Eliminacje

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

AWANS: Grzehu92

Czas na rozegranie Eliminacji mija 2 Września (Wtorek) o godzinie 23.59!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 14:18, 03 Wrz 2008, w całości zmieniany 12 razy
Pon 11:39, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Para 4

Minio vs Cinekk 2-1, 1-2, 3-0

Ja ten turniej otwieram! i Ja go zamknę.

Wszystkie trzy mecze były dobre. W pierwszym prowadziłem już 2-0 i pod koniec nie upilnowałem skrzydeł, poszła wrzutka no i gol honorowy. W drugim spotkaniu przez większą część przegrywałem 0-1, zdobyłem wyrównanie i bylem przekonany, że obejdzie się bez konieczności rozegrania trzeciego spotkania Yoł. Jednak wpadł gol i trza było grać. W trzecim meczu grałem uważnie. Dwa koszmarne błędy obrony i bramkarza Senegalu i 2-0. Dało mi to komfort. Senegalczycy jak w dwóch wcześniejszych meczach wszystkie swoje siły kierowały na skrzydła jednak nie pozwoliłem na zbyt wiele, a jeśli już kierowali piłkę na napastnika to szczęście było ze mną tego dnia. Trzecia bramka wpada i już nikt nie miał wątpliwości kogo na furze gnoju chłopy wywiozą ze wsi!
Dzięki za emocje i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 15:11, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 12:50, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Para 13

Piotrek89 4-0 Danio321
Piotrek89 8-0 Danio321

Jak widać nie ma tu czego opisywać, mecz do jednej bramki.

P.S Co mam napisać ?, że rywal oddał 3 strzały na dwa mecze a ja ciągle atakowałem ... ? nie będę się wywyższał...

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Pon 15:00, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz

Strzały: 8-6

W pierwszej połowie meczu lepiej grała reprezentacja Chile, która otworzyła wynik meczu po dośrodkowaniu z lewej flanki wprost na głowę Jimeneza. Kolumbia oddała w tej odsłonie jeden strzał na bramkę, który nie był zbyt groźny. Chile stworzyło o kilka akcji więcej i oddało sześć strzałów w światło bramki. Do szatni bardziej zadowoleni schodzili zawodnicy Chile, którzy uzyskali przewagę bramkową po akcji z 31 minuty. Druga połowa miała zgoła odmienny charakter inicjatywę przejął mój przeciwnik. W jednej z akcji oddał strzał, który sparował niefortunnie mój golkiper, akcja została zakończona strzałem, który znalazł drogę do sieci. Bramka ta padła w 22 minucie drugiej połowy. Wynik ustalony przez Kolumbijczyków nie zmienił się już do gwizdka oznajmiającego zakończenie pierwszego meczu. W drugiej odsłonie Tomalon oddał kilka strzałów i poprawił tą statystykę, lecz i tak w końcowym rozrachunku to moja reprezentacja była bardziej aktywna w przeciągu całych 90 minut.

mALo 3:0 Tomalon
Strzały: 7-7

Bardzo wyrównany mecz, który do 39 minuty toczył się głownie w środkowej części boiska. W minucie o której wspomniałem wcześniej wpadła pierwsza bramka, która została zdobyta po pięknym strzale z dystansu. Salas uderzył za pola karnego nie dając żadnych szans bramkarzowi drużyny przeciwnej. Pięć minut po wznowieniu gry prowadzonemu prze zemnie zespołowi udało się przeprowadzić atak pozycyjny, który zakończył mój snajper popisując się strzałem po długim rogu. Ustalenie wyniku meczu nastąpiło w 22 minucie drugiej odsłony meczu kontratak Chile okazał się zabójczy. Akcja swój początek znalazła na skrzydle i to z tej części boiska padło podanie, które sprawiło, że piłka wpadła do niestrzeżonej bramki. Wszystko dzięki pomocnikowi, który zmusił bramkarza do wyjścia i uruchomił przytomnym podaniem do tyłu zawodnika włączającego się do akcji. Temu nie pozostało nic po za umieszczeniem piłki w bramce. Statystyka strzałów do której odwołuje się większość graczy po meczach ukazuje wyrównany przebieg gry. Tomalon miał swoje akcje w tym meczu, zabrakło mu po prostu szczęścia.

Przed meczem spodziewałem się ciężkiej walki i moje wcześniejsze rozważania sprawdziły się na wirtualnym boisku. Pierwszy mój krok po losowaniu dotyczył zapoznania się z sylwetką gracza, z którym przyjdzie mi grać. Szukanie zacząłem od dalszych pozycji w ranku, a co się okazało powinienem go szukać w okolicach pierwszej trzydziestki. Rzut oka na pojedynki mojego rywala i odrazu rozczarowanie. Los nie był dla mnie łaskawy, gdyż zawodnik prezentował się znakomicie jak na moje możliwości. Jeszcze do tego trafiła mi się reprezentacja Chile, o której nie miałem zielonego pojęcia. wszystko ułożyło się jednak po mojej myśli. Powrót po przerwie się udał, uniknąłem kompromitacji w pierwszym turnieju oficjalnym. Swojemu przeciwnikowi życzę powodzenia w następnych turach, jeszcze raz dzięki za grę.

mALo świetne opisy,takie lubie czytac Wink Swietnie napisane Wink
Edit by dzidzi

Pon 13:48, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

PARA 34:

mackal (Kolumbia) - Remek (Chile) 1:4

Nie byłem zbytnio zadowolony z losowania,bo Remek to całkiem doświadczony gracz na scenie WEOL.
Musiałem w tych potyczkach zagrać na 100% swoich możliwości ,żeby awansować.
Pierwszy ja strzelam gola,następnie rywal strzela 4 z rzędu gole bez mojej odpowiedzi.
W tym meczu zepsułem kilka 100% sytuacji.

mackal (Kolumbia) - Remek (Chile) 3:0

Chyba mało kto by wierzył jeszcze w awans w takiej sytuacji w jakiej się znajdowałem.
No cóż,jednak ,,cuda'' w tej grze się zdarzają.
Musiałem zdominowac rywala w tym meczu i sie udało.
Strzeliłem akurat tyle goli ,które pozwoliły Mi zagrac w dodatkowym meczu.

mackal (Kolumbia) - Remek (Chile) 3:1

Cel był prosty - wygrać i uniknąć za wszelką cenę rzutów karnych.
Mecz był naprawdę na dobrym poziomie i nie brakowało ciekawych sytuacji.
Pierwszy gola strzela rywal co Mnie troszkę podłamało.
Zebrałem się jeszcze bardziej i ruszyłem do mocniejszego ataku.
Owocem tego były aż 3 bramki w tym jeden zdobyty lobem.
Rywal przy stanie 1:2 miał poprzeczkę po strzale z przewrotki.
Po końcowym gwizdku mogłem odetchnąć z ulgą bo wróciłem z naprawdę dalekiej podróży.
Co do zespołu Kolumbii to nie jest to jakaś rewelacja,ale dało się nimi grać.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Pon 14:15, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 14:05, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

PARA 16

Sinus 0:2 Andy_20

Tutaj zdecydowana przewaga Andyego ... zasłużenie wygrał ten mecz jednakże ja miałem szanse na remis ... albo przynajmniej na jedną bramkę po tym jak okiwałem bramkarza i ide prosto w bramke ... oddaje strzał ... słupek

Sinus 1:0 Andy_20

udaje sie strzelić gola i wygrać mecz jednak to odrobine za mało.

Awans : Andy_20. Zasłużony awans zwłaszcza po tym co pokazał w pierwszym meczu. Jednakże ja przy odrobinie szczęścia mogłem też awansować. Ale przeszedł dalej lepszy.

dyzy i powo dalej radosny

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Pon 15:52, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz

Dzięki za mecze i powodzenia dalej.

Pierwszy mecz to najpierw gra przeciwko lagom, a potem rywalowi. Ciężko było coś zdziałać jak non stop padający śnieg przerywał grę ;/ Ale ogólnie lagowy mecz bardziej odbywał się pod moją kontrolą.

Drugi mecz to już znaczna poprawa warunków. Dzięki czemu było więcej akcji i sytuacji strzeleckich. Ty razem również ja miałem przewagę o czym świadczy wynik.

dzięki za mecze...

edit by michal697

Pon 14:44, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Proszę o pisanie opisów do meczy (nie tylko 1, 2 zdania) i pisanie par w których gracie!

Jeśli ta wstępna reprymenda nie wystarczy, to zacznę wyciągać konsekwencje.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 14:53, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 14:52, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

PARA 35

Pietri-coyote 1:1,5:0

Pierwszy mecz znacznie wyrównany kończe mecz w 10.Trace szybko bramke i poźniej 10 min pozniej dostaje czerwona kartke lekko sie zdenerwowalem ale do szatni strzelam bramke na 1:1.W drugiej połowie już nikomu się nic nieudalo strzelić i zostaje remis 1:1.Drugi natomiast wszystkie moje 5 bramek padło po błędzie mojego przeciwnika...Po straceniu na 3-0 przeciwnik juz wyraźnie odpuścił i kontrolowałem gre.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pon 15:20, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:18, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Para 10

bartosz23 (Bułgaria) - (RPA) ...Koshaolin... 1:1

Mecz kontrolowany przez Koshaolina, duża jego przewaga, gola zdobywam po błędzie obrony i bramkarza. Strzały 6:14.

...Koshaolin... (RPA) - (Bułgaria) bartosz23 2:1

Tutaj mecz podobny do poprzedniego, niespodziewanie zdobywam gola w 4 minucie po rzucie rożnym. Dalej grę kontroluje Koshaolin zdobywa 2 bramki, dalej ma sytuacje ale nic już nie trafia. Strzały 12:6.

Dzięki, powo dalej Wink
Pon 15:23, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Para 8

memlok 2:3 andzi

Mecz wyrównany. Pierwszy strzelam bramkę, chwilę później jednak memlok zdołał wyrównać. Nie pozostałem dłużny i wychodzę na prowadzenie 1:2. Memlok walczył do końca i na 15 min przed końcem spotkania po raz kolejny wyrównuje. Ostatnie słowo jednak należy do mnie i po błędzie zdobywam zwycięską bramkę. Warto też odnotować, że podczas jednej akcji 3 krotnie trafiam w słupek. Zasłużone zwycięstwo, aczkolwiek mogłem ten mecz zremisować, a nawet przegrać, bo rywal nie grał źle.

andzi 7:3 memlok

W tym meczu zdeklasowałem rywala. Po 16 minutach prowadzę 3:0. Jednak do przerwy rywal zdołał strzelić 2 bramki. W 2 połowie to już popis moich graczy, którzy przy odrobinie szczęścia wpakowali 4 krotnie piłkę do siatki przeciwnika. Rywal odpowiedział tylko 1 bramką. Dzięki.
Pon 15:32, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

PARA 20

1mecz 19Ruch20 1-1 scoot89

Przed meczami z graczem zepsół mi sie pad i musialem grac na klawie na której nigdy nie grałem w ta gre.nie mialem czasu aby zagrac sparing i od razu zagralismy.mylilo mi sie wszytko ale i tak mi sie udalo wyrównać ale wiedzialem ze w nastepnymmeczu mi sie nie uda.

19Ruch20 3-4 scoot89

znowu gramy myla mi sie przyciski ale duzo strzałów i duzo bramek.

ps.myślałem ze termin jest do dzisiaj bo przeciwnik pisał mi tak na gg dlatego zagrałem teraz i nie sprawdziłem na forum pozniej okazało sie ze jest do jutra.Jesli zagrałbym jutro to kupiłbym nowego pada a tak niech przeciwnik sie cieszy ze ograł gracza w taki sposob!!zal!

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pon 16:10, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 16:04, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Para 22
kksg 1:3 Biszkopt
Bardzo słaby mecz przeciwnik nie potrafił strzelic gola robiłem to ja po kontrach dwa razy dobijając strzały, a raz stzrelając gola z główki. Kksg strzela honorówke w drugiej połowie.

Biszkopt 1:1 kksg
Szybko stzreliłem gola potem mecz osłabł, ponieważ przeciwnik odpuścił. W ostatniej akcji meczu kksg strzela gola na 1:1.

PARA 20

Pomimo poczatkowych i koncowych problemow przeciwnika udalo sie zagrac te dwa mecze.Wybaczcie ale przeciwnika mi nie jest szkoda poniewaz po meczu drugim powiedzial ze mu pad nie dzialal ze gral na klawiaturze i ze musimy powtorzyc tamte sytuacje gdzie ja trafilem gole no cos mi sie wydaje ze nie umi przegrywac, ale powrocmy do meczow.

19Ruch20 (USA) - (Rosja) scoot89 1-1

Pierwszy mecz to tzw. badanie sie przeciwnikow prowadzenie dla USA i 1-0 druga polowa pod moje dyktando i 1-1

scoot89 (Rosja) - (USA) 19Ruch20 4-3 5-4 w dwomeczu (Rosja-USA)

Bardzo emocjonujacy mecz 2-0 dla mnie po 12 min. i lost connection niestety dodatkowe emocje dogrywamy 80min. 2-1,3-1(po rzucie karnym),3-2,4-2 i bylo spokojniej az do 40 min. drugiej polowy 4-3 niestety przeciwnikowi nie wystarcza czasu i wygrywam mysle ze zasluzenie

Pisze opis rowniez ze swojej strony poniewaz bylo wiele kontrowersji

dzieki za mecz mysle ze wygral sport

Ostatnio zmieniony przez scoot89 dnia Pon 16:13, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:06, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Para 9

Adrian1993 - Frutek 5:0

Dobry mecz w moim wykonaniu, skuteczność moja była fatalna, rywal dostał czerwo za ostry faul na Twellmanie, z którego powstał rzut wolny, wykorzystany przeze mnie. Strzały 18:5.

Frutek - Adrian1993 0:9

Tutaj ponowie fatalna skuteczność, mogłem nawet strzelić 20 bramek. Marnuje karnego i gdy prowadzę już 9:0 próbuje strzelić tą 10 bramkę, ale za każdym razem, albo obok albo w bramkarza. Strzały 38:2.

Dzięki Wink
Pon 16:54, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

1 MECZ

adek4 13-0 Davido16

Już w formacji wiedziałem, że będzie łatwo.Choć przeciwnik grał 4-4-2A to bocznych obrońców wysunął do przodu.Spokojnie strzelałem kolejne bramki i szybko było wiadome, że będzie dwucyfrówa.

Strzały 24-6

2 MECZ

adek4 5-0 Davido16

W tym meczu przecwinik zagrał już bez wysuniętych obrońćów i już tylu bramek nie udało się strzelić, ale wiadomo, że mi na tym nie zależało.Chciałem, żeby ten mecz się szybko skończył bo dość miałem pudłowania na pustą bramkę.

pes.4 (USA) 0-1 (Serbia) Horvi

Tutaj nie wiedziałem jak grac dziwnie mi tym USA szło i atakowałem ale zatrzymywałem się na 16 metrze i nie miałem pomysłu na rozegranie... Ale rywal groźnie kontratakował i na początku drugiej połowy ładnym szczupakiem strzelił zwycięskiego gola. Mecz rozgrywany rano, nie patrzyłem ile było w strzałach.

pes.4 (USA) 7-0 (Serbia) Horvi

W tym meczu nareszcie się przełamałem i zmieniłem nieco taktykę tak aby boczni obrońcy grali także w ofensywie. Dało to satysfakcjonujący efekt bo parę ładnych akcji przeprowadziłem bokami i tam poszła pierwsza bramka, po ścięciu do środka i ładnym uderzeniu. Potem to samo ale przeciwnik wybił na róg a tam ładnym strzałem popisał się nabiegający Beasley (bramkę wrzucę potem). Do przerwy 2-0. Przeciwnik nie istniał oddał jeden strzał w pierwszej połowie z rzutu z wolnego ale było w mur. W drugiej połowie dobrze zacząłem i Donovan został nieobstawiony i uderzył w środek bramki ale bramkarz wpuścił jakoś tego gola... Potem zagrałem kilka prostopdałych piłek na Twellmana i Adu i było 5-0. Potem Twellaman sam kiwał się w polu karnym.. a właściwie tańczył z dwoma bądź trzema obrońcami i strzelał z kąta. Dwie z tych akcji zakończyły się golami i było 7-0. Był już loss time i zaraz po wznowieniu przeciwnik strzelił z połowy ale to był strzał rozpaczy i nic nie dał... obok bramki. Chwilę potem sędzia skończył mecz. W strzałach 11-2.

Ostatnio zmieniony przez pes.4 dnia Pon 20:31, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:27, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Bardzo obawiałem się tych meczy, bo nie wiedziałem totalnie nic o przeciwniku. Jednak moje obawy szybko okazały się bezpodstawne, bo już w 5 minucie wychodzę na prowadzenie 1-0. Potem przeciwnik miał swoje "5 minut", w których zdołał oddać 2 dosyć groźne strzały, jednak cała reszta spotkania należała do mnie. Gdybym wykorzystał choć połowę akcji sam na sam, i drużyny RPA nie ratował słupek, to bez problemu mogło skończyć się 8-0. W strzałach na koniec 17-2 dla mnie.

Do drugiego meczu podszedłem już spokojnie i pewny awansu. Przeciwnik tylko na początku na chwilę przejął inicjatywę, jednak potem szybko sie ogarnąłem, i zacząłem grać swoje. Około 15 minuty padła pierwsza bramka. Potem na początku drugiej połowy festiwal nie wykorzystanych przeze mnie sytuacji, i w ostatnich 20 minutach udało się dobić do takiego samego stanu, jak w pierwszym spotkaniu, czyli 4-0. W strzałach na koniec 16-4 dla mnie.

Dzięki za mecze! Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 21:24, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 21:21, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)