Faza Pucharowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Challenge Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa

Witam w fazie pucharowej Turnieju WEOL Challenge.
W tym temacie podajemy oczywiście wyniki i opisy meczów, nie zapominajcie, że wciąż wybieramy najładniejszą bramkę turnieju zatem zapraszam do nagrywania i prezentacji swoich pięknych goli.

UWAGI:
1. Rozgrywamy mecz i rewanż
2. W przypadku remisu w obu meczach dogrywamy mecz trzeci, w którym ustawiamy dogrywkę i karne.
3. Jeżeli z jakimś graczem nie ma kontaktu powiadamy o tym na forum, wtenczas wpisuje WO na korzyść gracza zgłaszającego nieobecność przeciwnika.
4. Jeżeli żaden z graczy nie odpowiada a jest taka sytuacja, że termin minął. Oboje trafiają na Czarną Listę a gracz oczekujący na wynik tego spotkania przechodzi automatycznie bez gry do dalszej fazy pucharowej.
5. Jeżeli w grupie finałowej znajdą się pary, które będą miały taki sam bilans meczów i bramek wtenczas będą musiały dograć mecz rozstrzygający z ustawioną dogrywką i karnymi.

justyn____________gg: 8906907______ wasiak__________gg: 1881874

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Pią 16:18, 15 Cze 2007, w całości zmieniany 7 razy
Sob 19:56, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora

Giuly 3-0 s-m-o-l-u-ch
s-m-o-l-u-ch 0-2 Giuly

Oba mecze dosyć wyrównane, z moją lekką przewagą. W 1 spotkaniu wszystkie bramki zdobyłem w pierwszych 25 minutach i można powiedzieć, że kontrolowałem grę. W 2 meczu pierwsza połowa bardzo wyrównana zakończyła się wynikiem 0-0, natomiast w 2 części strzeliłem po dobitkach 2 bramki i spokojnie awansowałem do następnej rundy.
Nie 13:44, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
osiek101

osiek101 1 - 0 petr

osiek101 5 - 1 petr

pierszy mecz wyrównany wygrany przez Egipcjan A w 2 meczu to byl popis strzelecki Egipcjan.

szkoda ze nie nagrywalem 2 meczu bo strzelilem piakna bramke w samo okienko z 30 metrow te wasze bramki by sie schowaly do tej mojej zdzier
Nie 14:08, 10 Cze 2007

michu 3-2 dr_idea

dr.idea 1-1 michu

W pierwszym meczu przegrywałem już 2-0 jednak po zmianie ustawienia na bardziej ofensywne zdołałem strzelic 3 bramki, w drugim meczu dr_idea starał sie odrobic straty jednak jak widac to mu sie nie udalo zdzier
Nie 14:29, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora

Leszczu - Raku
0-2

Raczej nudny mecz, wyrównany, z przewagą Raka. Pierwszą okazję stworzyli Irańczycy, jednak Enyati nie trafił z idealnej pozycji. Z niemal identycznej 18 minut później strzelił Riise i było 1-0 dla Norwegii. Później mój kretyński błąd, podanie bramkarza do napastnika (z wolnego) ten strzela, róg. Po tym stałym fragmencie znakomity wolej jednego z Norwegów trafia niemal w samo okienko bramki... 2-0 po moim fatalnym błędzie... Później mecz wyrównany, nie było już "setek". KONIEC MECZU
5-8 !!!!!!

Fantastyczny mecz.. Świetna zabawa przede wszystkim... Ustawiłem 4-3-3A ze wszystkim co można do przodu... Na samym początku fauluję kogoś w polu karnym, czerwo i 1-0 (Riise w środek)... Oczywiście nie bawiłem się później taktyką, dzięki czemu wpadło aż 13 goli! Było naprawdę na co popatrzeć, bardzo ładny mecz. Niemal każdy mój atak pozycyjny kończył się golem, a każda kontra Raka przynosiła Mu jedno trafienie więcej. Już prowadziłem 2-1, ale straciłem zupełnie koncentrację, tracąc 4 gole (2-5). Jeszcze udało się strzelić dwa (4-5). Później już zabawa była fantastyczna Wink Przegrałem, ale jestem zafascynowany tą grą... To mój piąty turniej i nigdy tak dobrze się nie bawiłem w przegranym meczu Wink

NOWA JAKOŚĆ WE - ALL OFFENSE!
Oby więcej takich meczyków Wink

skuteczność 50% radosny

Jeden z goli dla mnie (strzelony obrońcą!):

Proszę w powyższy sposób podawać url przy długich adresach, unikniemy rościągniecia forum
edit by Adam.zip

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Nie 23:26, 10 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz

Powiem tyle: Dzięki Leszczu za te dwa mecze! szczęśliwy

Pierwszy mecz był normalny (ten mój woley aż w takie okno nie był wink ) zaś drugi to już kosmos! Po prostu bramka za bramką czyli to co najpiękniejsze, bardzo przyjemnie było - obrońcy raczej sobie nie pograli za to napastnicy tak szczęśliwy

Fajna zabawa, super odstresowuje taki grad bramek, polecam każdemu takie coś gdy WE już mu się znudzi wink
Nie 21:04, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora

1:4 dla kristo
7:2(chyba)dla kristo
Bardzo dobrze grałem w 1 meczu.Ilość akcji była w przybliżeniu podobna,ale niestety Mali był zespołem technicznie lepszym,a moja obrona była dziurawa jak ser szwajcarski.
Wynik jak najbardziej niesprawiedliwy.
W 2 meczu ostro dałem czadu,w 1 części połowy dosłownie miażdżyłem kristo stwarzając kilka świetnych akcji,niestety po 2 golu dla kristo(jakże frajerskim,gdzie nie zadziałał mi ,,kwadrat'' i bramkarz przez to stracił piłkę na rzecz napastnika MAli)Po tym żałosnym incydencie przestałem już grac poddając mecz,stąd taki wynik.
Mam wielki żal do siebie,bo stać mnie było dzisiaj na wyeliminowanie MAli,no ale jak sie widzi taką nieudolność zespołu to się grać odechciewa(A NA DODATEK RYWALOWI WSZYSTKO WYCHODZI)
Nie 23:13, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora

MartiniTSW(Łotwa) 1:1 Gallus(Togo)

Mecz na wysokim poziomie, bardzo wyrownany jednak toczony w lagach. Prowadzenie obejmuje ja strzalem z dystansu, a Gall odrabia w 2 polowie.

Gallus(Togo) 0:3 MartiniTSW(Łotwa)

To byl ewidentnie mecz Verpakovskisa cool Strzelil on 3 gole po zwodzie []+trojkat. Najpierw ogral tym zwodem 2 razy tego samego obronce, a 3 gola strzelil kladac bramkarza na ziemi i wszedl sobie spokojnie do bramki lool

dzieki za mecze i pozdro
Nie 23:16, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora

justyn va wasiak 2:1

W strzałach 8:3
W drugiej minucie kolega wasiak wychodzi na prowadzenie po strzale Mantorasa.
I to tyle na co było stać mojego oponenta.Moja przewaga do końca spotkania kilka bardzo dobrych sytuacji lecz zdołałem tylko dwa razy wpisać się na listę strzelców.

wasiak vs justyn 0:2

W strzałach 2:12
skuteczność i jeszcze raz skuteczność , ale co tam najważniejsze ,że Austria gra dalej;]
Nie 23:18, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora

mackal 1:4 kristo2323

Diallo
Diarra
Kanoute
Baqaoko

Szybkie prowadzenie 2:0 całkowicie ustawiło mecz od tej pory to tylko kontrolowałem spotkanie. mackal prawdę mówiąc częściej posiadał piłkę ale nic z tego nie wynikało moje wypady pod jego bramkę były bardzo groźne i kończyły sie strzałami . 3 bramki zaliczki to jest dużo przed 2 meczem .

mackal 2:7 kristo2323
Dwa pierwsze gole bo na Scrinie sie nie zmieściło
Kanoute
Culibal

W tym meczu to Mali zagrało otwarty futbol nie zamierzałem sie bronic . Opłaciło sie bo posypało sie dużo goli .

2 bramki z tego spotkania :
[link widoczny dla zalogowanych] gol-Diarra
[link widoczny dla zalogowanych] gol-Culibali

Dzieki za mecze nie wiem kto strzelił dla Ciebie podaj ich jak pamiętasz.

Awans: machel

Pierwszy mecz dosyć wyrównany Ciacho dwukrotnie prowadził, jednak prowadzenia nie zdołał utrzymać.

Drugi mecz to już moja przewaga, poza tym dużo gry w środku pola, zdobyłem prowadzenie 2-0, jednak pod koniec było bardzo nerwowo, Ciacho zdołał wyrównać w 89 minucie, jednak mnie udało się jeszcze wyjść na prowadzenie i wygrać spotkanie. Warto zaznaczyć, że Ciacho wykazał się w tym mecz stuprocentową skutecznością.
Dziękuję i pozdrawiam radosny.
Pon 14:19, 11 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ciacho

Posty: 263

Skąd: Tarnowskie Góry

dzięki machel Wink dla takich meczy warto grać naprawdę w tą grę radosny powodzenia i wygraj tego tura Wink

lukasso(IRAN) 2:1 farek(SENEGAL)

w pierwszej połowie meczu po ładnych akcjach szybkie dwie bramki strzelają Irańczycy. Jeszcze przed przerwą bramka kontaktowa Senegalu ale to wszystko na co było mnie stać.

lukasso(IRAN) 2:0 farek(SENEGAL)

Mecz na początku dość wyrównany, lecz znowu bramka dla drużyny z Azji. Przed przerwą świetna okazja do wyrównania ale przeszkodziły lagi i brak spokoju :/ W drugiej połowie zmieniłem ustawienie na bardzo ofensywne lecz rywal mnie skarcił i strzelił na 2:0. Tak sie zakończyło.

Panie lukasso..co to ma znaczyć !?
W meczu z farkiem grałeś innym zespołem (1/12 finału) czy można prosić o wyjaśnienia ?
z Twojej rozmowy na gg między tym graczem wynika, że zostało to prawdopodobnie zrobione celowo: