GRUPA D [II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

dzidzi 3-1 scoot89
Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 15.09.2008(Poniedziałek) o godzinie 23:59! I Bomba bo my i tak rozegramy ten tur wcześniej, ale wpisać to muszę.*
z uwagi na zlot Kamil_B się troche obijał i zepsuł statystykę :/

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pon 21:18, 15 Wrz 2008, w całości zmieniany 17 razy
Pią 8:01, 12 Wrz 2008 Zobacz profil autora
scoot89

Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 96

Skąd: M-CE

scoot89 (Serbia) 3 : 2 (Chile) Biszkopt

W poprzedniej rundzie szczęście dopisało i przy losowaniu i przy końcowym układzie tabeli tym razem dostałem Serbie dużo razy grałem tym zespołem ale nie udawało się wygrywać do meczu podszedłem rozluźniony ponieważ na papierze jestem jak San Marino w grupie 3 Eliminacji Mistrzostw Świata RPA 2010. No ale cóż trzeba zagrać . Od początku wybrałem styl ofensywny dużo ryzykując.

Pierwsza akcja dla Serbii sam na sam wyszedł Avramov niestety świetnie broni bramkarz zespołu Chile. 2 min później odpowiedz Chile niestety piłka zatrzymuje się na bramkarzu. Nadchodzi 7 min. Navia i golllllll !!! 1-0 dla Chile. Serbia przejęła inicjatywę i w 35 min. Avramov strzela bramkę na 1-1 !!!. 3 min. później pada gol po strzale Rubio i znów prowadzi Chile 2-1!!! Serbia kompletnie nie umiała sobie poradzić w defensywie. Druga polowa przynosi jeszcze większe ataki Chile ale w 55 min. Lazovic
uderza z ostrego kata i jest 2-2 !!! Chile od tego momentu gościło tylko pod bramka Serbii niestety piłka nie chciała wpaść do siatki 78 min Serbia wyprowadza kontratak który przynosi powodzenie Avramov i 3-2 !!! dla Serbii w końcówce kilka dogodnych sytuacji stworzyli sobie Chilijchicy ale mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla SERBII !!!

Strzały :
Serbia 13:11 Chile

scoot89 (Serbia) 6 : 1 (Japonia) Adrian1993

Mecz z przeszkodami po 25 min. Serbia prowadzi 3-0!!! I Adrian traci połączenie dogrywamy ale znów dokładam 3 bramki Japonia strzela honorówkę i mecz kończy się 6-1!!!

scoot89 (Serbia) 0 : 1 (Iran) Inko

scoot89 (Serbia) 1 : 3 (RPA) Kaimada

scoot89 (Serbia) 1 : 3 (Bułgaria) Dzidzi

Dzięki za grę i powo w następnych meczach ...

dzidzi-Inko 3:1
Mecz pod lekkie moje dyktando,przy odrobienie szczęścia mógł byc remis.
Strzały 12-13.

dzidzi-scoot89 3:1

Mecz pod moje dyktando.Zapachniało remisem lecz ostatnie 15 minut to moje 2 bramki.
Strzały 14:11.

dzidzi-Adrian1993 3:2

Bramka w loss time daje mi zwycięstwo.Fajny emocjonujący meczyk.
Strzały 7-8.

kaimada-dzidzi 2:2 (k.7-6)

Przemilcze ten wynik. Wink
Mogłem wygrac już dawno,ale niestety szczescie ani skutecznosc nie dopisywała.

dzidzi-biszkopt 1:3.

Tutaj również szczęście nie dopisało,bo mecz był wyrównany,i myśle że remis byłby najsprawiedliwszy więc byłby chociaz karne.

Dzięki za meczyki chłopaki Wink

Pią 12:42, 12 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Biszkopt 2:2 (P.K 5:4)

Adrian1993 - Kamil 1:3

Mecze grane przedwczoraj i nie wiele z nich pamiętam.

Dzięki za mecze radosny
Pią 14:18, 12 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Pierwsza połowa trochę szachowa. W strzałach 4-2 dla Biszkopta, ale to ja marnuje 2 sam na sam Buckleyem i McCarthym, a przeciwnik nie trafia Pizarro po błędzie bramkarza do prawie pustej bramki. 2. polowa zaczyna się fatalnie dla RPA bo Rubio w 57. min pakuje gola. Piłka nie leciała w światło bramki, ale wrzucił ją tam bramkarz Joseph. 15' później idealne prostopadłe podanie Fortune'a do Buckleya i 1-1. Później McCarthy zmarnował 100% sytuację i zmiany w zespole. Wszedł Nkosi i Novamenthe. I ost akcja meczu Nkosi przejmuje zagrywa do Novamenthe ten wypuszcza prawą stroną Pienaara ten wrzuca McCarthy wyprzedza obrońcę i nogą pakuje z 3m piłkę do siatki!
AWANS AWANS AWANS AWANS AWANS AWANS AWANS AWANS AWANS AWANS!!!!!
ps. trener biszkopt załamany nie pojawił się na pomeczowej konferencji (czyt. nie włączył gadu).

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pią 17:19, 12 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:17, 12 Wrz 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

KAMIL_B_KNAJFELD 8-0 Inko

Mecz zdecydowanie pod moją kontrolą, szczegołnie druga połowa bardzo dobrze radzili sobie moi gracze i pewnie wygrali...

KAMIL_B_KNAJFELD 3 albo 4-0 Biszkopt

Mecz rozgrywany bardzo dawno i nic nie pamiętam

KAMIL_B_KNAJFELD 4-1 dzidzi

Bardzo równy pojedynek, dzidzi mógł spokojnie go zremisować lecz w dobrej dyspozycji był mój bramkarz...W drugiej połowie dzidzi ma karnego ktorego nie wykorzystuje smutny

Dzięki bardzo i powodzenia dalej wink

KAMIL_B_KNAJFELD 2-0 Kaimada

Kaimada zagrał zajebiście defensywnie i w pierwszej połowie myślałem że rozegramy sobie karne albo dostane kontre, lecz w końcu udało mi się rozklepać obrone rywala i strzelić pierwszego gola, pozniej jush bardziej wychodziły mi akcje i zdobywam drugą bramkę...

Strzały 14-0

KAMIL_B_KNAJFELD 6-0 Scoot89

Mecz z moją zdecydowanąprzewagą, choć muliło strasznie...

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Pon 21:23, 15 Wrz 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 14:05, 14 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie meczy w terminie.

Wto 16:17, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)