Grupa B [II runda]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat

Wystarczy, że potrafią wyjść przed obrońcę i dobrze wyskoczyć wink

PS. szyma i pele22 coś się obijacie wink
Czw 23:42, 12 Kwi 2007 Zobacz profil autora

halladin napisał:
2 bramki wysokich napastnikow Mutu i Ilie strzelone glowa zupelnie mnie zaskoczyly

180 i 178 to olbrzymy, zgadzam sięradosny...

hehe wydawalo mi sie ze przynajmniej 1,90m maja lool ale to pewnie dlatego ze wysoko skakali

______________________________________________

MartiniTSW(Irlandia) 3:0 HunTer(Iran)

Mecz bez wiekszej historii. W strzalach 16:7
Czw 23:50, 12 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Czarny napisał:

Mam ostatnio urwanie głowy, co dzien po dwa sprawdziany (jutro juz ostatnie w tym tygodniu lool) w dodatku 16 mam bierzmowanie, jakies spotakania mamy, jutro do spowiedzi (kiedy ja ostatnio tam byłem lool z 4 lata będzie zdzier ). Jeszcze w sobote do szkoły idziemy, ale ja nie mam zamiaru iśc do niej jeszcze w weekend. Także w weekend odrobie straty. wink
Pią 0:28, 13 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Australia) 1 - 0 MartiniTSW(Irlandia)

Bardzo,ale to bardzo wyrównany mecz. W pierwszej połowie w strzałach jedynie 1-2 a w bramkach 0-0. Sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. Gra toczyła się głównie w środku pola,a dobrze grająca defensywa obu zespołów rozbijała ataki juz na 30 metrze. Grając drugą połowę rozłaczyło nas ok.30 minuty. W strzałach na oko 4 - 4. Raz Viduka trafił z za pola karnego w słupek.
Dzisiaj dokończylismy 15(+3 doliczone) minut meczu i jak się okazało już w pierwszej akcji Viduka strzela z głowki z ok.11m w same okno. W 12 min. zawodnik Irlandii dostaje dodatkowo czerwoną kartke.

Mecz kończy się wynikiem 1-0.

dzięki za mecz i powodzenia dalej
Sob 0:50, 14 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Czarny (Senegal=black power) 4:0 (Chile=south america power) pele22

Mecz pod moje dyktando, miałem mnóstwo sytuacji z których wykorzystałem tylko 4. pele22 też miał okazje i nawet 1 słupek ale wypadł bardzo blado, słabo rozgrywał, praktycznie opanowałem cały środek i akcja toczyłą się pod jego bramką. Dzieki! radosny

PS. Chyba nie wyjdę smutny
Sob 0:55, 14 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Martini(Irlandia) 0:0 szyma(Turcja) k.5:4

Nie mam czasu na opis. ogolnie wyrownany mecz a ja nie mam zupelnie formy zagubiony
Sob 14:42, 14 Kwi 2007 Zobacz profil autora

szyma(Turcja) 4-3 (Rumunia)halladin

Mecz dośc wyrównany. Hall prowadził 0-1 i jakby przysnął szybko odrobiłem na 1-1 następnie 2-1 i 3-1 po głupi błędzie bramkarza który nie złapał dośrodkowywanej piłki a ta przeleciała nad nim, i głową formalności dopełnił Nihat. Pozniej jednak żołta kartka dla mojego pomocnika zupełnie z niczego, a chwile później ten sam pomocnik fauluje w polu karny piłkarza Rumunii i dostaje drugą żółtą kartkę a w konsekwencji musi opuścic boisko. Karnego wykorzystuje halladin i zrobiło sie 3-2. Rumunii wyczuli okazje i przycisnęli Turków Ci jednak bardzo dobrze się bronili, a po jednej z kontr podwyższają na 4-2. Wiadomo już było kto zdobędzie 3pkt. W końcówce podopieczni halladina zmniejszyli jeszcze rozmiary porażki.

A więc mam już awans cool

Dzięki za mecz wink
Sob 15:11, 14 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Ehhh odpadłem zły Martiniemu został tylko mecz z pele22, który na 1000% wygra i mnie wyprzedzi zły diabeł

Sob 23:50, 14 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Co mam zrobic jak nie mam zadnego kontaktu z pele22? Pisalem do niego na gg juz duzo razy i ani razu nic nie odpisal zagubiony
Nie 12:03, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Pele22 to już recydywa. W jednym Turnieju. LINK
Nie 13:06, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

...wczoraj bylem na gg dostepny...caly wieczor prawie i nic...pisalem do niektorych osob i nic... bede dzisiaj wieczorem i postaram sie dograc te mecze o ile przeciwnicy beda dostepni..
Nie 14:28, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

pele22 napisał:

Nie będe tego komentował...od początku rozgrywek w tej grupie tj.09.04 do końca 14.04 nie otrzymałem od Ciebie ANI JEDNEJ wiadomości i ANI JEDNEJ odpowiedzi !!
Piszesz "wczoraj byłem na gg dostępny...cały wieczór i prawie nic" - fantastycznie. Jakbyś mi łaskawie RAZ napisał na gg,że będziesz tego dnia o konkretnej godzinie to postarał bym sie być !
Jak dla mnie to jest kompletne olewatorstwo...jak chcesz zagrać ten mecz to napisz,bo ja nie będe sie już wysilał.

pozdrawiam!
Nie 15:24, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

HunTer i pele22 pisałem do was kilkakrotnie od wczoraj do dziś włacznie pele odpisałes raz ale mnie nie było i później nic a HunTer w ogóle nic zero odzewu. Jeżeli nie chcecie WO dostać to radzę odpisac.
Nie 20:50, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Pierwsza stracona bramka......

Kicek(Australia) 2 - 1 pele22(Chile) po dogrywce

Nie wiem dlaczego,ale coś w tym jest,że trace zawsze punkty z teoretycznie(i praktycznie tez,jeśli zobaczymy na sytuacje w tabeli) najsłabszymi rywalami. Znowu niemoc napastników w ataku i słaba postawa moich piłkarzy zmuszają mnie do grania dogrywki. Viduka w sytuacji sam na sam strzela w słupek,albo w ogóle nie trafia zagubiony Najgorsze,że straciłem bramke przez laga, obrońca sie zawiesił ,przechwyt piłki,strzał i goool...(a był już 83 min.). Zmieniłem szybko formacje na ofensywną i do końca meczu Chile nie istniało(szkoda,że od poczatku tak nie zagrałem). W 85 min. już wyrównałem,dołozyłem wszelkich starań żeby skończyć mecz w regulaminowym czasie ale sie nie udało.Obrońcy Chile tak ofiarnie bronili swojej bramki,że żaden strzał nie dochodził do bramkarza. No to dogrywka. Gra toczyła się tylko na połowie rywala,zresztą jak większość meczu. W I części sie nie udało,ale w drugiej na szczęście TAK ! W ostatnich sekundach znowu przez laga bym stracił bramke. Obrońca się znów zawiesił i nie odebrał piłki. Chilijski napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam,ale mój bramkarz zachował zimną krew i wybronił strzał oraz późniejszą dobitkę.

W strzałach: po I połowie 5 - 0 , po meczu 9 - 2 , po dogrywkach 14 - 4
Nie 21:09, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pele22

Posty: 91

pele22 (Chile) 3-2 HunTer (Iran)
mecz wyrównany,pierwsi bramke strzelają Iranczycy bo bledzie obroncow Chilijskich,pozniej wyrownujaca bramka po dosrodkowaniu z rzutu roznego, do przerwy 1-1,po przewie gra sie troche ozywila wynik meczu ustalony po 15 min 2 polowy,3 bramka strzelona przez Chilijczykow byla kopią 1.strzaly: 1pol:6-7 cały mecz 13-11.,dzieki za mecz!
Nie 22:00, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

MartiniTSW(Irlandia) 4:4 Pele22(Chile) k.6:5

Musze przyznac ze zlekcewazylem w tym meczu przeciwnika na poczatku. Po heroicznym boju z hallem bylem juz wyluzowany i tu byl moj blad. Najpierw ja strzelam gola i obejmuje prowadzenie. Chile odpowiada tym samym i jest 1:1. Nastepnie strzelam gola na 2:1 a Pele22 wyrownuje po tym jak dziecinnie prosto ogral moich 3 obroncow i oddal strzal zza pola karnego(w tym meczu nie bronil Given z powodu bialej strzalki) i padl gol. Pozniej byl lost i nastepna czesc meczu w ktorej byla taka sama ilosc bramek co w poprzedniej czesci. Dogrywka ktora nie dala rezultatu i seria rzuotow karnych w ktorej mialem wieksze szczescie od przeciwnika.

Dzieki za swietny mecz i pozdro
Nie 23:05, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Szkoda... Byłem tak blisko... Z samym Martinim też w karnych przegrałem, a teraz karne rozstrzygnęły kto wchodzi zły

Dzięki za mecze chłopaki i powodzenia w rundzie 3 wykrzyknik radosny
Nie 23:09, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Sorry Amigo(tzn. Czarny) mialem farta bo o dobrej formie nie moge powiedziec. Wogole cos za duzo tych rzutow karnych mialemw swoich meczach, a to jak kazdy wie jest tylko jeb*na loteria wink
Nie 23:19, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora

szyma(Turcja) 1-1(k.4-5)HunTer

Miałem zdecydowaną przewagę lecz pech chciał że w ostatniej min meczu straciłem bramkę. Dogrywka nie przyniosła bramek, no a karne to loteria.

szyma(Turcja) 4-2 (Chile)pele22

Mecz bardzo wyrównany jednak moi zawodnicy błyszczeli skutecznością, czego nie można powiedzieć o piłkarzach Chile. Bramkarz Chile też nie był w najlepszej dyspozycji.

PS. Zagram jeszcze dziś mecz z Kickiem, wynik może dodany zostać kilka min po 0:00 więc proszę mi tu justyn WO nie wpisywać zdzier.
Nie 23:36, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)