Mecz o 3 miejsce!!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Top Teams 2008 Zobacz poprzedni temat

Czas na rozegranie meczu o 3 miejsce mija we wtorek o godzinie 23.59 wykrzyknik

Gramy jeden mecz z włączona dogrywką i karnymi.

______________
_____________________________1:1 (1:2 p.d)

Powodzenia radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Pon 12:27, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 20:55, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Iras (Bayern) 1:1 (2:1 po dogr.) (Milan) Arturo3H

Szybko objąłem prowadzenie strzelając Ze Roberto koło słupka bramki Didy. Grałem pressingiem i czasami z kontry, ale akcje mi nie wychodziły. W drugiej połowie Arturo wyszedł z kontrą i biegł sam na sam z Kahnem. Nie pozostało mi nic innego jak nim wyjść, jednak Ronaldo spokojnie umieścił piłkę w siatce. Ribery mógł wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Do końca regulaminowego czasu gry nie padła żadna bramka. Gdzieś w 100 minucie meczu oddałem strzał głową po wrzutce, Dida obronił, ale przy dobitce Ribery'ego był bez szans. Wtedy postanowiłem się bronić. Arturo zagroził tylko raz, wyprowadził niezłą kontrę, ale po wrzutce Ronaldo piłkę wybił obrońca.
Pon 0:47, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Pon 8:15, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Top Teams 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)