Grupa G

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Zobacz poprzedni temat

2 maja o godz. 23.59
Jeżeli do 30 kwietnia godz. 23.59 któryś z zawodników nie będzie miał rozegranych minimum 5 spotkań na jego miejsce wchodzi rezerwowy.

4.adek4 __________10___03__02__05__17__21__-04___011 AWANS
5.Mintaj___________10___03__02__05__16__25__-09___011

Patryk88 0-3 Wojder

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Pon 14:13, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 30 razy
Nie 11:10, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

Jesli mozesz to wez popraw Arek25 na arek25... Jakos dziwnie to wyglada. Dzieki z gory i pozdro
Nie 11:58, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora
patryk88

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 242

Patryk88 - Wojder (1-1)

Troszke muliło ale lagów nie było no i dużo szcześcia mialem hehe gdybym wygrał to było by coś szczęśliwy drugi mecz potem mam nadzieje na leprzy wynik...:p

Pozdro
Nie 12:29, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Reksul 4 : 2 Patryk88

Szybki meczyk obfitujący w dużo sytuacji podbramkowych:D Byłem skuteczniejszy i miałem więcej sytuacji ,więc wynik jest jaki jest:D

Reksul 3 : 1 Mintaj

Pewne prowadzenie 3:0 w pierwszych 30 minutach ustawilo mecz:D Rywalk strzela honorowego gola w II połowie. Raczej nie zagrażał,choc w sumie w II połowie nie za wiele sie dzialo.

Reksul 1 : 1 Mintaj

Dobry mecz,rywal ciut lepszy w pierwszej połowie,strzela w słupek. 2 połowa pod moje dyktando ,ale to Północna Irlandia strzela bramke. Później non stop cisnę ,ale Essien nie strzela chyba ze 2 setek będac ustawionym pod kąt ,a dopiero Muntari trafia ,lecz tez dopiero za drugim razem...Wczesniej gdzies obok ,mimo ze czerwona strzalka;/ W koncowce meczu wyprowadzam kontre sam na sam z bramkarzem będac na wprost niego,ale moj napastnik zachowuje sie jak klaun ,strzelajac wprost w niego....Kolejne wybicie obrońców i koniec meczu.

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Nie 15:57, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 14:22, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora
wojder

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 30

adek4 - wojder
1:2

Bramka strzelona na 1 :0 dla mnie pozwoliła na swobodną grę Szwajcarów, którzy umiejętnie wykorzystali 2 z 3 sytuacji 100%. adek4 poźniej przeważał,ale klarownych sytuacji nie było. Mecz ogólnie bardzo zacięty. Przeciwnik godny poważania.

adek4 2-1 Patryk88

Strzały 15-7 na moją korzyść .Mecz nie za dobry w moim wykonaniu ale i tak przeważałem.Ostatnio nie ma formy mam nadzieje że wkońcu przyjdzie/

adek4 5-3 Patryk88

Szybki mecz dużo akcji i znów fatalna moja gra w defensywie,na szczęście w ataku grałem dobrze.

Dzięki i powodzenia
Pon 11:32, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
wojder

Posty: 30

wojder - mintaj
3:0

bramkarz mintaja zawalił kompletnie 2 bramkę, co pozwoliło na rozluźnienie i granie "swojej" piłki, co zaowocowało trzecim strzelonym golem.

1:2
Nie ustawiłem opcji awarness (przypomniałem sobie dopiero w 80 min:D), dzieki czemu moja obrona wyglądała jak ser szwajcarski, której mankamenty szybko wykorzystał przeciwnik. Po doszlifowaniu formacji zdołałem zdobyć bramkę kontaktową, ale na więcej nie starczyło czasu. Głupota, głupota i jeszcze raz głupota z mojej strony...
Pon 14:48, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Mintaj

Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 0:3 Wojder

Mecz lepszy ze strony rywala i to on miał więcej sytuacji i wygrał ostatecznie.Mój bramkarz bronił fatalnie smutny i jeszcze do tego healy biała strzałka.Zasłużona wygrana dla Wojtera.Mecz toczony w zwolnionym tempie.

Mintaj 2:1 Wojder

Mecz o wiele lepszy z mojej strony niż rywala choć on stwarzał dużo sytuacji podbramkowych lecz jego strzały były nie celne.Moje obie bramki zdobyte z główki a rywal strzelił pod koniec meczu.Ostateczny wynik to 2:1.Mecz toczony w takich samych warunkach jak wyżej

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Pon 14:54, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 14:52, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(chiny) 4:3 (ekwador)adek4
arek25(chiny) 2:2 (ekwador)adek4

Pierwszy mecz:
Szybkie objecie prowadzenia na 1:0 przez chinczykow. Blad bramkarza ktory wyszedl przed pole karne i sie przewrocil szczęśliwy Scislej to napastnik go przewrocil... Niedlugo padly kolejne bramki na 2:0, 3:0 i 4:0. Stwierdzilem ze nic mi sie nie moze juz stac i druga polowe "jakos bedzie". Chwile pozniej adek zmazal mi usmiech. W drugiej polowie pokazal niezly kawalek ofensywnej i skutecznej pilki. Zanim sie zorientowalem to adek wbil mi 3 bramki i szczerze mowiac to zaczalem bac sie nie tylko o zwyciestwo ale i remis. 10 minut przed koncem meczu ekwador coraz bardziej naciska... W ostatniej akcji jeszcze slupek ekwadoru.
Drugi mecz:
W tym meczu zupelnie odmienna sytuacja. Adek obejmuje prowadzenie na 1:0. To ja musialem gonic wynik. W pierwszej polowie juz nie zobaczylismy bramek. W drugiej juz bylo ciekawiej. Gdy udalo mi sie wyrownac przeciwnik znow wbil mi bramke na 2:1. Ostatnie 10 min juz chyba adek troche odpuscil. Gdy wyprowadzalem kontre pomocnik ekwadoru popelnil faul taktyczny. Wslizgiem od tylu scial mojego zawodnika. Za to zagranie slusznie zobaczyl czerwona kartke. Na 3-4 minuty przed koncem meczu adek faulowal mnie przed polem karnym. Rzut wolny bezposredni... i bramka na 2:2... W doliczonym czasie gry analogiczna sytuacja... Znow strzal i... slupek ratuje bramkarza... Sedzia odgwizduje koniec meczu.

Naprawde fajne emocjonujace mecze... Warto bylo bardzo zły diabeł

Dzieki za gre i pozdro...

arek25(chiny) 6:2 (irlandia pln)mintaj
arek25(chiny) 7:0 (irlandia pln)mintaj

mecze bez historii

dzieki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez arek25 dnia Pon 16:09, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:19, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Mintaj

Posty: 134

Skąd: Lubań

adek4 1:0 Mintaj
Mecz wyrównany lecz adek4 strzela w 1 połowie gola i potem oddaje kilka strzałów i na tym się kończy mecz.
adek4 3:3 Mintaj
Mecz bardzo zacięty do samego końca i wynik 3:3

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Pon 16:23, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 16:17, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

heh dziwnie tabela wyglada. Pierwsze miejsce 7 pkt drugie 11pkt... Nie zebym sie czepial bardzo zły diabeł
Pon 17:20, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
wojder

Posty: 30

wojder - arek25
6:2

Od początku stwarzałem sobie sytuacje podbramkowe, które skrupulatnie wykorzystywałem. arek strzelił bramkę kontaktową i później dzięki znakomitej szwajcarskiej dokładności napastników dorzuciłem jeszcze 4 trafienia. Chińczycy starali się, lecz zabrakło im skuteczności. W strzałach na bramkę 11-7 dla mnie.
pzdr
Pon 21:40, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
wojder

Posty: 30

wojder - adek4
1:3
Ogólnie rzecz biorąc, to był to bardzo wyrównany mecz i tylko łut szczęścia pozwolił adkowi wyjść z naszej potyczki zwycięsko:D wykorzystał po prostu więcej sytuacji niż ja (a nie miał ich wcale więcej;). Od pierwszego do ostatniego gwizdka trwała zacięta walka. Nie można wygrać meczu gdy nie strzela się dwa razy do pustej bramki, ponawiając strzał w poprzeczkęszczęśliwy

Dzieki za dobre mecze i pozdro

a co z patrykiem88? Dostal bana to ktos wejdzie za niego czy walkowery?

Ostatnio zmieniony przez arek25 dnia Śro 16:03, 30 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:28, 29 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Witam.Ja dzisiaj wyjezdzam i mam nie rozegrane dwa mecze z Reksulem.Prosze o przyznanie walkowerów na korzyśc Reksula.Jeśli uda mi sie mimo to wyjść z grupy to po przyjezdzie będe grał dalej.

Czw 9:27, 01 Maj 2008 Zobacz profil autora

Jako, że nie ma już rezerwowych mecze gracza o nicku Patryk88 zostaja zamienione na walkowery na korzyść rywali !
Czw 12:07, 01 Maj 2008 Zobacz profil autora
wojder

Posty: 30

0:2
Mecz wyrównany z lekką dominacją arka. Sytaucje były lekko przypadkowe, ale jednak on stwarzał ich więcej i odniósł zwycięstwo.
Pzdr
Pią 13:23, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

Reksul 4: 2 Wojder

Mecz z dużą moją przewagą ,zwlaszcza w 1 połowie,gdzie już było po meczu;] 4 bramki prowadzenia pozwolily sie rozluźnic i rywal strzelil na dwa kontakty;]

Reksul 2 : 2 Wojder

Zdawac sie mogło ze obaj już odpuścilismy,ale nic z tych rzeczy.Mecz zacięty i nieprzewidywalny zakonczony sprawiedliwym remisem;];]

Dziekowka;]
Pią 13:56, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)