I faza play-off

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat

AWANS: Iras

Czas rozgrywania meczów mija w piątek 7. marca 2008 o godzinie 23:59!
Gramy mecz i rewanż + ew. 3 mecz z włączonymi karnymi oraz dogrywką.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pią 16:26, 07 Mar 2008, w całości zmieniany 9 razy
Wto 11:17, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

2. Rafal6217 3-3 4-0 nowaxis AWANS: Rafal6217

Pierwszy mecz bardzo wyrównany, ale przespałem pierwszą część spotkania i było już 0:2, strzelam kontaktową i rywal zaraz na 1:3, 2 trafienia dokładam w 88min i 90min, udało się uratować remis szczęśliwy

Drugi mecz to moja przewaga, strzeliłem dość szybko 2 bramki, jedna po akcji, 2 z rzutu karnego, nowaxis później ustrzelił słupek, i zrobił kontuzje McCarthy'emu, ale grał z żółtym krzyżykiem, strzelił jeszcze bramke na 4:0 koło 85min chyba

Dzięki za mecze
Wto 13:06, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

michal697 2:0 i 7:0 Grzehu92

Nie wiem co się stało z Grzehem w tych meczach. Myślałem, że po ładnej grze w fazie grupowej, będzie bardzo ciężko o wygraną, ale jedynie tak było w pierwszej połowie pierwszego meczu;/
Ogólnie rzecz biorąc z przebiegu dwumeczu zasłużony awans.

Bushmen 2-2 19Ruch20

Mecze strasznie nudne, mój przeciwnik dopiero obudził sie w połowie drugiego meczu (stan rywalizacji 3-0), troszkę przyspieszył, jednak strzelił tylko 2 bramki. Awans: Bushmen
Wto 19:17, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

Pietri 1-3 nadolski
Pietri 1-0 nadolski
Pietri 1-4 nadolski

We wszystkich spotkaniach przeważałem ja , w 1 i 3 jak widac udało mi się wygrać . W 2 meczu ja atakowałem a Pietri robił kontry jedna wpadła ja nie trafiłem już nic Wink
Wto 19:47, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Meksyk) 3 - 0 (Grecja) mackal

Meczyk z moją lekką przewagą, bardzo mało strzałów na bramkę. Do połowy było 1-0 dla mnie. 3-0 w strzałach na koniec pierwszej połowy na korzyść Meksyku. W drugiej połowie dokładam 2 bramki i mecz kończy się wynikiem 3-0 dla mnie. Strzały 6:3 dla mnie. Dużo strzałów było blokowanych przez obrońców dlatego taka mała ilość strzałów.

mackal (Grecja) 0 - 6 (Meksyk) ...Koshaolin...

W tym meczu szybko strzelam 2 bramki, później napastnik Grecji nie trafia z 5 metrów na pustą bramkę. Dalszej części meczu nie ma co opisywać ponieważ mackal kosi, wychodzi bramkarzem itd. Dokładam 4 bramki i mecz kończy się wynikiem 6-0. Wynik mógł być nawet bardziej okazały.

Wto 20:59, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

Eh w dugim meczu przy stanie 1:0 wylewałem swoją złość i frustracje na boisku radosny
Wybacz najchętniej to już bym wyszedł i zakończył,ale nie chciałem mieć niepotrzebnych kłopotów(stąd wynik 6:0).
W grupie byłeś zdecydowanie gorszy,a mimo to wygrałeś.Teraz byłeś lepszy i też wygrałeś.I gdzie tu sens i logika zdzier
W dwumeczu nie szło mi zupełnie.Rywal wykorzystał to co miał do wykorzystania i raczej zasłużenie wygrał.
A podania i ustawienie się moich graczy były wręcz fatalne.
Trzeba ustabilizowac formę i nastawić lepiej celownik,bo inaczej ciężko będzie osiągnąc jakis dobry wynik na turniejach i w lidze.
No i troszkę szczęścia by się przydało,bo w proporcjach pech zwycięza bezapelacyjnie(jakieś 3:0)
Powodzenia dalej Koshaolin.
Wto 21:30, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 2:0 pudel88

Amerykanie podłożyli kalkę pod pierwszy mecz i skopiowali identyczny wynik. W pierwszym meczu w strzałach było 8:8 z mojego punktu widzenia to ja miałem przewagę przez cały mecz. Pierwszy gol w drugim meczu to prezent od sędziego . Bramkarz Chile zachował sie prawidłowi i złapał piłkę a napastnik sie wywrócił i sędzia się dał nabrać. Mogę sobie wyobrazić reakcje przeciwnika po tej decyzji ja bym się delikatnie zirytował zwłaszcza że pudel88 naprawdę twarde warunki postawił i nie były to tak łatwe mecze jak by mogły wskazywać wyniki .

Wto 21:46, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

Giuly 2-2 karol_p
Giuly 4-2 karol_p

Karol zagrał odważną taktyką "Wszyscy do przodu" i nie do końca mu się opłaciło zdzier Dobre szybkie mecze z dużą ilością okazji, jednak bramkarze Szwecji 9 w obu meczach inny zdzier) byli w fantastycznej dyspozycji i bronili niewiarygodne strzały. Oprócz tego Elmander strzelił co miał strzelić, swoje dołożyli Ibra i Ljunberg i się udało wygrać zdzier W drugim meczu w ciągu ostatnich 5 minut karol doprowadził do stanu 3-2 i kiedy sie wydawało, że zaraz wyrówna zdobyłem gola po rzucie rożnym ;]
Szkoda, że torchę lagowało.
dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Wto 22:07, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:06, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

Post Re: I faza play-off
Leszczu 0-0 Daruś
Bardzo dużo sytuacji z obu stron, najpierw Martins psuje dogodną okazję, później Okocha 3 razy w dobrych sytuacjach też nie popisuje się najlepiej. Ze strony przeciwnika, Zigić także marnował niezłe okazje... Mecz z moją przewagą, ale niestety nic nie chciało wpaść do bramki Serbów. W strzałach 12:7.

Leszczu 9-0 Daruś
O ile w pierwszym meczu, szczęście mi nie dopisywało, to w tym miałem go aż zanadto. Niesamowity mecz Martinsa, biegał, dryblował, podawał, cud, miód i orzeszki... W każdym z ośmiu MOICH goli miał jakiś udział (czyt. minimum asysta)... Po faulach na nim rywale dostali 4 żółtka (w tym 1 czerwoną - dwie żółte)... A najlepsze jest to, że miał niebieską strzałkę. Rywal zagrał źle w defensywie, ale w ofensywie spisywał się naprawdę nieźle. Ratował mnie wtedy brak doświadczenia u zawodnika, bo np. strzelał z całej siły w sytuacji sam na sam. W strzałach 19:10

Bramki w 2. meczu:
5' 1:0 Martins (bez asysty)
10' 2:0 Martins (Okocha)
27' 3:0 Okocha (Martins)
55' 4:0 Okocha (z karnego, po faulu na Martinsie)
61' 5:0 Kanu (Martins)
70' 6:0 Martins (bez asysty)
84' 7:0 Okocha (Martins)
89' 8:0 Martins (Okocha)
89' 9:0 @#$%^& (samobój zdzier)

Martins: 4 bramki, 3 asysty, 1 wywalczony karny radosny

Śro 15:50, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora

Iras 1:0 Piotrek89

Szybko strzelam bramkę Eto'o kiwając obronę Piotrka. Potem atakuję, ale Piotrek groźnie kontruje. W drugiej połowie gram bardziej defensywnie. Piotrek miał swoje szanse, ale nie udało mu się strzelić.

Piotrek89 0:5 Iras

W rewanżu strzelam bramkę Olembe, potem dokładam z nożyc Meyong Ze. Trzecią bramkę strzela Geremi technicznie uderzając piłkę. 4 bramkę strzelam z główki, a 5 znowu kiwam Eto'o obrońców Piotrka i strzelam sam na sam.
Śro 16:18, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:0 Rogas

Inko 2:3 Rogas

Pierwszy mecz to moja ogromna przewaga, Rogas praktycznie nie atakował. Ja swojego pierwszego gola strzeliłem ok. 25 minuty kiedy to Keane z rzutu karnego trafil w bramkarza ale na szczescie dobitka Duffa była skuteczna.W 45 minucue Harte minal dwoch obroncow Turcji i wypuscil Keana ktory lekkim strzalem podwyzszyl wynik na 2:0. Trzeci gol wpada w 87 minucie za sprawa Harte.

Drugi mecz bardziej wyrownany. Szybko wyszedłem na prowadzenie ktore utrzymałem do konca pierwszej polowy. W przerwie Rogas ustala taktyke na all-off. Juz w 48 minucie przynosi to skutek w postacie bramki dla Turcji. Chwile pozniej blad mojego obroncy i mamy 2:1 dla Rogasa. Jednak zaledwie 5 minut po tym zdarzeniu Duff doprowadza do remisu. Pod koniec meczu Rogas strzela gola na wage zwyciestwa , ale nie awansu. Dzieki za mecze
Śro 16:33, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
Piero

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 380

Skąd: wuwua

11. Piero - Krystiaan

1 mecz : 2-3 (1-1) Coz tu powiedziec obejmuje prowadzenie, za chwile remis. Pozniej rywal ma dwie wspaniale okazje, ale slupki przyszly mi z pomoca. Nastepnie szybka akcja z mojej strony i znow 2-1. Od tego momentu zaczely nas nekac lagi...2 sytuacje mojego przeciwnika, stop klatka stop klatka, wolej gol 2-2( bardzo ladny gol) ale co ja moglem poradzic skoro nawet nie moglem ruszyc swoimi zawodnikami, potem kolejna akcja przeciwnika i znow sytuacja sie powtarza stop klatka 3-2 w zamieszaniu, znow nie bylo mi dane sterowac druzyna tak jakbym sobie tego zyczyl. Tak sie konczy mecz, generalnie Krystiaan powinien go wygrac ale po dwoch wczesniejszych sytuacjach jakie sobie stworzyl a nie w ten sposob.
2 mecz : 3-1 (1-1) Blad w obronie jeden przechwyt nie pomaga, drugi juz tak 1-0, kontra rywala i 1-1. Jest okolo 60 min, zmieniam ustawienie all atack w pierwszej sytuacji pada wyrownanie, potem moje ustawienie wraca do normy. Chwile pozniej koszmarny blad Krystiaana, ktory podaje bramkarzowi a ten z pilka nie robi nic, Mido wchodzi w niego i do bramki. Pozniej juz nie daje rywali pograc zbyt wiele, z przekroju calego meczu, sprawiedliwy wynik. Kilka razy swietnie broni Given.
Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 17:42, 05 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 17:32, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora

Para 5

marky_ramone (WKS) 1:1 (Ghana) kakarot
marky_ramone (WKS) 4:0 (Ghana) kakarot

Przed meczem rywal mnie wyśmiał że nie używam manuala i nie wchodze w strategie przed meczem : "ee to powinenem to wygrac, jeszcze mi powiedz ze w menu stratygy uzywsaz normnal a nie PRO", no i jeszcze sie pochwalił że ostatnio wygrał z niejakim Czarnym, włosy mi sie zjeżyły na całym ciele, pocieszny jest ten koleś.
Co do meczy, pierwszy w miare wyrównany, choć w strzałach 13:8, raczej kontrolowałem gre, bramkę trace po wrzutce, zresztą rywal grał praktycznie tylko na wrzutki, środkiem pola chyba nie za bardzo potrafi, ja wyrównuje w samej końcówce po strzale z niemal zerowego kąta.
Drugi mecz to już moja całkowita kontrola wyniku, rywal mial co prawda dwie setki ale ja też jeszcze pare miałem, ogólnie zasłużone zwycięstwo i pewny awans.

szyma 3-1 kaberlem

W pierwszym meczu jako pierwszy straciłem bramkę jednak w porę się obudziłem i nadrobiłem straty. W drugim meczu przeważałem już od początku do końca spotkania.

Czw 13:11, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora

totomiX 6-3 Cobeer

Zasłużona wygrana. Mimo mojej przewagi Cobeer nie dawał mi odskoczyc na wiecej niz jedna bramke, dopiero pod koniec meczu zdołałem wypracować sobie 3-bramkowa przewage przed drugim meczem. W strzalach 18-6 dla mnie

totomiX 0-1 Cobeer

Zaciety mecz, duzo walki w srodku pola. Cobeerowi udało sie strzelic bramke, ktora okazała sie pozniej zwycieska. Ja miałem swoje okazje, jednak nic nie chciało wpasc. W strzalach 10-6 dla mnie.

Dzieki za mecze.
Czw 13:21, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 2-1 promil

W tym meczu praktycznie przez całe 90 minut zauważalna moja przewaga. Pierwsza połowa kończy się jednak wynikiem 0-0. Na początku drugiej połowy rezerwowy napastnik Danii z czerwoną strzałka dostaje piłkę w PK, udaje mu się obrócić w stronę bramki (pomimo, iż ma rumuńskiego obrońce na plechach) i silnym strzałem pokonać bramkarza Rumunów. Drugą bramkę strzelam około 30 minuty meczu zza pola karnego po błędzie obrony promila. Chwile potem gol na 2-1, którego strzela zdecydowanie najlepszy Rumuński zawodnik w obydwu rozegranych meczach- Ille (czy jakoś tak :E)

promil 0-2 s-m-o-l-u-ch

Drugi mecz zdecydowanie bardziej wyrównany. Na początku meczu promil nie trafia do pustej bramki po dobitce strzału z dystansu, później ja oddaje 3 strzały z dystansu takim fajnym Duńczykiem co jest obunożny radosny dwa wybija bramkarz, trzeci minimalnie obok słupka. Kolejna akcja Ille minimalnie wyprzedza mojego bramkarza w sprincie do piłki i nie trafia na pustą bramkę. Chwile potem 2 moje akcje i 2 bramki. Do końca meczu naprzemianstronne ataki obu drużyn.
W obydwu meczach spora moja przewaga w strzałach, bo dużo strzelałem tym obunożnym Danemarczykiem z dystansu :E

Czw 14:11, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora

PawełMarian 1:0 KrecikGKS
Pierwszy mecz gdzie Rosjanie zaczynają od dużego "C" . Atak za atakiem i wiele szczęścia graczy z Afryki.Była poprzeczka i kilka genialnych parad rezerwowego bramkarza Faraonów.Co się odwlecze to nie uciecze i tak właśnie było i jeden z Rosjan w końcu na pustą bramkę dobija po strzele Titova.W strzałach 8-4.Mój skład był bardzo skąpy-nie zagrali Mido czy Zidan po prostu nie byli przygotowani do tej potyczki(szare strzały) i słabe ogniwo w ataku było problemem Egipcjan,mimo kilku naprawdę niezłych akcji ale również bardzo dobrze bronił Akineef.Po przerwie przebieg meczu za bardzo się nie zmienia i do końca utrzymuję się ten wynik choć mógł być naprawdę bardzo różny mimo to jednak należała się ta wygrana słynnemu PM.

PawełMarian 0:3 KrecikGKS
Tym razem to bardziej zaangażowani na plac boju wyszli gracze w czerwonych trykotach.Mógł zagrać świetny as w tali trenera Krecika czyli Mido i odpowiadający za dogrywanie mu piłek M.Zidan.Mecz znów wyrównany ale niestety nie już tak płynny..nie obyło się bez przerw...Pierwsza bramka pada ok.20 minuty,którą zdobywa El Sadi strzałem zza pola karnego w długi róg.Znów dużo sytuacji z obu stron choć chyba jednak tym razem na moją korzyść co udaję mi się udowodnić.Znów mała przerwa spowodowana awanturami rosyjskich skinheadów(lost) i można dokończyć drugą połówkę..Bardzo wolna gra (wielkie LAGI wykrzyknik ocb? piłka podana na 7-8m niekiedy leciała z 5 sek.),w której lepiej radzą sobie Faraonowi,na początku drugiej połówki wynik podwyższa Mido mocnym uderzeniem.Rosjanie próbują jednak dobrze ustawieni taktycznie Egipcjanie raz za razem rozbijali ich ataki.Drugą bramkę po składnej akcji w wrzutce z lewej str.po małym zamieszaniu zdobywa Zaki.Do końca się nic nie zmienia.Strzały w tej połówce 3-2 na korzyść graczy z Czarnego Lądu.
Fatalne warunki gry popsuły całą zabawę i zaciętość graczy np.z pierwszego meczu;/ .Jeśli PM chcesz to możemy rozegrać tą drugą połówkę jeszcze raz od 1-0 dla mnie.

Czw 23:34, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kicek 4-0 i 3-0 Mintaj

Mecze bez historii. Szybko strzelone 4 bramki w pierwszym meczu i po ptokach. Wreszcie WKS zagrał zespołowo i rozmontował obrone rywali. Potem już tylko oczekiwanie na koniec meczu, bo wiało nudą. Przeciwnikowi dałem troche postrzelać z dystansu,żadnej 100 nawet nie miał.
Drugi mecz to już męczarnia dla mnie,bo wiadomo,że odpaść to nie odpadne. Okrooopnie mi sie nie chciało grać. W 1 połowie dostaje jeszcze czerwo. Ogólnie znowu przeciwnik sobie postrzelał z dystansu. Żadnej 100-tki. Mecze łatwe i nudne <jak dla mnie>.