GRUPA A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

burza-lukas 0-5 michal2707

Nieprawdopodobne...na początku myślałem że burza-lukas sie ze mną bawi. Później pomyślałem, że pewnie ma zły dzień Wink ....po prostu wykorzystałem to z zimna krwią.

Dzieki za mecze. Pozdro.

Jak najbardziej mecz został sprzedany. Dzisiaj nic mi sie nie chce nawet grać...i bawiłem się tak jak w meczu z inko...tylko w tym meczu to juz w ogóle...czasami puszczałem pada...wychodziłem sobie bramkarzem z piłka pokiwać się...wiem że to żenująca gra ale naprawdę cos dzisiaj jestem taki niewyraźny...nic sie nie chce...jak najbardziej przerwa w graniu...aż do następnego turka..trzeba poukaładac troche spraw
Pią 13:33, 13 Lip 2007 Zobacz profil autora

Inko 3:1 Burza-Lukas

Juz w 1' minucie strzeliłem gola ... pozniej spokojnie rozbijałem ataki Ekwadoru , w 20' minucie piekny m strzalem z rzutu wolnego ( 37m. ) popisał sie napastnik Maroka i mamy 2:0 ! ... Do przerwy był jednak wynik 2:1 bo w koncowce 1 polowy gola strzelił Kaviedes ... W drugiej połowie przycisnał Burza-Lukas ale dobrze spisywał sie moj bramkarz ... w 70 minucie Zairi wyszedł sam na sam z bramkarzem Ekwadoru i ustalił wynik na 3:1 ...

Burza-Lukas 3:3 Inko

Po porazce w pierwszym meczu Burza-Lukas wiedział juz ze nie ma szans na awans dlatego za wszelka cene chciał sie godnie pożegnać z turniejem i wygrac ostatni mecz ... Niestety plany pokrzyżowali mu moi napastnicy radosny Dwa razy Ekwador wychodził na prowadzenie ale udawało mi sie doprowadzac do remisu ... w drugiej polowie to ja wyszedłem na prowadzenie 3:2 ale dobrze dysponowany tego dnia Delgado doprowadził do remisu ... Ogolnie mecze wyrównane , duzo zmarnowanych "setek" z jednej jak i z drugiej strony radosny Na szczescie udało mi sie bezposrednio awansowac i z tego sie ciesze radosny Dzieki za mecze
Pią 13:38, 13 Lip 2007 Zobacz profil autora

taka kosmetyczna sugestia zdzier mój bilans bramkowy to 10:36 zdzier hehe szczęśliwy pozdro szczęśliwy
Pią 13:58, 13 Lip 2007 Zobacz profil autora

PODSUMOWANIE

Witam, troszku spóźnione ale być musi. Podsumowanie wakacyjnych zmagań grupy A.
Działo sie sporo, były niespodzianki i dużo goli. Zapraszam do lektury.

_____________________________________________________________________________________

Raku

wygrane : 3-1, 1-0, 4-1, 4-1, 3-0
remisy : 2-2, 1-1, 1-1, 2-2
porażki : brak

Według ankietowanych główny faworyt do wyjścia z grupy. Jak się okazało całkiem słusznie. Gracz ten nie zaliczyła ani jednej porażki pokazując że jak najbardziej pierwsze miejsce jest mu zasłużone. Wynik 24 zdobytych goli nie jest niestety najlepszym rezultatem, lecz jeżeli chodzi o obronę Raku nie miał sobie równych prezentując najlepszą defensywę grupy A (średnia straconych goli na mecz 1,0)

inko

wygrane : 5-1, 3-0, 5-3 3-1
remisy : 3-3, 1-1, 2-2, 1-1, 2-2
porażki : 1-4

Gracz inko zajął drugą pozycje w grupie i był jednym z tych graczy, którzy strzelili najwięcej goli w swojej grupie bo aż 26. Zaledwie jedna porażka w dziesięciu meczach to można śmiało powiedzieć dobry wynik. Jedynie Raku lider grupy znalazł na tego gracza sposób. Średnia straconych goli nie jest jednak rewelacyjna. (1,8) osiemnaście straconych bramek to dużo. Trzeba pomyśleć w pierwszej kolejności nad defensywą gdyż ciężko będzie przejść kolejną fazę tracąc tyle goli.

wygrane : 2-1, 3-0, 3-0, 2-1
remisy : 1-1, 2-2, 1-1, 2-2
porażki : 0-3, 0-1

Blisko awansu, lecz trzeba czekać na rezultaty innych grup a sytuacja jest nieciekawa, jeszcze tylko jedna grupa musi zawalić a mianowicie któryś gracz aby dało to Grzehowi92 awans do fazy pucharowej. Grzehu92 do końca czekał na rezultat burzy, który mógł mu odebrać ten awans, jednakże awans sie należy bo ile można czekać. Gracz ten nie strzelił zbyt wiele bramek bo 16 ale właśnie taka ilość dała mu teraz powody do radości. Jeżeli chodzi o gole stracone pod tym względem Grahu92 zajął drugie miejsce w grupie tracąc zaledwie 12 goli. Życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach. Oby do nich doszło.

michal2707

wygrane : 1-0, 6-1, 5-0, 5-3
remisy : 1-1, 2-2,
porażki : 1-2, 1-4, 3-5, 1-2

Było blisko lecz zabrakło jednej wygranej. Gracz michal2707mimo nie najlepszego startu z każdym meczem odrabiał. Strzelił najwięcej goli w grupie (26) ale to nie dało mu awansu gdyż dużo także tracił bramek (średnia straconych goli na mecz 2,0). Może jakby tych straconych goli było mniej oczywiście w tych przegranych meczach to wtenczas michal2707 mógłby teraz cieszyć się awansem.

wygrane : 3-0, 4-1
remisy : 1-1, 2-2, 3-3
porażki : 1-3, 0-1, 1-3, 0-5, 1-3

Bardzo slaby występ jednego z faworytów według ankietowanych do wyjścia z grupy. Niestety czynniki zewnętrze zadecydowały o tym że końcowe mecze burza-lukas odpuścił sobie a raczej nie był wstanie grać. Jedynie 16 strzelonych goli i aż 22 stracone bramki to jak najbardziej słaby rezultat. Trzeba szukać szans w innych turniejach.

wygrane : brak
remisy : 2-2, 2-2
porażki : 1-4, 0-3, 0-3, 1-5, 1-6, 3-5, 0-3

Debiutant na scenie weol. I choć nie dawano mu najmniejszych szans to potrafił urwać punkty co niektórym graczom. Nawet lider grupy o tym sie przekonał remisując z mempem. No ale nad skutecznością trzeba jeszcze popracować zdobyć więcej doświadczenia a wtedy może uda się coś osiągnąć bo warunki jako takie są na przyszłość. 10 strzelonych goli to najsłabszy rezultat a i w defensywie nie najlepiej było bo aż 33 gole stracone.

CIEKAWOSTKI :

- W grupie A padło 118 goli !!!
- ogólna ilość punktów to 80
- Najwięcej goli padło w meczu (michal2707 - memp oraz inko - memp) 8 goli
- Wszystkie mecze rozegrano w ciągu 4 dni.
Nie 14:56, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

Świetne podsumowanie cool . Chyba jednak nie uda mi się awansować, a szkoda bo byłem chyba najbliżej tego celu odkąd biorę udział w turach. Znów dał o sobie znać pech, a remisy z inko i tej jeden z Rakiem bolą najbardziej bo zwycięstwa były na wyciągnięcie ręki. Pozostaje tylko liczyć na cud w grupie E, może się uda radosny . Dzięki wszystkiem z mojej grupy za mecze wink .
Nie 15:07, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

no czapki z głów radosny świetne podsumowanie radosny życzę szczęścia Grzehu92 zdzier czekam na następny turniej szczęśliwy hehe szczęśliwy powodzenia Raku i Inko radosny no i myslę, że Grzehu radosny
Pon 14:54, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)