FINAŁ - OSTATNIA FAZA GRUPOWA

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat

______________
1. Giuly_____.______4____4-0-0____12-4___12 WINNER!!!
2. Iras_______jp____4____2-1-1____9-7____7
3. bushmen_jj______4____2-0-2____10-8___6
4. totomiX_________4____1-1-2____8-8____4
5. ...Koshaolin...____4____0-0-4____5-17___0

Edit by Cobeer

Czas rozgrywania meczów mija w niedzielę 12. marca 2008 o godzinie 23:59!
Przypominam, że gramy tylko 1 mecz z każdym z grupy! Zwycięzcą turnieju zostaje zwycięzca ostatniej grupy.

ps. tabela oraz terminarz nieco później (wieczorem)...

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Wto 14:48, 18 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:09, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
Iras

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 1224

Skąd: Katowice

Iras 3:1 ...Koshaolin...

Powinienem przegrywać już na początku meczu, jednak miałem dużo szczęścia. Najpierw Kosha nie zdołał dosięgnąć piłki głową, gdy w bramce nie było bramkarza, a w następnej akcji w zamieszaniu trafił w poprzeczkę, dobił, ale nie trafił w bramkę. Mi udało się wyjść z kontrą - kiwnąłem Eto'o jednego z obrońców Meksyku, oddałem strzał będąc prawie sam na sam z bramkarzem, ale chybiłem. W kolejnej akcji mogłem już cieszyć się z bramki z główki. Chwilę później strzeliłem kolejną tym razem lekko uderzając piłkę koło bramkarza. W drugiej połowie Kosha mnie przycisnął, ale nie udało mu się strzelić. Ja natomiast zdobyłem kolejną bramkę. Eto'o w końcu trafił do siatki. Mocnym uderzeniem od spojenia nie dał szans bramkarzowi Meksyku. Kosha zdołał strzelić honorową bramkę w końcówce spotkania.
Pon 20:59, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 4-0 ...Koshaolin...

Dobry start, 10 minuta nie myli sie Valdez i 1-0. Kosz, zmienia trochę taktyką na bardziej ofensywną. Mecz bardzo zacięty mało sytuacji pod bramkowych. Po przerwie obrońca Meksyku myli sie i Cabanas 2-0. Po raz kolejny coach Meksyku zmienia taktyke tym razem na futbol totalny, a Paragwaj wprowadza 2 def. pomocnika i broni wyniku. Wynik totalnie odwrotny, dwa szybkie kontra ataki dają 2 gole. Dzięki
Pon 21:18, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
Giuly

Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1069

Skąd: Krk

Giuly 4-2 Koshaolin

W 1 połowie duża przewaga Kosha i szybkie wyjście przez niego na prowadzenie. Jednak nie udaje mu się w tej części zdobyć więcej goli za to Szwecja w ostatnich 5 minutach zdobywa 2 bramki i wychodzi na prowadzenie. W 2 połowie Koshaolin zarobił 2 czerwone kartki i ustawił wszystkich zawodników poza bramkarzem na ataku. Dzięki temu udało mi sie zdobyć jeszcze dwa gole, a Kosh odpowiedział tylko jednym trafieniem, co zawdzięczam bardzo dobrej postawie mojego bramkarza.

Giuly 4-2 Iras

Dosyć wyrównany mecz (w strzałach 16-7 dla mnie). Iras pierwszy wychodzi na prowadzenie. Jednak po dwóch dokładnych dośrodkowaniach udaje mi się wyjść na 2-1. W 2 połowie dokładam jeszcze dwie bramki. Irasowi udaje się odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, dzięki czemu zmniejsza rozmiary porażki.

Giuly 2-0 totomiX

W tym meczu widać było bardzo różnicę między Szwecją a Rumunią. Mutu próbował, strzelał, kiwał i nic nie wychodziło. Za to Kallstrom ze Szwecji w 20 minucie pierwszy jego strzał i od rzu gol z 25-30 m. Pod koniec 1 połowy 2 gola dołożył Elmander ustalając wynik meczu. W 2 połowie było jeszcze kilka okazji, lecz wynik się nie zmienił.
Czw 23:43, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 6-2 ...Koshaolin...

Szybko strzelilem bramke. W 30 minucie Kosh zdenerwowany swoja nieporadnoscia daje all attack. W rezultacie mamy taki wysoki wynik. Dzieki za mecz.
Pią 12:19, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

Giuly 2-0 bushmen

Pierwszego gola zdobywam w 10 minucie po strzale z dystansu K.Svenssona(shoot: 16/14 Wink). Później kilka okazji z obu stron, lecz nikomu nie udaje się zdobyć gola. W końcu wyprowadzam idealną kontrę i Elmander strzela obok bezradnego bramkarza. W 2 połowie obie drużyny miały jeszcze kilka sytuacji, lecz nikomu nie udało się nic strzelić)

Pomyśleć, że ledwo ledwo wyszedłem z pierwszej grupy ;D
Pią 13:47, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

Iras 4:2 Bushmen

Strzelam na 1:0 z główki, potem bushmen wyrównuje strzałem z woleja. Następnie wychodzę na prowadzenie po bramce ze szczupaka, a pod koniec 1 połowy bushmen robi to samo zdzier. W drugiej połowie Eto'o strzela z ostrego kąta na 3:2. Około 80 min podwyższam na 4:2.
Sob 23:34, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 3-1 Totomix
Mecz toczony w ciągłych lagach, kailera p2p wykrywała około 40-50 fps..
Co do meczu, to wreszcie Cuevas sie obudził, wysoka forma (czerwona strzałka) strzelił dwie identyczne bramki mijając 3 obrońców, wyprzedzając reszte szczęśliwy 3 Bramka, to tez jego zasługa, perfekcyjny rajd, słupek i rykoszet od obrońcy. w drugiej połowie Totomix strzela jedna bramkę. Myśle, ze gdyby nie lagi wynik byłby inny....

Co do turnieju, to szkoda, ze szczęście nie dopisało. W grupie finałowej zawodnik na którego liczyłem (Cuevas) miał ciągle biała strzałka. :/ W 4 meczach finałowych, wystapił w jednym (strzelając 2 bramki i raz asystując) szczęśliwy Dzięki wszystkim za turniej. Pozdro.
Pon 14:03, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 1-1 Iras

Dobry, wyrownany i szybki mecz. W strzalach 11-12 dla Irasa, mysle, ze remis to sprawiedliwy wynik.
Pon 16:14, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

yy chyba się już skończył tur a coś tabela nie aktualna ;]

ps. w lidze nie idzie to chociaż miło się będzie zobaczyć tu na 1 miejscu zdzier
Pią 1:48, 28 Mar 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

Leszczu napisał:
No to teraz ja wystąpię w roli głównej w tym temacie...

Z powodów takich i owakich, jakimi są między innymi szkoła i zbliżająca się za rok matura (ocb?) oraz brak czasu na grę (i wszelkich pomocy), jestem zmuszony zrezygnować z obecnych turniejów (Orange Liga), Ligi WEOL (niestety - liczę się z Czarną Listą) oraz z pomocy dla naszego/waszego serwisu.

Powodem drugorzędnym jest fakt, że po prostu kiedy nie gram w tę grę, nie brakuje mi tego. To było coś, co trzymało mnie przy niej przez półtora roku... Teraz - już nie.

No to na koniec buziaki dla Czarnego (bez niego nie byłoby WEOL), kaimady (bez niego nie byłoby mnie na WEOL), Grzeha i dzidziego, z którymi poza grą i rozmowami o niej, mogłem zawsze pogadać o wszystkim i o niczym.

__!!!GRATULACJE!!!

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Wto 0:07, 01 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

P.S: Kiedy pas bedzie? Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pon 0:30, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:29, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)