Skąd: P-ce

Post Wielki Finał Tag-Team Championship ed VII!
__________

Przed nami wielki finał Tag-Team ed.VII!
    W finale spotkają sie faworyci od pierwszych edycji TT,jedna z etatowych par TT-Arturo3H/Iras.
    Przeciwnikami są dwaj znakomici gracze którzy grają ze sobą w parze już od dwóch edycji TT,obrońcy tytułu-..koshaolin../totomix.

Uwaga!

Termin na rozegranie finału mija 27 Lipca o godz 23.59!

__________

totomix/...Koshaolin... - Obrońcy tytułu! - maja zagwarantowane miejsce w Wielkim Finale.

__________

Powodzenia Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 22:10, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 22:42, 24 Lip 2008 Zobacz profil autora
Iras

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 1224

Skąd: Katowice

Iras 2:0 Koshaolin

Zagraliśmy bardzo asekuracyjnie, mecz był na bardzo wysokim poziomie, gdyż popełnialiśmy bardzo mało błędów. Do przerwy było 3-1 w strzałach, więc widać, że każda akcja była na wagę złota. W pierwszej połowie po składnej akcji Oguro dostał podanie z główki i stojąc przed bramkarzem uderzył z woleja, ale nieczysto trafił w piłkę, która wyszła za linię. Jednak w drugiej połowie w końcu udało mi się otworzyć wynik spotkania. Sytuację sam na sam wykorzystał Takahara. Koshaolin zmienił formację na bardziej ofensywną, a ja cofnąłem się do obrony. W 85 minucie miał świetną szansę na wyrównanie, lecz piłka po rykoszecie poturlała się tuż obok bramki... Kolejna akcja definitywnie wyłoniła zwycięzcę tego meczu. Po kontrze Oguro nie dał szans Borucowi...
Nie 11:22, 27 Lip 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 2-1 Arturo3H
_____________,_____-_____strzały: 9-11

Nie ukrywam, że wolałem grać z Irasem, ponieważ nie odpowiada mi defensywny styl gry Arturo3H.
Przed meczem wiedziałem, ze musze wygrac dlatego od razu zagrałem ofensywnie, czyli 4-4-2a.
Pierwsza polowa bez bramek, strzały: 4-6.
Około 60 minuty Arturo3H chyba za nerwowo zagrał w obronie i w rezultacie jego bramkarz wybił piłkę wprost pod nogi mojego napastnika, Takahara nie zwykł marnować takich prezentów, 1-0. Po tej bramce zminiełem na 4-3-3b, a Arturo na 4-3-3a. Dokladnie w 80 minucie Gwinea doprowadziła do remisu. Zmieniłem taktyke na all off, a Arturo3H wrócił do swojego 4-3-3b. Wydawało sie, że ten mecz skonczy sie remisem, jednak w doliczonym czasie gry Ono uderza z dystansu w słupek, do odbitej piłki dopada Ogasawara i jest 2-1 dla Japonii!

Dzieki za mecz.

P.S. Nie wiem czy Arturo3H mial jakies lagi, ale po wiekszosci swoich niewykorzystanych sytuacji pauzował gre i jeździł 'kursorem' po menu. Dziwne, bo u mnie gra chodziła bardzo dobrze.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Nie 22:47, 27 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

Nie ma za co...

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 23:01, 27 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 22:56, 27 Lip 2008 Zobacz profil autora
Cybuch

Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 106

Arturo3H/Iras powidzenia :)Wygrajcie to z byle kim nie odpadlismy a nawet nie duzo brakowalo:)Pokazcie klase chlopaki:)GOGO!!!

Powodzenia
Wto 10:32, 29 Lip 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 0-1 Iras

Zaciety i wyrownany mecz. Ja nie forsowalem tempa, bo wiedziałem, ze wystarczy mi remis. Do przerwy w strzałach 5-4 dla mnie, w tym miedzy innymi zmarnowana sytuacja sam na sam z bramkarzem Takahary, który pomimo czerownej strzałki uderzył w bramkarza.
Na poczatku drugiej polowy Iras wykonał dosrodkowanie, a jego Takahara strzelil na 0-1. Pozniej dałem all off, ale nie zdolalem juz strzelić bramki. Strzały na koniec 7-8.

Podsumowujac: był to bardzo wyrownany mecz w którym kazdy mógł wygrać, przegrać i zremisować, tym razem fortuna usmiechneła sie do Irasa i to on i jego kolega z teamu przejmują pas radosny Gratuluje panowie!
Śro 14:45, 30 Lip 2008 Zobacz profil autora
beninho

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 230

Skąd: Chobienice

gratulacje Iras i Arturo zdzier no i dla totomiXa oraz ...Koshaolina...
Śro 14:49, 30 Lip 2008 Zobacz profil autora
Arturo3H

Posty: 880

Dzieki radosny No Do głównego finału obyło sie bez wzajemnej pomocy, ale na tym polega urok TT ze można ratować dupe koledze zdzier Ja w klanach Irasowi, on mi w finale TT szczęśliwy kolejny pas, elegancko szczęśliwy
Śro 14:52, 30 Lip 2008 Zobacz profil autora