Finał

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Zobacz poprzedni temat

wyniki: 1-2, 2-1, 1-2

Oczywiście wielkim faworytem do zwycięstwa jest Iras. Jak to mówią: "Wszyscy grają, ale i tak wygrywa Iras". Mimo to mecze finałowe rządzą się swoimi prawami i liczy się dyspozycja dnia, dlatego 50ml nie jest z góry skazany na porażkę.

Termin na rozegranie Finału mija 20.05.2008r o godz.23:59! Gramy mecz i rewanż.

Nie 3:47, 18 Maj 2008 Zobacz profil autora
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

50ml3:1(7:9)Iras
I wreszcie przyszedl moment wielkiego Finału Suprise.Obaj trenerzy wyszli w ofensywnych ustawieniach(4-4-2a).Juz w pierwszej akcji sam z bramkarzem Kostaryki znalazl sie Pieroni i strzalem od slupka dal prowadzenie Belgom.Iras mial 2 sytuacje z lewego skrzydla,nie byly to 100-etki ale przy odrobinie szczescia mogly wpasc.W 20 minucie ponownie strzalem od slupka 2 bramke strzela Pieroni.Bylo widac zlosc Irasa bo po kazdej zepsutej akcji pauzowal gre na chwile.Ja natomiast robilem swoje i ku mojemu zaskoczeniu a tymbardziej trenera Kostaryki Dembele wyproadzil "Czerwone diably" na 3-bramkowe prowadzenie.Do przerwy wynik brzmial 3:0.2 polowa to coraz czestsze ataki grajkow Irasa ale w tym meczu moj bramkarz doskonale sie spisywal.5 minut przed koncem Wanchope strzela bramke z glowy do pustej bramki.
Mecz wyrownany,dobrze zagralem i przy odrobinie szczescia wygralem bo moglbyc remis,Iras mial sytuacje ale ich nie wykorzystal.

Iras0:0(13:6)50ml
Tutaj od samego poczatku zagralem 5-3-2b,wiedzialem ze jesli pojde na otwarta pilke to moge latwo zgubic zaliczke z pierwszego meczu,Iras zagral takim samym ustawieniem jak w pierwszym meczu(z biegiem czasu modyfikowal ofensywnie).Atakowal,mial sytuacje,a ja liczylem na kontry.
Wreszcie po 2 dosc pechowych porazkach z Irasem(Orange i AC) to mi udaje sie wygrac w niezwykle waznym starciu.Troche niesmak zostawia rozmowa po meczach,ale puszcze to w niepamiec.Najwaniejsze jest to ze wreszcie dorobilem sie Pasa cool

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Wto 18:45, 20 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy

Ciesze sie ze zwyciezyl moj pogromca...

a przypomne stwierdzene wszyscy graja a i tak wygrywa 50ml:) caly czas sobie mowie: przegralem przez glupote!
Wto 0:54, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

No proszę, oszukałeś bukmacherów xD. Gratki dla obu finalistów, ale wygrać mógł tylko jeden. A po strzałach widać, że walka była, jak przystało na finał. ;p
Wto 1:01, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper
<font color=#E41B17>Helper</f>

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 1551

Gratki 50ml zapewne jechałeś na jakichś dopalaczach?
Wto 6:38, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

brawo brawo brawo Wielkie brawa 50ml! Liczyłem na Ciebie i jak widać nie zawiodłem się Wink
Gratulacje równiez dla Iras'a za na prawde świetny turniej.

Skąd: Gród Krk

Gratulations 50ml( ciekawe czy walnales taki kaliber przed meczem na rozluznienie zdzier )

Śro 18:01, 21 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)