FINAŁ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

____________

- Rozgrywamy mecz na zasadzie "Best of 5", to znaczy, gramy do 3 zwycięstw danego gracza. Meczy może być maksymalnie 5. Nie liczy się tutaj bilans bramkowy, tylko zwycięstwa.

- W każdym meczu ustawiamy włączoną dogrywkę i rzuty karne ( bez złotej bramki).

____________________

______________________________

___________________________________________

______________________

______

Czas na rozegranie Finału mija 28 Września (Niedziela) o godzinie 23.59!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 20:29, 26 Wrz 2008, w całości zmieniany 15 razy
Pią 20:11, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora

totomiX 5-2 KAMIL_B_KNAJFELD
Obrona z Austrii nie była w tym meczu monolitem, łatwo dochodziłem do sytuacji strzeleckich, a co najważniejsze bylem skuteczny. Prowadziłem już 4-0, KAMIL zdołał ustrzelić dwie bramki, jednak pod koniec meczu przypieczętowałem swoje zwycięstwo podwyższajac na 5-2. Strzałów nie znam, bo mecz grany był na dwa razy.

totomiX 2-2 (d. 2-3) KAMIL_B_KNAJFELD
W moim odczucie wyrownana pierwsza polowa, jednak skutecznosc była po stronie KAMILA, ktory prowadzil po 45 minutach 0-2. W drugiej polowie mecz dalej był wyrownany, jednak tym razem to ja strzelałem gole. Wynik po 90 minutach 2-2. W dogrywce przewage uzyskała Austria i udowodniła to bramką na 2-3 w 110 minucie. Strzały: 9-14.

totomiX 2-1 KAMIL_B_KNAJFELD
W tym meczu od poczatku grałem bardzo dobrze, czesciej utrzymywałem sie przy pilce i czesciej dochodziłem do sytuacji strzeleckich. Do przerwy 1-0 dla mnie. W drugiej połowie podwyższyłem, a KAMIL w tym meczu zdołal strzelic tylko bramke honorową. Strzały na koniec 14-7.

totomiX 0-1 KAMIL_B_KNAJFELD
Pierwszy z dwoch fatalnych dla mnie meczów, grałem dobrze, po 45 minutach 5-2 dla mnie strzalach, jednak to KAMIL prowadził po bledzie mojego obroncy 0-1. W drugiej polowie równiez miałem przewage, miałem sporo okazji strzeleckich jednak moi gracze je seryjnie marnowali. Strzałów na koniec nie znam, bo za bardzo sie wkurzyłem lagami i nieskutecznoscia moich zawodników.

totomiX 0-2 KAMIL_B_KNAJFELD
Znowu brak szczescie po mojej stronie. Mecz był bardzo wyrownany, jednak chyba to ja miałem dogodniejsze okazje do strzelenia bramek, a mimo to do polowy przegrywałem 0-1. W 75 minucie dałem all attack, od razu mam okazje, jednak typowo dla tego meczu trafiłem w poprzeczke. Pod koniec meczu KAMIL wyprowadził spokojny atak i nie miał problemów z pokonaniem moich 3 obronców. Wynik koncowy 0-2, strzały 6-6.

Zwycięzca: KAMIL_B_KNAJFELD

Dzieki za gre i gratuluję zwycięstwa. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie i byly bardzo wyrownane. Szkoda, że zabrakło mi skutecznosci i szczescia w dwóch ostatnich potyczkach. Miałem sobie zrobić prezent na pożegnanie, ale się nie udało Wink

Nie 19:33, 28 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje Kamil kolejnego pasa. Wink
Nie 19:39, 28 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Graty Kamil! Rank, Hattrick, teraz SS2, jeszcze Header masz do wygrania hehe wink
Nie 19:41, 28 Wrz 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 709

Skąd: Stargard Szczeciński

no no niezle mecze szczęśliwy moze next time ktos by nagrywal finaly i by sie robiło skrót bo tutaj takowy byłby interesujący szczęśliwy graty dla finalistów
Nie 20:05, 28 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)