Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

1/4

rogas 3-3 (p.d 4-3) bushmen

Mecz dobry, do 80 minuty 1-3 dla rywala, gola na wagę remisu zdobywam w 90 minucie. na 4-3 zdobywam bramkę w 10 minucie dogrywki i tak zostało do końca. Dzięki radosny
Śro 21:16, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-5 Arturo3H
_____________-_strzały: 6-8

Zasluzona wygrana Arturo3H, zagrał bardzo skutecznie i to dało mu pewny awans. Dzieki za gre.

Teraz pozwole sobie na mały offtop radosny Arturo3H zawsze odbierałem za propagatora ofensywnego stylu gry, ktory na wszelkich mozliwych frontach krytykował defensywna gre i nie chodzi mi tutaj tylko o taktyki typu Kristo2323, ale o 4-4-2b z szescioma grajkami z tyłu. Pamietam jak Arturo miał kiedys do mnie pretensje, ze gram 4-4-2b ze strzalkach do tylu u defensywnych pomocnikow. Tymczasem Arturo3H strzala mi w 20 minucie bramke po czym natychmiast zmienia ustawienie na:

Pozniej nawet jak ja zmienilem ustawienie na 3-4-3 Arturo zdjał ta off strzalke temu pomocnikowi zdzier Zastrzegam, ze ja oczywiscie nie mam nic przeciwko takiej grze wykrzyknik Niech sobie kazdy gra jak tam chce, ja tylko zwracam uwage, ze Arturo co innego głosi a co innego gra (nie pisze,ze zawsze!).
Jeszcze chcialem dodac, ze nie jest to jakikolwiek atak na Ciebie Arturo radosny Tak tylko chcialem sie podzielic swoimi spostrzezeniami z innymi graczami. Pozdrawiam.

Śro 21:25, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

szczęśliwy szczęśliwy jak juz zaczełes to ok. Powiem tak, pod koniec roku doszło do burzliwej dyskusji na SB gdzie praktycznie tylko z Kickiem, Irasem i Rafałem bronilismy i chcielismy wpoić ofensywe na WEolu. Spór rostrzygnął sie tak jak było przewidziane, czyli kazdy odszedł ze swoją racją. Zapowiedziałem ze od nowego roku bd grał cos ala kristo lool Po sylwestrze jednka i Sobieskim wróciły mi zmysły i postanowiłem dalej grać swoją formacja ofensywną ale w wazniejszych meczach jak sie da bronić wyniku i w tym meczu tak też zrobiłem radosny Nie mam siły w dalszym ciągu "jechać" po tych co grają 2 def (ostatnio przegrałem z Piotrkiem89 który tak własnie grał i jakos powstrzymałem sie od "wbit" - sukcess wink ) Moge powtórzyć ze nie zmienie formacji i zawsze bedzie ona ofensywna !! A tym co profanują gre od samego jej początku życze powodzenia lool
Śro 21:33, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 2-1 Piotrek89

No sam nie wierzę. Wygrałem z moim chyba idolem. Zawsze podziwiałem styl gry Piotrka89. Te jego opanowanie i precyzja. Zmarnowałem także jedną sam na sam. No i mam finał szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy
Śro 21:53, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

wez1 napisał:

miło mi to słyszeć, ale muszę dodać od siebie, że lagi były straszne i nie można było "grać swojej piłki" , nie umiem w lagach grać, no ale trudno.

Dzięki za mecz , powodzenia w finale.
Śro 22:00, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2

Arturo3H - rogas 2:1 (po dogrywce)

Mecz wyrównany w strasznych lagach zagubiony Prowadzenie objał rogas. Po 20min Oss. Po wznowieniu gry zdołałem wyrównać dzieki temu ze zmieniłem formacje na 4-3-3. W dogrywce miałem lekka przewage, a w ostatniej min dopisało mi szczęście bo po oddaniu strzału przez sycheva z boku boiska trafiłem w swojego zawodnika, któy tylko przystawił noge z najblizszej odległości i umiescił piłke w siatce wink

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 22:10, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:09, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

rogas napisał:
1/4

Co tu dużo powiedzieć, 2 bramki straciłem podając piłkę do przeciwnika radosny Ale taka jest gra w ciągłych lagach, kolejny turniej, kolejny mecz w którym przesądziły lagi, powoli tracę cierpliwość... Pozdro
Śro 22:15, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora

Ja już kończę z turniejami i wracam z nowy netem.. też nie mam sił zdzier

a wymienia niedługo...

rogas 1-2 Piotrek89

graty i dzięki wink

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Śro 22:24, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:22, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

Arturo3H Winner!!!

Wez1 1-2 Arturo3H

Wreszcie nastał ten dzień radosny FINAŁ radosny Mój pierwszy finał na weolku. Arturo przeważał w całym meczu. Miałem sporo szczęścia, a moja obrona spisywała się dobrze. W drugiej połowie pod koniec 1-0, 2-0 i po meczu. Strzeliłem na samym końcu brameczke na pocieszenie. Wielkie gratki dla Arturo3H. Myślę, że może kiedyś zrewanżuję mu się w jakimś finale... radosny

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Śro 22:40, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy

- Arturo3H

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 22:44, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 9 razy
Śro 22:40, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)