Grupa A [II runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat
Giuly

Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1069

Skąd: Krk

Post Grupa A [II runda]
Witam wszystkich, którzy zdołali przetrwać 1 fazę w GRUPIE A II rundy turnieju SURVIVOR SERIES radosny

Poniżej linki do regulaminu turnieju i ogólnego regulaminu rozgrywek na forum weol.go.pl

REGULAMIN TURNIEJU SURVIVOR SERIES

OGÓLNY REGULAMIN ROZGRYWEK

TERMIN NA ROZEGRANIE MECZÓW MIJA W SOBOTĘ (14 kwietnia 2007)

Grzehu92 1-1 (dogr. 0-1) Ciacho

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Sob 17:35, 14 Kwi 2007, w całości zmieniany 29 razy
Pon 11:51, 09 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

Giuly 3:2Raku

Zwycięski horror

Piłkarze Peru wyszli bardzo zmotywowani do tego meczu, mimo, że z powodu kontuzji nie mógł w nim zagrać C.Pizarro. Jednak na początku meczu zostali zaskoczeni przez Greków, którzy bardzo niebezpiecznie atakowali ale nie mogli pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Peru. Około 25 minuty Peruwiańczycy przebudzili się i ruszyli do ataku, po którym gola po rzucie rożnym zdobył najniższy na boisku (169 cm) pomocnik Peru. Chwilę później fantastyczną bramkę, którą do dziś pokazują telewizje całego świata zdobył Guerrero. -->[link widoczny dla zalogowanych], a 5 minut później idealnie wrzucił na głowę środkowego napastnika, który umieścił piłkę w okienku bramki. To był kwadrans, który wstrząsnął Grecją. Do przerwy Peru 3-0 Grecja (strzały 8-4). W drugiej połowie Peruwiańczycy chyba byli już zbyt pewni wygranej i popełniali bardzo proste błędy. Natomiast Grecy wyczuwając okazje zaatakowali. W 60 minucie jednak zbyt długo wymieniali piłkę przed polem karnym i zmarnowali dogodną okazję. Chwilę pózniej znowu gracze Peru popełniają kardynalne błędy w defensywie, a gracze Hellady w 4 minuty zdobywają dwa gole. Do końca meczu zostaje 15 minut i sytuacja staje się bardzo nerwowa. Nareszcie atakuje Peru, lecz piłka po strzale napastnika ląduje na słupku. Ostatnie 10 minut to już tylko i wyłącznie ataki Grecji, które zatrzymują się na wspaniale dysponowanym GK Peru. W doliczanym czasie gry ostatnią okazje dla Grecjii zmarnował Dellas, który po rzucie rożnym strzelił nad poprzeczką.Udało się dowieźć korzystny wynik do końca.

Po niezłym początku trener Peru liczy na coraz więcej. radosny

Grzehu_92 0:1Giuly

Rzemieślnicza robota

Piłkarzy Peru po ciężkim meczu z Grecją czekał kolejny trudny mecz, tym razem z Meksykiem. Jak można się było spodziewać nie ujrzeliśmy wspaniałego widowiska, a jedyni twardą, męską walkę z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. W 1 połowie najlepszą okazje do zdobycia gola zmarnował Borgetti trafiając w słupek. W drugiej odsłonie meczu obraz gry niewiele się zmienił. Nadal gra toczyła się przez większość czasu w środku pola a sytuacji było niewiele. W 70 minucie kibiców obudził Pizarro, który po bardzo dobrym podaniu w uliczkę spokojnie wykorzystał sam na sam. Była to jednak jedyna godna uwagi sytuacja w drugiej połowie, a wynik się już nie zmienił.
Bramka zarejestrowana przez Giuly TV ;] -->[link widoczny dla zalogowanych]

piotrek1989 1:2Giuly

Zwycięzców się nie sądzi

Nareszcie mecz, w którym piłkarze Meksyku mieli przewagę, choć nie dużą (strzały 11-4 dla Peru). Szybko strzelona przez Guerrero bramka na 1-0 ustawiła spotkanie i wynik długo się nie zmieniał. W 2 połowie zaatakowała Bułgaria ii gdy już wydawało się, że doprowadzi do remisu, to po wzorowej kontrze Vasallo zdobywa drugiego gola dla Peru strzałem w okienko bramki. 3 minuty przed końcem meczu honorowe trafienie zalicza Berbatow.

Posty: 1139

Raku (Grecja) 3:2 piotrek1989 (Bułgaria)

Mecz z "przerwą", moje głupie zabawy w moim polu karnym mogły skończyć się jak zwykle (tym razem się udało), mogłem i przegrać... ale wygrałem szczęśliwy

Guerrero bohaterem

Na początku meczu żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć gola. Pierwsze przebudziło się Peru, gdy około 30 minuty z krótko wykonanego "rogu" po dośrodkowaniu Solano gola zdobył obrońca Vilchez. od tego czasu Peru zyskało przewagę i często atakowało bramkę RPA.Do przerwy 1-0 dla Peeru. W drugiej połowie, po jednym z nielicznych ataków RPA, przez nieuwagę obrońców McCarthy pakuje piłkę w siatce. Zaczęło robić się nerwowo, a piłkarze Peru nie myśleli o taktyce tylko starali się jak najszybciej doprowadzić do remisu. Na szczęście w ataku grał Guerrero, który po jednym z dalekich wykopów fantastycznie przyjął piłkę, zrobił obrońcę "na zamach" i spokojnie strzelił obok bezradnego bramkarza. Od tego momentu Peru uspokoiło grę i starało się kontrolować przebieg spotkania. W 70 minucie znowu błysnął Guerrero. Minął na skrzydle obrońce, po czym wrzucił piłkę w pole karne, gdzie wspaniałym szczupakiem popisał się Farfan. W 90 minucie napastnik RPA zmarnował doskonałą szanse na zdobycie kontaktowej bramki, a wynik nie uległ już zmianie.

iLoVeAnia - USA 3:0 Peru - Giuly

MEcz zaczal sie dosc wyrownanie, akcje z obu stron, strzaly....od 20minuty pilkarze USA zwiekszali tempo i przed przerwa zdobywaja bramke na 1:0 , po przerwie nie zwalniali i ustrzelili jeszcze 2radosny w strzalach 13-10 ale to USA dominowalo Wink 3:0 z druzyna PERU ktora dotad byla bez porazki napawa mnie duzym optymizmem przed nastepnymi meczami radosny
Pon 22:31, 09 Kwi 2007 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

Skąd: Jastrzębie-Zdrój/London

Informacja

Mecze drugiej rundy Survivor Series mozna rozgrywac do soboty (tj.14 kwietnia 2007) ,Prosze namiestnikow o podanie tej informacji w pierwszym poscie.

Pozdrawiam.

Wto 14:03, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - USA 2:1 RPA - Ciacho

Mecz jak poprzedni w lagach ;-) w sumie to dzieki tak kiepskiej plynnosci gry, nic sie na boisq nie dzialo ;-) zdobywal bramke na 1:0 po wrzutce z roznego i strzale z polobrotu obroncy ;-) akcje z obu stron, a w 44min RPA wyrownuje po strzale Fortune ;-) druga polowa , to proby tworzenia akcji w lagach ;-) w loss time Beasley pedzi lewa strona , udaje sie mu wyprzedzic obronce , dosrodkowuje ...Donovan strzela glowka....slupek!!szczęśliwy pilka wpada pod nogi McBride ktory umieszcza pilke w rogu bramki i jest 2:1 ;-) Trener Ciacho zmienil taktyke po bramce na super ultra ofensywna ;-) ale gdy rozpoczal sedzia zagwizdal koniec spotkania ;-)

pozdro ;-) USA RULEZZ :-)
Wto 15:33, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

pmcsp (Polska) 4:0 (Peru) Giuly

Łatwo, szybko i przyjemnie można by powiedzieć patrząc na wynik meczu ale tak łatwo to nie było o czym świadczą statystyki strzałów po meczu 14:11. Jednak tylko Polacy zdołali trafić i to raz całkiem ładnie - okienko Smolarka z 18 metrów. W każdej połowie Biało-czerwoni aplikowali po dwie bramki. Wystawiony w środku ataku Grzelak przy swoim wzroście (188) wygrywał większość pojedynków główkowych co pozwalało na stworzenie przewagi. To jednak wprowadzony po przerwie G.Rasiak strzelił bramkę. Dość przypadkowa, bo po typowym pinballu w polu karnym ale jednak gol. Oprócz wspomnianych Smolarka i Rasiaka na listę strzelców wpisali się jeszcze Żurawski i Sobolewski. Dzięki.

pmcsp (Polska) 1:1 (dogr. 1:0) (Bułgaria) piotrek1989

Coraz częściej spotykam się z graniem...na pałę. Obrona, wybicie, obrona, wybicie i czekanie na błąd. Tak było i w tym meczu. 1:0 ok 20 min, a potem gonienie przeze mnie wyniku. Udało się dopiero w dogrywce postawić kropkę nad i. Piotrek1989 w tym meczu praktycznie nic nie grał, a ja bez ogrania znów mam problemy ze zdobywaniem bramek.Dzięki.

pmcsp (Polska) 1:0 (RPA) Ciacho

Ten mecz już ładniejszy, Ciacho próbował rozgrywać w środku pola, rozciągać grę co o mały włos przyniosło mu korzyść. W drugiej połowie jedna akcja trochę wytrąciła mnie z równowagi. Bramkarz RPA obronił chyba trzy lub cztery strzały z odległości 3-5 metrów... wykrzyknik No takiej formy bramkarza już dawno nie widziałem. Jednak w końcu bramkarz skapitulował w...loss time. Katem RPA okazał się Matusiak, który w całym meczu miał dwie sytuacje w których przed sobą miał tylko bramkarza...Dzięki.
Wto 17:58, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Piotrek89

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 851

Piotrek1989 1-0 Ciacho

Mecz był bardzo nudny. Na boisku panowała walka od pierwszej do ostatniej minuty, lecz to jednak mi ładnym strzałem M.Petrova udało się zdobyć gola na wage 3pkt.
Dzięki Ciacho i Powodzenia dalej.
Wto 19:55, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - USA 0:1 Polska - pmcsp

pmcsp lepszy byl , przy strzale bramki nie patrzylem na monitor bo sie dowiedzialem nie milej rzeczy i mialem do konca wyjebane na przebieg spotkania , co nie zmienia faktu ze Polska wygrala zasluzenie radosny
Wto 20:05, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Ehhhh zaczyna się szkoła i moje problemy z czasem, proszę o wyrozumiałość moich przeciwników, wszystkie mecze postaram się rozegrać w miarę możliwości czasowych tzn. najpewniej w piątek i sobotę, z resztą dni będzie problem. Sorry za utrudnienia.
Wto 20:49, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Piotrek89

Posty: 851

Piotrek1989 2-1 iLoVeAnia

Mecz wygrałem w karnych...
W moim odczuciu był to mecz wyrównany, lecz mi jednak udało się go wygraćradosny
Dzięki i Powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Wto 22:21, 10 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:48, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

piotrek1989 masz problem z pisaniem nickow ;]??

ja mam nick iLoVeAnia a nie Iloveania , z laski swojej nie popelniaj wiecej takich bledow;]

co do meczu to wynik byl 1;1 a w karnych bodjaze 9;8 dla CIebie , a nie 2;1 looool ;]
Wto 21:51, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Czarny

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 5410

Skąd: Lubin

iLoVeBronisław też ujdzie ostatecznie, ale chyba najlepiej pisać "Lover" radosny

Gol: Fonseca 81

Mecz wyrównany, lecz jak to w meczach Meksyku z mała ilością sytuacji podbramkowch bo obie drużyny oddały po 7 strzałów. Grecy marnowali stu procentowe sytuacje. Meksykanie również nie pozostawali dłużni. Najlepszą okazję miał Borgetti, który trafił w słupek. W 81 kibice nareszcie ujrzeli gola. Dobry strzał na bramke zamienił Fonseca. Szał radości na trybunach. Meksyk dowiózł ten wynik do końca choć na pewno można powiedzieć iż na gola również zasłuzyli Grecy. Mecz, choć nie był porywającym widowskiem to dał Meksykowi 3 punkty ważne w kontekście dalszej walki o awans.
Śro 16:14, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Grzehu92

Posty: 1390

Grzehu92(Meksyk) 0:0(po dogrywce 0-2) Piotrek1989
Podobny mecz Meksykanów jak z Grecja tyle tylko, że to spotkanie zakonczyło sie dla nich porazką. Szczególnie zawiedli oni w dogrywce, kiedy to sparawiali wrazenie jakby nie wiedzieli jak sie gra w piłkę. Tym samym w ostatnich meczach z pmcsp i Ciachem beda musieli sprężyć się i wywiezc komplet 6 oczek, aby myśleć jeszcze o 4 miejscu w grupie premiowanym awansem.
Śro 17:01, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Raku (durna Grecja) 2:2 Ciacho (RPA) ->w regulaminowym czasie gry
Raku (gupia Grecja) 3:2 Ciacho (RPA) -> po dogrywce

Ehhh mój gol w 29minucie dogrywki, Ciacho miał pecha a ja nienawidzę Grecji!

Dzięki Ciacho, powodzenia dalej wink
Śro 17:25, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

pmcsp (Polska) 3:2 (Grecja) Raku

Dobry szybki mecz. Gdyby nie lagi w drugiej połowie to dopisałbym coś jeszcze...Ale od początku. Już w pierwszych minutach Grzelak powinien wyprowadzć Polskę na prowadzenie ale zagrał zbyt spokojnie co skończyło się na uderzeniu w słupek. Co się jednak odwlecze...Gola na 1:0 strzela niezawodny w tym meczu Błaszczykowski, lecz Grecy kilka minut później wyrównują stan meczu dobijając odbitą przez Boruca piłkę. Druga bramka dla Grecji pada w podobnych okolicznościach ale wcześniej to Polska znów wyszła na prowadzenie. Ostateczny cios jednak zadała reprezentacja biało-czerwonych po atomowym uderzeniu bohatera tego spotkania - Błaszczykowskiego. Dzięki
Śro 17:36, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - USA 2:1 Meksyk - Grzechu92

ten mecz byl rozegrany dawno i tak sie przygladam czemu mam 4mecze a nie 5 a tego nie wpisalem zdzier mecz byl przerywany kilkakrotnie radosny wygralem po dwoch bramkach donovana Wink

pozdro
Śro 18:53, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)