Grupa A [II FAZA GRUPOWA]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa A [II FAZA GRUPOWA]
____________

Witam wszystkich w grupie A. Gratuluje Wam awansu do kolejnej fazy turniejowej. W temacie podajemy wyniki spotkań wraz z opisami, nie pogardzimy nagranymi bramkami itp. Mam nadzieje, że nie stworzycie żadnych problemów radosny

PAMIĘTAJCIE O
ORGANIZATOR napisał:
- Z każdym graczem gramy jeden mecz z włączoną dogrywką i karnymi (bez złotego gola).
- Z grupy wychodzą 4 osoby

_______________Proszę zapoznać się z regulaminami:

____________________________Ogólny Regulamin

___________________________Regulamin Turnieju

Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 15.09.2008 (Poniedziałek) o godzinie 23:59!

7._s-m-o-l-u-ch_____06______01______00____00____00____10____15____3

s-m-o-l-u-ch 2-3 ( dog. ) ...Koshaolin...

W razie błędów lub pytań pisac [link widoczny dla zalogowanych]

ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!!!!!!!!

MOGĘ GRAĆ OD PIĄTKU OD 17

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 20:09, 15 Wrz 2008, w całości zmieniany 29 razy

strzały 9-4

Ostatnio mam mało czasu na grę, więc bardzo obawiałem się tego meczu, tym bardziej, że grałem przecież z nie byle kim. Od początku meczu nikt nie mógł przedrzeć się przez obronę przeciwnika, a gra się toczyła głównie w środku pola. Jednak w 18 min, Viduka przed polem karnym otrzymuje piłkę od Kewella i z miejsca po długim rogu na 1-0. Gra nie zmieniła się jakoś drastycznie po tej sytuacji i pewnie skończyło by się remisem, jednak pod koniec pierwszej połowy Cahill z dobiega końowej linii z lewej strony, zatrzymuje się, chwila na obeznanie się z sytuacją, dośrodkowanie wprost na głowę Viduki. 2-0 do przerwy. Rywal konsekwentnie grał swoim 4-4-2b do okoły 30 min, gdy to Viduka znów zza 16 po długim rogu trafia na 3-0. ...Koshaolin... zmienia na 4-3-3, co odnosi od razu przynosi oczekiwany efekt: dwa razy przy skrzydle []+X w wykonaniu gracza z Koszalina skończyło się bramką. Potem powinienem strzelić bramę, ale Bresciano z miejsca, z 20 metrów w słupek, a Viduka nie trafia po dobitce. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Dzięki i powo dalej.

P.S. Jeśli ktoś chce grać, niech pisze po 18 lub w Sobotę, albo Niedzielę.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Śro 22:42, 10 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 19:49, 10 Wrz 2008 Zobacz profil autora

W tym meczu ustawiłem swoich w sprawdzonym 5-3-2 i nie zawiodłem się. Co prawda początkowe 35 minut spotkania dominowali Afrykanie. Jednak w 40 minucie gola strzelili Serbowie. Bramkarz z Afryki=szmata. I niestety dla Piotrka tak było. To go podirytowało, zrobił korekty w ustawieniu. Nic nie dało. Egipcjanie odbijali się od bałkańskiego muru. W końcówce spotkania moja ekipa podwyższa na 2:0 i mimo "Egipskiej szarańczy" utrzymuje wynik do końca.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Śro 20:17, 10 Wrz 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 20:15, 10 Wrz 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Grecja) 4-2 Cobeer (Serbia)

W pierwszej połowie Charisteas oddaje trzy strzały na bramkę przeciwnika i strzela 3 bramki. Serbowie za to marnują trzy 100% okazje. Była to cara dla Cobeera za zbyt defensywne ustawienie chyba:P. W przerwie trener Serbii zmienia taktykę na 4-3-3A i już w pierwszych minutach drugiej połowy jego zawodnicy trafiają do siatki. Chwile potem po zamieszaniu ze sporej odległości do pustej bramki nie trafia Charisteas, była to jego pierwsza pomyłka w tym meczu. Nie zdenerwowało mnie to jednak w ogóle, bo widziałem co po drugiej stronie wyprawia Zigic, który masowo marnował dużo piłek. Mecz toczy się dalej wolny dla Serbii i goool. Zrobiło się gorąco, bo przewaga stopniała do jednej bramki. Na szczęście parę minut później po raz kolejny błysnął Charistaes i zaliczył czwarte trafienie. Do końca wynik nie ulega zmianie, choć Serbia miała ku temu kilka okazji.

dzięki i powodzenia dalej
Śro 23:43, 10 Wrz 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (USA) 3-2 (Grecja) s-m-o-l-u-ch (po dogrywce)

Rywal w 15 i 22 minucie strzela dwie identyczne bramki po moim złym pressingu wychodzi na 2 bramkowe prowadzenie. Przed przerwą udaje mi się strzelić bramkę kontaktową. Strzały 7:2 na moją korzyść. Na początku drugiej połowy strzelam na 2:2. W dalszej części meczu nie padły już bramki i potrzebowaliśmy dogrywki na wyłonienie zwycięscy spotkania. Strzały na koniec meczu 8:7 na moją korzyść. W pierwszej połowie dogrywki udaje mi się wyjść na prowadzanie 3:2. W dalszej części spotkania mimo iż były dogodne sytuacji nie padły już bramki. Strzały: 11:9 na moją korzyść.

...Koshaolin... (USA) 6-1 (Serbia) Cobeer

Bardzo szybko dwie strzelone bramki ustawiają w pewnym stopniu mecz ponieważ rywal wyszedł defensywnym ustawieniem i bardzo szybko musiał je zmienić. Cobeer miał poprzeczkę po ładnie wykonanym rzucie wolnym. Strzały 6-7 na korzyść rywala. W dalszej części meczu rywal grał od niechcenia. W tej połowie Cobeer dostał 3 czerwone kartki. Wynik końcowy 6-1. Strzały 17-9 na moją korzyść.

Dzięki. Powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Czw 17:47, 11 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:21, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 4:2 s-m-o-l-u-ch
strzały 13-15

Był to otwarty i wyrównany mecz. W 3 min mam rzut rożny, strzał głową i Fyssas sam ładuje piłkę do bramki. Mija chwila i Viduka z 17 metrów po długim na 2-0. Rywal starał się strzelac z daleka i wrzucać, ale nie mógł trafić. Chwilę później tym razem Kewell po długim. Do końca pierwszej połowy to raczej rywal atakował i Vryzas po wrzutce trafia gola, a chwile później Papa coś tam, przechodzi mojego obrońce i wykorzystuje sytuację. 3-2 do przerwy. Początek drugiej połowy dość nerwowy z obu stron, jednak to ja tworzę sytuację: z prawej stronie ładnie drybluje Skoko, wrzuca piłkę na 11 metr wprost do Emertona, a ten z woleja obok bezradnego bramkarza. S-m-o-l-u-ch zmienia na 3-5-2a. Obie strony mogły jeszcze trafić jakąś bramkę, ale zabrakło skuteczności.

Dzięki i powo.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Czw 17:39, 11 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:38, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1-0 miler po dogrywce

Bramkę strzelam dopiero pod koniec pierwszej połowy dogrywki. Strzały 10-4 na moją korzyść.

Czw 19:33, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

miler 0-1 ...Koshaolin...

porownam to tak - Polska (Koshaolin) - miler (San Marino) rok ktorys tam kiedys jakies 20 lat do tylu. Polacy mecza sie z amatorami z San Marino az nagle pod koniec meczu ktos strzela bramke reka i Polska wygrywa w koncu 1-0 caly mecz. golem reka w naszym meczu byl faul na czerwona kartke w sytuacji sam na sam w dogrywce Koszaolina, podanie prostopdle Sektoui wychodzi sam na sam, mam juz strzelac i wslizg od tylu - DZIEKI KOSHAOLIN - ALE NIE ZA MECZ, TYLKO ZA PSEUDO GRA FAIR Z TWOJEJ STRONY! dodam ze bramka dla Koshaolina padla 2 minuty pozniej po farciarskim strzale. nie ulega watpliwosci, ze przeciwniki caly mecz przewazal, ale zachowanie w dogrywce nie przystoi takiemu doswiadczonemu zawodnikowi jak on (VIP NA FORUM, taa...) szkoda ze nie udalo sie wykorzystac tego wolnego, mialby nauczke, a tak to...
Czw 19:36, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora

przegrywać trzeba umieć szczęśliwy
pamiętam, jak sam kiedyś sprzedałem kose Rakowi szczęśliwy, biegł sam na sam przez spory kawałek boiska, nie było szans na dogonienie w ostatniej chwili przed PK wykosiłem go równo, sędzia zareagował poprawnie, dostałem czerwo, po meczu grzecznie powiedziałem, sorry za tą sytuacjie ratowałem remis i żadnej obrazy nie było
gra to nie real life żeby przesadzać z tym całym fair play

co do moich meczów:
źle gram Grecją i tylko wysoka skuteczność moich napastników chroni mnie na razie przed kompletnym ośmieszeniem szczęśliwy
Czw 19:47, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 0:1 Piotrek89
strzały 7-5

Straszne lagi. Ciężko było coś sensownie rozegrać, ale warunki były dla obu graczy takie same. Ogólnie mecz nudny, obfitujący w mało sytuacji bramkowych. Piotrek strzela w sytuacji sam na sam po prostopadłym podaniu do Mido. Starałem się strzelać głównie zza pola karnego, ale moje strzały kończyły się na bramkarzu.

Dzięki, powo dalej

=================================================================

DR_man 3:1 Krzysiuk
strzały 13-3

Pierwsza moja akcja i Viduka zza 16 przerywa pajęczynę w bramce rosyjskiej. Staram się atakować, ale nie mogę nic trafić, za to popełniał fatalny błąd w obronie i mamy remis. Przed przerwą mam jeszcze dobrą sytuację, ale Bresciano nie trafia w sam na sam. Początek drugiej części to dwie dosyć groźne akcję rywala i to by było na tyle ze strony przeciwnika w tym meczu. Viduka marnuje sam na sam, na szczęście Kewell z wolnego strzela gola w 30 min. Rywal zmienia wszystkie strzałki na czerwone i po kontrze Viduka znów zza 16 tym razem dołem prosto do bramki.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Pią 17:51, 12 Wrz 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 21:40, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... vs Krzysiuk 1-2

Wynik niesprawiedliwy. Po pierwszej połowie w strzalach 6-1 dla rywala a prowadze 0-1 lool . W 50 minucie podwyzszam na 2-0 po bdb wykonaniu rzutu wolnego. Rywal ustawia wszystkich na atak. Ja sie cofam do obrony. Rywal strzela w 40 minucie kontaktowego gola ale udaje mi sie zdobyć 3 pkt które pozwalają mi walczyc o awans.

Dzięki za mecz wykrzyknik

Krzysiuk - miler 3-0

Widowisko raczej jednostronne. Dziwny dobór drużyn z jednej strony Maroko z drugiej Australia a z 3 Rosja. Rosjanie wykorzystali swoje atuty i pewnie wygrali spotkanie. Rywal miał pare okazji ale nie udało sie zmniejszyć rozmiarów porażki

Krzysiuk - s-m-o-l-u-ch 1-0

Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Dający prawo o walkę o premiowane awansem lokaty. Rosjanie zaczęli zle spotkanie, strzał Greków, słupek, piłka toczy sie po lini bramkowej ale obrońca zdążył wybić piłkę. W innym meczu na pewno by wpadło. W 18 minucie oddałem groźny strzał ale nie przyniósł on zmiany rezultatu. Gra czasami sie zatrzymywała ale cóż... W 30 minucie mam wolnego dobrze rozegrany i gol 1-0. Do końca I połowy stan meczu sie nie zmienia w strzałach 2-5 dla rywala. Później rywal ciśnie ale nie udaje sie strzelić bramki na remis. Słaba skuteczność greków zadecydowała o rezultacie.

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Sob 0:00, 13 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 19:24, 12 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-1 s-m-o-l-u-ch

Wyrównany mecz, tylko tyle pamiętam gdyż mecz nie był rozgrywany dzisiaj.

strzały 19-5

Na początku mało się działo. Rywal miał bardzo dobrą sytuacje, ale mój bramkarz nie daje sobie strzelić. Zaraz potem mam rzut rożny, po którym Viduka trafia do bramki. W drugiej połowie po sporym zamieszaniu Viduka dostaję piłkę na 16 wbiega w pole karne i strzela na 2-0. Potem zacząłem dominować i strzeliłem jeszcze 2 bramki.

miler 5-0 Cobeer

Strzaly 18-3, Cobeer jeszcze nie doszedl do siebie po wczorajszym zlocie, hehe wink dzieki za mecz

moje pierwsze punkty w tej fazie...ahh te Maroko wink

miler 3-1 Smoluch

strzaly 11-8, mecz wyrownany, mysle ze zadecydowala skutecznosc i bledy w obronie Smolucha. dzieki za mecz i powo dalej. to byl moj ostatni mecz w tym turnieju, mysle ze zakonczylem rozgrywki w tej fazie grupowej z twarza, bo pierwsze mecze mialem fatalne.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Nie 21:29, 14 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 13:55, 14 Wrz 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 2:2 (p.k. 4-5) Cobeer
strzały 11-14

Ciężko się grało, bo co chwila występowały lekkie przycinki, co utrudniało rozgrywanie czy jakiś przyzwoity drybling. Pierwszą bramkę strzela rywal po wrzutce z lewej strony. Zmieniam na 4-3-3 i także po wrzutce wyrównuję. Niedługo potem Bresciano ładnie przechodzi obrońcę i wykorzystuje sam na sam. Następna moja akcja i Kewell wychodzi sam na sam i dostaje kose od tyłu, ale obrońca otrzymuje tylko żółtą kartkę. Cobeer`owi udaje się wyrównać po ładnym prostopadłym podaniu po któregoś z pomocników. Początek dogrywki od mocnego uderzenia zaczyna rywal, ale nie udaje się mu trafić. W 10 min. drugiej połowy odwdzięczyłem się kosą od tyłu (choć w cale nie musiałem, bo raczej dogoniłbym napastnika), tyle że ja dostałem czerwo. A karne wiadomo...

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Nie 21:48, 14 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 21:45, 14 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Cobeer 2-1

Bardzo ciężko sie grało z uwagi na to ze tylko sejnet działał zagubiony. Po 2 próbach ( zawsze wywalało nas ok. 20 minuty, w miedzy czasie udało mi sie strzelić gola) Zmieniamy serw jakiś udało sie wyszukać. Podwyższam na 2-0. w strzałach 2-1 szczęśliwy W drugiej połowie z lekka odpuszczam. W 20 minucie obrońca traci piłkę i rywal pięknym strzałem przy słupku zmniejsza rozmiary porażki wink

MA AWANS yeah

Pon 20:13, 15 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie meczy w terminie.

Wto 16:02, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)