Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Zobacz poprzedni temat

awans: 50ml

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Nie 3:20, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 7 razy
Sob 18:57, 10 Maj 2008 Zobacz profil autora

Pietri - adzinho 1:2
Pietri - adzinho 1:1

Mecze bardzo wyrównane...w drugim meczu rywal kończy mecz w 9 grał bardzo brutalnie.dz.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Nie 11:24, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

1:1

Oba mecze wyrównane, drugie ze wskazaniem na Pietri'ego. Ja byłem bardziej skuteczniejszy, to trzeba przyznać. W drugim meczu musiałem faulować przy "sam na sam" dostałem czerwień i niestety musiałem zmienić taktyke. Na szczęście wszysatko ułożyło się po mojej myśli i Maciek Żurawski uratował mi jakże ważny 1 punkcik.

Dzięki Pietri za oba mecze !
Nie 11:26, 11 Maj 2008 Zobacz profil autora

Para 2:
kristo2323 - Ayatollah 1:0 2:2

Najlepsze było to że graliśmy oboje Kanadą tylko że moja wystrzelała wszystkie słupki. Z takich sytuacji że tylko można złapać się było za głowę z idealnych sytuacji pudłowali niemiłosiernie. Nie umniejszając umiejętności przeciwnika zagrał on naprawdę skutecznie i mógł nas wyeliminować bo w 2 meczu już prowadził 0:2 w drugiej połowie.

Dzieki za mecze
Nie 13:57, 11 Maj 2008 Zobacz profil autora

Para 8:

...Koshaolin... 2 - 0 Kicek

Wyrównane spotkanie. W pierwszej połowie udaje mi się zdobyć 2 bramki. Strzały na koniec połowy: 6:2 na moją korzyść. Połowa z moją przewagą. Druga połowa należała do drużyny Hondurasu lecz nie udało się jej zdobyć ani jednej bramki. Strzały na koniec meczu: 7:7.

...Koshaolin... 4 - 0 Kicek

W 30 minucie strzelam pierwszą bramkę. Chwilę później udaje mi się podwyższyć na 2-0. W 43 minucie Kicek zmienia ustawienie na bardzo ofensywne. W drugiej odsłonie udaje mi się zdobyć jeszcze 2 bramki, a Kicek zdołał odpowiedzieć jedynie strzałem w słupek. Strzały na koniec meczu bodajże: 12:11 na korzyść Jamajki.

Nie 14:14, 11 Maj 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-4 adek4
_____________-_________strzały: 8-15

Od samego poczatku turnieju Gwinea mi nie pasowała, a już tymbardziej jak jej jedyni dobrzy zawodnicy maja tak tragiczne formy: Mensare, Youla - szare ; Feindouno, Balde, Kalabane - niebieskie. Ekwador po trzech identycznych strzałach Delgado prowadził 3-0, moi obroncy biegali podczas tych strzałow jak dzieci we mgle. W 70 minucie strzeliłem bramke dajaca mi nadzieje, jednak wszystko zniweczone zostało w 90 minucie. Po rzucie roznym jeden z moich obronców przyjał pilke dla swojego kolegi z Ekwadoru, tamten tylko podbiegł i włożył piłke do pustaka...

totomiX 3-3 adek4
_____________-_________strzały: ?-?

Jedyne co moglem zrobic to zagrac all off od poczatku. Tak własnie zrobiłem, jednak jak widac po wyniku pary starczyło tylko na remis. Ten mecz mógł sie ułożyc po mojej myśli, jednak szczeście nie chciało pomóc. Statystyki strzałow nie zauważyłem, ale była wyrownana.

Podsumowujac:
Już na samym poczatku formy moich zawodników mnie załamały, zmiennicy nie byli w stanie nic pograc. Nawet w drugim mecz, gdy już grali prawie wszyscy, niedokładności królowaly w moim zespole. Do tego piłka sama szukała na boisku pilkarzy z Ameryki, a tego akurat nie lubie najbardziej i strasznie mnie to wpienia radosny To tyle o moim wystepie.
Jeśli chodzi o gre adka4 to grał na prawde dobrze, umiejetnie wykorzystywał moją nieporadność. W pełni zasłużył na zwycięstwo i życze mu powodzenia w dałszej fazie.
Obym już nie trafił na Gwinee w zadnym turnieju ;P

Pon 20:06, 12 Maj 2008 Zobacz profil autora

Albo mi się wydaje, albo termin kończy się za 30 minut a 4 mecze nadal nie są rozegrane i do 3 nie ma żadnych wyjaśnień nawet Oo Może od razu zrobić 1/2 po 1/8 jak Wam się nie chce grać ?
Ostateczny termin do jutra do 20
Pon 23:31, 12 Maj 2008 Zobacz profil autora

Iras 3:1 Martini

Martini 2:4 Iras

W drugim meczu Martini dostał czerwoną kartkę i dlatego nie mógł odrobić strat.

Piero - Godlo 2-0

Dwie moje sytuacje dwie bramki jedna z kontry druga po ladnym rozegraniu, w strzalach moja lekka przewaga, generalnie mecz na remis choc w tym meczu moj rywal ani razu groznie mi nie zagrozil.

Drugi mecz i inna bajka, Godlo nie ma nic do stracenia i ustawia inaczej zespol niz w pierwszym meczu. Gra jak w pierwszym meczu wyrownania, tyle ze to on wypracowuje grozna sytuacje strzela w slupek, nastepnie ja cos mace pod jego bramka ale nic konkretnego. Kolejna sytuacja Godlo i kolejny slupek:) i znow sytuacja przenosi sie pod inne pole karne teraz ja z kolei strzalam w slupek... tyle ze rozpedzony honduranin wbiega z nia do bramki. Wtedy jest 3-0 w dwumeczu i wiem ze nic zlego mi sie nie przydazy... wiec okazji mam w pyte. Jednak wykorzystuje jeszcze tylko jedna. Oczywiscie obaj zaliczami jeszcze po slupku.

Z dwumeczu awans sprawiedliwy, jednak generalnie zdaje sobie sprawe gdyby nie moja skutecznosc z pierwszego meczu mogloby byc roznie. Obaj gralismy lamerke - duzo wykopow. Coz moge powiedziec po raz pierwszy gralem na wynik ot co! Dzieki za mecze.[/img]

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Wto 0:00, 13 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:57, 12 Maj 2008 Zobacz profil autora

Para 5
50ml2:2(12:11)arek25
arek251:2(7:12)50ml

pierwszy mecz wyrownany,na poczatku przewaga arka i bramka w pierwszej minucie,2 moje trafienia i w koncowce arek z 3 dobrych okazji wykorzystuje jedna.2 mecz to moja przewaga poki niedostaje czerwa za faul w polu karnym pod koniec pierwszej polowy,arek na swoje nieszczescie nie trafia w bramke,mimo ze gralem w 10 to na poczatku 2 polowy mialem 2 slupki,arek odpowiedzial jednym trafieniem w slupek,10 minut przed koncem Chiny doprowadily do remisu i juz szykowalismy sie do 3 meczu gdy Dembele 3 minuty przed koncem strzelil zwycieskiego gola,
thx

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Wto 0:50, 13 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

adzinho1:2(9:9)

oba mecze wyrownane,w 2 meczu od 8 do 85 minuty adzinho wygrywal,ale w koncowce strzelilem 2 bramki(w 2 meczach wszystkie-3 glowa),
thx

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Śro 17:15, 14 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:13, 14 Maj 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

1 MECZ

KAMIL_B_KNAJFELD 4-0 ...Koshaolin...

Mecz zagrałem bardzo skupiony w defensywie i powoli podwyższałem wynik...

Strzały 9-5

2 MECZ

KAMIL_B_KNAJFELD 3-2 ...Koshaolin...

Tutaj Kosha daje max atack, tylko dwóch obrońców pozostawało w tyle, mi zaś zabrakło poraz kolejny Wieży i 80% moich wybić przejmowała obrona Koshy, choć przegrywałem 1-0 to szybko wyrównałem i dołożyłem jeszcze 2 bramki, pod koniec Koshaolin zdołał jeszcze uszczelić jednego gola...

Strzałów nie zdążyłem zobaczyć...

Śro 18:27, 14 Maj 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

Piero - kristo 2323 1-0 strzaly 6-6 X2

Dwa razy identyczny wynik koncowy pod katem goli jak i w strzalach, bardzo wyrownane spotkania... jednak troszczeke lepszych sytuacji udalo mi sie stworzyc, Kristo zmarnowal w gruncie rzeczy jedna setke. Jednak moje okazje tez nie byly 100%. W pierwszym meczu wspanialym szczupakiem popisuje sie Dos Santos. W drugim zas po rogu na raty ale skutecznie.

Co wiecej drugi raz w dwumeczu udaje mi sie pokonac Kristo w tym turnieju wczesniej co prawda bilans byl 1-0-1, jednak tak czy siak bym awansowl.

TUNISIA WIN

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Czw 14:24, 15 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Sob 17:39, 17 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)