Grupa B (II runda)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Zobacz poprzedni temat
Owca

Dołączył: 24 Sty 2008

Skąd: KrK

Post Grupa B (II runda)
Witam w grupie B. Życzę wszystkim powodzenia i proszę o dotrzymanie terminu i opisy meczowe wink

Maniek23 1-3 LukasMKS

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Wto 15:52, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 7 razy
Nie 18:35, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 4 - 1 Maniek23

Meczyk z moją przewagą. Bodajże w 15 minucie wychodzę na prowadzenie. Następnie w 30 minucie pierwsza akcja drużyny Austrii i mamy remis. Po strzele jednego z grajków rywala bramkarz wybija piłkę przed siebie, a napastnik Austrii nie ma problemu z umieszczeniem jej w bramce. Pod koniec polowy strzelam bramkę do szatni po strzale któregoś z Jamajkczyków za pola karnego. Strzały 5:2 na korzyść Jamajki. W drugiej połowie w 70 minucie podwyższam na 3-1, a w 89 minucie ustalam wynik na 4-1. W tym spotkaniu było jeszcze kilka dobrych akcji z obu stron. Strzały na koniec meczu: 13:4 na korzyść Jamajki.

...Koshaolin... 3 - 3 Maniek23

Bardzo fajne, szybkie wyrównane spotkanie. W 15 minucie dostaje czerwoną kartkę po faulu gdzieś na połowie rywala. Sędzia popełnił ewidentny błąd w tej sytuacji. Minute później rywal ma rzut wolny na 20 metrze i go pewnie wykorzystuje. Ja natomiast odpowiadam bramką dopiero w 45 minucie. Strzały na koniec połowy: 3:2 na korzyść Jamajki. W drugiej połowie grałem super ofensywnym ustawieniem z zaledwie 2 obrońcami. Od razu po rozpoczęciu drugiej połowy rywal strzela bramkę na 2:1 po błędzie mojego obrońcy który nie doskoczył do piłki. Następna akcja Jamajki i mamy 2:2. W około 70 minucie Austria wychodzi na prowadzenie, a gdzieś w 80 minucie doprowadzam do remisu. Sporo zmarnowanych okazji z obu stron. W drugiej odsłonie można było zobaczyć słabą skuteczność. Strzały na koniec meczu: 11:7 na korzyści Jamajki. W tym spotkaniu mógł paść każdy wynik.

Dzięki za grę. Powo dalej.

...Koshaolin... 0 - 0 adzinho

...Koshaolin... 1 - 1 adzinho

Wyrównane spotkania, z małą ilością bramek choć sytuacji podbramkowych było sporo. W pierwszy spotkaniu strzały na koniec mecz: 5:5, a w drugim meczu 7:5 na korzyść Jamajki. Ogólnie wydaje mi się, iż rywal miał trochę lepszą drużynę.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 11:57, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 18:51, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Post Nr gg
Chciałem wszystkim graczom dać nowy nr gg://13670283.
Podawałem już adminowi ale jeszcze nie zmienił. Jak ktoś ma bliższy kontakt z adminem to proszę o przekazanie mojego nr. Dzięks.

3:0

Drugi raz moge napisać, że byłem cholernie skuteczny.

Maniek23 - adzinho
1:2

Bramka na 1:2 strzelona w samej końcówce. Mecz ogólnie pod moje dyktando, ale mogło być równie.

PozdrUNIA !
Wto 10:37, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora
LukasMKS

Posty: 71

LukasMKS (Szkocja) - Maniek23 (Austria) 5:2 (3:0) strzaly 16:11
Mecz dosyc wyrownany, moze nawet ze wskazaniem na mnie, ale wynik troche za wysoki patrzac na przebieg meczu

Maniek23 - LukasMKS 1:3 (0:1) 13:8
Tym razem lekka przewaga manka23, ale ja bylem bardzo skuteczny i to zaowocowalo zwyciestwem

Dzieki za mecz i powo all
Wto 14:17, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Skąd: KrK

Wszystkie mecze rozegrane, tabela zaktualizowana, jeśli jest jakiś błąd strzałka [link widoczny dla zalogowanych]
Dzięki wszystkim graczom za rozegranie meczy w terminie i powodzenia dalej wink
Wto 15:53, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)