Grupa F - faza I

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
Grzehu92

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1390

Post Grupa F - faza I
Grupa F

Witam serdecznie w Grupie F, 1 fazy Summer Cup 2008 . W tym temacie proszę o wpisywanie wyników Waszych meczów, wraz z opisami i, ewentualnie, strzelcami bramek. Liczę też na Wasze w miarę długie wypociny po spotkaniach, które pomogą mi w prowadzeniu grupy. Wszelkiego rodzaju screeny, gole, oraz inne "dziwactwa", również mile widziane.

Andy_20 1-2 azspider

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Śro 23:19, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 8 razy

1 MECZ

Świetnie zaczynam to spotkanie i szybko obejmuje prowadzenie.W dalszym ciągu napieram na bramkę przeciwnika co daje skutek w postaci kolejnych dwóch goli.Już myślałem że będe spokojnie prowadził grę i wynik utrzyma sie do końca połowy ale przeciwnik pieknyj strzałem zza pola karnego pakuje piłkę do bramki.Do połowy wynik 3-1 na moją korzyść.Na drugą połowę wychodzę skoncentrowany o nie daje przeciwnikowi nic już więcej strzelić a sam dokładam bramkę.

Strzały 15-12

2 MECZ

adek4 5-2 Andy_20

Od początku kontroluje grę lecz to nie ja obejmuje prowadzenie.Szybko odrabiam stratę i do połowy utrzymuje sie wynik 1-1.W strzałach 8-1.Druga połowa zaczyna się dobrze dla mnie i wychodze na prowadzenie lecz nie na długo.I znów remis ale tym razem po wyjściu na prowadzenie nie daje już sobie odebrać zwycięstwa.

Strzały 17-6

Dzieki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Pią 18:42, 15 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:41, 15 Sie 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

Przekazuje Wam, ze 50ml będzie niedostepny do gry do wtorku do godziny 12. Zobowiazal sie, że jak tylko wroci bedzie sie z Wami kontakował i rozgrywal mecze.

edit by Grzehu92

Ostatnio zmieniony przez azspider dnia Sob 8:59, 16 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 8:58, 16 Sie 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek 3 - 2 Andy_20

Andy_20 0 - 9 Kicek

W pierwszym meczu objąłem prowadzenie i wynik korzystny dla mnie utrzymywał się długi czas.
Na początku drugiej połowy trace bramke, a ok.75-80 minuty drugą. To wywowało we mnie jak i w piłkarzach sportową złość radosny Czesi przez ostatnie 10 minut oblegali bramke turków, czego konsekwencją były dwie bramki i 3 punkty. W strzałach (dokładnie nie widziałem, ale kilkanaście do 4 dla mnie).
W drugim meczu błysnął Poborsky i w 10 minut ustawił mecz strzelają dwie piękne bramki z dystansu. Potem już jakoś poleciało. Aż 3 bramki z tego meczu były godne uwagi i jeśli wszystko dobrze zrobiłem w trakcie meczu to powinny być zapisane zdzier

azsspider 2-1 Andy_20

Pierwszy mecz i zasłużone zwycięstwo w drugim meczu musiałem wygrać żeby liczyć się w walce o awans i postawiłem na ofensywę no ale niestety Turcją w tym turze nic nie zdziałam :/
Nie 22:34, 17 Sie 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Krzysiuk - Andy_20 1-2

Krzysiuk - Andy_20 3-2

Mecze stojące na dość wysokim poziomie. Dużo strzałów, cudowne interwencje bramkarzy. W obu dwóch meczach szybko tracę bramki. W Pierwszym meczu po pięknym strzale z 25 metrów w samo okienko bramki, byłem bezradny. Do przerwy udaje mi sie wyrównać. Każdy z nas miał dużo sytuacji strzeleckich ale albo chybialiśmy albo ratował nas bramkarz. Niestety nie udało mi sie zremisować, tracę bramkę w loss time płacze

W 2 meczu zaczynam od błędu obrońcy i tez przegrywam. Tak jak w pierwszym meczu udaje mi sie odpowiedzieć 1 trafieniem przed gwizdkiem sędziego. W drugiej połowie znów dużo strzałów. Niestety straciłem przewagę z pierwszej połowy i rywal straszliwie przejął inicjatywę. Ale na szczęście wyprowadzam 2 identyczne akcje i wychodzę na prowadzenie 3-1. Rywal strzela kontaktową na 3-2. Nie udaje mu sie juz strzelić bramki na wagę 1 pkt.

Dzięki za mecze, powodzenia dalej wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 22:58, 17 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:57, 17 Sie 2008 Zobacz profil autora
adek
Helper

Posty: 506

Skąd: Bytom

1 MECZ

Szybko wychodze na prowadzenie.Od tej pory gra, coraz lepiej i konstruuje wiele ciekawych akcji jednak nic nie chciało wpaść.Do połowy utrzymuje się wynik 1-0 a w strzałach 9-4 dla mnie.W drugiej połowie od początku atakuje co daje skutek w postaci dwóch kolejnych bramek.Przeciwnik też miał kilka dobrych akcji, ale mój bramkarz był w fornie.

Strzały 18-7

2 MECZ

adek4 3-2 azspider

Już w pierwszej akcji wychodze na sam na sam z bramkarzem przeciwnika lecz niewiem jakim cudem nie oddaje nawet strzału.Na prowadzenie wychodze około 20 minut poźniej po rzucie wolnym.Szybko podwyższam prowadzenie do 2-0 lecz przeciwnik tez odpowiada bramką.Do połowy 2-1 i 6-2 w strzałach.Pierwsze minuty drugiej połowy należały do przeciwnika lecz przed wyrónaniem uchronił mnie bramkarz który obronił kilka dobitek.wydawało się że to przeciwnik przejmie teraz inicjatywę i uda mu sie wkońcu wyrónać lecz to ja po wypuszczenia jednego z moich napastników i wykończeniu akcji uzyskuję przewagę dwóch bramek.Do końca meczu mało akcji z obu stron.Jeszcze przeciwnikowi udaje sie strzelić na 3-2.Druga połowa w sumie z przewagą azspider-a, ale nie było skuteczności.

Strzały 9-12

Dzięki i powodzenia

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 MECZ

adek4 2-2 Kicek

Wiedziałem, że ten mecz będzie dla mnie bardzo ciężki i ani trochę sie nie myliłem.Grać na Czechy nigdy nie jest łatwo a tym bardziej gdy prowadzi je taki gracz jak Kicek.Od początku mądre rozgrywanie po obu stronach.Mi po jednej z nielicznych akcji udaje sie strzelić bramkę.Od tej pory robiłem wszystko żeby zapobiec utracie gola, lecz na dużo sie to nie zdało.Po kolejnej wrzutce z prawej strony boiska piłka wkońcu trafia na głowę jednego z napastników Czech i jest remis.Do połowy utrzymuje się już wynik 1-1 a w strzałach jest 3-4 dla Kicka.W drugiej połowie każdy robił co mógł zeby strzelić upragnioną bramkę co jako pierwszemu udaje się przeciwnikowi.Było to na około 10 minut przed końcem meczu.Myślałem, że już jest po wszystkim, lecz chciałem jeszcze spróbować jakiegoś rozwiązania które umożliwi mi dojście do bramki Kick-a.Na szczęscie w drużynie Meksyku jest Morales.Ten niski zawodnik przedryblował dwóch zawodników drużyny przeciwnej i pięknym strzałem umieścił piłkę w bramce.To był już loss time.Wynik do końca meczu nie uległ zmianie.

Strzały 10-13

2 MECZ

Mecz wyrównany.Od początku do końca akcje z obu stron.Mi sie poszczęśiło i trafiłem dwa gole a piłkarze Kick-a nie umieli wstrzelic sie w moją bramkę.Ogólnie mecz bardzo nerwowy ale wynosze z niego bardzo cenne 3 punkty.

Strzały 11-12

Dzięki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Wto 21:42, 19 Sie 2008, w całości zmieniany 5 razy
Wto 16:11, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

witam wszystkich i przepraszam za niedyspozycje,jutro jestem w domu caly dzien i moge rozgrywac mecze
Wto 18:55, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Posty: 1564

Krzysiuk - azspider 1-1 i 3-3

Mecz o awans. Niestety bez rozstrzygnięć. Nie mogę nic strzelić w meczach powinno 2x tyle.
Pierwszy mecz bez historii pierwsza połowa dla mnie 2 dal rywala.

2 mecz dużo ciekawszy. Dużo goli ale nasza skuteczność wolała o pomstę do nieba. Raczej mecz z moja przewaga ale nie umiałem tego udokumentować.

azspider - 50 ml 1:4

Udany rewanż rywala, w tym meczu był o wiele lepszy trzeba mu to przyznać.

Dzięki i powodzenia dalej radosny

Ostatnio zmieniony przez azspider dnia Wto 20:11, 19 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:09, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora
50ml

Posty: 977

Skąd: White

50ml-adek4 2:3(15:5)
adek4-50ml 1:2(14:9)

jestem masakrycznie skacowany i ledwo trzymalem pada,strasznie slabo zagralem i tylko dzieki szczesciu wygralem,w pierwszym meczu trace bramke w ostatniej akcji,
thx,powo

50ml-Krzysiuk 2:2(8:11)
Krzysiuk-50ml 2:2(7:10)

nadal nic,rece sie trzesa radosny w obydwu meczach obejmuje prowadzenie,Krzysiuk strzela 2 bramki i ja w koncowkach wyrownuje,

Andy_20-50ml 1:2(6:16)

fajne szybkie mecze,duzo ofensywy,w pierwszym duzo bramek z dystansu,min. potezna boma Geremiego z ok. 30 metrow,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Śro 21:05, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 4 razy

Krzysiuk - adek4 1-0

Nie lubie grać meczu z braćmi. Zawsze zbieram ładne lanie. Ale tym razem postanowiłem sie zabunkrować. Ustawienie 5-4-1B i szczęście daje mi 3 pkt. Rywal miał dużo sytuacji ale napastnicy byli słabo przygotowani i większość strzałów nie leci w światło bramki. Ja miałem parę kontr z których 1 udało sie wykorzystać.

Krzysiuk - adek4 0-3

Niestety co sie udało w 1 meczu nie wyszło w 2. Szybko tracę bramkę. Zmieniam ustawieni na "normalne" co nie kończy sie najlepiej. Rywalowi udaje sie strzelić jeszcze 2 gole. Pewne zwycięstwo rywala.

Dziękuję za rozegranie kompletu spotkań w tej grupie.

Awans uzyskali :

adek4
Kicek
50ml
Krzysiuk

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Śro 23:17, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:13, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)