Faza Pucharowa Summer Cup 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2006 Zobacz poprzedni temat
Tsub

Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 745

Skąd: ...

musialem tak napisac bo empo byl w mojej grupie (zreszta tak jak bart) i to wlasnie im kibicuje radosny
Wto 18:43, 15 Sie 2006 Zobacz profil autora

lukasso(iran) 6-2 bart(usa)
Mecz rozpoczął sie obiecująco bo juz w 2min mahdavikia z lewego skrzydla zbiega do srodka markuje strzal i posyla futbolowke do bramki.
Bart nic z sobie z tego nie zrobil,gdyz po gwizdku sedziego od razu ruszyl pod moja bramke i zdobyl gola,ale co to dla mnie,Iran to w koncu potęga piłkarska
kolejna bramka na moje konto 2-1 po 10min
potem kolejne bramki zrobilo sie 4-1 Takiej skutecznosci dawno nie mialem, w ostatniej minucie polowy bart strzela bramke z rzutu wolnego
Po zmianie stron zacząłem kombinowac ciekawe akcje,bawilem sie pilka,strzelalem z dystansu,gra z klepki

eloha

gratuluje mojemu przeciwnikowi, z taka skutecznoscia jaka mial ze mna nie powinien miec wiekszych problemow z wygraniem turnieju, chociaz zostal jeszcze np. empo..no i sorry tsubasa ze zawiodlem:p powodzenia lukasso ;] teraz to tobie kibicjuje...poł
Czw 15:05, 17 Sie 2006 Zobacz profil autora
Tsub

Posty: 745

Skąd: ...

eh niestety bart ale nie masz co sie lamac bo lukasso to jeden z najlepszych graczy radosny gratulacje lukasso. mam nadzieje ze dojdziesz do finalu i tam powalczysz o wygrana.
Czw 15:21, 17 Sie 2006 Zobacz profil autora

Panowie ja dopiero jutro zagram z Magiem.
Ponieważ mam w domu remont i dzisiaj jest to nie wykonalne.
Za opóźnienia przepraszam.
Czw 16:35, 17 Sie 2006 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych]Justyn 1:1 Mag [link widoczny dla zalogowanych]

Bardzo wyrównany mecz.wink
Obie ekipy zagrały bardzo ofensywnie cool chociaż w strzałach było tylko 8:10.eheee
Było wiele akcji które mogły zakończyć się bramkami-zawodnicy postawili na jakość akcji niż na ilość. git
Mag prowadzenie zdobył w 37 minucie drugiej połowy wkurzony ,zaraz po rozpoczęciu gry udało mi się szybko odrobić strate.brawo :bravo:
Wynik do końca nie zmienił się cool

[link widoczny dla zalogowanych]Mag 2:2 Justyn [link widoczny dla zalogowanych]

Bramka za bramke,akcja za akcje-tak krótko można opisać ten mecz.
git
Mag dwa razy prowadził w tym meczu brawo jednak potrafiłem się podnieść :bravo: .
Żadna z drużyn nie umiała jednak strzelić jednej bramki więcej od drugiej protest Obie ekipy miały po kilka dogodnych sytuacji (słupki,sam na sam itd. )wink lecz zawsze bramkaże wychodzili z nich obroną ręką.
Oto jedna z bramek-strzelona [link widoczny dla zalogowanych] na 1:1.Warto zobaczyć. wink
Zakończył się mecz i razem z Magiem zaczeliśmy konkurs rzutów karnych cvaniak w których wygrałem 4:2
Pią 14:41, 18 Sie 2006 Zobacz profil autora
Tsub

Posty: 745

Skąd: ...

Gratulacje justyn awansu, jeszcze wieksze gratulacje Mag dla ciebie ze napsules tyle krwi justynowi, przez co do konca nie mogl byc pewny wyniku. gratulacje

Tsubasa napisał:

hehe wogóle nie mogłem być niczego pewien Mag za każdym razem prowadził zły diabeł ja tylko miałem nadzieje na to ,że doprowadze do remisu plizzz .

Mag napisał:

Ja też miałem słupek lool Jak już mówiłem każdy mógł wygrać wink

ps.numer postu:666 lool

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Pią 15:16, 18 Sie 2006, w całości zmieniany 2 razy

Zrób se print screen dla uwiecznienia tej chwili zszokowany
Liczyłem na niespodziankę, no nic jeszcze jedna szansa została, choć było blisko.

Dumian(Togo) 2-0 (Grecja)szyma

Pierwsze 15 min to przewaga Greków lecz po tym czasie Reprezentacja Togo przebudziła sie i pokazała Grekom jak sie gra w gałe

szyma(Grecja) 0-0 (Togo)Dumian

W rewanżu królowali juz Grecy. Z każdą minuta stwarzali coraz grozniejsze sytuacje, Togo probowało zaskakiwac Greków kontrami lecz żelazna obrona gospodarzy nie pozwoliła sie zbliżyc im bo pola karnego. Jeszcze w pierwszej połowie mogło byc 1-0 lecz Gianakopulos trafił w słupek. W drugiej połowie Grecy mieli jeszcze kilka świetnych okazji lecz piłka do siatki nie wpadła, w koncówce jeszcze jedna doskonała okazja dla Greków lecz Charisteas z kilku metrów trafił w słupek.

Naprawde były to świetne mecze zwłaszcza w drugim była ogromna dramaturgia lecz to Dumian przechodzi do 1/2 finału mam nadzieje że odpadłem z przyszłym mistrzem. Trzymam za Ciebie kciuki Dumian i wielkie dzięki za wspaniałe mecze wink
Sob 1:13, 19 Sie 2006 Zobacz profil autora
Dumian

Posty: 138

Skąd: Bydgoszcz

Od siebie dodam tylko, że po pierwszym meczu przy zdecydowanie obronnym ustawieniu Grecji zdołałem jakoś się przebijać i stwarzać spore zagrożenie. W rewanżu z kolei żelazna obrona Greków była na tyle żelazna, że w ataku praktycznie nie miałem nic do powiedzienia mur
W strzałach przewaga 13:10 dla Togo, jednak to były głównie strzały z dystansu bo grecka defensywa nie pozwoliła na więcej oj nie ładnie

Świetne mecze, szczególnie drugi, gdzie miałem serce w gardle a strata bramki wisiała w powietrzu pomocy

Zaczynamy półfinały lool
Termin do 21 Sierpnia, lecz dobrze by było dzisiaj rozegrać aby jutro nastąpił długo oczekiwany FINAŁ cool
Powodzenia!

Sob 8:26, 19 Sie 2006 Zobacz profil autora
bart

Posty: 26

eloha

gratuluje polfinalistom radosny w tym momencie stawiam na justyna :] jednak mozliwe ze empo sprawi niepodzianke, bo jest w bardzo dobrej i wyokiej formie, mozecie sie go obawiac, jestem pewny ze zwyciesca turnieju zostanie ktos z pierwszego polfinalu czyli ktos z wyzej wymienionych przeze manie playerow...poł

empo 1-3 Justyn
Mecz na wysokim poziomie szczególnie w 1 połowie-mnóstwo akcji z jednej i drugiej strony lecz z mała przewagą Justyna(do przerwy 1-1). W drugiej połowie Justyn osiągnął większą przewagę i wykorzystał to strzelając jeszcze 2 bramki.
Justyn 0-3 empo
Poziom duzo sie nie zmniejszył od 1 meczu. Wiedziałem, że muszę atakować więc wziąłem się do roboty co przyniosło w skutku szybko strzelonego gola przez Lakisa. Starałem się atakować lecz Justyn do dobry przeciwnik i również stwarzał groźne sytuacje. 90 minuta meczu wynik 2-0 dla mnie i akcja z prawej strony boiska, strzał Haristeasa obrona bramkarza, dobitka Lakisa(który nieobecny był w 1 meczu;]) i szał radości na greckich ulicach:P
awans: empo

Dzieki Justyn za mecze i czekam na przeciwnika, z którym spotkam sie w finale;]
Nie 10:36, 20 Sie 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)