Grupa D [II Faza]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Rank Surprise Cup ed. II Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D [II Faza]
________________________

Witam was drodzy w II Fazie Grupowej turnieju Rank Surprise Cup ed.II.
    Mam zaszczyt poprowadzic naszą grupę czyli grupę oznaczoną literą D.
    Mam nadzieję że pokażecie na co was stac w grze jak i w opisywaniu meczy Wink
    Więc dosyc mojej mowy i do dzieła Wink Powodzenia ludziska.

_____

Czas na rozegranie spotkań I fazy grupowej mija 15.09 o godzinie 22.00!

_____________EloZiomKonin 5:3 dzidzi

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 14:33, 15 Wrz 2008, w całości zmieniany 10 razy
Wto 20:06, 09 Wrz 2008 Zobacz profil autora

dzidzi - kristo2323 2:2 1:2

W pierwszym meczu dzidzi zdobywa dwie bramki wykorzystując błędy w mojej obronie. Potem to już tylko bicie głową w mur do przerwy miałem 0 strzałów i nic nie wychodziło dosłownie i w przenośni . Początek 2 połowy nic nie zmienił i moja gra wyglądała tak że ja próbowałem ataku pozycyjnego który się kończył przed połową połowy przeciwnika a jak już udało się coś wrzucić to nie dochodziła do napastników piłka . Ogólnie tragedia w ataku z mojej strony. Dzidzi sporadycznie ale kąśliwe atakował i dopiero przed końcem spotkania zdobywam gola po wrzutce i nie kryty napastnik nie daje szans bramkarzowi i szybko po tym golu wpada do bramki łapie piłkę i biegnie z nią na środek. Wierzyli w ten remis ale czasu mało pozostało. Jedna z ostatnich akcji aut na połowie przeciwnika. Zawodnik wzywa wszystkich do przodu czeka z wykonaniem autu. Daje wszystkich na atak i przybiegają, boczny obrońca się zjawia tuż przy wykonywanym aucie. To jest ostatnia akcja tego byli świadomi i zagranie do rogu tam udaje się wrzucić i niestety znowu nie ma główki ale szczęśliwie przyjmuje i naprężam prawie na maxa i z najbliższej odległości pakuje do siatki. Szczęśliwy bardzo remis.

Drugi mecz bardzo wyrównany stan 1:1 utrzymywał się dość długo. Historia się powtórzyła ostatnia akcja czas doliczony, krótko rozegrany rzut rożny, potem krótkimi podaniami przed polem karnym wyszukali napastnika w dogodnej sytuacji. Dostał idealne podanie na około 14 metrze i znalazł się sam na sam z bramkarzem, technicznym strzałem po ziemi zdobywa gola. Dzidzi nawet już nie mógł wznowić spotkania sędzia kończy mecz na środku boiska . Bardzo ale to bardzo szczęśliwe zwycięstwo choć akcja wypracował nie jakiś frędzel, że strzelił to już sztuka zmęczony zawodnik.

Dzięki za mecze ,
Czw 12:31, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora

dzidzi (Ekwador) 0:3 andzi (Irlandia Płn.)

Mecz wyrównany szczęśliwy. Bramkę zdobywam dość szybko. Dzidzi próbował wyrównać, ale na moje szczęście jego zawodnicy nie wykorzystują dobrych sytuacji. W drugiej połowie udaję mi się podwyższyć wynik na 0:2 i 0:3. Dzidzi się starał, ale mu nie wychodziło.

andzi (Irlandia Płn.) 2:1 dzidzi (Ekwador)

Ten mecz także wyrównany. Pierwszy zdobywam bramkę lobując bramkarz. Dzidzi szybko odpowiada strzałem za 16 i mamy remis. Potem mecz toczył się w środku pola, aż w końcu udaje mi się wyjść na prowadzenie. Zaraz trafiam w poprzeczkę, gdy próbowałem po raz kolejny przelobować golkipera ekipy z Ekwadoru. W dalszej części spotkania nic się nie działo.

Dzięki. Trudno powiedzieć czy zasłużenie wygrałem oba mecze, ale 6 punktów cieszy, bo wcale się nie nastawiałem na taką zdobycz. Powodzenia dalej.
Czw 13:30, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-EloZiomKonin 2:1

Mecz wyrównany,dużo walki.
Pierwszą bramkę strzela Elo,ja wyrównuje w krótkim czasie,zwycięską bramkę zdobywam w 86 minucie.

EloZiomKonin-dzidzi 5:3

Ty razem cały czas musiałem odrabiac.
Pierwsze dwie bramki dla EloZioma,pózniej moja dająca nadzieje,następnie Elo na 3:1 ładnym strzałem.
Ja znowu sie budze strzelam na 3:2,lecz w krótkim odstępie już jest 4:2.
Wtedy kontra i mamy 4:3.
W Loss Time Elo dostaje czerwoną a po chwili strzela na 5:3 kończąc mecz.

Dzięki za fajne meczyki,powo dalej.

Dzięki chłopaki za szybkie rozegranie meczy ze mną Wink

Czw 15:32, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora

andzi - kristo2323 0:3 0:3

Wydawało by się patrząc na wyniki że 2 łatwe wygrane. A otóż nie bo w pierwszym meczu w pierwszej połowie było ciężko i walka była ostra 0:0 do przerwy. Potem zaczeły wpadać gole moim zdanie dlatego że przeciwnik miał słabszą drużynę, widać było to po grze bramkarza.

W drugim meczu bardzo szybko strzeliłem gola a potem 2 setki Irlandia zmarnowała, już widziałem piłkę w siatce ale znam tych graczy nimi trzeba do bramki wejść z piłką bo nie strzelą taki ich urok.

EloZiomKonin- kristo2323 1:3 3:4

Pierwszy mecz to bardziej była rozgrzewka obu drużyn przed rewanżem.

W drugim meczu prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie na początku ja prowadziłem aby potem stracić to prowadzenie. Na szczęście strzeliłem trzy bramki na 4:2 bo potem tracę gola i wynik został ustalony na 4:3. Ja oddałem 17 strzałów a przeciwnik tylko 4 i zdobył trzy gole.

Dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 17:02, 12 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:05, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora

EloZiomKonin (Austria) 2:3 andzi (Irlandia Płn.)

Mecz z przewagą EloZioma. Pierwszą bramkę tracę po błędzie w obronie. Później udaje mi się w 3 minuty strzelić dwie bramki. W 2 połowie Austria strzela wyrównującą bramkę, ale ostatecznie to ja wygrałem mecz strzelając w końcówce bramkę. W strzałach 14:7 dla Austrii.

andzi (Irlandia Płn.) 2:3 EloZiomKonin (Austria)

Tutaj już bardziej wyrównany mecz. Znowu tracę bramkę po błędzie, a wcześniej miałem 2 sety. Niestety mam patafianów w ataku. Austria nie odpuściła i wyszła na dwu bramkowe prowadzenie. W drugiej połowie udaje mi się wyrównać, lecz w końcówce tracę bramkę przez laga. No właśnie w obu meczach były lagi.

Nie 14:32, 14 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Krótkie podsumowanie grupy B II Fazy turnieju Surprise Cup II.

1 miejsce w grupie:kristo2323

kristo zagrał w meczach skutecznie.Strzelił najwięcej bramek i oczywiście miał najwięcej punktów.Stracił punkty jedynie ze mną ,i to bardzo szczęśliwie dla niego bo mogła byc porażka Wink
Myślę że jak kristo utrzyma formę to będzie następny triumf w turnieju oficjalnym.

2 miejsce w grupie:andzi

andzi tym razem troszkę zawiódł ,b.wysokie przegrane z kristo dają dużo do myślenia.Jesli andzi nie poprawi swojej gry może nie byc szczęśliwego happy endu w dalszej części turnieju .

3 miejsce w grupie:EloZiomKonin

Elo zawiódł na całej linii .Można również rzec że zabrakło mu szczęścia i tu można sie zgodzic.Jego usprawiedliwieniem może byc gra słabą Austrią.
Oby w innych turach pokazał na co go stac

4 miejsce w grupie:dzidzi

Nie będe pisał o sobie dużo.Jak dla mnie przejście pierwszej fazy było już nawet dużym sukcesem.W tej fazie wywalczyłem tylko 4 pkt ,ale mogło byc więcej,po prostu nieraz zabrakło szczęscia Wink

Dziękuje wam chłopaki za rozegranie meczy w terminie i za nie sprawianie problemów Wink

Pon 14:43, 15 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Cztery znane marki, na których się nie zawiodłem mecze w terminie dziękówa Panowie. Jednak nie każdy mógł awansować w kolejnej fazie już pucharowej zobaczymy krista2323 i andziego radosny
Dzięki dla Ziomka i dzidziego za grę i namiestnikowanie i za browarka szczęśliwy

Pon 22:20, 15 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Rank Surprise Cup ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)