Grupa E
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Challenge Zobacz poprzedni temat

Witam.
Zapraszam do dodawania opisów swoich meczów, podając przy tym najlepiej strzelców bramek, co pozwoli mi na prowadzenie tabeli strzelców w naszej grupie. Jednak pamiętajcie o tym, że im precyzyjniej opiszecie swoje mecze, tym łatwiej będzie mi napisać podsumowanie rozgrywek w naszej grupie. W razie jakichkolwiek problemów (złe dane, błędy w tabelach, problemy z kontaktem z rywalem) proszę o tym pisać w tym temacie.

Proszę o zapoznanie się z regulaminami:
Regulamin WEOL Challenge
Ogólny regulamin rozgrywek

Termin na rozegranie spotkań drugiej fazy grupowej mija 9 czerwca o godz. 23:59.

Wszystkim grającym życzę powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez DGS dnia Sob 0:07, 09 Cze 2007, w całości zmieniany 46 razy
Pią 15:24, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

Chciałbym od razu zaznaczyć, że w niedzielę wyjeżdżam prawdopodobnie na cały dzień, więc proszę uczestników grupy o jak najwcześniejsze rozegranie tych meczów. Jutro rano także mnie nie ma, a nie chcę przegapić jutrzejszego meczu Polaków, więc proszę o grę dziś lub jutro (w godzinach od ok. 16 do 18 lub od 20 do 22).

2-2 Mój bramkarz

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pią 19:17, 01 Cze 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pią 18:50, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

tiaaaa... mów sobie, mów. To, że wyrażam opinię wraz z opisem meczu to neiz naczy, ze sobie głupio ponabijasz. Mam więcej lat niż 3. Ba, nawet mam więcej niż ty cwaniaku zdzier zdzier zdzier

zaraz dam drugą bramkę Hashemiana. Damian da tą swoją, będzie śmiech na całą Polskę.

edit: mozesz juz wyciac swojego posta, bo juz nieco ochlonalem i zmienilem (usunalem) opis

Informuję o nagrywaniu ładnych goli.
Dzięki temu wybrana zostanie bramka mistrzostw.
:ball:
Pią 19:17, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora
DGS

Posty: 187

Jeśli Leszczu w niedziele nie może grać, a HIMEN wraca w niedzielę, to proponuje wpisanie walkowera 3-0 na korzyść Leszcza - zgodnie z regulaminem turnieju.
Co Ty na tu burza?
Pią 19:27, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

DGS napisał:

Zgodnie z regulaminem turnieju czas do rozegrania jest na dnia 3 czerwca do godz. 23.59...więc HIMEN sie zjawi przed zakończeniem...niestety nieobecność Leszcza mogła by sprawić, że to HIMENOWI wpisać można 3-0..no ale może rzucimy monetą...hehe....żartuję oczywiście. Zobaczę jak się potoczy sprawa, na ile ten Leszczu wyjeżdża ? Jak na jeden dzień to coś sie pomyśli. smutny
A po drugie przecież czas do niedzieli to czas na rozegranie 3 meczy a nie 5....więc ? Leszczu nie musi grać z nim....no chyba, że wyjeżdża na dłuższy czas wtedy mamy problem...bo nie powinien zapisywać do turnieju jeżeli wiedział ze czas na rozegranie ma tylko piątek i sobotę.
Pią 19:35, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

Jadę na 1 dzień.

spoko, przecież termin mija 5 czerwca. Jutro rozegram 2 mecze (np. z DGS i Gallusem), więc mam te regulaminowe 3, a z HIMEN'em najwyżej w poniedziałek radosny

Forsell x1

Mecz pod moje dygdando.Na początku 2 nie wykorzystane sytuacje.Jednak wkońcu otworzyłem wynik.Niedługo póżniej kolejna bramka mamy 2-0.Do przerwy 2-0.Wpuściłem Kolke w 2 połowie odrazu mi się odwdzięczył golem mamy 3-0.Rogal miał dwa grożne kontrataki ale niestety piłka nie znalazła drogi do siatki.Potem bramka Litmanena na 4-0.I na koniec przepiękna bramka Forsella.

DGS Polska 4 - 1 Finlandia Damian232

Mimo iż początek meczu tego nie zapowiadał, to po 3 znakomitych akcjach w pierwszej połowie było już 3-0 dla reprezentantów naszego kraju. Strzelali kolejno Krzynówek, Matusiak i Żurawski. Wszystkie bramki padły po akcjach sam na sam.
Kilkoma atakami odpowiedzieli bezskutecznie Finowie.
Druga połowo to ataki graczy ze Skandynawii, którym udaje się trafić bramkę za sprawą Tainio, który strzałem z linii pola karnego w samo okienko pokonuje Boruca. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo już w kolejnej akcji pięknym strzałem zza pola karnego popisuje się po raz drugi Matusiak i ustala wynik na 4-1. Warto dodać, że Finowie wystawili swojego kierowcę (Driver) Wink.

Ostatnio zmieniony przez DGS dnia Pią 23:14, 01 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:13, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

(Finlandia)Damian232 1-0 Gallus(Togo)
Bramka:
Kolka

Mecz w trudnych warunkach.Częste lagi.I jeden lost.Mecz wyrównany nic specjalnego.Bramke strzeliłem po zejściu ze skrzydła.
Dzięki za mecz Pozdro
Pią 23:09, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora
DGS

Posty: 187

DGS Polska 0-1 Togo GALLUS

Mniej więcej do 60 minuty liczne ataki graczy z Togo z krótkimi przebłyskami Polaków, w okolicach 30 minuty pada bramka dla Togo, której strzelcem jest Malm.
Ostatnie pół godziny to wyrównana gra, może nawet ze wskazaniem na Polskę, która stwarza dwie może trzy dogodne sytuacje, a po najlepszej z nich z główki w poprzeczkę uderza Maciej Żurawski. W ostatniej akcji meczu jeden z graczy Togo uderza w słupek bramki Boruca.

DGS Polska 2 - 0 Serbia ROGAL

Mecz rozpoczyna się od ataku Polaków, którzy już w 1. minucie zdobywają bramkę za sprawą Garguły. Kolejne minuty to już ataki z obu stron, z większą liczbą ataków Serbów, którym dzielnie czoła stawiał niejaki Artur B. Doliczony czas gry uderzenie ładna ucieczka obrońcom w wykonaniu Maćka Żurawskiego, broni jenak bramkarz, który znajduje się na linii pola karnego do piłki dopada Matusiak jednak nie uderza, na bramkę wraca goalkeeper, Matusiak daje radę uderzyć jednak broni bramkarz, piłka trafia do Żurawskiego, który uderza. Piłka odbija się od jednego z obrońców i wpada do bramki. 2-0. Gole w pierwszej i ostatniej minucie.

Sob 11:53, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

INFORMACJA

Jednak jutro nie wyjeżdżam. Przepraszam za zamieszanie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Leszczu - DGS
3-0

Cały mecz miałem przewagę, DGS zagroził tylko kilka razy. Gra na wiele tur z powodu lostów. 3 części meczu (0-35;35-70;70-90). Po pierwszej 2-0, w drugiej 0-0, w ostatniej 1-0, daje razem 3-0 szczęśliwy
Wszystkie gole Hashemiana, znakomity turniej tego zawodnika. Ostatniego gola strzelił mając fioletową strzałkę radosny Nieco przybyło optymizmu i wiary we własne umiejętności (po meczu z Damianem ) szczęśliwy

Jedna z bramek Hashemiana:
OBEJRZYJ!
Sob 16:33, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora
DGS

Posty: 187

Najlepsza akcja i tak była gdy sam na sam trafiłeś w bramkarza, z dobitki w słupek i piłka zatrzymałą się na linii, a próbując ją dobić trafiłeś w słupek radosny

Gallus 4:1 Rogal

mecz bez historii, godna uwagi w tym meczu była bramka cheriff'a który pięknym zwodem mija obrońcę schodzi do środka na przed pole i puszcza szczura bramkarzowi Serbii.