolejny raz tracą gola po wrzutce strzelcem: McBride. Wtedy Tunezyjczycy postanowili rzucić wszystko na jedną kartę i zaatakowali. Przyniosło to efekt. W 63. minucie prawą stroną Ghodhbane ( który miał w tym meczu bardzo dużo swobody) popędził tak jak w 5. mincuie wrzucił piłkę w pole karne tam z 6m w bramkarza główką trafił Gmamdia, GK odbił w prawo rzucił się żeby złapać piłkę, ale na szczęści Gmamdia był szybszy i strzelił nad bramkarzem w długie okno. Tunezja poszła za ciosem. 5 minut później prawą stroną popędził Ghodhbane ( a jak!!) wpadł w pole karne uderzył mocno z jakiś 14m bramkarz jeszcze wybił piłkę, ale nic to mu nie dało bowiem z najbliższej odległości wbił ją do siatki Dos Santos!! Tunezyjczycy cofneli się i tak jak w ostatnich minutach z Pawelem: mieli okazję po kontrach, a 8-osobowa defensywa wybijała wszystkie piłki. To już chyba koniec marzeń pelego o awansie z grupy.

Pon 21:07, 28 Maj 2007 Zobacz profil autora

Leszczu (Szkocja) - pudel88 (Ghana)
1-1

Pierwsza część meczu (35 minut) w strasznych lagach, w końcu nastąpił lost, po którym zdecydowaliśmy z pudlem88, że resztę meczu przy stanie 1-1 zagramy później. Tak też zrobiiśmy, jednak w pozostałych 55 minutach żadnen z nas gola nie strzelił i mecz zakończył się remisem. Ale obie drużyny mogły zdobyć gole. Pomiędzy minutą 35, a 80 nie oddałem żadnego strzału. pudel88 natomiast strzelał 3 razy, w tym raz był bardzo blisko zdobycia bramki. Ale później (~85 minuty) sam nie wiem co zrobiłem z Boydem. Biegnąc sam na sam, pod optymalnym kątem (80% na gola) strzeliłem z całej siły... "Panu Bogu w okno" Mecz skończył się na 1-1. Dzięki, pozdrawiam.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jutro rano zagram z kaimadą, wtedy zaktualizuję tabelę, a po południu sprawdzę, czy w niej nie ma błędów oraz napiszę podsumowanie, pozdro
Wto 19:50, 29 Maj 2007 Zobacz profil autora

Leszczu (Szkocja) - kaimada (Tunezja)
2-0

Pierwszy mecz wyrównany, jednak miałem lepszą skuteczność, 3 punkty dla mnie i zapewniony awans.
Mój pierwszy gol w tym meczu

1-1
W tym meczu w ogóle nie grałem, oddałem jeden strzał, od razu gol. Wtedy nastąpił lost. W drugiej części meczu Tunezyjczycy strzelali chyba 3 razy na pustą, ani razu nie trafili. Jednak po jednej z centr jakiś zawodnik (zupełnie niekryty) poleciał szczupakiem i gol. Szkoda, że nie nagrałem tego gola smutny Ale obaj z kaimadą wywalczyliśmy to, co chcieliśmy przed meczem, jednak o żadnej zmowie nie może być mowy.

Mój gol

PS. To kaimada mnie zaciągnął do tej gry, a więc "uczeń pokonał mistrza" Wink

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Grupa zakończona!

Podsumowanie - po południu!

Śro 8:49, 30 Maj 2007 Zobacz profil autora

W grupie D, która nie miała zdecydowanego faworyta gra do samego końca była bardzo ciekawa. Pierwsze miejsce po dobrej, jednak nierównej grze zdobył dr_idea. Dopiero w ostatnich meczach Leszczu zajął drugie miejsce i dołączył do fana Juve. Niewątpliwie miejsca premiowane grą w kolejnej fazie są niespodzianką, gdyż obaj gracze byli nierozstawieni. Wciąż szansę na awans ma pudel88, jednak zależne jest to od innych grup. Szansę na dobre miejsce stracił pele22 w meczach z "najsłabszym ogniwem" tej grupy (przegrywając 2 razy). kaimada miał jeszcze szansę na awans z trzeciego miejsca, jednak po przedostatnim meczu mógł liczyć jedynie na bucie 5. w grupie. Największy zawód w tej grupie sprawił pawelmarian. Fan Jagiellonii Białystok nie pokazał zbyt wiele, przegrywając aż 6 z 10 spotkań.

Dziękuję uczestnikom grupy za bezproblemowe rozegranie wszystkich meczów 2 dni przed ostatecznym terminem!

@down - poprawione, dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Śro 15:47, 30 Maj 2007, w całości zmieniany 3 razy
Śro 15:26, 30 Maj 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

dzieki chlopaki za mecze , a co do moich porazek to ostatnio nie mam formy :/

Edit. zeby stracil mniej bramek to byl bym 5 ;p ale coz szczęśliwy doktorek mi dokopal i inni tez ;p zwyciezyli lepsi, jeszcze raz dzieki

Śro 18:16, 30 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Spring Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)