Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Top Teams 2008 Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa
Czas na rozegranie 1/2 mija w sobotę o godzinie 23.59 wykrzyknik

Gramy mecz i rewanż w razie nierozstrzygnięcia dogrywamy 3 mecz z włączona dogrywką i karnymi.

________ 4-1 5-1

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Sob 20:52, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 25 razy
Czw 14:25, 27 Mar 2008 Zobacz profil autora

szyma(Liverpool) 3-2 (Arsenal)adek4

Pierwszy strzał rywala, i Walcoot daje prowadzenie Arsenalowi jednak 5min później było już 1-1 za sprawą Torresa. 15min spotkania wrzutka na pole karne Gerrard i jest 2-1. Po tej bramce tempo nieco spadło jednak Liverpool wciąż w natarciu, piłka do Kuyta ten faulowany w polu karnym przez Almunie i mamy rzut karny a kiper Arsenalu ogląda żółty kartonik. Do karnego podchodzi Gerrard, strzela... i broni Almunia... Jednak jeszcze przed przerwą Crouch strzela trzecią bramkę, dość pechowo interweniował Almunia któremu piłka przeleciała pod nogami i wtoczyła się do siatki. W drugiej polowie nieco odpuściłem i rywal strzela po składnej akcji na 3-2.

szyma(Liverpool) 1-0 (Arsenal)adek4

W tym spotkaniu zagrałem już rozluźniony i mało co nie doszło do tragedii... rywal nacierał jednak brakowało skuteczności, kilka sytuacji sam na sam w których fenomenalnie spisywał się Reina. W drugiej połowie po wrzutce z rzutu rożnego nieoczekiwanie prowadzenie obejmuje Liverpool a strzelcem bramki zostaje Fernando Torres. Do końca Londyńczycy starali się coś ustrzelić jednak jak w pierwszej części spotkania tak i w drugiej szczęście było po stronie moich podopiecznych.

Czw 20:16, 27 Mar 2008 Zobacz profil autora

lukasso(Bayern) 1-0 Inko(Arsenal)

Olympiastadion.godzina 20.45

Mecz o prestiz,Niemcy kontra Anglia,nowe ustawienie z 2 obroncami i Inko takze zagral ofensywnie takze wychodzim na spotkanie z nastawieniem ladnego dla oku futbolu. No i nie mylilem sie
ataki pozycyjne ze strony Bayernu przynosza efekt dopiero ok 30min kiedy to Effenberg pakuje pilke w siatce z ok 16m
Druga polowa to spokojne rozgrywanie pilki przez niemcow i rzadkie kontry gosci
w strzalach 9-6 dla mnie

Inko(Arsenal) 4-4 lukasso(Bayern)

KANONADA!Wink
Tak to mozna nazwac.takiej Jogi bonity chyba nikt dawno nie widzial.Bergakmp ladnie pokonal O.Kahna jednak Bawarczycy sie nie poddali i po ladnej wymianie podan miedzy maakayem a santa cruzem pilke dopada school ktory robi flip flapa przed seamanem i wyrownuje
kilka strzalow pare bramek
i wychodze na prowadzenie 3-4 gdy niespodziewanie Henry w ostatnie minucie zdobywa bramke na wage paru euro ktore dostana za remis w Champions League

dzieki za mecz
radosny
Czw 20:35, 27 Mar 2008 Zobacz profil autora

Gra defensywna kluczem do zwycięstwa...
KrecikGKS 2:0 Piotrek89
Mecz dosyć nudny szczególnie pierwsza połówka gdzie zespoły zamiast konstruować akcję to raczej "badały" się i sprawdzały swoje siły przed drugą połówką.Składne akcje podbramkowe można było policzyć na palcach u jednej ręki.Posiadanie chyba jednak na korzyść "Królewskich",którzy sobie lepiej radzili na boisku od graczy MU co pokazała druga połowa.Do przerwy 0-0 i strzały 1-1.Odsłona numer 2 rozpoczyna się od mocnego uderzenia ze skraju pola karnego RvN ale bramkarz ładnie odbija piłkę w bok.Piłka w końcu trafia do siatki graczy prowadzonych przez Piotrka89 ok.70 min. a strzelcem Robinho.Drugą na koniec meczu dorzuca RvN i mamy 2-0.Strzały 7-4 na korzyść graczy w białych trykotach.

Robinho Show
Piotrek89 1:3 KrecikGKS
Drugie spotkanie można nazwać popisem Robinho.Zawodnik ten znajdował się w znakomitej formie .Zachwycił wszystkich nawet trener MU,który wspomniał na konferencji prasowej o tym klasowym graczu.Mecz dużo żywszy,jak zawsze dużo walki w środku.Pierwsza bramka to zagranie na wolne pole do nikogo innego jak Robinho i bezproblemowe trafienie w bramkę.W środku pomocy u przeciwnika błyszczał Nani,który raz za razem próbował strzałami z dystansu sprawić kłopoty równie znajdującego się w dobrej formie naszego Jurka Dudka.Koniec połowy-strzały na korzyść Piotrka i jego teamu.Druga połówka to nastawienie defensywne,jakaś kontra czy piłka na szybkie Robinho czy zastępującego RvN - J.Batpiste.No i jedna się udała i było 2-0.Ładna kombinacja w końcu "wielki"(umiejętnościami) Robinho wpada zagrywa płasko do wbiegającego Batpisty,który zakręca się jak...termos na zimę i trafia.Przeciwnik zaraz odpowiada bramką Naniego w same okienko bramki Dudka.Przez długi czas utrzymywał się ten wynik jednak jest jeszcze jeden gol co najważniejsze dla mnie po zmianie ustawienia przez MU na bardziej ofensywne a strzala nie kto inny,najpierw zostaje wyprzedzony pomocnik-prostopadła na Robinho,kładzie on Browna i strzela gola.Jest już po wszystkim.Real gra dalej.Strzały 11-8 na korzyść Czerwonych Diabłów,którzy aż tak piekielni dziś nie byli.
MAN OF THE MATCHS :
Dzięki.Pozdro

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Czw 20:56, 27 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:54, 27 Mar 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1:2 andzi

Mecz z przewagą Milanu, lecz to Barca obejmuje prowadzenie, po ładnej akcji Henrego z Deco, który strzela bramkę. Nie minęła minuta, a już było 1:1. Mecz się wyrównał, ale tylko pod względem posiadania piłki, bo to Milan groźnie atakował. Katalończycy nie mogli przedrzeć się przez blok defensywny drużyny z Mediolanu. Milan atakował, Milan strzelał, ale nic nie chciało wpaść (2 słupki). Nagle przebudził się Ronaldinho i strzela zwycięską bramkę. W strzałach 11:3 dla Koshaolina. Jedyne co mogę napisać, jest to, że miałem dużo szczęścia.

andzi 3:1 ...Koshaolin...

Tu już bardziej wyrównany mecz niż poprzedni. W pierwszej połowie obie strony miały szansę na bramki. Pierwszego gola zdobywa Messi, który strzela bramkę głową. Później udaje mi się strzelić drugą bramkę. Następnie Kaka trafia w słupek - możę to by sprawiło, że mecz potoczyłby się inaczej. Na drugą połowę trener Milanu ustawia swój zespół bardzo ofensywnie, co sprawiło, że Milan atakował praktycznie cały czas, a Barca tylko kontratakowała. Właśnie po jednym z takich kontrataków Etoo strzela bramkę. Pod koniec meczu, Abidal strzela bramkę samobójczą przy próbie wybicia footbolówki z linii bramkowej.

Bardzo szczęśliwie ułożyły się dla mnie te mecze. Dzięki.
Czw 22:24, 27 Mar 2008 Zobacz profil autora

5:0

Szybko objąłem prowadzenie i potem się posypało zdzier Rogas miał też swoje szanse, ale ich nie wykorzystał. Podolski strzelił ładną bramkę z nożyc radosny

1:2

W rewanżu Bayern znowu objął prowadzenie, ale tym razem Kaka zdołał wyrównać. Jednak to Bayern zdołał ponownie wygrać i pewnie awansować do kolejnej rundy.

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Sob 0:31, 29 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:30, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora

7-0

Całkowita moja dominacja. Przed mecze przeciwnik zaznaczył ze jest po nie jednym piwku więc to by mogło tłumaczyc chyba..

1-1

Po przegranej 7:0 przeciwnik zdaje sie wytrzeźwiał bo grał o wiele lepiej. Ja jakos nie kwapiłem sie do ataków po tym jak w 5min strzeliłem na 1:0. Gol wyrównujący padł po moim błędzie, Raul wpadł z piłką do bramki.

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Sob 1:31, 29 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:25, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora

krzysiuk - kristo2323 1:5 2:2

Dzisiaj mi nic nie szło gdyby nie klasa mojej drużyny to bym poległ .Pierwszy mecz kończyłem w 9 ale mimo to udało sie wygrać.

Drugi mecz to już powinna być formalność ale grało sie ciężko o czym świadczy wynik tego spotkania.

dzieki za mecze
Sob 22:54, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 5-1 Kicek
Kicek zdobywa pierwszy bramkę, później ja atakuje. Moja gwiazda prosto z Ukrainy zalicza hatricka. Następnie kapitan zespołu Terry popisał się piękną główkę i wynik 5-1.

Bushmen 11-0 Kicek
Kicek zaczął swoim ofensywnym ustawieniem. Przy wyniku 2-0, jego gra sie skończyła, strzelił parę samobójów a piłkarze Chelsea urządzili sobie trening strzelecki. Dzięki.

Edit by Kicek

Kicek napisał:

Powiem tak, 1 mecz parodia - żal komentować. Prowadze 1-0, mam sam na sam na 2-0 ale marnuje. Po 5 minutach robi się 1-2 ocb? Potem znowu ja atakuje i tworze akcje,a bush kontruje na 1-3,1-4 i 1-5. 3 bramki identyczne. Podanie na dobieg do czerwonego Shevy, czy tam Pizzaro przez czerwonego Wright-Phillipsa, którego nikt nie może dogonić. Jeszcze była główka Shevy na 1-2 i na 1-5 Terrego po rzucie rożnym. Po drugiej stronie fenomenalnie broni Cech, mój VdS tylko raz piłke dotknął. Bo inne 5 strzałów znalazło droge do siatki.
Mecz dla mnie, a pogrom w drugą stronie. Takie spotkania uświadamiają mnie,że czas skończyć z WE.
Drugi mecz już w ogóle bez komentarza, bo po pierwszym mialem dać ESC wiec drugi na siłe grany. I małe sprostowanie: moja gra w drugim meczu się nawet nie zaczęła. Odrobienie czterech bramek to hardcore. Miałem dwie sytuacje prawie 100-tki, ale bush przykontrował na 1-0, potem znowu coś tam miałem, a bush strzela na 2-0 i koniec próby jakiejkolwiek gry.

dzięki za meczyki tzn. mecz i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Nie 2:32, 30 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 2:31, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS - kristo2323 1:2 4:3 0:4

W pierwszym meczu strzelam gola z 2 metrowego spalonego. Pizarro udaje faul na polu karnym pada na murawę , sędzia nie reaguje . Szewa dopada piłki obrona atakuje Szewe ten uderza ale nie celnie Pizarro wstaje sobie i będąc na spalonym dostaje piłkę , ładuje bramę . Druga bramka podanie do obrońcy ten nie opanował jeszcze piłki Szewa zabiera sam na sam i gol . Krecik robi akcje za akcją i w końcu wrzutka strzał głową i gol.

Drugi mecz już przegrywałem 0:2 , zdołałem wyrównać co dawało mi awans w tej sytuacji . Niestety tak beznadziejnie gram ostatnio że tracę gole za golem i sam się dziwie jak zdołałem przegrać tylko jedną bramką.

Trzeci mecz to też nie był za dobry w moim wykonaniu porostu Szewa i Drogba zagrali bardzo dobrze.

Dzięki za mecze
Wto 18:00, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Iras 4:2 Andzi

Andzi 1:5 Iras

W obu meczach przeważałem, ale andzi także groźnie atakował. Ciężko było dogonić jego zawodników :/

tak

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 0:21, 02 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

dzieki za wyrozumiałosc, sorry ze tak przeciągam ale jutro juz zagramy

Pisałem kiedyś tam, ale zawsze cośtam nam wypadało. Proszę o przedłużenie terminu do dzisiaj.

czekam na lukasso

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 22:10, 02 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 19:34, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 1-1 Szyma (strzały 7-1cool
Zdobywam błyskawicznie bramkę, robot Drogba miał niebieską strzałkę ale i tak to mu nie przeszkodziło huknąć z pola karnego. Następnie popełniam prosty błąd w obronie, który Szyma bezlitośnie wykorzystuje. W pierwszej połowie Drogba miał znakomitą okazję, minął bramkarza i nie trafił do pustej bramki szczęśliwy Piłkarze Chelsea sie załamali i w drugiej połowie oddali inicjatywę The REDS. Szyma zaczął festiwal niewykorzystanych szans, prze strzelając w każdej akcji szczęśliwy

Bushmen 5-3 Szyma (strzały 11-11)
W tym meczu, Szyma zaczał bardzo mocno, do przerwy prowadził 2-0. Jednak w przerwie Abraham Grant zmotywował piłkarzy bardzo wysokimi premiami i od razu sie coś ruszyło. Zdobywam 4 bramki, Szyme stać tylko na gola kontaktowego. Znakomita gra Lamparda, Ballacka i Wright Phillpsa daje jeszcze jednego gola.

Śro 20:37, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen (Chelsea) 4-1 Iras (Bayern)
Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Gra toczyła sie w środku boiska. Jednak to ja zdobywam bramkę, po rajdzie Joe Cola i bez błędnym wykończeniu akcji przez Ballacka. Do przerwy w strzałach 3-3. Po zmianie stron Drogba schodzi, a w jego miejsce pojawia sie gwiazda Sheva7. Gra od razu ruszyła. Wpadają kolejne 3 bramki, a auturami są Shaun Wright-Phillips, Lampard oraz Sheva.
W 90 minucie Iras zdobywa honorowego gola.

Bushmen (Chelsea) 5-0 Iras (Bayern)
Iras od początku rzuca sie do ataku. Jednak to ja zdobywam pierwszy gola. W przerwie wchodzi Sheva, bezbłędnie zgrywa do Wright-Phillipsa i 2-0. Po rozpoczęciu gry w 55 minucie, mój przeciwnik Iras wychodzi.

Regulamin mówi:

5. Zabrania się wychodzenia podczas trwania meczu poprzez wciśnięcie (ESC). Wszelkie tego typu ucieczki z gry będą karane walkowerami i Czarną Listę Graczy. Jeżeli gracz ucieknie z meczu kiedy jego czas płynie (nawet w loss time) wtedy zostaje dodany wynik o 3 bramki wyższy dla przeciwnika. Dopuszcza się wyjątki kiedy wynik nie zostanie dodany, nastąpi to w momencie kiedy gracz zostanie usunięty z danych rozgrywek lub zakończy swoją przygodę z nimi w inny sposób. Karą za ucieczki w czasie meczów jest wpis na Czarną Listę Graczy, co oznacza czasowy lub całkowity zakaz gry w rozgrywkach WEOL.

Tutaj rozmowa z Irasem, która zdecydowanie do kulturalnych nie należała... ;/

Czw 21:22, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora

bushmen napisał:

Tak, przyznaję się, że wyszedłem z meczu...

A ty Bushmen przytocz jeszcze jakiś fragment z konstytucji, może trafie do więzienia, jak myślisz?

Iras (7-03-2008 17:24)
troche mnie te twoje pauzy po straconych bramkach rozproszyly, ale ogolnie ok ;p

Taka forma rewanżu zdzier

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Czw 21:45, 03 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:33, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Irasie jakbyś nie zauważył to konstytucja = regulamin :/
Czw 21:38, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Top Teams 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)